Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Donald Trump kandydatem na ostatniego dyktatora.

Poniższe zdjęcie mówi tysiącem słów. Gest, kolorystyka, kolega obok..

 

donaldTrump

Foto:

mindcontrolblackassassins.com/2015/08/19/donald-trump-the-devils-run-for-the-white-house/

W linku powyżej jest także ciekawy tekst i dokumenty. Niestety w wersji ENG.

 

Dla zwykłych ludzi jest to niewinny gest niby rockandrollowców. Dla uświadomionych jest deklaracją wiary.

Jak wiemy D. Trump bierze udział w wyborach prezydenckich w tym roku.

Taki oto człowiek prawdopodobnie będzie zwierzchnikiem sił zbrojnych. Ciężkie chwile dla świata nadchodzą.

 

Jak w tytule jest zasadne postawienie hipotezy, jakoby Trump mógł być ostatnim dyktatorem.

Jakie jeszcze argumenty przemawiają za takim typem?

 

 1. Chce rozwiązać problem uchodźców
 2. Wiele mówiąca opinia polskiego  politologa „To nie jest człowiek, który potrafi być dyplomatą, nie jest to człowiek, którego interesują interesy innych, to nie jest człowiek, który rozpatruje interesy z punktu widzenia innego niż własnej osoby i on to mówi bardzo wyraźnie. Świat to ja – można by to wręcz tak przetłumaczyć. (…) Efekt końcowy byłby przerażający. Gdyby on został prezydentem Stanów Zjednoczonych, byłaby to tragedia dla świata. źródło: tvn24.pl
 3. Trump ma największe poparcie od Żydów: http://detektywprawdy.pl/2015/08/13/trump-ma-najsilniejsze-zydowskie-powiazania-ze-wszystkich-kandydatow-na-prezydenta-z-partii-republikanskiej/
 4.  „O’Malley ostro zaatakował też Donalda Trumpa mówiąc, że Amerykanie nie powinni dawać posłuchu „faszystowskim wypowiedziom miliarderów” oraz, że „nie należy poddawać się terrorystom, ale także i rasistom”. Podkreślił, że symbolem Ameryki „nie jest płot z drutu kolczastego, ale Statua Wolności”” źródło: tvn24.pl
 5. Putin kibicuje Trumpowi: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wladimir-putin-skomentowal-kampanie-donalda-trumpa,604017.html Tak więc istnieje podwalina pod rząd światowy. „Zgoda” i „pokój”.

 

Trump ma w prawyborach ok 40%. Tak więc jest niemal przesądzone konkurowanie Trumpa z kandydatem demokratów o fotel prezydenta USA.

Przypomnę przy tej okazji mój tekst o nowej części Gwiezdnych Wojen:

http://detektywprawdy.pl/2015/12/18/gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-moja-recenzja/

Opisałem tam spostrzeżenia, odnoszące się zarówno do apokalipsy jak i samego faszyzmu w Nowym Porządku Świata.

Jest prawdopodobne w scenariuszu przyszłych wydarzeń, wykreowanie nowego przywódcę światowego totalitaryzmu, po to, by pojawił się oczekiwany mesjasz „niszczący” system dyktatora.

O dwóch antychrystach pisałem kilka lat temu tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/antychryst-jest-przygotowany-ksiaze.html

 

Nie musi tak być koniecznie, ale jest to wielce prawdopodobne.

Chciałem przy tej okazji obalić pewien mit, mówiący o całkowitym podrobieniu wszelkich proroctw z apokalipsy.

jest to nie możliwe z jednego powodu: Bóg nie pozwoli na plagiat SWOICH planów czasów końca. Gdyby tak było, to Szatan zrobiłby to przed przyjściem Jezusa 2000 lat temu. Nie zrobił tego.

Gdyby Bóg pozwolił na przykład na plagiat zburzenia Damaszku, to Damaszek musiałby być zburzony, odbudowany i ponownie zburzony. Wtedy okazałoby się, że szatan był pierwszy od Boga. Podobnie z wyschnięciem Eufratu itd.

Myślę, że niewielu chrześcijan przypisuje Szatanowi zbyt dużą moc, a zbyt małą Bogu. Owszem, Zły jest Ojcem kłamstwa, ale to Bóg jest Bogiem najsilniejszym i nikt nie podrobi Jego proroctw.

Jest jeszcze jeden problem z takim widzeniem czasów końca. Otóż wychodziłoby na to, że 95% chrześcijan źle rozumie proroctwa i Bóg jest nieczytelny dla wszystkich mających Ducha Świętego.

Spełnienie proroctw ma pokazać chwałę Boga, a nie chwałę uzurpatora pełnego pychy.

Proroctwa i Sąd należą autorytatywnie do Boga.

Tu jest o tym mowa:

 

https://www.youtube.com/watch?v=mfJGL8nKqlU

Jest to bardzo ważny filmik Zwłaszcza dla początkujących w wierze, choć nie tylko.

Polecam obejrzenie do końca. Jedyne 12 minut.

 

Wracając do Trumpa.

 

Trump jest przeciw sprowadzeniu do USA uchodźców. Co za wspaniały scenariusz manipulacji społeczeństwem. Najpierw tworzą problem (Obama chce sprowadzić uchodźców), następni pojawia się człowiek ten problem rozwiązujący, któremu słupki poparcia rosną.

Jest tajemnicą poliszynela fakt bezwzględnego poparcia USA przez zarówno prezydenta Dudę jak i cały PIS.

To wszystko ma coraz większy sens.

 

Na koniec uwaga.

Wiem, że tego typu teksty cieszą się większym zainteresowaniem aniżeli teksty o wzroście duchowym. Tak więc Szanowny Czytelniku, jeszcze raz przypominam: wiedza nie zbawia.

Wiem, że ciężko jest sie przełamać, ale zapraszam was do oddania swego życia Jezusowi.

Jak mogę Was zachęcić?

W apokalipsie, poza znakiem bestii jest także m.in. mowa o pieczęci Bożej, chroniącej lud Boży.

 

Ap 7

I ujrzałem innego anioła wstępującego od wschodu słońca, mającego pieczęć Boga żywego. Zawołał on donośnym głosem do czterech aniołów, którym dano moc szkodzić ziemi i morzu:

(3)„Nie wyrządzajcie szkody ziemi ani morzu, ani drzewom, aż popieczętujemy na czołach sługi Boga żywego„.

 

Tak, jak w Egipcie Izraelici mający znak krwi na drzwiach zostali ochronieni przed Gniewem Bożym, tak lud Boga będzie oznaczony mocą Ducha.

 

Poza tym, to Bóg w swej miłości zesłał na ziemie swego syna, który umarł na krzyżu w cierpieniach za twoje grzechy, abyś Ty był zbawion/a. Po to, żebyś zamieszkał/a z Bogiem tam, gdzie nie ma śmierci, chorób, złych ludzi.

 

Reasumując jest wielce możliwe rozpoczęcie się tzw Wielkiego Ucisku biblijnego od roku 2017 wraz zaprzysiężeniem Trumpa.

Zaktualizowane: 5 stycznia 2016 - 18:53

38 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Clintonowa wygra, demoralizacja usa jeszcze się nie skończyła a ona idealnie się do tego nadaje. Trump mimo swoich rogatych deklaracji reprezentuje bardzo konserwatywne poglądy.

 2. Pamiętam jak latem zeszłego roku natknęliśmy się na artykuł na stronie amerykańskiego magazynu o wymownej nazwie Charisma Magazine o tym, że Trump jakoby miałby być Bożym wybrańcem dla Ameryki. Piszący dla tego periodyku „pastor-prorok” Jeremiah Johnson utrzymywał, że otrzymał na jego temat przesłanie od Ducha Świętego. Porównał Trumpa do biblijnego króla Cyrusa, pisząc: „Czyż Bóg nie mógł używać ludzi grzesznych i bezbożnych by dokonać swoich planów i zamierzeń tysiące lat temu i czy nie może On nadal czynić tego samego, zwłaszcza w samym środku kryzysu, w którym znajduje się dziś Ameryka?” Pisał też jeszcze, że Trump „będzie trąbą dla Amerykanów”- to taka dość dziwna w tym kontekście gra słów, bo nazwisko Donalda przekłada się na język polski jako „trąbka”, „głos trąby”, „atut”, jak i „górować nad kimś, prześcigać, przezwyciężać”. Jak rozumiem jest to odniesienie do 1 Tes 4:16, gdzie mowa jest o dźwięku trąby Bożej. Czyli zgodnie z przekazem „proroctwa” niby ma on być tą trąbą, która bije na alarm i że Bóg użyje majątku, który mu dał by „zdemaskować i rozpocząć śledztwo dążące do prawdy”… Napisał też jeszcze, że Bóg rzekomo wyjawił mu, iż „pomimo postawy pełnej dumy i arogancji, Donald Trump w rzeczywistości otrzymał od Niego czułe serce ojca, który chce wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku biednych, potrzebujących i obcokrajowców”. Artykułu tego już- co ciekawe- nie ma na stronce tego czasopisma charyzmatyków, ale można go znaleźć np. na tej katolickiej witrynie: https://avemariaradio.net/prophecy-donald-trump-shall-become-the-trumpet/

  1. Dla naszego specjalisty od symboli Adiego, słowo „Trump” będzie miało tym bardziej znaczenie apokaliptyczne 🙂
   Gdzieś czytałem newsa, chyba na stronie Charisma i miałem nawet umieścić info o tym, że Bóg wspiera Trąbkę na prezydenta.

  2. Jacku,w Polsce nurt protestancki Polska dla Jezusa uznał tez Donalda ale Tuska wybrańcem Boga o sercu Dawida.Brrr!

   1. tak, Donald co zrobił ludzi w trąbę, a więc to byl nasz donald Trump

 3. W Simpsonach i w drugiej czesci Kevina samego w domu byly jasne odniesienia do Trumpa jako prezydenta, a jak kogos interesuja karty illuminati to do trumpa odnosi sie podobno karta „Enough is enough.” Jesli komus zalezy zeby on zostal prezydentem, to tak pewnie bedzie, jakies zamachy na pewno dadza mu dodatkowe poparcie.

 4. Tylko jak mówić ludziom o tym co ma nastąpić tak aby ich nie zrazić?

  1. Jak się in mówi o fałszywych uczniach, to się śmieją…Tak są zdemonizowani…

   1. Boże spraw, aby przejrzeli na oczy.

 5. Myślę, że lepiej nie mówić od razu całej prawdy, bo będzie reakcja jak przy zbyt szybkim odtruwaniu organizmu 🙂 Lepiej zadać pytanie tej osobie i jakoś delikatnie ją pobudzić do samodzielnego szukania. Zauważyłam, że ludzie którzy często oglądają tv nie cierpią słuchać o takich tematach i nie przyswajają tego. Ja odpuściłam i modlę się za te osoby.

 6. Ludzie odrzucający Bożą prawdę skazują się na wieczne potępienie.

  1. Nie chcą być ograniczeni w swej żądzy, przez co stają się zdziczali i na prawdę nieczuli…

   1. Oczywiście mowa o zagubionych, a nie o złych ludziach.

  1. ciekawe. Jest to z kwietnia a oni mieli zapasy żywności na kilka mcy.

   Jednak czy czasami nimi nie manipulują. Nie ufaja politykom, ale chca walczyc za ojczyznę. Z kim?
   Sami nie wiedzą i na dany rozkaz będa walczyc z kim sie da i wyl;ewac krew jak polacy podczas II w sw. w calej Europie.

  1. Z muzułmanai .Te druzyny to prepersi .

 7. Clinton vs. Trump=Zło vs. Zło

 8. Cytat z filmiku w artykule:

  Zła interpretacja fragmentu „To są ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku” (…) Apok. 7,14 może wynikać z błędnego tłumaczenia manuskrtyptu z greki na inne języki.

  Przyimek „…(z) wielkiego ucisku”…

  greckie „ek” – można przetłumaczyć równie dobrze jako „spoza wielkiego ucisku” szczególnie kiedy przeczytamy werset w kontekście i w zestawieniu z „wyprali swoje szaty i wybielili je we krwi baranka”

  Mam prośbę do naszej blogowej siostry znającej j. grecki, czy potwierdzisz EK tą informację na temat słówka „ek” 😉 ? Czy ten przyimek może być też tłumaczony jako „spoza”?

  Przejrzałam wszystkie miejsca w Nowym Testamencie, gdzie występuje słówko „ek” w ewangelicznym przekładzie interlinearnym z greki i przyimek ten nie był użyty ani razu w znaczeniu „spoza” (na 574 razy, gdzie pojawia się to słowo)

  inne znaczenia „ek” w NT poza znaczeniem „z”, „ze”:
  „od” – np. „przestrzegałem od młodości”, „uschłe od korzeni”, „od tego czasu”
  „po” – np. „siedzącego po prawicy”, „po raz drugi kogut zapiał”

  myślę więc, że „spoza” to naciągane tłumaczenie.
  Moim zdaniem tam powinno być, tak jak jest – „z wielkiego ucisku”.

  1. Kosik-owa. Pierwszy raz się z Tobą nie zgadzam, ale wybacz, to dlatego, że przeglądałem rano konkordancję Stronga i są tam następujące znaczenia:

   1. od
   2 spośród
   3. poza, z dala,
   4. odkąd,
   5. przyczynie, z powodu

   Od – rozumiem jako od tego momentu
   spośród – to na niekorzyść niestety
   poza, dala, czyli ominęło ich to
   odkąd, czyli od czasu Wielkiego Ucisku, punkt startowy
   z powodu – czyli z powodu chamstwa na meczach nie poszedłem na mecz Korony Kielce, To mnie ominęło.
   Ha.

   Tak więc wychodzi na to, że znaczy to mniej więcej tak: od momentu Wielkiego Ucisku.
   Wielu badaczy eschatologii uważa, że kiedy kościół zostanie pochwycony, w tym samym czasie spadną upadli.
   Ma to sens.
   Tak czy owak jest semantyka i decydującego znaczenia nie możemy nadać, ale mogę się z Tobą Waściówna kłócić nadal 🙂

   1. Też to sprawdzałeś? 🙂

    „Wielu badaczy eschatologii uważa, że kiedy kościół zostanie pochwycony, w tym samym czasie spadną upadli.
    Ma to sens.” Dla mnie też ma to sens i ogólnie z resztą filmiku też się zgadzam.

    „mogę się z Tobą Waściówna kłócić nadal :-)”
    A ja nie mogę się z Tobą kłócić, bo kłótliwa kobieta jest rynną wciąż cieknącą haha ;-P (Przysłów 19,13)

    Ok ok, nie jest to kwestia decydująca w sprawie pochwycenia, bo mamy jeszcze i inne fragmenty.

    „od momentu Wielkiego Ucisku” to by było jak dla mnie jak najbardziej w porządku oddające sens tłumaczenie 🙂

    1. Jak dla mnie fragment: ” Οὗτοί εἰσιν οἱ ἐρχόμενοι ΕΚ ΤΗΣ θλίψεως τῆς μεγάλης” znaczy :” Ci sa, którzy przychodzą Z ucisku wielkiego( smutku, zmartwienia)”.
     Εκ starogreckie tłumaczy sie na gdzisiejsze απο. Απο znaczy OD, Z, PRZEZ.
     Znaczenia εκ, w zależności od okoliczności;-)
     1. χρόνο
     το ήξερα εκ των προτέρων (= από πριν) czas: wiedziałam to wcześniej
     2. προέλευση από ένα τόπο
     παραλάβαμε ένα δέμα εκ Παρισίων (= από το Παρίσι) pochodzenie: odebraliśmy paczkę Z Paryża
     3. τρόπο
     τα λες αυτά εκ του ασφαλούς sposób- tu wypowiedzi- mówisz to Z pewnością/ jesteś pewien
     4. αιτία
     συμβιβάστηκα εξ ανάγκης (= από ανάγκη) powód: zgodziłem sie Z powodu potrzeby/ z potrzeby.
     Spoza to raczej εκτός.
     Reasumujac: starogrecki oddaje ten werset w znaczeniu, jakie znamy dzis:-)
     https://el.m.wiktionary.org/wiki/εκ

     1. A, jeszcze spośród ( εκ τον/ εκ της) mozna to tłumaczyć, czyli mnie więcej : ci, którzy wyszli spośród Wielkiego Ucisku.

     2. problem w tym, że jeśli wyprali swe szaty w krwi baranka, to po co mieliby masowo umierać?
      Tak więc umieranie dla Jezusa podczas WU wykluczałoby ofiarę Jezusa. Po co dwie ofiary?

      1. Ja tłumacze werset ze starogreckiego. Znaczenie dosłowne jest takie a nie inne.
       Przekłady na nowogrecki mogą byc rożne, ale w starogrece jest tak a nie inaczej. Dlatego ja trzymam sie słowa Bożego.
       Jeśli rozpatrywać to tak, jak to podajes Piotre to po co chrześcijanie cierpią i umierają za Chrystusa dzis i przez setki lat?
       Wyprane szaty jeśli dobrze rozumiem znaczą grzech popełnione w ciagu życia zmyte krwią Baranka. Jaki związek z tym ma cierpienie za wiarę podczas WU?
       To było wyznawców Chrystusa pisane i to sie stanie.
       W sensie gramatycznymi ten werset NIE OZNACZA spoza- było by έχ a nie εκ.

       1. ja tak czy owak uważam, że ta część dotyczy osób narodzonych na nowo podczas WU, ale owo tłumaczenie w filmie i w konkordacji Stronga dało mi do myślenia, że może tu jest mowa jednak o osobach spoza.
        No nic, będę mial ten przyimek grecki na uwadze

        1. Co do tych nowo narodzonych w trakcie WU to zgadzam sie, moze dotyczyc to ludzi, ktorzy narodzili sie na nowo w czasie WU, przyszli spośród WU i wyparli swe szaty we krwi baranka.

         1. na bank podczas WU wiele osób narodzi się na nowo.

  2. Εκ znaczy od, z, spośród. Spoza znaczyloby, gdyby użyte było w formie εξ – tylko, gdy następne słowo zaczyna sie od spółgłoski. Tu jest „εκ την” czyli tak jak pisałam: z, od, sposrod.
   https://el.m.wiktionary.org/wiki/εκ

   Fragment: Οὗτοί εἰσιν οἱ ἐρχόμενοι ἐκ τῆς θλίψεως τῆς μεγάλης..
   tlumaczymy, tak jak znamy po polsku: to sa Ci, którzy przychodzą z Wielkiego Ucisku- smutku, żalu.
   Mam nadzieje, ze pomogłam Kosikowa:-)

   1. Od samogłoski greckiej znaczy, czyli od: Ι,Α,Ε,Ο,Υ,Η.

      1. Z babami źle a bez bab gorzej;-)
       Jakby nie było faceci z babami już maja wielki ucisk:-D
       Pozdrawiam!

 9. Trump przegra te wybory , artykul mocno wybujany , trump nie ma rzadnejw ladzy zwykly krzykacz xd

 10. Puste gęby pełne frazesów i kłamstw. Zamknąć je czym prędzej. Skończyć spektakl łgarstw.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish