Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiadomości czasów końca: końcówka grudnia 2015

Zaktualizowane: 4 stycznia 2016 - 21:19

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Co za wspaniałe dzieci na końcu…

  1. Skoro już piszesz, to czy słyszałeś o sytuacji w Oregonie? Uzbrojona milicja złożona z farmerów zajęła rządowy budynek.Sprawa jest poważna, bo chodzi o łamanie konstytucji, prawa, niesprawiedliwe wyroki itd.W USA to jest temat numer jeden chyba a u nas są tylko jakieś zdawkowe informacje, o ile w ogóle są.Przecież to powinien być temat numer 1 we wszystkich portalach informacyjnych.
   The groxt1 już zrobił o tym kilka filmików.Mówił o wprowadzeniu stanu wojennego w USA, początku NWO i WWW3, jeźdźcach apokalipsy i Porwaniu, że będzie już niedługo.
   https://www.youtube.com/watch?v=id9EJHGxpSY

 2. czy jest szansa aby linki umieszczane w komentarzach otwierały się w nowej karcie, bo póki co otwierają się w karcie przeglądania tego bloga?

  1. jak masz firefoxa to kliknij środkowym klawiszem myszki na link

   1. nie mam firefoxa, ale myślę, że to znacznie ułatwiłoby nawigację, bo teraz wchodząc w link strona bloga przeładowuje się linkiem i jak chce się wejść na nowo trzeba działać na zasadzie wstecz.

 3. To już nie tylko we Francji problemy,teraz Niemcy: Nowy wymiar przemocy seksualnej.
  „Od Sztokholmu po Ateny i od Cork po Kraków – wszyscy musimy się zjednoczyć. Musimy się zjednoczyć, bo siły walczące z nami są potężne – nawoływał z kolei do zebranych lider ruchu, Lutz Bachmann.”

  http://www.tvn24.pl/niemieckie-media-ataki-imigrantow-na-kobiety-w-kolonii-i-hamburgu,608198,s.html

  Muszę przyznać, że takie artykuły napawają mnie strachem:(

 4. Nie wiedziałem czy to pisać, ale czuję taką potrzebę. Chociaż podchodzę do wszelkich zjawisk nadnaturalnych dosyć sceptycznie to dzisiejszej nocy miałem bardzo nietypowy paraliż senny (zjawisko chyba powszechne, ale o akurat było inne). Śniło mi się, że spotkałem się z rodziną, witałem się z wszystkimi po kolei aż zauważyłem osobę która zmarła na raka dwa lata temu w młodym wieku, bardzo się ucieszyłem, chciałem podejść i ją uściskać aż nagle zrobiło się ciemno i zimno, widziałem tylko 3-4 sylwetki i złowrogie oczy, chciałem ich odepchnąć ale byli silniejsi niż ja, skrępowali mi ręce nie mogłem się ruszyć (typowe dla paraliżu sennego), w tej chwili chciałem wykrzyczeć imię Jezusa Chrystusa, ale miałem ściśnięte zęby, te postacie również zaczęły zatykać mi usta, aż w końcu z ogromnym wysiłkiem, przez zęby wykrzyczałem imię Jezusa i co dziwne w tym momencie się obudziłem. Serce waliło mi jak nigdy, a szczękę miałem tak ściśniętą że przez kilka minut „dochodziła do siebie”, wstałem spojrzałem na zegarek była 03:05, pomyślałem no fajnie na dodatek trzecia w nocy od razu skojarzyło mi się z egzorcyzmami Emily Rose (chociaż nie oglądałem). Pomodliłem się krótko i wróciłem spać, ale do tej pory dziwnie się czuję. 🙂 mam nadzieję że nie wyszedłem na wariata. hehe 🙂

  1. to naturalne ja miałem podobny sen z tydzień temu

 5. Te dziewczynki na końcu mówiące o wierze i Jezusie są wspaniałe…wzruszyłam się 🙂

  1. Tu jest historia Myriam, jednej z tych dziewczynek, Myriam uczy w nim ISIS jak wielka jest moc przebaczenia https://youtu.be/U3pAxAHT0jg Teraz już wiemy dlaczego Jezus kazał nam być jak dzieci, piękne przesłanie i świadectwo.

   1. Co za niesamowita mądrość w tej malutkiej…dziękuję Galeusz, zgadzam się piękny wywiad i jak piękne przesłanie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish