Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polski browar regionalny Nergala – Perun, nadaje okultystyczne nazwy i symbole na etykietach swych piw..

Jak w tytule Browar przemyca do świata koneserów dobrego piwa symbole satanistyczne:

 

behemoth

 

 

Piwo o tej samej nazwie co zespół Nergala. Piwo to jest dosyć drogie z uwagi na jego gatunek – IPA. Ten gatunek zawiera tzw duzy wskaźnik IBU, czyli w uproszczeniu nachmielenia. Tak więc właściciel wyróżnił swój najlepszy produkt dla Behemotha.

Te same symbole, które dziś świętuje cały świat Sol Invictus.

 

Skąd nazwa Baphomet?

“W rzeczywistości Baphomet po raz pierwszy został opisany przez Eliphasa Léviego, XIX-wiecznego okultystę, który przedstawił go jako kozła z wielkimi rogami, z kobiecymi piersiami, ze skrzyżowanymi kopytami, siedzącego na ujarzmionym globie. Na łbie miał pentagram, u pleców zaś skrzydła. Jego prawa ręka z napisem „Solve” (rozwiąż) i złożonymi na krzyż palcami była wyciągnięta ku znajdującemu się u góry półksiężycowi. Lewa ręka z napisem „Coagula” (zwiąż), również ze skrzyżowanymi palcami, wyciągnięta natomiast do półksiężyca na dole. Na pokrytym łuską brzuchu miał kaduceusz, mitologiczne narzędzie uśmierzania sporów, tutaj będący symbolem drzewa poznania dobra i zła wyrażającego dualizm wszystkich rzeczy”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Baphomet

 

To nie jest przypadek. Browar jako inne nazwy dla swych piw wybrał: Noc Kupały, Sabat czarownic.

Illuminati – spadkobiercy Templariuszy skazanych za sodomię i satanizm – pukają do drzwi ludzi wpływowych na świecie oferując im uznanie, gratyfikacje, kanały sprzedaż, promocji. Profil Illuminati na fejsie ma ponad milion polubień.

 

 

Dlaczego przedstawiam tego typu fakty?
Pragnę  przez to pokazać, udowodnić wg Biblii, że:

 

“Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym” 1 Jana

 

Cały świat, to oznacza, że większość. Tendencja jest wzrostowa jak widać. Dlatego w ciągu dalszym będę Wam pokazywał, jak jesteśmy atakowani, jak zło przedziera się sprytnie do naszego życia.

 

Zaktualizowane: 25 grudnia 2015 - 20:56

37 komentarze

Dodaj komentarz
 1. A co było pierwsze? Masoneria czy Zakon Iluminatów? Czy Mason od 30 stopnia staje się Iluminatą? Czy Zakon tworzy 13 rodzin, w tym najbardziej znane – Rotschildowie i Rockefellerowie? Ci ludzie pochodzą od Edomitów, Chazarów i Danitów? Czyżby to ich przodkowie zabili Jezusa? (Krew Jego na nas i na nasze dzieci)?

 2. David Rockefeller przeszedł 6 przeszczep serca.Po pierwszej takiej operacji, która trwała cały dzień, już po tygodni normalnie funkcjonował, uprawiał jogging itd.
  Teraz ma 100 lat.Pół żartem pół serio powiedział, że dożyje 200 lat.Upadłoanielskie geny robią swoje.Do tego jeszcze dojdzie transhumanizm, o którym pisałeś i proszę bardzo – Iluminaci stają się co raz bardziej niezniszczalni…
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/david-rockefeller-przeszedl-6-transplantacji-serca,artykuly,541915.html

 3. Drwiny z Boga nie ujdą im na sucho!

  1. Zabawne. Mówią, iż Boga nie ma, a stosują znaki jego przeciwnika diabła… Rozdwojenie jaźni czy co?

    1. Kiedyś na stronie Kubika przeczytałem, że Szatan nie ma nic do zaoferowania ludziom po za pustym totalitaryzmem, zgadzam się z tym.Lucyferianizm jest jak nazizm czy komunizm, może ma ręce i nogi, jakieś cele i ideologie, ale nieuchronnie prowadzi ludzi do zguby i sam w sobie jest absurdalny.Skoro mason i iluminaci wiedzą o istnieniu Lucyfera, to muszą też wiedzieć, że istnieje też Ktoś przeciwko komu Lucyfer się zbuntował i że ten ktoś jest większy od Lucyfera, ci ludzie świadomie odrzucają Boga i do tego z nim walczą – bezsensowne, ale i przerażające…

   1. tak samo wszelkiej maści “sataniści humanistyczni” któzy twierdzą że wyznaja szatana jedynie jako idee wolności ,a tymczasem owijają się w okultystyczną symbolikę..

 4. Perun- bóstwo gromów = szatan spadający jak błyskawica, w I pet goat 2 w scenie w klascie pod tablica jest ludzki mózg a przez niego przechodzi błyskawica a tuż obok – smok.

  http://theopenscroll.com/images/movies/iPetGoatMasonLOL.jpg

  jakby smok – wchodził w kogoś?…

  1. tak jak błyskawica w kopułę w watykanie

 5. Dziś na Onet.pl widziałem, że przy oglądaniu materiałów video na stronie głównej w przerwie na reklamy intensywnie promowany jest ten oto bluźnierczy gniot:

  “Zupełnie Nowy Testament”

  Opis fabuły:

  Zupełnie Nowy Testament to pełna gagów i absurdalnego humoru komedia utrzymana w tradycji Monty Pythona. Chociaż śmiało pogrywa sobie z religijnymi casusami, jest czymś więcej niż prowokacją. To raczej, jak mówi Roman Gutek, film o świecie źle urządzonym. Wszyscy znamy historię Syna Bożego, ale nie wiemy, co dzieje się z jego ojcem ani… siostrą Eą. Jaco Van Dormael (Mr. Nobody) przybliża historię niebiańskiej pary, która zstąpiła na Ziemię. Mieszkają w Brukseli i mają ze sobą na pieńku. Trudno się dziwić, że Ea buntuje się przeciwko ojcu. Bóg stał się uosobieniem perfidii. Nie dość, że wymyśla coraz bardziej absurdalne prawa komplikujące ludziom życie (przykładowo: jeśli stoisz w jednej z kilku kolejek, te obok zawsze poruszają się szybciej), to jeszcze ze swadą doprowadza do katastrof w środkach transportu. Poświęcone im doniesienia telewizyjne są dla niego świetną rozrywką. Sytuacja zmieni się, kiedy Ea „zhakuje” jego komputer i stanie się sławna wśród śmiertelników jako DeathLeaks…”

  http://www.nowehoryzonty.pl/film.do?id=7993

  Ktoś ma pomysł jak to skomentować? Ja wysiadam. Może tylko napiszę, że serdecznie żal mi tych nieszczęśników, którzy w swojej ignorancji zapłacą, by móc to obejrzeć i będą się wyśmienicie bawić ku uciesze złego, śmiejąc się z kpin z Króla królów i Pana panów. Duchowe tego reperkusje muszą być przerażające.

  1. to jest “pokarm” dla światowych ludzi którzy łykają wszystk oco pasuje do ich ideologizmów itd

 6. Oni wierzą w szatana jak my w Boga i w nim pokładają nadzieję. Liczą na szatana, że im da życie wieczne i ich uratuje (chyba od ich własnych spisków).
  No cóż…tylko współczuć. My wiemy jak, to się skończy.
  Chwała naszemu Ojcu.

  1. gnostycy atakują w sieci, twierdzą że Jezus to słońce, a Bóg to lucyfer…często mają jakieś “dziwne” w stylu new age avatary

   1. Adi to nasz teolog nr 1. Brawo.

 7. Wiem że nie na temat ale proszę was o modlitwę za tego człowieka
  https://www.youtube.com/watch?v=Fu58aNCFiUE

  1. Przyłączam się do Twojej prośby Hobart.

  2. Ten człowiek musi mieć ducha ze stali czołgowej. Oby Bóg go utwierdzał w walce ze złem.

 8. Satanistyczne symbole napoju energetycznego monster https://youtu.be/MxwUTu0QB0o.

 9. Mój znajomy mówił mi kiedyś, że jego przodek należał do masonerii i że aby zostać jej członkiem należało być osobą wierzącą. Ciekawe. Pewnie przechodząc na wyższe stopnie masonerii stopniowo zmieniano wiarę tego człowieka.

  1. to ciekawe.
   Dlatego krk apokalipsa nazywa matką nierządnic, czyli matka wszystkich religii i teraz nadchodzi czas kiedy ta matka chce połączyć wszystkie swe nierządne córki w jedną całość

   1. Rafał z Wrocławia

    Piotrze widziałeś wykłady Waltera Veitha “Totalny atak”? Pytam teraz głownie o odcinki 22,23 i zwłaszcza 24, one są właśnie o połączeniu wszystkich ruchów religijnych w jedno. Tzn wiem, że część widziałeś bo masz odnośnik na blogu, pytam bardziej o te 3 odcinki. Polecam i pozdrawiam wszystkich : )
    Z Panem Bogiem : )

    ps: lubię tutejszą atmosferę Prawdy mimo podziału zdań w różnych kwestiach

  2. Tak, to prawda, żeby wstąpić do masonerii trzeba wierzyć w
   transcendencje (Boga/Wielkiego Konstruktora).

 10. Witam Was Serdecznie:)

  Na wstępie pragnę zaznaczyć że mój komentarz jest w szczególności dedykowany do moich Braci SAJMONA i SZWEDZKIEGO

  A ja wierzę w Boga i mimo tego żadne symbole mi nie przeszkadzają. Lubię na nie patrzeć bo ładnie wyglądają:) uważam że sam symbol/znak jeszcze niczego nie oznacza. dopiero pewna grupa osób działająca w danym celu, używająca pewnych symbolicznych odniesień dla własnych korzyści bądź zawładnięcia zbłąkanymi może być powodem do niepokoju i duchowej interwencji.

  Symbole nie zawsze mają złe przesłanie. Często ich interpretacja zależy od nas samych. warto tu zaznaczyć, że symbole są często odniesieniem tego czego nie potrafimy słowami wyrazić a mają różne zastosowanie, np. symbol serca; widzimy je na pudełkach z czekoladkami, rysujemy je na laurkach dla mam. Innym przykładem może być pacyfa. dla jednych odwrócony złamany krzyż a dla innych znak pokoju i pojednania. nie rozumiem dlaczego miałby on mieć negatywne przesłanie skoro najbardziej popularny był on w czasach świetności hipisów, którzy z kolei byli osobami mocno wierzącymi w Boga.

  Tak czy owak interpretacja symboli zależy tylko od nas samych i to jakie temu przypisujemy cechy a nie powołujemy się na pierwsze lepsze źródło, nie zawsze prawdziwych informacji.

  Wolę być takim Chrześcijaninem, który nosi na sobie pacyfkę i wyznaje nauki Boga niż na odwrót.

  Pozdrawiam wszystkich i niech Was Jezus Chrystus prowadzi 🙂

  1. Jezus Chrystus nie uzywał żadnych symboli, gdyz doskonale wiedział czym one są.

   “Innym przykładem może być pacyfa. dla jednych odwrócony złamany krzyż a dla innych znak pokoju i pojednania”

   kto nadał takie znaczenie?

   1. Jacek Konopny

    To Adam napisał (Michał_777 znany jest też jako Simon, a jajako Szwedzki), ten sam, o którym ci Detektywie wspominaliśmy na zjeździe i któremu znów głosimy Ewangelię 🙂 była chwila ciszy i potem on do nas przyszedł. Zaczyna się budzić! A modliliśmy się o to. Chwała Bogu Ojcu!

   2. Jacek Konopny

    Co do symboliki to trzeba o ile to możliwe sięgnąć jak najgłębiej do źródeł, z czym dany symbol był najpierw związany. I np. wtedy sie okazuje, że swastyka dawno temu miała znaczenie pozytywne. No i łatwiej przemycić okultystyczny, antychrześcijański symbol pod przykrywką.

    Adam, dwa słowa do ciebie – nie spodziewałem się, że tu zajrzysz:-) a przynajmniej, że tak szybko. Prośba- nie zniechęcaj się stanowczym tonem wypowiedzi Admina, a pytaj, o co chcesz. “Szukajcie, a znajdziecie. Kołaczcie, a otworzą wam”.

   3. Witaj Adminie 🙂

    Na początku przypomnę swoje słowa.

    Interpretacja symboli zależy tylko od nas samych i to jakie temu przypisujemy cechy a nie powołujemy się na pierwsze lepsze źródło, nie zawsze prawdziwych informacji.

    Pragnę teraz zaznaczyć że w czasach kiedy powstawała Biblia nie było wielu rzeczy jakie są teraz. Np kawiarnia. Miejsce w którym można napić się kawy, zjeść ciasteczko i porozmawiać ze znajomymi lub z osobą na randce. Czy widzisz w tym coś demonicznego? A przecież każda instytucja ma swój znak rozpoznawczy; logo, które jest swego rodzaju symbolem.

    Możesz myśleć o pacyfce co chcesz ale dla mnie jest ona symbolem pokoju i patrząc się na nią czuję się zjednoczony z Bogiem aby głosic jego imię i czynić dobro na tym zepsutym świecie.

    Po za tym w tamtych czasach Chrześcijanie byli niewielką grupą ludzi prześladowanych przez wyznawców innych religii czy też poglądów, co mogło mieć wpływ na kształtowanie treści Pisma Świętego.

    1. problem w tym Adamie, że lokujesz swe nadzieje nie w wierze, ale w znaku, symbolu, kawałku metalu.

     Piszesz “każda instytucja ma swój znak”.
     Tak i za wszystkimi znakami najważniejszych instytucji na świecie nie stoi Bóg.

     Świeży przykład:

     https://detektywprawdy.pl/2016/05/04/ciekawostki-w-symbolach/

     to kropelka w oceanie.

     My chrześcijanie biblijni nie posługujemy się żadnym symbolem

     1. Jacek Konopny

      Dopuszczamy tylko pusty krzyż symbolizujący zmartwychwstanie Jezusa i Jego zwycięstwo nad śmiercią.

  2. A co jeśli te symbole to dla nas tylko nic nie znaczące znaczki, rysunki, ale dla demonów są wrotami, portalami umożliwiającymi dostęp do naszych dusz i naszego świata?

   1. Jacek Konopny

    Adam, możesz się odnieść do tego pytania?

 11. Przede wszystkim nie można dać sobie coś wmówić czy narzucić z góry nie wiedząc skąd to się wzięło i jakie ma przesłanie. tutaj bardzo dobry komentarz zamieścił Jacek Konopny na temat swastyki.

 12. Kolejny browar, który stosuje symbolikę satanistyczą na swoich etykietkach to Browar Golem. Sprawdźcie na fejsie ich piwo Szemesz z wielkim okiem Horusa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish