Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Syndrom postaborcyjny

 

 

Updated: 23 grudnia 2015 — 21:31

27 komentarzy

Add a Comment
 1. Jakby ktoś mógł przetłumaczyć
  https://www.youtube.com/watch?v=eAXgImt_P6U
  Krótki trochę ponad 5 minutowy filmik.Jest w nim coś o “powrocie Hitlera”, zamachach, wprowadzeniu NWO, symbolice ukrytej w jakimś kamieniu i jakiś twarzach na mapie.

  1. zostaw te bzdury i im podobne i ustaw swój umysł na poznawaniu Chrystusa – tak w Biblii jak i przez znanie Go w codziennym życiu. Przez takie rzeczy jak powyżej wielu chrześcijan okaże się głupimi pannami, mimo że wydaje im się że te rzeczy ich umacniają to prawda jest całkiem inna, tylko że może jeszcze o tym nie wiedzą, ale m.in ciezkie czasy i prześladowania sprawią, że ujrzą że zmarnowali masę czasu i zasmiecali sobie rzeczami które nie budowały

   1. się podpisuje.

    “Spójrzcie na ptaki niebieskie, że nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a Ojciec wasz niebieski żywi je; czyż wy nie jesteście daleko zacniejsi niż one?” Mt

    To juz jakaś mania jest. To n ie ma nic wspolnego z Jezusem. Szukanie samych spisków i to co tydzień niczym, sie nie różni od forum dawida icke-go

    1. Nie rozumiem was, szczególnie Ciebie, Eirene.Jak możesz nazywać bzdurą wiedzę o planach Illuminatów? Wiesz, że gdybyśmy tak o nich dużo nie wiedzieli, to prędzej czy później sami byśmy wpadli w ich sidła tak jak to robią miliony ludzi na świecie, którzy gdy tylko słyszą o masonach czy Illuminatach mówią właśnie, że to bzdury, że “po co się człowieku tym zajmujesz, daj sobie spokój”.Z resztą to samo z KK.Sam Adminie, stworzyłeś bogatą bibliotekę o Watykanie, Masonerii, KK, Illuminatach itp, więc też nie rozumiem Twojego oburzenia.Ja interesuje się wszystkim – i wiarą i tzw. “spiskami”, zwłaszcza, że t “spiski” są powiązane z wiarą…

     1. tak, ale Ty i Priest codziennie o tym piszecie, a gdzie jest mowa o Jezusie?
      tylko atak nuklearny, spiski, itd

      prawdo o świecie to jedno, ale jest jeszcze wzrost duchowy w Jezusie.

      1. No nie wiem jak Priest, ale ja tak jak już powiedziałem interesuje się wszystkim – jakiś czas temu np. brałem bardzo aktywnie udział w dyskusji na temat Trójcy i boskości Jezusa i też mogłem o tym pisać o dyskutować na okrągło, więc tak jak mówię – zależy po prostu od tematu, a że teraz takie coś wyszło, no to cóż…

     2. żeby rozpoznać prawdziwy banknot o tysięcy fałszywek, nie musisz marnowac czasu na poznawanie tych tysięcy fałśzywek. Wystarczy że skupisz się na prawdziwym banknocie i go będziesz poznawał, a wtedy bez problemu rozpoznasz wszystko.

      Skupiając się na iluminatach, masonach, NWO, symbolikach itp tracisz czas, zaśmiecasz sobie umysł i nie poznajesz Chrystusa. Te rzeczy blokują cię, albo wręcz osłabiają duchowo. A co dopiero gdy nadejdą burze życiowe, co dopiero gdy nadejdą prześladowania, uciski, wielkie zwiedzenie – nie będąc skupionym na Chrystusie, nie poznając Go, ale poznając iluminatów itd nie przejdziesz tego wszystkiego.

      tracąc czas na te rzeczy, robisz tak jakbyś badał te fałszywki, a fałszerz zawsze może zrobić nowe i nowe i tak dalej. A ty nadal nie będziesz poznawał, znał oryginału – a poznanie tego jedynego prawdziwego gwarantuje bezpieczeństwo, rozpoznanie.

      rozumiem że te spiski, iluminati, masoni i cała reszta tego cyrku to kuszące, pociągające rzeczy, ale szatanowi o to właśnie chodzi – po to ich stworzył aby ludzi kierować na nich, a on zna bardzo dobrze człowieka, wie że takie rzeczy – przyciągają masy, żadne sensacji, poznania “tajemnicy” ale te tajemnice to tylko lep na muchy

      1. Chyba się nie rozumiemy.Mnie Iluminaci i ich wybryki ani nie pociągają, ani nie fascynują.Ja się po prostu staram być świadomy zagrożenia, żeby potem nie zostać zwiedzionym.

    2. mam takie samo odczucie choc sam nie jestem bez winy…

     1. skupiając się na iluminatach i myślac że poznając ich nie będziesz zwiedziony już jesteś zwiedziony. Nie iluminaci itp będą polem bitwy. zostaw te rzeczy, a otwórz Biblię. Nie kulej na dwie nogi – trochę Chrystus i Biblia a trochę iluminaci, NWO i cała reszta cyrku który odciąga od Chrystusa

      1. Dokładnie, w centrum ma byc Jezus Chrystus, a nie illuminati, nwo, chemtrails. Cała reszta to margines.

       1. Dokładnie -również się z tym zgadzam.
        Nasze Centrum – Chrystus Jezus.. Nie inaczej 🙂 🙂 🙂

        1. Zgadzam się z Wami całym sercem eirene i detektywie 🙂 Ładnie powiedziane Magdulka – Jezus Chrystus nasze Centrum ! 🙂

         1. tj także test na strony. Jeśli Jezus nie ejst tam w centrum, ale spiski, masoni, to uciekajcie z tej strony.
          Jest wiele strony demaskujących kłamstwa, ale nie ma tam wcale Jezusa.

      2. Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
       Obyś był zimny albo gorący!
       16 A tak, skoro jesteś letni
       i ani gorący, ani zimny,
       chcę cię wyrzucić z mych ust

      3. Jeżeli, Ty ignorujesz Iluminatów, to narażasz się na zwiedzenie.Żeby skutecznie bronić się przed wrogiem, trzeba go dobrze poznać.Po czym wnioskujesz, że nie czytam Biblii? Idąc tym tokiem rozumowania równie dobrze można by zarzucić Adminowi, bo też na jego stronie jest trochę, a właściwie sporo o Iluminatach i trochę, a właściwie sporo o Biblii.Właśnie sporo ludzi dzięki wiedzy o Illuminatach, masonerii, NWO zobaczyła, że Biblia naprawdę mówi prawdę, cały ten za przeproszeniem syf związany z masonami, illuminatami i innym złem ma swoje uzasadnienie w Biblii, to jest ze sobą wszystko powiązane.Wiadomo, że czytanie Słowa Bożego jest dużo przyjemniejsze i pożyteczniejsze duchowo od czytania o kolejnych wybrykach i zbrodniach masonów, ale niestety o tym też trzeba wiedzieć.

       1. marionetki w teatrze marionetkowym też ignoruje, kto karmi się marnością i idzie za marnością sam się staje marnością.

        ” poszli za marnością i stali się marnością ”

        Pismo mówi, że walczymy nie z ciałem i krwią. szatan stwarza różne ludzkie marionetki, a to on i inne demony są prawdziwymi mącicielami. Iluminaci, banksterzy, masoni i cała reszta to nic nie znaczący ludzie. Świat byłby taki sam bez nich a wiesz dlaczego ?? Bo jaka większość ludzi – taki świat, jaka większość ludzi takie czasy.

        ” Mówił bowiem: To, co wychodzi z człowieka, to kala człowieka. (21) Albowiem z wnętrza, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, wszeteczeństwa, kradzieże, morderstwa, (22) cudzołóstwo, chciwość, złość, podstęp, lubieżność, zawiść, bluźnierstwo, pycha, głupota; (23) wszystko to złe pochodzi z wewnątrz i kala człowieka. ” – Ewangelia Marka 7:20-23 BW – Chrystus, apostołowie nie zajmowali się tajnymi stowarzyszeniami, nie zajmowali się bzdurami, którymi zajmuje się dziś wielu chrześcijan, a przecież wg “badaczy spisków” – tajne stowarzyszenia istniały już wtedy. Najpotężniejsze ówczesne imperium, z cezarem na czele dla wielu dzisiejszych chrześcijan byłoby nie mniejszym polem do wymyślania spisków i kręceniu się wokół nich.

        Neron czy inny cezar to reptilianie, to tajni członkowie braterstwa powstałego od Salomona, kontrolują wszystko i chcą zniszczyć wszystko – już ludzka fantazja by dała popis i zaistniałyby tysiące historii co to nie planuje cezar, rzymska władza, włądze lokalne.

        a bóstwa rzymskie, rytuały – to dopiero byłby temat dla wielu chrześcijan dzisiejszych – tutaj dopiero mogli pokazywać co dany bożek symbolizuje, jaki gest co oznacza, jaka data co oznacza – głupi apostołowie z Pawłem, Piotrem czy Janem na czele nie mieli takiej wiedzy !! Gdyby ją mieli to ukazaliby ówczesnym ludziom prawdę i wszyscy by się nawrócili, a oni głosili tylko Chrystusa ukrzyżowanego !!

        , mogli pokazywać gesty, symbole, ukazywać tajne stowarzyszenia i jakie spiski planuje cezar i włądze, a oni mówili żeby być poddanym wszelkiej władzy !!

        zamiast pokazywać prawdę o znaczeniu, symbolice, datach wokół świąt pogańskich i bozków to oni głosili tylko Chrystusa, ale wielu dziesiejszych chrześcijan jest mądrzejszych od apostołów i wiedzą że ukrzyżowany Chrystus nie wystarczy. Nie wystarczy ukazywać Bożą miłość, łaskę bezapelacyjnie ukazaną w Chrystusie na Golgocie, trzeba dodać daty, gesty, ilumnatów, NWO, masonów i tysiące innych – to przekona ludzi bo sam Chrystus nie wystarcza.

        ” Również ja, gdy przyszedłem do was, bracia, nie przyszedłem z wyniosłością mowy lub mądrości, głosząc wam świadectwo Boże. (2) Albowiem uznałem za właściwe nic innego nie umieć między wami, jak tylko Jezusa Chrystusa i to ukrzyżowanego ” – 1 list do Koryntian 2:1-2 – też kiedyś siedziałem w temacie NWO, iluminatów itd – ale to tylko blokuje ludzi,

        cel nie uświęca środków, nawet gdy się ktoś nawrócił przez to że na początku zainteresował się NWO, iluminatami to nie jest powód aby uznawać to za dobrą metodę i akceptowaną przez Chrystusa.

        Cel nie uświęca środków. Wielu ludzi Bóg przeprowadził przez różne rzeczy doprowadzając do siebie ale czy to znaczy że mamy prowadzić ludzi do katolicyzmu, Świadków Jehowy bo ktoś zainteresował się Bogiem w tych organizacjach a potem Bóg przeprowadził człowieka dalej.

        Ailu ludzi zatruły te spiski, iluminaci, NWO, masoni itd – ilu chrześcijan jest blokowanych duchowo przez te rzeczy ?? Szkody są ogromnie większe i są to złe rzeczy. Złe jest babrania się w nich, tracenie na nie czasu. W nich nie ma prawdy, ale zwiedzenie. Bo szatan od poczatku tym steruje i marionetki ukazuje jako zarządców zła. Wykreowany cyrk z gestami, datami i całą resztą a my mamy badać te rzeczy, interesować się nimi, przekazywać je innym – i tak wirus postępuje i zakaża innych a my myślimy że robimy dobra robotę, a tak na prawdę jest odwrotnie.
        Marnujemy czas, zatruwamy swoje umysły, stoimy w duchowym miejscu, lub kurczymy się i nie przejdziemy na tych rzeczach ciężkich czasów, nie uchroniy się w nich przez zwiedzeniem.

        również ludzie niby nawróceni w nich, w większości są martwi duchowo i ogólnie te rzeczy zabijają ducha.

        jesli kogoś nie pociąga miłość Chrystusa, Boża łąska, dobroć to żadne inne rzeczy go nie pociągną. Nawet cuda Chrystusa nie zmieniały ludzi – widzieli potężne cuda, wspaniałą naukę a większość podeptała po tym.

        więc kogo chcesz ty zmienić ilumantami, masoanami, spiskami, NWO ??

        zniszczysz samego siebie i innych, tylko że może ujrzysz to dopiero w czasie burz, trudnych czasów.

        Chrystus ukrzyżowany – to wystarczyło Pawłowi, apostołom i nam też powinno. Kiedyś też myślałem że pokaże ludziom spiski, NWO, iluminatów itd to się nawrócą ale dziś widzę jakie było to głupie, jak byłem oszukany.

        ” W końcu, bracia moi, umacniajcie się w Panu i w potężnej mocy jego ” – Efezjan 6:10 – zapamiętaj m.in ten werset. Siła jest trwaniu w Panu, bo bez Niego nic uczynić nie możemy – Jan 15:5, ale w Nim :

        ” Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia ” – Filipian 4:13 UBG

        ani ja, ani ty, ani żaden innych chrześcijanin obecny i przyszły nie przetrwa tego co nadejdzie jeśli nie będzie stale skupiony na Chrystusie. Stale a nie 2 godziny albo 5 godzin.

        Apostoł wystarczył Jezus Chrystus ukrzyżowany i zmartwychwstały. Ale szatan dziś zwidł wielu chrześcijan i wmówił, że to nie wystarczy.

        Zrobisz co uważasz, ja nie tracę na to czasu, ani sekundy, chyba żeby tylko ostrzeg kogoś przed wchodzeniem w ten świat NWO, iluminatów, pseudospisków itd.

        Głosiłem różne rzeczy kiedyś ludziom w związku z iluminatami, NWO i tylko się ośmieszyłem i ośmieszyłem swoją ówczesną wiarę, bo te iluminackie, spiskowe rzeczy okazały się klapą. szatan tak również ośmiesza chrześcijaństwa, zwalcza je – łączą je z pseudospiskmai, iluminatami. Chrześcijanie sami siebie niszczą i myśląc że robią dobrze przekazują truciznę innym.

        jeśli dalej będziesz tkwił w tych rzczach, to rób co uważasz, ale sam zobaczysz gdzie duchowo będziesz za ewentualny rok czasu ze spiskami (jeśli Pan da nam dożyć) a gdzie ja będę duchowo z jedynie ukrzyżowanym i zmartwychwstałym Chrystusem
        . Daję ci gwarancję, że za ewentualny rok ja będę o wiele silniejszy w Panu a ty będziesz stał w miejscu, albo będziesz słabszy. Wybierz mądrze ….

        ” ” Również ja, gdy przyszedłem do was, bracia, nie przyszedłem z wyniosłością mowy lub mądrości, głosząc wam świadectwo Boże. (2) Albowiem uznałem za właściwe nic innego nie umieć między wami, jak tylko Jezusa Chrystusa i to ukrzyżowanego ” – 1 list do Koryntian 2:1-2

        ,

        1. No dziwne, żeby Jezus czy apostołowie o tym pisali, bo Biblia miała być przede wszystkim księgą na temat wiary a nie o różnych teoriach spiskowych, czy domysłach, które mogły się okazać chybione.
         Nie twierdz, że wiedza o Iluminatach, Masonach czy NWO jest niezbędna, ale warto ją posiadać.
         Ludzie, którzy się śmieją z tego pierwsi wpadną w ich sidła a potem będzie płacz, że im nikt o tym nie powiedział.No i do tego dochodzą jeszcze niesprawdzone i absurdalne teorie np. że reptylianie to ludzie zamieniający się w jaszczurki rządzący światem – coś takiego faktycznie ludzie mogą wyśmiać.

        2. Nie trzeba się śmiać, wystarczy to zostawić. szatan może nawymyslac tysiąc innych podobnych opowiastek i wymysleć nowe “tajne stowarzyszenia” – i to ci którzy nie będą trwać w Chrystusie. Nie będą Mu posłuszni, nie będą poznawać Jego wskazań, nie będą patrzeć na niego wpadną w sidła a więc będą to również badacze spisków, skupieni na nich – czy jesteś i będziesz jednym z nich, to nie mi to oceniać.

         gdybyś w razie czego zobaczył u siebie duchowe osłabienie, duchową martwotę to odpowiedz sobie gdzie kierujesz swe oczy i uszy. Nie twierdzę że jesteś duchowo martwy itd – znowu nie mi to oceniać, nie znam cie. Ale wiem, że skupianie się na iluminatach, NWO, celowo przez szatana stworzonych do zwodzenia chrześcijan to duchowy regres, duchowa śmierć.

         jeśli będziesz wchodził w te rzeczy, tracił czas jak wielu na nie , na gesty, liczby itd to sam zobaczysz duchowe zniszcenie u siebie.

         W Chrystusie jest wszelkie poznanie. W nim sa wszelkie skarby mądrości i pozniania – Kolosan 2:3.

         Chrystus jest głową wszelkiej władzy i zwierzchności – Kolosan 2:10 – On ma wszystko pod kontrolą i zna przyszłości i tylko On może objawić prawdę i zachować człowieka. Ale jeśli twierdzisz że te rzeczy są w poznawaniu iluminatów, itd to zawiedziesz się i zmarnujesz czas. Tak nie postępuja mdrę panny. Będziesz spał a twoje naczynie na oliwę będzie puste

         ,

 2. w oczach Bożych człowiek jest człowiekiem od poczęcia, a nie od 3 albo 5 czy 9 miesiąca, lub po urodzeniu.

  Matka Samsona od początku miała nie spożywać niczego co pochodziło z winnej latorośli.

  szatan wmawia że do któregoś tam tygodnia płód nie jest człowiekiem i można go zabić, ale Boża prawda jest inna.

  ” I ukazał się Anioł Pański onej niewieście, a rzekł do niej: Otoś teraz niepłodną, aniś rodziła; ale poczniesz i porodzisz syna. (4) Przetoż się teraz strzeż, abyś nie piła wina, i napoju mocnego, i abyś nie jadła nic nieczystego; (5) Bo oto poczniesz i porodzisz syna, a brzytwa nie postoi na głowie jego, bo Nazarejczykiem Bożym będzie to dziecię zaraz z żywota; a on pocznie wybawiać Izraela z ręki Filistynów. ” – Sedziów 13:3-5 Biblia Gdańska

  ,

 3. Smutne historie… Niech dobry Bóg będzie nadzieją dla tych kobiet.

 4. To się nazywa sumienie a nie syndrom.

   1. Musi być równowaga.Nie możesz pisać ciągle o spiskach.Nikt Ci tego nie broni, ale nie taka jest idea tego bloga.Jak chcesz się koniecznie już czymś podzielić, to możesz pisać na mojego maila:[email protected] ja zawsze wysłucham 😀

 5. ja sam się przkonałem na własnej skórze że to te rzeczy ze świata nie budują i nie ma znaczenia czy te info jest prawdziwe czy nie bo to nie przynosi korzyści skupiajmy się na Chrystusie jeżeli my naprawdę go kochamy to pójdziemy za nim i wyrzekniemy się samych siebie wiadome że to nie jest łatwe ale jak ktoś pragnie mieć z nim żywą relację to mu się to uda wiem to po sobie

  dlatego zostawmy w spokoju daty spiski ludzi którym wydaje się że rządzą światem chodź są o wiele gorszej sytuacji niż my

  idźmy za Panem Panów i Królem Królów

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: