Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Watykan o biblii na przestrzeni wieków.

Jak widać poniżej, Biblia jest bardzo groźną księgą dla tej satanistycznej organizacji, którą apokalipsa nazywa „nierządnicą”.

 

Rzym przez wieki zakazywał czytania Biblii a swoją doktrynę budował w oparciu o Tradycję, która często przeczyła Biblii. Aby te sprawy nie wyszły na jaw, Biblię zamykano przed ludźmi. Oto przykłady:
• Tzw. Papież Grzegorz VII (1073-1085) oświadczył królowi czeskiemu:
„Panu Bogu upodobało się i podoba jeszcze dziś, żeby Pismo Św. pozostało
nieznane,ażeby ludzi do błędów nie przywodziło”;
Sobór w Tuluzie w 1229 roku wydał pierwszy zakaz czytania Biblii;
• Tzw. Papież Grzegorz IX (1227-1241) wydał zakaz czytania Biblii w ogóle;
• W 1622 roku tzw. papież Grzegorz XV zakazuje katolikom czytania Biblii.
Następnie `Kościół katolicki` zabrania jej rozpowszechniania;
• W roku 1634 synod katolicki w Warszawie wydaje oświadczenie, iż samodzielne
czytanie Biblii jest inspirowane przez samego szatana. Stanowisko to
zostaje zatwierdzone przez tzw. papieża;
• Tzw. Papieże Innocenty XI (1676-1689), Klemens XI (1700-1721) i Klemens
XIII (1750-1769) zakazywali ludowi czytania Biblii;
Grzegorz XVI (1831-1846) nazwał towarzystwa biblijne powszechną zarazą;
Pius IX nazwał Biblię „trucizną”;
Leon XIII wydał w roku 1897 wykaz ksiąg zakazanych (Index librorum
prohibitorUm) i w nim figuruje także Biblia, jeśli jest tłumaczona na
język ojczysty;
Sobór Trydencki (1545-1563) nie uznaje Pisma Świętego za jedyne i
wystarczające źródło objawienia Bożego oraz najwyższe kryterium prawdy. Do
kanonu Biblii dodaje 7 ksiąg, uznawanych do tej pory za apokryficzne
(Reformatorzy słusznie nie włączyli ich do kanonu Biblii)

 

 

 

Zaktualizowane: 20 grudnia 2015 - 18:17

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Między innymi dlatego mam nadzieje, że już niedługo Watykan (Nierządnica) zostanie zniszczony i mam nadzieję, że wtedy wielu katolików przejrzy na oczy i zobaczy czym naprawdę jest katolicyzm.

 2. Tak Palnar, miejmy nadzieję, że tak będzie. Niestety skutkiem zniszczenia „nierzadnicy” może być całkowite odstąpienie ludzi od Boga.. Dlatego musimy być aktywnymi i miłujacymi chrześcijanami 🙂

  1. Może być też taka sytuacja: Rozmawiasz z katolikiem i mówisz mu, że Watykan zostanie zniszczony, on odpowiada, że uwierzy dopiero jak zobaczy na własne oczy i możliwe właśnie, że wtedy wielu katolików zobaczy, że KK nie jest jedynym prawdziwym Kościołem a wręcz przeciwnie.Z ateistami może być podobnie.Jeżeli jakiś ateista słyszy od chrześcijanina, że Watykan zostanie zniszczony i potem faktycznie tak się dzieje, to dla takiego ateisty może być argument za prawdziwością Biblii i w ogóle za istnieniem Boga.

 3. Nooo cos sie wydarzy , wedlug mojej wiedzy od jutra beda sie dzialy bardzo powazne rzeczy a 23-01.01.2016 wtym przedziale jakos atak nuklearny na USA ,ale to nie jest pewne na 100% , tak wynika z obserwacji sytuacji na swiecie palnar , ale czy na 100% tak bedzie ? To chyba wie tylko Bog .

 4. zła reputacja krk niestety w świadomości ludzi przeważnie przenosi się na .. Boga, rodzi się niechęć do spraw Bożych, duchowości w ogóle,
  propaganda krk: kk to Jezus = jakby powiedziec że PO= Polska, Polacy

 5. adi kiedy bys mogl przetlumaczyc te filmy 3 ? jeden trwa 5 minut twojego kolegi marka ; D a drugie dwa tez mniejw iecej tyle samo .

 6. co jakiś czas w ostatnich latach znajduje sie stada wymarłych zwierząt, ptaki, wieloryby etc i nei chodzi o zwykłę skażenie środowiska, to też znak

 7. Różnoracy czciciele diabła chcą zniszczyć dzieci Boga…W tym celu przygotowali misterne plany, które zniweczy Król królów JEZUS CHRYSTUS.

 8. Paweł_Misiaszek_CCH

  Wszystko się zgadza. Ostatnio był wątek o Templariuszach – kiedyś sporo czytałem o innym zakonie – krzyżackim. Moje miasto (Chełmno nad Wisłą) było kiedyś rozważane jako stolica państwa krzyżackiego i ogólnie ta tematyka mocno mnie kiedyś interesowała, podaję ciekawy fragment książki:

  „Uczeni zajmujący się dziejami Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie zgodnie twierdzą, że reguła krzyżacka dawała pierwszeństwo sprawom doczesnym. Egzystencję wspólnoty zakonnej regulowały prawa mające uczynić z jej członków zdyscyplinowanych i twardych wojowników, a nie mnichów skłonnych do kontemplacji i ascezy.
  Życie duchowe Krzyżaków było bardzo ubogie. Obowiązki religijne ograniczały się właściwie do odmawiania kilkakroć w ciągu doby modlitwy „Ojcze nasz”. Bracia rycerze nie czytali brewiarza, gdyż w większości byli analfabetami i aż do połowy XV w. nie mogli uczyć się czytać i pisać bez specjalnego pozwolenia wielkiego mistrza. Intelektualne i moralne walory kandydatów do zakonu nigdy nie były przedmiotem troski przyjmujących. Nowi bracia powinni w czasie nowicjatu trwającego pół roku nauczyć się „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, widocznie więc nie wszyscy je znali. Zresztą w II połowie XIII w. obowiązek nowicjatu zniesiono. Ponadto Krzyżacy, podobnie jak templariusze i zakon Montjoye, posiadali przywileje papieskie zezwalające na przyjmowanie do zakonu ludzi obłożonych karami kościelnymi za rozboje, gwałty i inne przestępstwa. Kapłani krzyżaccy mogli także udzielać rozgrzeszenia braciom, którzy przed złożeniem ślubów popełnili morderstwo, napadli na chrześcijan, a nawet palili kościoły. Tak więc jedynym kryterium było w praktyce bezwzględne poddanie się rozkazom przełożonych i przyjęcie surowej dyscypliny wojskowej.”___Andrzej Nowakowski, O wojskach Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie zwanego krzyżackim – str. 32-33

  Warto pamiętać, że u krzyżaków, w przeciwieństwie do joannitów czy templariuszy, rycerzem mógł zostać tylko szlachetnie urodzony obywatel Cesarstwa Niemieckiego.

 9. Babilońska Prostytutka z Biblijnej Księgi Apokalipsy-Watykan,Kościół Katolicki https://youtu.be/IUKL6bsR3W0.

 10. Było już?
  „Katolicyzm to nie jest chrześcijaństwo” – krótko o papieżu, księżach itd.

  https://youtu.be/JViiRZ-szVI

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish