Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Viktor Orban ujawnia tajne porozumienie władz UE z Turcją. Europa ma przyjąć jeszcze 500 tys. migrantów!

orban-tusk-juncker

 

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez premiera Węgier Viktora Orbana, na ostatnim szczycie UE na Malcie doszło do nieformalnych ustaleń, zgodnie z którymi Europa w najbliższym czasie będzie musiała przyjąć dodatkowo około 400-500 tys. migrantów, jacy obecnie znajdują się w obozach przejściowych na terytorium Turcji. Polska Staż Graniczna już teraz alarmuje: wiosną przyszłego roku na nasz kraj spadnie największy ciężar obrony Europy przed napływem nielegalnych imigrantów!

W tym celu kanclerz Niemiec Angela Merkel oraz szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zwołali w niedzielę Brukseli spotkanie przedstawicieli krajów deklarujących gotowość do bezwarunkowego uczestnictwa w tej inicjatywie (Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwecja oraz Finlandia). Zdaniem Orbana na resztę państw władze UE w najbliższym czasie mają zacząć wywierać bezpośrednie naciski polityczne, aby zgodziły się przystąpić do tej inicjatywy i przyjąć bezpośrednio w swoje granice dodatkowo od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy uchodźców.

Okazuje się bowiem, że formowany jest nowy szlak przerzutu migrantów do Niemiec poprzez Turcję, Morze Czarne do Odessy, a dalej – Ukrainę, Białoruś i Polskę. Ma on zastąpić szlaki bałkańskie, które obecnie są coraz lepiej strzeżone i coraz trudniej dostać się za ich pośrednictwem do „raju” (Niemiec).

 

źródło: http://niewygodne.info.pl/artykul6/02661-Orban-ujawnia-tajne-porozumienie-miedzy-UE-a-Turcja.htm


 

Jestem ciekaw co zrobi rząd i prezydent PISu w obliczu niedawnej odezwy Franciszka o skruszeniu murów Europy przed emigrantami.

 

 

 

Zaktualizowane: 4 grudnia 2015 - 22:25

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Na naszych oczach Europa, a w szczególności Szwecja, Niemcy i Beneluks popełniają samobójstwo…Z tych najeźdźców Antychryst utworzy swoją armię…

 2. Znalazłem oficjalny fanpage Masonów.
  https://www.facebook.com/freemasonspage/?nr
  Przejrzyjcie sobie galerię.Nie brakuje zdjęć ze spotkań, życia codziennego masonów, sławnych osobistości będących masonami, nie brakuje również Alberta Pike czy chociażby wszechwidzącego Oka…

 3. napływcy w militarnym wieku mogą być przyszłą policją nwo, a na pewno są pretekstem do konfliktów wewnątrz eropy, z chaosu chcą zrobić porządek, nowy porządek

 4. Sorry ale nie mogę wkleić poprawnego linku. Reklama jest na samym dole strony głównej Onetu. (Wersja mobilna). Jest ona cały czas mnie więcej od września tego roku.

  Pogromcy Stań do Walki

  1. A ja dziś idąc na przystanek zauważyłem mocno wyeksponowane na gablocie podłe czytadło autorstwa niejakiego Leszka Kołakowskiego pt. „Jezus ośmieszony: esej apologetyczny i sceptyczny”. Nie dało się nawet tego zauważyć. Ohyda. Wszelakiej maści satano-ateiści atakują nasze wartości, to co dla nas święte 24 godziny na dobę!

 5. Poznanie Prawdy

  Zastanawiające jest, czemu jeszcze nie powrócił Bóg na Ziemię, było przecież tyle okazji.. Pierwsze prześladowania Chrześcijan, 1 i 2 wojna światowa. I w ten sposób trzeba się męczyć każdego dnia i znosić trudy, w związku z tym że żyjemy pośród ludzi w większości żyjących duchem tego świata.
  Ja to widzę w sposób nieoptymistyczny, bo tak jak myślałem będzie coraz gorzej.
  Można to podzielić na kilka kategorii:
  – Życie osobiste, prywatne: zwiększona prędkość życia, pomimo 'postępu’ technologicznego jesteśmy nadal niewolnikami
  – Życie religijne: większość żyje 'dniem’, dlatego przestaje ją obchodzić kwestie duchowe, Bóg
  – robotyzacja i automatyzacja, masowa likwidacja stanowisk pracy dla ludzi

  W najbliższych latach 'postęp’ zlikwiduje 'niepotrzebnych’ ludzi, jeśli się nie dostosują. Dlatego należy mieć na uwadze możliwość utraty pracy, szczególnie powinny mieć to na uwadze osoby takie jak magazynier, kasjer, kelner, śmieciarz, sprzątacz, prace proste, niewymagające wyższych kwalifikacji. Nie mówiąc nawet o nauczycielach, tłumaczach, itp.
  http://tygodnikkragpl.beep.pl/index.php/archiwum/37-nowa-sol/ludzie/3499-gince-zawody-ktore-zniszczya-chiszczyzna
  http://m.bankier.pl/wiadomosc/Zawody-ktore-znikna-bezpowrotnie-2904382.html

  Później z czasem niedługim, bo jest to pewna forma okupacji terroru tyle że w formie postępu, a więc robotów, automatyki obowiązkiem stanie się chip podskórny. Hitler umiał wykańczać ludzi siłowo, teraz będzie się to robić się przez postęp technologiczny.

  „Obowiązek posiadania dokumentu identyfikującego obywatela wprowadzili okupanci w czasie II wojny światowej i został on następnie utrzymany w PRL. Po upadku komunizmu dowód osobisty nadal pozostaje w Polsce dokumentem obowiązkowym, z tym, że od nowego tysiąclecia wprowadzono dowody w postaci pojedynczej wielowarstwowej karty o wymiarach karty kredytowej wykonanej z poliwęglanu, zastępujące obowiązujące w PRL dowody w postaci niewielkiej książeczki.”
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dowód_osobisty

  Widzimy tutaj pewne podobieństwa.

  Również nie ominie nikogo wielka rewolucja religijna. Osób niezdemoralizowanych jest więcej niż tych co trzymają się jeszcze sztywnych zasad moralnych, Bożych Praw, które nie ulegają zmianie w najważniejszych kwestiach. Religia stanie się centrum kultu Lucyfera. Trudno jednak określić czy będzie to bardziej wyrafinowana, zorganizowana sekta. Jak na razie jest to wiele różnych grup, które wprowadzają sodome, a swoistą amboną jest 'telewizja’ i pomału cenzurowany internet. Nie będzie przymusu jak kiedyś, bo jesteśmy, żyjemy przecież w 'cywilizowanym’ świecie. Ludzie po prostu od wielu lat byli programowani, a ich mózg był poddany wieloletnim działaniom prania mózgu.
  Robiło się to pokoleniowo i tak czy owak zmiany, które nadchodzą nas czekają.
  Jestem pewien, że najprawdopodobniej działania pewnych grup, agentów w necie nie są przypadkowe. Możliwe że sam szatan w tym macze palce przez oddziaływanie duchem, energią świata na ludzi, czyli wykorzystuje dostęp, który uzyskał w Edenie. Ich ego, złe cechy.
  Jeśli chodzi o kult, religie. Przejdzie ona istną metamorfozę. Kościoły staną się koncertem szatańskim. Ludzie pozbawieni moralności, dobra, piękna i innych szlachetnych cech staną się potworami, jak zombie.
  Będą robić najobrzydliwsze rzeczy jakie są możliwe. Niby palenie, picie, współżycie w miejscach publicznych jest zabronione, to samo też tyczy się innych kwestii. Rzadko to prawo egzekwują. Ale to do czasu jak ze wszystkim… Może też stać się tak, że ludzie przestaną cokolwiek odczuwać.. Albo roboty wszystko zastąpią.
  Przyszłą historię można by opowiadać dłużej..
  Na koniec kanał YT, popularny ostatnio.
  Sama prawda normalnie prawdziwa prawda prawdy i rzeczywistości.
  http://m.youtube.com/watch?v=irxOCq-w8Jw
  Tylko że kreacja iluzji ta jest od Edenu. Na pewno prawdziwa rzeczywistość tutaj nie istnieje, tu jest tylko próbny test. Zresztą wynik decyzji pierwszych ludzi. Więc wszystkie zapewnienia, gwaranty nie mają większego znaczenia w tym wymiarze. Szczególnie że rządzeni jesteśmy przez ludzi o nasieniu zmijowym, weżowym. Dlatego zmierzamy do całkowitej autodestrukcji. Żyjemy w coraz bardziej sztucznym świecie i nic tego nie zatrzyma jak na razie.

  1. Kilka uwag.
   „Zastanawiające jest, czemu jeszcze nie powrócił Bóg na Ziemię, było przecież tyle okazji.”
   Przecież napisane jest, że interwencji nie będzie zanim nie objawi się syn zatracenia, więc nie ma się nad czym zastanawiać.
   „Ja to widzę w sposób nieoptymistyczny, bo tak jak myślałem będzie coraz gorzej.”
   Przecież napisane jest, że będzie coraz gorzej, ale mamy podnieść głowy, bo to oznacza, że przyjście Pana jest bliskie, a więc jest to optymistyczne. Jeśli ktoś myślał, że Biblia mówi o uciskach i cierpieniu to tylko po to żeby nas straszyć no to jest w grubym błędzie.
   „Osób niezdemoralizowanych jest więcej niż tych co trzymają się jeszcze sztywnych zasad moralnych, Bożych Praw, które nie ulegają zmianie w najważniejszych kwestiach.”
   Raczej miało być „osób zdemoralizowanych”, bo wyszło masło maślane.
   „Możliwe że sam szatan w tym macze palce przez oddziaływanie duchem, energią świata na ludzi, czyli wykorzystuje dostęp, który uzyskał w Edenie.”
   Raczej nie możliwe, ale pewne. Szatan nie jest kibicem, a szefem.
   Obserwujmy, ale Ducha nie gaśmy.
   „(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
   (33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.” (Mat.24.3)

  2. Poczytaj w Biblii historię Jonasza, teraz jest podobna sytuacja ze światem – jest orędzie Chrystusowe (Chrystus jest też prorokiem) i grzeszny świat-jak to miasto. Jak światowy balans zostanie zachwiany, wartości duchowe mocno podeptane jak i ewangelia, zła strona przeważy nad dobrą (więcej wpływów szatańskich), i inne znaki – „spust” zostanie naciśnięty i pójdzie wszystko jak domino.

 6. Fujiwara miał rację pisząc pozytywnie o Orbanie, Chojecki też wspominał że Orban jest ewangelicznie wierzącym z kręgów „reformowanych” (czyli chyba kalwinistów)

 7. Kraina Złudzeń (Nikodem 'Nikoś’ Skotarczak) 1996 POLSKA MAFIA https://youtu.be/rEN1iUUKZus. Dokument o wzajemnych powiązaniach między biznesem, mafią, tajnymi służbami, polityką.

 8. To czego doswiadczamy i odczuwamy jest rezultatem walki Duchowej, w ktorej my wierzacy bierzemy udzial.
  Ludzie zasymilowani ze swiatem nie maja pojecia o dobru i zlu, biorac udzial w wyscigu szczurow.
  Ludzie swieccy sa przygotowywani i programowani do przyjmowania najbardziej wypaczonych zboczen z kanibalizmem wlacznie to tak jak przed potopem,jedli jedni drugich i pili ich krew.Kananejczycy naplywaja do europy milionami

 9. Stanislaw Michalkiewicz – Polska w kryzysie – Ekonomia * Gospodarka * Finanse * System polityczny
  https://youtu.be/86rLKR4DtIQ.

 10. Komunizm jako system państwowy (na przykładzie Polski) https://youtu.be/dkM-aKeP4Ww.

 11. Zwariowałam 1/4 https://youtu.be/KQUUk63reeI. Film Marii Wiernikowskiej „Zwariowałam” nigdy miał nie powstać, jego produkcja została zatrzymana. Po czterech latach udało się wreszcie autorce dokończyć dokument, choć nie bez problemów…

  „Zwariowałam” był debiutem literackim znanej dziennikarki telewizyjnej, autorki m.in. programu „Widziałam”, Marii Wiernikowskiej. Na stronach książki prowadziła ona dziennikarskie śledztwo, któremu początek dał niewyemitowany dotychczas reportaż z Klewek.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish