Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tyson Fury dziękuję Jezusowi za pobicie Kliczki

Filmik z tą wypowiedzią Tysona Fury podesłał mi Mateusz, ale nie wiem czy nie pochopnie wnioski wyciągnąłem, gdyż napisałem mu, że Jezus nie ma nic wspólnego z biciem i kasą z boksu.

Do 22 sekundy dziękuje Jezusowi

https://www.youtube.com/watch?v=rlWlyRUDte0

 

Przyjrzałem się jednak wypowiedziom Fury w polskim necie.

Powiedzial on:

„– Jezus jest moim zbawicielem, a ja jestem zbawicielem wagi ciężkiej.  Goliat był mistrzem, potworem, z którym nikt nie potrafił wygrać. Pojawił się jednak Dawid, dzieciak, który wierzył w Boga i go pokonał. Bóg dał mu siłę. Będę z wami szczery – Władymir jest czcicielem diabła, a dobro zawsze wygrywa ze złem – wyjaśnił w swoim stylu.”

 

i dalej:

 

„– Każdy przedstawia mnie jako banitę, tego złego, czarny charakter. Chcą sprawić, że poczuję się jak idiota, ale tylko rodzina wie, jaka jest moja prawdziwa twarz. Media to dla mnie zabawka. Bardzo fajna, ale jednak tylko zabawka.

Tyson zapewnia również, że ewentualna sobotnia wygrana nie zmieni go. Pieniądze, sława – to wszystko jest nisko w jego hierarchii.

Gdy się zaręczyliśmy, on nadal spał w przyczepie kempingowej w ogródku moich rodziców, a ja w tym czasie sama w domu. Syn podróżników ma to w genach, teraz po ślubie przyczepa nadal nam towarzyszy. W życiu popełnił wiele błędów, ma się czego wstydzić, ale bardzo lubi pomagać ludziom i spełniać ich marzenia – zdradziła jego żona Paris Mullroy.

W sobotę spełni swoje?

http://sport.tvp.pl/22824196/halucynacje-jezus-przyczepa-oto-rywal-kliczki

 

Spełnił. Pytanie czy faktycznie na Chwałę Jezusa?

Z jednej strony żyje w systemie finansowym Szatana, a z drugiej Chwali Jezusa i ma nisko w poważaniu media.

 

Nie wiem, ale w tym przypadku nie ograniczałbym Boga. Nie walczy wszak by zabić. To jest sport.

Ciężko mi takiego człowieka jednoznacznie ocenić

Tutaj jego inna wypowiedź:

 

„Jesus tells me to love my fellow human beings,” says Fury. But sometimes it doesn’t seem that way. Not when he’s comparing homosexuality to paedophilesor threatening to hurt a pesky journalist. Which is a shame, because the 'other’ Tyson Fury is intelligent, engaging and actually quite likeable.

 

 

 

Zaktualizowane: 29 listopada 2015 - 19:01

56 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Nie każdy, który Mi mówi: „Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: „Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: „Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!”
  Moim zdaniem klasyczna sytuacja.To, że ktoś się powołuje na Jezusa nie oznacza, że naprawdę jest jego uczniem.Kościół Katolicki, Wielka Nierządnica też się odwołuje do Jezusa.
  „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach.”
  Okładanie z całych sił bliźniego po twarzy dla pieniędzy nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem, taki sport łamie elementarne Boże prawo – będziesz miłować swojego bliźniego.Pamiętasz, Detektywie, jak pisałeś o katolickiej sztuce walki „arma dei”? Sam przyznałeś, że coś takiego jak „chrześcijańska sztuka walki” to oksymoron.
  Jeżeli Tyson naprawdę wierzy Jezusowi, to powinien jak najszybciej porzucić to co robi.
  Kilka godzin temu dałeś film z nauczaniem, w którym pastor mówi, że nie można pić z kielicha Boga i kielicha demonów.Nie można być po środku.

  1. Nie nam samym osądzać kto do Królestwa wejdzie. Osąd należy d Boga. Bóg z najgorszego szamba potrafi wykroić cud. Zatem nie wiadomo co się stanie z tym człowiekiem i jakie pany ma Bóg wobec niego.
   Piotr nie jest po środku, dobrze to wszyscy wiemy.

    1. A to przepraszam:) Masz rację nie można być po środku.

     1. ale dziękuję za chęć obrony 🙂

      Po Twoją obronę uciekam pocieszycielko 😀

   1. „Za sobotnią walkę Fury ma zarobić 5 milionów dolarów.”

    Niech zrobi coś bardzo dobrego przynajmniej z większością tej kasy to uwierzę, że to co mówił było szczere. Prawdziwy chrześcijanin nie potrzebuje tylu pieniędzy, a potrzebujących są miliony.

    1. no widzisz nie znałem kwoty.
     Teraz faktycznie pozostaje czekać na to co zrobi z tym

     1. Tylko pytanie czy te pieniądze zostały sprawiedliwe zarobione ? Jeżeli człowiek uczciwie może zarobić niewiele, a on zarobił 5 milionów w jedną noc, nawet jeżeli komuś pomoże to robi to dzięki systemowi babilońskiemu – Antychrystowi, który stworzył rozrywkę, która zatraca nieświadomych ludzi, a ludzie idąc na zgubę sami za to płacą, na tych pieniądzach jest więc potępienie. Nie ważne teraz co zrobi z tymi pieniędzmi, przyjął je od szatana w pogoni za sławą ryzykując własne zdrowie.

      Chrześcijanin w ciszy i pokorze woła i dziękuje Panu, a nie drze się bijąc kogoś po ryju. (sorki za takie słowa, ale to prawda)

      „Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie.” Mateusza 7:21

      1. ja bym się wstrzymał z oceną do czasu uzyskania informacji o przeznaczeniu tych mln dol., choc optuje tak jak na wstępie napisałem, że „Jezus nie ma nic wspólnego z biciem i kasą z boksu”.
       Jedno co mnie powstrzymuje od ostatecznej oceny, to Stary Testament i historia Dawida właśnie.
       Może i jestem w tym nawiny, ale też nie chce ograniczac Ducha Świetego.
       Miejmy na uwadze Tysona

   2. ten film pokazuje, że nawet ateiści, którzy odnalezli w sobie trochę dobrej woli zostali wyciągnięci z objęć diabła
    https://www.youtube.com/watch?v=4Tp49Aam7wk
    jak dla mnie to oczywiste że ten bokser nie zasługuje na żadne potępienie!

  2. Podpisuje sie pod tym. Nie można dwóm Panom złożyć, pic z dwóch kielichów.

 2. No tak, ale czy nie ma w tym przekazu, że Bóg nas prowadzi do takich sukcesów jak zostanie mistrzem Świata w Boksie. Same słowa raczej nic nie znaczą, a są w tym przypadku takim złudzeniem, że podążanie do sławy, sukcesu i pieniędzy jest dobre bo pomaga nam w tym Bóg co nie jest prawdą. „18 Jeżeli was świat2 nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi.”
  Tylko ludzie żyjący „Światem” dochodzą do takich sukcesów, więc to nie jest dobre.

  Jak dla mnie to zwiedzenie „ubrane w ładne opakowanie i ładne słowa”. O to chodzi szatanowi, żeby stworzyć jak najlepsze kłamstwo,. Ludzi to może zmylić bo pomyślą, że Bóg do tego prowadzi, a kiedy już dojdą do odpowiednich drzwi, okaże się, że muszą sprzedać swoją duszę. Mnie on nie przekonuje. Mógłby się chociaż inaczej nazwać, a nie Fury (furia nagły wielki gniew).
  To trochę tak jak na arenie międzynarodowej z USA przedstawianym jako walczące o pokój na Świecie, a jednocześnie w tej pozornej walce dla pokoju robiącym dużo zła.

  1. W pełni się zgadzam. Tyson wydaje się być zwiedziony, ale po necie krążył filmik, jak przed walką uścisnęli sobie z kryptożydem Kliczko dłonie po masońsku.

   1. Wydaje mi się, że atak idzie na chrześcijan. Chcą przekonac chrześcijan nowonarodzonych, że sława, pieniądze są dobre i Bóg oczekuje od nich tego, zezwala na to. Chodzi o zwiedzenie chrzescijan.

    1. Pójście na koncert czy boks, dyskotekę to nic złego dla chrześcijanina nowonarodzonego. Chcą właśnie przekonać chrześcijan, aby żyli tym swiatem, skoro inni pseudochrześcijanie też tak czynią. Wiecie o co chodzi.

     1. „Pójście na koncert czy boks, dyskotekę to nic złego dla chrześcijanina nowonarodzonego.”
      Ef 5:8-9
      8 Niegdyś bowiem byliście ciemnością, lecz teraz jesteście światłością w Panu: postępujcie jak dzieci światłości! 9 Owocem bowiem światłości jest wszelka prawość i sprawiedliwość, i prawda.
      1 J 2 15-16
      15 Nie miłujcie świata3
      ani tego, co jest na świecie!
      Jeśli kto miłuje świat,
      nie ma w nim miłości Ojca.
      16 Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc:
      pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia4
      nie pochodzi od Ojca, lecz od świata.(NIE UPODABNIAJ SIĘ DO ŚWIATA)

  1. No właśnie tez zastanawialam sie nad odrodzeniem Imperium Ottomanskiego i nowym posągiem kolosa rodyjskiego-Rodos jest blisko Turcji. Ma to byc m. in symbol łączący 3 kontynenty.
   No i ten tron szatana w Turcji z Objawiena tez coś znaczy…
   Niech sie pełni wolą Boga, cokolwiek ma sie zdarzyć.

   1. Tron szatana został przeniesiony z Turcji do Niemiec.
    Najpierw sprowadził na Świat Hitlera z jego wojnami. A teraz Unię Europejską, której przewodzą Niemcy ze swoją chorą polityką.

    1. To wiem, ale Objawienie dotyczące czasów końca mówi o Turcji- zgadzam sie, tron materialnie przeniesiony- jednak Apokalipsa nie mówi o tronie w Berlinie.
     Ta informacja bez powodu znalazła sie w Obj. św Jana?
     Ostatnio Turcja bardzo sie uaktywniła a i Erdogan ma sie za inkarnacje Sulejmana.

    2. Ciekawa obserwacja. Wszystko się zgadza. Ołtarz Zeusa zrekonstruowano w Niemczech w latach 1911-1930

 3. właśnie jak wczoraj tata oglądał tek boks, to wchodził ten bokser na ring i w tle leciała muzyka i słowa o Jezusie

 4. Myślę, że Bóg może użyć każdego, jeśli tylko mu się tak spodoba.

  ,,Wówczas Pan otworzył usta oślicy i ona rzekła do Bileama: Co ci zrobiłam, że mnie tak zbiłeś już trzy razy?” (Czwarta Księga Mojżeszowa 22:28 – Biblia Warszawska)

  (Podałem ten fragment jedynie jako przykład, nie twierdze że Bokserzy to osły, czy coś w tym kierunku.)

  Słyszałem już gdzieś, że Klitschko są uwikłani konkretniej na podłożu diabła, nie wiem jak dokładnie, nie mam dowodów na ich satanizm. Zdaje się, że Adamek o tym wspominał. Co ciekawe, Adamek powołujący się na Jezusa też walczył z jednym z Braci Klitschko, i nie wygrał. Może to aktualne zwycięstwo Tysona Fury nad Klitschko było symbolicznym zwycięstwem do interpretacji, pokazaniem tego co się zbliża?

  1. „Może to aktualne zwycięstwo Tysona Fury nad Klitschko było symbolicznym zwycięstwem do interpretacji, pokazaniem tego co się zbliża?”

   słuszna uwaga.

   Dlatego zaciekawil mnie ten Fury w kontekście tych czasów. Wcale nie musiał mówić przed HBO i na cały świat kto jest jego Panem i zbawicielem

 5. Z innej beczki. Widzieliście może logo Unicef do góry ,,nogami”. Piszcie z czym wam się kojarzy.

  1. haha, dobre. Ja ostatnio przyglądałem się google, oto na co trafiłem…
   http://postimg.org/image/mphpur17h/

  2. Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) – świat podzielony na 33 sektory (33=liczba illuminati). Dodatkowo niektórzy dopatrują się na ich fladze modelu płaskiej Ziemi, gdzie antarktyda [zastąpiona wieńcem] jest krańcem świata. Każdy z dwóch ramion wieńca składa się z 13 listków, co może być odniesieniem do 13 stopni w rytach jorskim i bawarskim. Ramiona wieńca połączone są skrzyżowanymi liściami. A jeszcze siatka, która dzieli świat na 33 sektory wygląda jak krata, za którą trzymane jest społeczeństwo
   http://www.msz.gov.pl/resource/ce5cf2b4-d61a-4d12-9953-30c6cd59f37b

   Organizacje wyspecjalizowane ONZ:

   Międzynarodowa Organizacja Morska (IMO) – to samo co ONZ + dwie skrzyżowane kotwice. Nie wiem co to oznacza, podobny symbol jest m.in. na fladze Watykanu (skrzyżowane klucze)
   http://www.crwflags.com/fotw/images/u/uno-imo.gif

   Międzynarodowy Fundusz Rozwoju Rolnictwa (IFAD) – trochę naciągane: kłos, który wygląda jak człowiek lub duch tkwiący w płomieniach
   http://www.amb-norvegia.it/FileCache/PageFiles/628206/i.png/width_650.height_300.mode_FillAreaWithCrop.pos_Default.color_White.png

   Unicef też ma wieniec 2 x 13 liści, a oglądany do góry nogami przedstawia czaszkę z piszczelami 🙂

   Pewnie można by się tak bawić i bawić, zerknąłem tylko na niektóre przykłady. To zabawa, ale może coś w tym rzeczywiście jest 🙂

   1. Unicef do góry nogami to podniesiona ręka z sierpem ….

 6. Widzicie, Bóg jeden ,ale wiara jakby różna u różnych ludzi 😀

 7. Paweł_Misiaszek_CCH

  Problem w tym, że to właśnie ten Fury, a nie Kliczko, miał przed walką gadkę w stylu Goliata. Tzn. nie bluźnił Bogu, ale wynosił się nad przeciwnika i ogólnie robił marketing przed bokserskim wydarzeniem – tak jak wszyscy z branży. Poza tym, z tego co doczytałem: pochodzi z irlandzkiej rodziny, ojciec jest protestantem, matka katoliczką, sam Tyson co niedzielę chodzi do kościoła i czasami czyta Biblię… no i jest przekonany, że Sam Bóg stoi w jego narożniku.
  Michał_777 >>> To nie jest tak, że on weźmie całą pulę – ma przecież sztab, menadżera itd.. Ma też inne wymagania niż My, a przecież wielu z nas mogłoby znacznie obniżyć swoje standardy życiowe… 5 tys. czy 5 mln. – nie widzę różnicy. Jeżeli nawet przeznaczy sporą sumę na szczytny cel, to nie powinniśmy się o tym dowiedzieć – wówczas będzie mowa o jałmużnie. Inaczej będzie to promocja własnej osoby. Aha – Fury postawił na siebie 200 tys. funtów – czyli przy kursie ponad 4 zarobił dodatkowe pół miliona funtów…

  1. matkę katoliczkę i ojca protestanta? Takie podziały w małżeństwie? 😀

  2. No ja też o jego ojcu protestancie poczytałem „bardzo pozytywne informacje” m.in.:

   Ojciec John ” Gypsy ” Fury był wielkim fanem Mike’a Tysona, dlatego nazwał syna na cześć słynnego amerykańskiego mistrza „Tyson”[5].

   John Fury, były zawodowy pięściarz wagi ciężkiej i trener Tysona w początkowej fazie kariery.
   W lutym 2011 został skazany na jedenaście lat za udział w ulicznej bójce w 2010, w której pozbawił swojego „przeciwnika” oka. Został zwolnony 11 lutego 2014 r.[6].

   Tyson Fury (23-0, 17 KO) ma nową siłę motywacyjną. Chodzi o jego ojca – Johna, który w przyszłym miesiącu opuści w końcu więzienie.

   Tato trenował aktualnego mistrza Europy wagi ciężkiej na początku jego zawodowej kariery. W połowie 2010 roku wdał się jednak w bójkę uliczną, w której wydłubał „przeciwnikowi” oko. W lutym 2011 roku został skazany na jedenaście lat, lecz teraz – po czterech, doczeka się wcześniejszego wyjścia.

   Ojciec Tysona (obaj na zdjęciu) również był bokserem wagi ciężkiej. Skończył swoją przygodę z ringiem zawodowym z bilansem 8-4-1, a najważniejszą walkę stoczył w październiku 1991 roku, przegrywając przez nokaut w trzeciej rundzie z późniejszym mistrzem świata, Henrym Akinwande.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyson_Fury

   http://www.bokser.org/content/2015/01/27/165413/index.jsp

   1. Jestem jednak zdania, że członkowie elity tu śmieją się nam w twarz. Jak zauważył Detektyw jest tu sporo sprzeczności i dowodzić mogą one zwiedzenia. Fury reprezentuje bardzo brudny świat boksu, ludzie w to zamieszani jak Don King są określani mianem „reptilian” (tak dosłownie wyraził się o swoim byłym promotorze Tyson, ale Mike, notabene islamista Michael Abdul Aziz i dziękował allahowi), boks to olbrzymie pieniądze, a gest rogów widziałem na ringach wielokrotnie. Jeśli Tyson Fury byłby rzeczywiście głęboko wierzący, zwakowałby pas i zaczął głosić Słowo w ten, czy inny sposób. A tak był tylko trash talk o satanizmie Kliczko. O swej głębokiej wierze katolickiej to i Tomek „Góral” Adamek zapewnia, choć startował do europarlamentu, a i na jeździe na podwójnym gazie go złapali. Na takim Chnews.pl ludzie krzyczą „Nie osądzaj!”, a ja pamiętam, jak Tyson w którymś wywiadzie podczas obozu treningowego cieszył się, że są „rumuńskie dziwki” w okolicy.

    1. A jednak jego słowo o Chrystusie dociera dzięki temu do grupy ludzi, do której nie można by było dotrzeć w inny sposób!

 8. przeciez kliczko i fury podali sobie dlognie z gestem masonskim ;x taki typowy uscisk dloni wiec wiadomo ze fury kpi z jezsa ;c swiat materialny nie nalezy do zbawiciela.

  1. no właśnie…
   ale interesującym jest ta słowna deklaracja o Jezusie.

   Jest wiele sprzeczności w tym , ale ja znając Boga ze ST wiem, że wybiera sobie różnych ludzi.

   Pytanie czy ten gest jest świadomy…

   Jest wiele sprzeczności między stylem życia Tysona a deklaracją wiary

   1. A ja w tym widzę taką jakby symbolikę mówiącą.
    Chcesz być mistrzem świata ? Jezus Ci pomoże.
    I przekłada się to też na inne branże jednocześnie, bo Fury jako mistrz świata w boksie reprezentuje również szeroko pojętą sławę i sukces. I oglądający to dzieciak pomyśli, „aha to Jezus mi pomoże być takim sławnym i mieć dużo pieniędzy, nawet 20 milionów, to pewnie pomoże mi zostać gwiazdą Hollywood jak Chuck Norris albo Sylvek Stallone, albo mieć karierę jak gaga czy Rihanna. Fury już od dawna walcząc robi karierę stając się też jej „symbolem na Świecie”. Dał więc przekaz „chcecie mieć taką karierę jak ja to Jezus wam pomoże.

  1. Wygląda na to, że on wie, że ręce oprócz do bicia bliźniego służą też do układania w gesty okultystyczne.

 9. Tyson byl najlepszym piesciarzem w dziejach HW , Kliczko tez byl dobry nawet ale sie wypalil fury to pajac , fury jak i klcizko wymienili masonski uscisk dloni .

 10. Może Tyson Fury służy do promowania postawy bojowego chrześcijanina, który leje po mor… w imię Pana. Chodzi o przygotowanie mentalne mężczyzn do walki, do wojny rzekomo w obronie wiary. W liście masona Pike’a jest przecież mowa o doprowadzeniu do wojny na tle religijnym. Muszą powoli szykować mięso armatnie 🙁 Kolejne kłamstwa … i tak bez końca.

  1. trafne spostrzeżenie…
   i ta dramaturgia…

  2. Facet moźe być szczery, ale jednocześnie to wpisywać się w politykę tego typu,
   koheleta – „Wszystko ma swój czas,
   i jest wyznaczona godzina
   na wszystkie sprawy pod niebem…czas wojny i czas pokoju”

   1. Będąc mistrzem świata, musi reklamować wiele różnych organizacji, Musi być twarzą, reklam, musi pokazać swój charakter, a przed walką to nie chciał głosić Kliczce Pana Jezusa tylko zaspiewał mu pieśń pogrzebową. Człowiek rodząc sie do królestwa Bożego, ucieka od świata, jest nowym człowiekiem, Trochę mi to jakoś nie pasuje,
    A teraz dla zachęcenia wszystkich-
    Pan nasz przygotował dla ciebie szczęśliwość, która nie ogranicza się tylko do czasu modlitwy szczególnie gorliwej, po czym miałaby ona zniknąć, gdy powracasz do swych prac i obowiązków, wypełniających większą część twego życia. O, nie! Pan zgotował dla ciebie warowne miejsce, gdzie mógłbyś spędzić całe życie, każdą chwilę; gdzie mógłbyś wykonywać twe prace nie tracąc jednocześnie nieustannej z Nim społeczności. To właśnie miał na uwadze Pan Jezus, gdy do pierwszego Swego wezwania: „Pójdź do Mnie”, dołączył to drugie: „Mieszkaj we Mnie”!- A . MURRAY

 11. A nawet nie pamiętam gdzie to usłyszałam, ale bardzo mi się podoba 🙂

 12. Paweł_Misiaszek_CCH

  Krzyżowcy naszych czasów biją pogan w imię „Jezusa”, który rozdaje im za to Mercedesy… Nic, tylko zakładać rękawice, albo chwytać za broń – Czyżby kolejny element planu 3 wojen światowych? Z niecierpliwością czekam na wypowiedź Furego na temat islamu…

  1. No właśnie, czyż nie jest to szykowanie sceny pod powiedzmy pierwszą krucjatę nowego stulecia zgodnie z masońskim planem? Sądząc po poziomie nienawiści względem wyznawców allaha, jaka wylewa się z komentarzy na byle onecie, to utworzenie armii wkurzonych narodowców pod wodzą jezuitów nie wydaje się czymś szczególnie nierealistycznym. KRK też przecież mawia czasem o Jezusie. A mistrza świata wagi ciężkiej w boksie świat podziwia i słucha, więc może każą mu wspominać o Jezusie by kształtował postawę młodych gniewnych.

   1. Aczkolwiek zaznaczę w dopisku, że jak słusznie zauważyła Klaudia w swoim komentarzu do tego tekstu wrzuconym na fejsbuka, nie można z całą stanowczością wykluczyć tego, że Fury’ego zaczyna dotykać Duch Boży, że zaczyna on otwierać oczy i uszy na prawdę. Akurat jestem w stanie uwierzyć w to, że Kliczkowie to czciciele diabła. Pytanie kogo tak naprawdę czci Tyson.

 13. Skoro uważacie, że Tyson Fury jest oszustem, bo prawdziwy chrześcijanin musi być biedny i skromny i pokorny to w takim razie wszyscy królowie europejscy byli satanistami. Lekarze są satanistami bo biorą spore pieniadze za leczenie chorych i cierpiących, a przez to bardzo często biednych. W przypowieści o syny marnotrawnym, ojciec syna marnotrawnego był bogatym człowiekiem, a mimo tego Jezus go nie potępiał. Hiob był bogatym człowiekiem i Bóg go nie potępiał. A co powiecie o przypowieści o talentach? Tam też jednemu Bóg dał 10 talentów a innemu tylko 1 talent. I na końcu ten z jednym talentem został potępiony, bo zamiast inwestować i pomnażac swój talent, zakopał go do ziemi. Ludzie Gdyby Chrześcijanie byli tacy skromni i niewinni i pokojowi to Europa była by dzisiaj kontynentem Islamskim. Bogadzty człowiek nie musi słuzyć szatanowi. Tyson Fury nie dorobił się na nieszczęściu ludzi jak lekarze, prawnicy czy bankierzy, zarobił na ciężkiej i mozolnej pracy.

 14. Swietny wpis zgadzam sie w 100%, boks to taka sama forma pracy jak inne zawody, malo tego, prawdziwi profesjonalisci piesciarze podchodza do siebie z szacunkiem poza walka i traktuja boks jako zarobek na chleb jak lekarze czy inni pracownicy, jednak uwazam, ze zdjecie furego z rogami oraz masonski uscisk dloni nie wygladaja na przypadkowe

 15. Dlatego nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Bóg wykorzystuje wszystkich w swoim Planie, bo czyż szatan nie działa na zasadach dopuszczonych przez Boga? Wszyscy muszą mieć szansę na usłyszenie ewangelii i przyjęcie jej lub odrzucenie zanim nastąpi Sąd. Nawet KRK działa i mówi o Chrystusie na całym świecie. Mimo, że nie mówi całej Prawdy ale daje szansę ludziom by chcieli się do niej zbliżyć. Niestety większości wystarczy krótkie kazanie i nie myślą o samodzielnym czytaniu Biblii ale szansę dostali. Teraz szansę dostają ci, którzy oglądają boks w TV i niech decydują co zrobią z imieniem Jezus. Nie ważne kim jest Fury, jest narzędziem w rękach Boga, co on z tym zrobi jego sprawa lecz jego ustami zostało przypomniane niektórym imię Chrystusa. Dostali może ostatnią szansę na badanie pism i odniesienie się do tego co ma nastąpić. Bóg osądzi wszystkich, lecz najpierw musi dać im szansę poznać Prawdę by być sprawiedliwym w osądzie. Co powiedziałby pigmej w zadupiu na oceanie spokojnym, do którego nie trafiliby żadni chrześcijanie z Biblią, jeśli miałby być sądzony za ludożerstwo i nie wiedział, że można inaczej? Ale gdy dostanie możliwość wyboru i odrzuci dobro Stwórcy to już jest sam winny. Bóg nie dopuszcza się żadnego grzechu i nie dopuści się grzechu zaniechania wobec nawet najmniejszych.

 16. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sa-trzy-rzeczy-ktore-musza-sie-wydarzyc-zanim-nadejdzie-koniec-i-diabel-przybedzie-na-ziemie-legalizacja-homoseksualizmu-aborcji-i-pedofilii-2015-12
  Później znalazłem z 2015roku
  W Holandii działa stowarzyszenie MARTIJN, które dąży do „zniesienia barier prawnych” zabraniających dorosłym relacji seksualnych z dziećmi. Organizacja, nazywana potocznie klubem pedofilów, chce być legalna. Holenderski Sąd Najwyższy odrzucił tę prośbę, dlatego teraz pedofile zgłosili się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.
  I z2014roku
  Włochy legalizują pedofilię i wprowadzają sankcje karne do 4 lat więzienia dla „pedofobów” za dyskryminowanie pedofili, donosiły włoskie media. Oprócz „wrogów pedofili”, więzienie grozi teraz we Włoszech „wrogom sodomitów”, „wrogom nekrofili” i „wrogom innych genderów”. Prawo wymienia ogółem 13 rodzajów „genderfobów”. Niektórym genderowym przeciwnikom grozi także grzywna w wysokości 20 tysięcy euro.
  wiem ,że to nie po chrześćijańsku ale zagotowałem się ze złości z tego wszystkiego co znalazłem i przeczytałem:\:(

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish