Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tysiące żołnierzy irańskich przeprowadza próby oblężenia Wzgórza Świątynnego.

 

 

ataknawzgorze

 

Makieta wzgórza świątynnego

 

Tekst z translatora:

Tysiące irańskich sił paramilitarnych bierze udział w próbnych ćwiczeniach symulowanego zdobycia Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie,

Iranu pół-oficjalna Fars agencja informacyjna zgłaszane piątek. Skonstruowano do tego celu  plastikową replikę al-Aksa Meczet i Kopuła na Skale, „dziesiątki tysiący żołnierzy „prowadzone wystawił ćwiczenia dubbingiem” Pod Świętym Miastem. „(Fars News Agency) Raport Fars dodał, że ćwiczenia udział ponad 120 batalionów, w których myśliwce bombardowały cele i kilkadziesiąt karabinów uzbrojonych eskadr reprezentujący IDF żołnierzy pilnujących replikę świątyni. Fars zacytował jedną Basij dowódcę jako powiedzenie, że ćwiczenia zostały zorganizowane „do wykonywania gotowości do walki z możliwych zagrożeń w regionie.” (Fars News Agency) bojownicy Basij ramię wolontariuszy z Iranu Korpusie Strażników Rewolucji Islamskiej i zostały przybyciu do Syrii w celu wzmocnienia syryjskich wojsk rządowych w ofensywie w zaskarżonej północy miasta Aleppo i innych obszarach powstańczych w ręku. W ubiegłym miesiącu, Iran przeprowadził pogrzeb publicznego dla jednej Basji starszy paramilitarnej myśliwiec po tym jak został śmiertelnie ranny w bitwie w północnej Syrii.”

 

wzgorz

 

Ten news można tylko skomentować tym wersetem:

 

(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.’

2 Tes 2

Zaktualizowane: 21 listopada 2015 - 19:46

28 komentarze

Dodaj komentarz
 1. No coz realista dalej cos powatpiewasz ? : D

 2. Czas w anielskie zadąć trąby. Nadchodzi lucyferiański zbój! Czas w śmiertelny ruszyć z nim bój! By zwyciężyć go!

  1. ależ tekst, już mi „morale” skoczyło 😀

 3. No to jestem poraz kolejny w szoku :O
  Czasy ostateczne jak nic.
  W przeciągu najbliższych lat mamy apokalipse.
  W zasadzie to fajnie, bo Pan już po mnie idzie 🙂

  1. ej nie bądź egoistą 🙂

   po nas idzie 😉

   1. pomyślałem o tym po fakcie, zachowałem się egoistycznie fakt. Sorki.

    1. żartowałem, ale tak to zabrzmiało 😉
     spooko
     my tez chcielibyśmy się załapać 😎

  2. Jaki Pan ja znam jednego a jest Królem i Panem na naszej Ziemi jego ukryte imię to szatan Czyli szatan idzie po nas popraw mnie jeśli się mylę ??

   1. Pan, Jezus Chrystus. On to jest Naszym Panem i po nas idzie, by nas zabrać do siebie, byśmy byli z Nim już tak zawsze w miłości i radości.
    On przyjdzie nam na spotkanie w obłokach 🙂

 4. Trochę mnie tych Persów żal. Najpierw ciemiężył ich szach, a teraz ajatollachowie…Zostali „nawróceni” mieczem i gwałtem. A to nasi genetyczni bracia.

  1. jakby nie było.
   ale opierając sie na tym spostrzeżeniu pamiętajmy o nich w swoich modlitwach

 5. „(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel – kto czyta, niech uważa ”

  Hm. plan III WS wynika z zniszczenia się Syjonistów i Islamistów..


  . Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.”

  jeśli wzgórze przejmą Islamiści Izrael wypowie na pewno wojnę ! Przecież Zydzi maja tam swoją ścianę płaczu etc.. jeśli całkowicie przejmą tam kontrolę muzułmanie to … mamy idealny powód do wypowiedzenia wojny ! Wszystko według planu…

  1. Boża Świątynia została już dawno zniszczona i została tylko ohyda spustoszenia i stoi tam od prawie 2000 lat i stać będzie do końca świata, jeżeli coś będzie odbudowane to na pewno nie będzie to Boża Świątynia, czy Bóg może wspierać odbudowę Świątyni i dawnego systemu, którego jedynym celem było wskazywanie na ofiarę Mesjasza ?

   Jedyną Świątynią Bożą w której może zasiąść Antychryst jest wyłącznie ludzkie ciało, to jest nowa Świątynia, którą zbudował Chrystus. Bo nie potrzeba nam teraz kapłana, który wchodziłby za zasłonę do Arki Przymierza, bo Chrystus to zrobił raz i na zawsze, zburzył stare i postawił w 3 dni nowe. Następnie z Bożego przyzwolenia Świątynia została zniszczona i zieje ohydą spustoszenia do dziś i do końca świata, bo już jej nie potrzeba.

   „Wtedy odezwali się Żydzi, mówiąc do niego: Jaki znak okażesz nam na dowód, że ci to wolno czynić? Jezus, odpowiadając, rzekł im: Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzy dni ją odbuduję.Na to rzekli Żydzi: Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty w trzy dni chcesz ją odbudować?Ale On mówił o świątyni ciała swego.” Jana 2:18-21

   1. Cupak nie mamy gwarancji, że to o nasze ciało chodzi. Pan jezus mówił o sobie a Daniel i Paweł o świątyni tradycyjnie pojmowanej.

    1. To nie jest możliwe, aby planem Bożym było budowanie trzeciej tradycyjnej świątyni, a musiało by tak być jeżeli ma się to nazywać Świątynia Boża.

     „Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem” 2 List do Tesaloniczan 2:2-4

     Gdyby Pawłowi chodziło o tradycyjną Bożą świątynie to znaczy, że Chrystus nie przyszedł i potrzeba znowu kapłanów wstawiających się u Boga i systemu ofiar.

     Jeżeli Pawłowi natomiast chodziłoby o imitację Bożej Świątyni to napisałby to dosłownie, bo to jest bardzo ważny temat, nie ma tu miejsca na dowolną interpretacje tak jak w całym Piśmie Świętym.
     Świątynia Boża to miejsce przyjęte przez samego Boga oraz miejsce Jego spotykania się z człowiekiem. Czy imitację świątyni mógł Paweł nazwać Świątynią Boga ?

     „Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych?
     Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym.” 1 Koryntian 6:19-20

     Ludzie zburzyli świątynie, w której mieszkał Bóg zabijając Chrystusa, ale ten wzniósł ją na nowo, w nowym ciele.

     Wydaje mi się że skoro Bóg zamieszkał w ciele, to diabeł też będzie chciał naśladować Boga, aby zwieść ludzi, dlatego mowa o fałszywym mesjaszu, tak wyczekiwanym przez synagogę szatana.

     Nie może więc być mowy o tradycyjnej świątyni Boga budowanej ludzką ręką, bo to zaprzeczałoby temu co dokonał Chrystus i Bóg na to nie pozwoli i szatan o tym wie.

     1. Myślę, że Cupak może mieć rację. 🙂

      1. oczywiście że może i ja to od dawna biore pod uwagę, ale gwarancji takiej nie ma

  1. Nie chce być czarnowidzem, ale Chazarzy prawdopodobnie, w razie ataku ze strony mahometan, cackać się nie będą i poczęstują ich atomowym lewym sierpowym…Obym się mylił. Ps. Francja ma pełne zbrojownie głowic jądrowych, a tam mieszka pełno „pokojowych” wyznawców Allaha wprost pałających do niej „miłością”.

 6. Tutaj planują atak
  http://www.lastampa.it/2015/11/21/esteri/nuove-minacce-isis-la-torre-eiffel-croller-nSuBuifbzKdsuAzVtAMNcP/pagina.html

  Na jutro planowane są jakieś zamachy podobnież, informacje otrzymali FBI od hakerów.
  Zobaczymy czy się sprawdzi.

  1. ooo że niby wieża eiffla się złamie…
   Kto wie…

  1. Paweł, czy możesz rozwinąć swą myśl?

 7. 3 świątynia nie będzie budowana ręką człowieka

 8. http://demotywatory.pl/4580417#comments
  Ten demotywator został pozytywnie przyjęty.
  Szkoda, że autor nie wspomniał o Wielkim Ucisku, ale
  komentarz na dole ktoś dodał.

 9. Wojna zacznie sie od zniszczenia swiatyni al aksa ,straca ja B2 Spirit.

 10. Wg mojego rozumienia Biblii, na wzgórzu w Jerozolimie stanie III świątynia.
  Świat leży u stóp Złego, więc gdy nadejdzie jego czas nie będzie żadnego problemu z wybudowaniem budynku… Zwłaszcza, że „ten, który powstrzymuje, zejdzie z pola”
  Miasto umiłowane, święta góra, Ziemia Obiecana… oto scenariusz czasów końca.
  Gdy Łukasz cytował Jezusa zapowiadającego zburzenie Jerozolimy, które nastąpiło w 70 roku określił to tak:
  „Jerozolima będzie deptana przez pogan, aż się dopełnią czasy pogan” roz 21
  Z kolei Jan pisał Apokalipsę już po zburzeniu Jerozolimy i świątyni, a i tak podtrzymuje w mocy słowa Jezusa (w Łukaszu) o „deptaniu przez pogan przez 42 miesiące”
  Czyli proroczy okres przesuwamy w czasie…
  Zanim jednak zapowiedział ten okres otrzymał polecenie zmierzenia świątyni i tych, którzy się w niej modlą. Z kontekstu całego rozdziału 11 możemy wnioskować, że nie chodzi o świątynię ciała oraz świątynię w niebie…
  Trupy dwóch świadków będą leżeć w mieście, gdzie „Pan ich został ukrzyżowany”. Bo przecież rzeczą logiczną jest, by prorok ginął w Jerozolimie.
  Ponadto postawienie posągu zwierzęcia i bicia pokłonów wydaje się ściśle związane z ohydą spustoszenia w/na miejscu świętym.
  Kimkolwiek będzie antychryst będzie chciał zasiąść w świątyni i uczynić siebie Bogiem. Nie ma innego miejsca na ziemi, tej ziemi, które tak mocno Bóg umiłował i umiejscowił w środku świata, i które to miejsce chciałby posiąść szatan…
  Kto wie? może gdzieś tam był Eden, w którym wszystko się zaczęło i w którym wszystko się zakończy?…
  I świątynia ta nie jest tą samą, która znajduje się w niebie Obj.11:19
  Proroctwa są dla wierzących, a ich spełnienie się musi być widoczne… Wojny, głód, trzęsienia ziemi, wyschnięty Eufrat i Nil, zburzony Damaszek…
  A tak w ogóle to w nowej Jerozolimie zstępującej z nieba nie będzie świątyni… „albowiem Pan, Bóg, Wszechmogący jest jego świątynią”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish