Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zdrowy patriotyzm w wystapieniu Winnickiego.

Poszanowanie kultury Białorusi, dbanie o nasze interesy, a nie obcych mocarstw.

Polacy nie chcą wojny.

 

Zaktualizowane: 19 listopada 2015 - 13:45

26 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Podobno wysławianie się świadczy o człowieku,a szczególnie dobrze jasne i precyzyjne. Żadne słowotoki czy wielomówstwo.

 2. Ciekawe co ten światowy nie-rząd jeszcze wymyśli, by przypodobać się Złemu…

     1. Te wszystkie nieszczęścia/przekleństwa które na nas spadają to zasłużona kara za bałwochwalstwo w którym lubują się polscy katolicy…Bóg chce dobrze, ale zwodniczymi naukami otumanieni ludzie wiedzą lepiej…

      1. Powszechne chamstwo czy raczej schamienia jest przekleństwem za czczenie różnorakich bałwanów, nie tylko religijnych. Samochód dla Polaka-katolika=uosobienie boskości…etc.

 3. Co sądzicie o posiadania broni przed chrześcijanina? W ogóle, to czy chrześcijanin może bronić się przed agresją w sposób aktywny? Jak rozumieć nadstawianie drugiego policzka, o którym mówił Jezus?

   1. UE chce zmienić dyrektywę: http://redneck.pl/dyrektywa/. , więc zależy im na tym, żebyśmy byli bezbronni.

  1. Przeczytaj w Biblii o pojmaniu Jezusa i schowaniu miecza. Jezus nie mówi „zakaz noszenia broni”

   No i w końcu Jezus nie zniósł kary śmierci.

 4. Co do economist magazine 2015 cover http://yournewswire.com/controversial-economist-2015-cover-illustration-explained/
  jeszcze jeden ciekawy szczegół, jest tam w prawej dolnej części za nogą gościa w niebieskiej kamizelce królowa w aucie = to reprezentuje niegodziwość z zachariasza 5 kobieta siedząca w efie, dziewczynka stojąca przed nimi wszystkimi przypomina alicję z krainy czarów, wiecie w „Alicji” była taka królowa kier – która lubiła ścinać głowy..

 5. przykro mi ale pan wiinicki sie zdradzil komu naprawde sluzy. w tym przemowieniu. a sluzy przypuszczalnie starszym braciom w wierze. dowody? zdemaskowal sie gdy mowil o białorusi. za łukaszenki białorus sie rozwija. i narod łukaszenkeb popiera. i polska powinna bronic interesow polakow na bialorusi ale.. nie powinna pouczac bialoruskiego narodu. zwłaszcza ze sama stanowi przyklad dziadostwa ,afer i korupcji. to wlasnie to wpitalanie sie w sprawy bialoruskie (wew. sprawy tego narodu.)powoduje sankcje dla polakow na białorusi. a demokratyzacje i kurs pro zachodni – to ukraina ma. i jest rozszabrowanym przez oligarchow i zachod bankrutem. czego pan winnicki białorusi zyczy??losu ukrainy??. dla mnie pan winnicki zdradzil sie az nadto wyraznie. pozdrawiam serdecznie. wszystkich.

 6. https://pbs.twimg.com/profile_images/547734055421112320/QTR1UlTZ.jpeg G20 logo – kwiatek przypominający rakietę, bombę, TUR=byk, diabeł, KEY=klucz pod 5tką „I zatrąbił piąty anioł, i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani”
  G20 to też = 7 20 = lipiec 20 = lądowanie na księżycu (niezależnie od tego czy to była prawda, idzie o obraz-symbolikę) https://pl.wikipedia.org/wiki/Apollo_11 „orzeł wylądował”, kobieta i skrzydła orła, kobieta na księżycu…

  Zespół „eagles” of death zdołał uciec przed atakiem w Paryżu

 7. http://pl.kabbalah.com/content/72-imiona

  Adi, nie znam się na tym, ale słyszałam że 72 to ważna liczba w kabale. W poniższym filmiku też jest wzmianka o 72 (konkretnie pod koniec filmu gdy jest mowa o 72 piętrze wielkiego budynku w Londynie)

  https://www.youtube.com/watch?v=e8v8kBki5Mo

  1. hej, nie wiem, nie znam się na kabale i nie chce 🙂

   PS komentarz z usa – ” 10 tys uchodzców przybyłych do nowego orleanu to mężczyzni w wieku militarnym, zgadnijcie jaka agencja zaangażowała się w to? FEMA (ci od obozów i trumien ,tak), to będą przyszli strażnicy w tych obozach..

 8. Ludzie Dudy postarali się o audyt w kancelarii prezydenckiej i nie wygląda to za dobre dla świty Komorowskiego, toteż teraz w mediach próbują zrzucić winę na zawiść Pisu wobec PO 😀 – żal.pl jak to się mówi

  1. Adi 🙂 Nie wiem czy zauważyłeś, ale PiS zawsze zrzuca winę na wszystkich dookoła, a sam jest taki „kryształowy”. A tak naprawdę trochę tego było. Nie bronię oczywiście kancelarii p.Komorowskiego.

   To co robią politycy PiS to stosowanie zasady – „zobaczcie, jacy oni źli, my tacy dobrzy, czyści, kryształowi; po prostu doskonali”. Szczerze mówiąc takich ludzi bardzo się obawiam.

   1. Chodzi mi o to że jak coś jest in minus dla PO, to zaraz przekręci się to na „czyjeś intencje”, podobnie z aferą podsłuchową itd pisowcem nie jestem, żadnych nie popieram, troszke kukiza i korwina

    1. Też nie popieram nikogo.Zostawiłam sprawy tego świata ich własnemu biegowi. Wkładem w to co się dzieje na tym świecie jest moja modlitwa.

     Jeśli jednak chodzi o „jaśnie nam panujących” teraz, to wiem do czego są zdolni po poprzednich dwóch latach. Po tygodniu widać do czego zmierzają (prezydent zachowuje się jak wszechwładny car, z pozostałych pycha wylewa się jak z przepełnionego dzbana, głód władzy i działania wbrew i ponad prawem).
     Będzie się działo! W latach 2005-2007 pokazali, że można „wyprodukować” aferę podrabiając pieczątki i tworząc dokumenty.
     Może chociaż zrobią coś dobrego dla ludzi i powstrzymają zachowania sodomickie itp. rzeczy.

     Jak będzie, zobaczymy. To dla ciebie 🙂

 9. Noo 1125 sie zbliza nieuchronnie niestety…..

 10. Znalazłem ciekawy artykuł dotyczący niszczenia i depopulacji Polski – http://wordwatcher.net/?p=164.

 11. Doc. Józef Kossecki – Współczesna potrzeba tworzenia prawdziwych elit narodowych https://youtu.be/JrT8OOzNOBM.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish