Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Reklama Lidla i 666

Tak, jak Bóg współdziała ku dobremu ze swoim królestwem na Ziemi:

 

28) A wiemy, że Bóg współdziała we wszystkim ku dobremu z tymi, którzy Boga miłują, to jest z tymi, którzy według postanowienia jego są powołani. (29) Bo tych, których przedtem znał, przeznaczył właśnie, aby się stali podobni do obrazu Syna jego, a On żeby był pierworodnym pośród wielu braci; (30) a których przeznaczył, tych i powołał, a których powołał, tych i usprawiedliwił, a których usprawiedliwił, tych i uwielbił.”

 

 

Tak książę tego świata działa z innymi ku złemu,

„„O sądzie zaś, gdyż książę tego świata  został osądzony.”” Jana 16

 

również współdziała ze swymi giermkami, którzy są możnymi tego świata. reklama Lidla jest tego dowodem:

cola666

Wiele osób już współdziała z tym blogiem ku dobremu i ta fotka (psc) jest tego dowodem. Przesłał ją do mnie Jacek. Dziękuję.

Dla mnie większego znaczenia ona nie ma , gdyż jestem utwierdzony w tym, co wiem, ale przebudzeni chrześcijanie, albo kandydaci na przebudzonych zobaczą jak działa diabeł i jego ludzie.

http://detektywprawdy.pl/category/znamie-bestii-666/

 

 

Coca Cola za 6,66.

 

 

Apokalipsa 13

 

(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok. (12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. (13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

Forsują oni te liczbę tak samo jak dwa trójkąty. Tak sie dzieje na całym świecie, co oznacza, że nic nie dzieli narody zarządzane przez tych ludzi. Wręcz zespala i łączy ten sam cel, a wszelkie wojny sa pretekstem do zniszczenia, zarobku.

 

Musimy sobie zdać sprawę, że na Ziemi rządzą dwa królestwa:

Królestwo Niebieskie

i

Królestwo szatana.

 

Wielu koncentruje się na królestwie Szatana stale wytykając je palcami, pokazując spiski. Czy aby jednak budują królestwo Boga na Ziemi? Nie za bardzo. Prawda jest ważna, ale jeszcze ważniejsze jest antidotum na ten zły świat, a jest nim Dobra Nowina czyli ewangelia.

 

1Tes

 

(14) Albowiem jak wierzymy, że Jezus umarł i zmartwychwstał, tak też wierzymy, że Bóg przez Jezusa przywiedzie z nim tych, którzy zasnęli. (15) A to wam mówimy na podstawie Słowa Pana, że my, którzy pozostaniemy przy życiu aż do przyjścia Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy zasnęli. (16) Gdyż sam Pan na dany rozkaz, na głos archanioła i trąby Bożej zstąpi z nieba; wtedy najpierw powstaną ci, którzy umarli w Chrystusie, (17) potem my, którzy pozostaniemy przy życiu, razem z nimi porwani będziemy w obłokach w powietrze, na spotkanie Pana; i tak zawsze będziemy z Panem. (18) Przeto pocieszajcie się nawzajem tymi słowy.

 

Oni przygotowują nieświadomy świat do znaku bestii, pokazują na każdym kroku swe symbole jednocześnie drwiąc z marionetek stojących po środku.

Nie da się w tym świecie być po środku. Bycie po środku jest staniem obok Złego.

 

 

Zaktualizowane: 19 listopada 2015 - 10:33

31 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Pokazałem mojej mamie. Ironizowała, sugerując, iż dopatruję się tam czegoś, czego tam nie ma. Choć taka kola kosztuje przecież zwykle x zł i 99 gr. Ale zaraz to wyśmiała, mówiąc, że jakiś inny towar, chyba też w Lidlu, widziała po 8,88.

   1. Kiedyś renault Clio reklamowali hasłem „prosto z raju”, ale to były zamierzchłe czasy…

    1. tak, nawet najstarsi górale tego nie pamiętają 😎

      1. same „przypadki”.

       Kiedy Duch Święty ustąpi z pola, nie będa się kryć.

       „2 Tes 2.6-7

       „ (6) Wiecie przecież o tej przeszkodzie, która nie pozwala mu działać, aż czas jego nadejdzie. (7) Nieprawość już potajemnie rozwija swoją działalność, najpierw jednak musi ustąpić ten, który ją powstrzymuje. (8) Wtedy wystąpi jawnie ów gwałciciel prawa, ale Pan Jezus powali go tchnieniem ust swoich, zniszczy go w chwili swego przyjścia.„”

       1. Jest wielce prawdopodobne, że żyjemy w tych oto czasach – Lud Boży opieczętowany i wszystko będzie toczyć się swoim trybem

        10 Dalej powiedział do mnie:
        «Nie kładź pieczęci na słowa proroctwa tej księgi,
        bo chwila jest bliska3.
        11 Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi,
        i plugawy niech się jeszcze splugawi,
        a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość,
        a święty niechaj się jeszcze uświęci!
        12 Oto przyjdę niebawem,
        a moja zapłata jest ze mną,
        by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca

 2. Ci co się śmieją płakać będą, a ci co płaczą śmiać się będą. Boże chroń nas.

  1. Protest i modlitwa jak najbardziej wskazane, ale z różańcem w ręku i do Maryi to tak, jakby wpaść z deszczu pod rynnę.
   Jeśli sprawy zaszły tak daleko, że zaczyn się porno „na żywo” to świadczy tylko o tym, że koniec tego świata jest bliski

   1. Takie ceny to częsta praktyka także w innych sklepach np. w Kauflandzie.

 3. O kurczę,a moja druga połowa pracuje w Lidlu.Powiem jej żeby wpłynęła na przełożonych o zmianę ceny 🙂

 4. ” tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum , niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdzieciąt sześć.” Ja z tego rozumiem, że liczba 666 to liczba człowieka, a liczbę zwierzęcia trzeba obliczyć. Kiedyś interesowałam się numerologiom i z tego co wiem to liczba 7 jest doskonała, pełna i oznaczająca duchowość( można interpretować jako liczbę Boga . Wikipedia tak pisze o nr 7 ( jest tez interpretacja wg ST i NT): https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Siedem_(symbol). Wg mnie 777- 666= 111 i to jest liczba zwierzęcia ( upadłych Aniołów).
  Z tą teorią spotkałam się i u Henryka Kubika i gdzieś na forach katolickich. Wydaje mi się to właściwe, bo PŚ nam dobitnie mówi, że mamy coś przeliczyć. PŚ też nie mówi,kiedy Aniołowie zostali stworzeni, ale może pierwszego dnia i dlatego liczba 1 do nich sie odnosi ( gdybym tutaj).

  1. Justyna, jeśli mowa jest o mądrości i rozumie, to wydaje mi się że obliczenia powinny być bardziej skomplikowane matematycznie niż 7-6. Takie działanie to na palcach może przeprowadzić nawet przedszkolak 🙂

   Co do samego Lidla to niestety od dawna serwują takie dziwne ceny. Mam pomysł wyślijmy zapytanie do centrali Lidla w sprawie tych szóstkowych cen. Jedną osobę zignorują ale jak wyśle takie pytanie kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt osób to jakoś się będą musieli wytłumaczyć. Ja takie zapytanie wyślę i dam Wam znać czy coś odpisali.

   1. Krzysiek tylko zwróć uwagę, że najprostsze rozwiązania często są niezauważalne ( wiem z własnego doświadczenia, zawsze byłam umysłem matematycznym i na najprostrzych zadaniach często poległam, bo doszukiwałam się haczyków itp.). Druga kwestia liczba siedem, nie jest tu podana, trzeba to wywnioskować, że np. w apokalipsie liczba 7 często występuje i może to być podpowiedź. Trzecia kwestia , takie rzeczy mają być objawione prostaczkom ( nie podam dokładnego wersetu z Biblii, bo od sierpnia tego roku żyje z Chrystusem w sercu i czytam , ale jeszcze nie umiem odnajdywać wersety na zawołanie), więc to musi być proste obliczenie. Jak już wspomniałam jestem początkująca w temacie, ale ja tak te wersety bym zinterpretowała. Wiadomo, że Szatan to największy oszust i zwodziciel, więc może i z liczbą 666 zwodzi, żeby ludzie właśnie myśleli, ze to jego liczba, a tak naprawdę nie jest jego i w ten sposób zwiedzie nawet wybranych. To są moje przemyślenia, ale napisałam to tutaj ponieważ jest może jeszcze ktoś, kto tak to zinterpretował ?

 5. Kto z Warszawy? też słyszycie te dziwne dźwięki za oknem?!

   1. Tak. Słyszałam je już wcześniej, ale myślałam, że to może prace na budowie, która jest blisko, ale dziś budowa nie pracuje, a dźwięki *jakby trąby” słychać już od ponad godziny. Dokładnie taki sam słychać na filmikach z yt.

    1. nagraj koniecznie chocby na komorke

 6. Nagrane. Myślałam, że dyktafon nie złapie dźwięku, ale nawet dobrze słychać. Ciekawe co to. Ktoś też słyszał? chyba jest tu parę osób z Wawy?:)

  1. to możesz Monika albo sama umieścić na YT, lub mi przesłać plik

   1. spróbuje to jakoś przesłać/ założyć konto na youtube:) Detektywie, mogę z innej beczki?Ciekawi mnie czy obchodzisz szabat? (nie wiem, czy komentarze są właściwym miejscem na takie pytania?)

    1. hmm i tak i nie. Obchodziłem uroczyście przez ok pół roku chyba może dłużej. Teraz…hmm

     1. jeju Detektywie, a to przecież takie ważne! (skoro obchodziłeś to wiesz). Czy mogę Cię jako siostra w Chrysusie upomnieć?:) wiem, że jest to bardzo trudne, ale musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby czcić szabat. Toż to taki błogosławiony czas! Ja właśnie z tego powodu odchodzę z niedzielnego kościoła.

      1. w zasadzie to zaczne obchodzic od tej soboty.
       U mnie ejst calkiem inny problem niz nie obchodzenie..

       1. Może jakiś tekst o tym? Ja podawałem, że jestem dostępny w sobotę i pracuję wtedy jak w każdy inny dzień…

        1. ja uważam, że do ST powinnismy podchodzic z logiką. Nie jesteśmy w zakonie, bo pod łaską, ale Pan jezus powiedział

         „Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. 18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. 19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim. 20 Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.”

         Przykład jedzenia:

         „11 Nie to, co wchodzi do ust, czyni człowieka nieczystym, ale co z ust wychodzi, to go czyni nieczystym». ”

         Tak więc np nie jadanie wieprzowiny nie jest nakazem, ale Prawo Boże to nie jest głupia dyrektywa UE, ale jest ono jak prawo fizyki. Po prostu działa. W przypadku wieprzowiny jedzenia, szkodzi naszemu zdrowiu. Grecy bazujący na swej kuchni sródziemnomorskiej żyją o wiele dłużej niż inni.

         Tak jest i z szabatem. Bedziesz zbawiony nie świętując go, ale w wyniku szacunku do Boga, On pobłogosławi Ci. Mnie pobłogosławił kiedy miałem firmę. Podsunał dostawcę oferującego mi towar o ok 20% taniej, niz dotychczasowi…
         Wiem, że ludzie świetujący szabat sa bliżej Boga.

         Paraca? hmmm trzeba zaufac Bogu.

         Ja nikogo nie będe negował za nie świetowanie szabatu.

  2. ja tez ostatnio coś takiego słyszę, wieczorami, takie jakby buczenie. niepokoi mnie to, dziwna sprawa. mieszkam w krk, tu też wkoło jest dużo placów budowy, ale dźwięki słyszę zawsze wieczorem, w nocy. teraz jest cicho. może jestem nadwrażliwa, przestraszona, przemęczona. ale jak widać nie ja jedna

 7. Walid Shoebat pisze:

  „Jak tylko zacząłem analizować grecki tekst Księgi Objawienia ze starych manuskryptów, od razu zauważyłem, że greckie litery (Chi Xi Stigma), które zazwyczaj były tłumaczone jako liczba 666 bardzo przypominają popularne islamskie wyznanie wiary – Bismallah, napisane po arabsku. Bismallah dosłownie oznacza „W imię Allacha”, któremu towarzyszy symbol skrzyżowanych mieczy, który jest używany powszechnie w świecie muzułmańskim na oznaczenie islamu”.

 8. Walid Shoebat argumentuje, że greckie słowo psephizo przetłumaczone w wersecie 18 jako „obliczyć”, może również oznaczać oszacować, zdecydować, czy zidentyfikować.

  Podobnie greckie słowo arithmos przetłumaczone jako „liczba” może również oznaczać mnóstwo, w znaczeniu rzeszy ludzi.

  Zakładając to alternatywne znaczenie słów „obliczyć” oraz „liczba” w wersecie 18 zamiast „obliczyć liczbę zwierzęcia” mielibyśmy „zidentyfikować tłum zwierzęcia”, w sensie rzeszy jego wyznawców.

  Natomiast słowa: „A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć”, występowałaby w znaczeniu: „a rzesza jego wyznawców może być zidentyfikowana przez ‘W imieniu Allacha oraz dwa miecze (dżihad)’”.

  Przyjmując to alternatywne podejście do Księgi Objawienia, widzimy, że „liczba zwierzęcia” jest ściśle związana z Islamem, jako głównym wyrazem ducha antychrysta. Jeżeli to podejście jest prawdziwe, Antychryst będzie islamskim kalifem, Mahdim, który podejmie się ostatecznej próby poddania całego świata pod panowanie Islamu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish