Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Na G20 Obama powiedział 'my’ mówiąc o społeczności muzułmańskiej w Ameryce”

Tłumaczył Jacek. Dziękuję

 

Geoffrey Grider

 

Wiele razy na przestrzeni ostatnich 7 lat Barackowi Obamie i jego żonie Michelle poniekąd wymykały się odniesienia do faktu, że jest on muzułmaninem. W 2010 r. Michelle w przemowie wspomniała, że Kenia jest krajem pochodzenia Baracka. W rozmowie z ABC News Obama otwarcie rozmawiał o swojej wierze muzułmańskiej, aż jego rozmówca-demokrata uprzejmie przypomniał mu „czy nie chciał pan powiedzieć wiara chrześcijańska”? A, no tak, właśnie to. Bardzo trudno jest utrzymywać kłamstwo tego kalibru w pełnej tajemnicy, a gdy jest się zmęczonym i nie myśli się jasno, pewne rzeczy się wymykają. Tak jak to było wczoraj.

 

Kilka tygodni temu Politico opublikowało artykuł zatytułowany „Dlaczego Obama wygląda na tak wyczerpanego”, a podczas szczytu G20 w tym tygodniu wyglądał on jakby wciąż trzeba mu było odpocząć. Obama mówił o tym, iż koniecznym dla społeczności muzułmańskiej jest opowiedzieć się przeciwko terrorowi, a w trakcie mówienia o tym, powiedział on „my” kiedy wspominał o muzułmanach jako grupie.

 

Uważam, iż społeczność muzułmańska musi zastanowić się jak upewnimy się, że dzieci, które nie są zainfekowane tym poglądem, że mogą zabijać niewinnych ludzi i że jest to w jakiś sposób usprawiedliwione przez religię.”

 

Wiecie, tak jak w powiedzeniu- jeśli chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka, to musi to być kaczka.

Zaktualizowane: 19 listopada 2015 - 10:20

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Panie kolego Priest, czy dalej potwierdzasz swoją teorię o ataku nuklearnym 25 listopada ?

  1. Ważne, że to już teraz nastał ten czas .Dokładna data nie ma tak naprawdę znaczenia . Świat dojrzewał długo do tego wszystkiego co się teraz dzieje .

 2. Co tam się będzie swoich wypierał…

 3. https://www.youtube.com/watch?v=TFRHZMH6yts
  dobry materiał do analizy, tego w tv nie pokażą, widać jak duchowość ma wielki wpływ…

 4. ktoś tu kiedyś podawał zdaje mi się linka do wykładów pewnego nauczyciela biblijnego anglojęzycznego, chyba z nurtu zielonych był, były to wykłady na chomiku, facet siedział za biurkiem, miał okulary, pamięta ktoś jak się nazywał?

 5. ——————————————-
  Jak wielu z nas wie, niemal wszystko co wiemy o świecie to kłamstwa. Dzieje sie tak dlatego, że światem rządzi król kłamstwa, Szatan.

  Mamy więc do rozwiązania następną hipotezę, którą będziemy chcieli tutaj prześledzić i dociec do źródła.

  Istnieje wiele poszlak na to, że broń jądrowa jest także mega oszustwem sług szatana.

  Na tej witrynie mamy wiele dowodów naukowych na to, że żaden pierwiastek nie posiada tzw. masy krytycznej i budowa bomby atomowej czy wodorowej jest absolutnie niemożliwa.

  Link do witryny w języku angielskim.

  http://heiwaco.tripod.com/bomb.htm

  Oraz poruszany był ten temat u Henryka na forum :
  http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/czy-swiat-szatana-posiada-bron-nuklearna,1127.html
  ————————————-

  ale tak na zdrową logikę. Czy naprawdę myślicie że Bóg pozwoliłby zrobić coś tak potężnego jak bomba atomowa i aby Szatan miał ich aż 4,4 tyś ? To są dane oficjalne. Jakby Szatan miał tak potęzną broń do zniszczenia ludzi już dawno ” przypadkiem” by wybuchły i zniszczyły świat.

  Moim zdaniem bomba atomowa to kolejna ” ściema” do straszenia ludzi etc.

  Bóg nie dopuściłby do tak potężnej broni w rękach złych.

  Więcej wiary w Boga a mniej wierzeń w ich kłamstwa.
  Z Bogiem 🙂

  1. Wydaje mi się że tylko taka broń może stanowić materialny środek do wywołania zniszczenia jakie przepowiada Słowo,
   a mimo, iż szatan posiada jakąś moc, to jednak nie jest ona równa tej, którą posiada Bóg Wszechmocny. To Bóg rządzi także czasami końca:”On sam też tłoczy kadź wina zapalczywego gniewu Boga, Wszechmogącego.”
   „óg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.”

  2. Szalenie ciekawe spostrzeżenie, Liksar! W zasadzie w ten sposób o tym nie myślałem… Faktem absolutnie bezspornym jest natomiast to, że ostateczne zdanie należy do Boga Ojca Wszechmogącego. To On ustalił reguły gry i suwerennie ograniczył pole działania złego. A zagrożenie, jakie ponoć stanowi broń atomowa brzmi jak perfekcyjny straszak dla propagandystów systemu szatana. I wychodzi na to, że tym w istocie jest.

   Swoją drogą od razu przypomniały mi się powracające jak bumerang relacje byłych wojskowych mówiące o rzekomym „dezaktywowaniu” ładunków nuklearnych przez „niezidentyfikowane obiekty latające”, co miało sugerować, że obcy niejednokrotnie nie dopuszczali do rozpętania się piekła wojny jądrowej, wybawiając ludzi od totalnej anihilacji. Jakże subtelny to fałsz, w stylu teorii o „starożytnych astronautach” rzekomo odpowiedzialnych za eksperymenty genetyczne na małpach prowadzące do powstania człowieka. Upadli uzurpowaliby sobie w ten sposób prawo do tego, co należy wyłącznie do Boga, a przecież wiadomo jak wielu kupiło baśnie Ericha von Daenikena, Grahama Hancocka i im podobnych jako alternatywę dla prawd biblijnych. A że starożytne pisma fałszywych religii jak Mahabarata interpretuje się tak, że ponoć ilustrują one wojny atomowe, jakie prowadzili „bogowie”, to łatwo będzie w stosownym momencie okłamać tych ludzi, że nasi „kosmiczni bracia/stworzyciele” przybywają po miliardach lat na ziemię by ostatecznie położyć kres groźbie wojny i destrukcji i zbawić ludzkość. Wszak, o ile dobrze pamiętam, Bergoglio wspominał już, że z przyjemnością ochrzciłby kosmitę, jakkolwiek absurdalnie by to nie zabrzmiało.

  3. Znajomi , głównie katolicy ,też tak myślą na temat broni jądrowej . I też tak mówią ,że Bóg nie dopuściłby do zniszczenia świata w ten sposób. Ciągle to słyszę .Ciekawe .Nie wiem .Nikt tego nie wie tylko Bóg . A tak naprawdę ,to co za różnica co to będzie .Istotne jest to ,że w szybkim tempie zbliżamy się do końca .Kto się boi wojny ,bomby atomowej ,islamistów itd ..?Chyba ktoś kto kocha ten świat , jest przywiązany do tego świata. Wiadomo ,że co Bóg postanowił ,to się wydarzy w odpowiednim czasie . Strach jest od szatana .Dzieci Boże się nie boją .Ufają Bogu i wiedzą ,że wszystko jest w Bożych rękach .Bóg ma wszystko pod kontrolą.

 6. Dokładnie 🙂 Szatan może to doskonale wykorzystać przeciwko swoim ukazując np . prezydenta jakiegoś który chciał zrzucić bombę na jakiś kraj a dzięki działaniom upadłych udało się im powstrzymać. Ludzie myśląc że bomba istnieje i Szatan odkrywający prawdę o masonach , darowując długi ludzi na świecie ( w końcu cały świat jest zadłużony.. u bankierów ) , raptowny bum nowych technologi , jedna ogólnoświatowa religia pokoju po rzeziach islamistów z chrześcijanami ( plan III WŚ ), że to wszystko ich wina wręcz wygląda na Herosa i Bohatera a nie na nikczemnego gnojka. Jak to pięknie się układa.
  A taka ” bomba atomowa” może być tylko jego kolejnym argumentem , ” sam stworzył problem i sam go rozwiązał ” ale mało kto o tym będzie wiedział…

 7. Sie zdziwicie xD. oj mocno sie zdziwicie Hiroshima , Nagasaki ? to fikcja nie ? :0

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish