Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Oczy są oknem duszy.

oczyoknemduszy

 

 

Zaktualizowane: 2 listopada 2015 - 23:29

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. 100% PROOF – Astonishing Reptilian Lizard Eye – Shapeshifting Freakout Special https://youtu.be/fdrqjyN7T8A.

 2. Hidden 666 Messages On „Lost” With Reptilian Golfing Murder Scandal https://youtu.be/bLMxsJKDfDY.

 3. wiedziałem że będzie o reptalianach 😀
  mój pierwszy kandydat: Kopacz

 4. Mr Katz „Wojtyła” alias JP2 idealnie do tej galerii pasuje, no ale jest tu już dwóch papieży, więc wystarczy.

 5. czy zauważyliście, że niemal wszyscy oni mają bardzo napiete mięśnia twarzy?

 6. A kto to jest ten pan z prawej u góry?

 7. Nie wiem, czy też tak macie, ale mnie jakoś wzdryga jak widzę spojrzenie papieża Franciszka np. na jakimś filmiku. Widzę jakąś taką ciemność w tym jego spojrzeniu (i to wcale nie dlatego, że ma brązowe oczy).

 8. Ci ludzie chyba raczej są opętani.

  Bo coś mi się nie chce wierzyć w teorię o reptilianach. Dziadek Rockeffelera przecież należał do społeczności baptystycznej i był raczej chrześcijaninem nawróconym. Dawał dziesięcinę na kościół. Był porządnym obywatelem, oszczędnym, ale też hojnym. Całkowicie inaczej wyglądał niż jego wnuk.

  1. „Ci ludzie chyba raczej są opętani.”

   tez tak myślę.

 9. Przypomniało mi się, gdy patrzyłam kiedyś na twarz papieża Benedykta, który przedstawiany był oczywiście jak najlepiej w tv. Ja sama, jako osoba nie znająca prawdy o KRK też myślałam, że to dobry człowiek, jednak te jego oczy nie dawały mi spokoju. Widziałam w nich czyste zło i miałam poczucie dysonansu. Nie rozumiałam tego. To samo odczucie miałam patrząc na królową Elżbietę. Kiedyś nie wierzyłam w Boga i szukałam sobie ziemskich autorytetów. Bardzo lubiłam czytać Kapuścińskiego, ale jego oczy też wydawały mi się emanujące czymś złym. Jack Nickolson wg mnie ma też diaboliczny wyraz twarzy.

 10. Macie rację. To są wstrętne, złe, demoniczne oczy. Na pierwszy rzut oka widać że coś z nimi jest nie tak. Wcześniej to takie drapieżne i złe spojrzenie miał Benedykt a teraz Franciszek. Niedawno był tu filmik z panem Piechocińskim z PSL-u. Ciarki przeszły po plecach jak to zobaczyłam. Tak jest. Oczy są zwierciadłem duszy. Niech nas nasz miłosierny Pan Bóg ma w swojej opiece. W Nim jesteśmy bezpieczni. I tylko w Nim.

 11. Jeszcze chciałam dodać że tak samo potworne i straszne są te tatuowane oczy. Niedawno Piotr zamieszczał na ten temat materiały. Odrzuca człowieka jak się na to spojrzy. Zło w czystej postaci.

 12. Jak spoglądam w te ich oczy to nic mi innego nie przychodzi jak powiązanie z demonami.

 13. Oczy moga wygladac tajemniczo gdy ktos duzo sie uczy badz obserwuje kogos lub cos. Jak mozna po wygladzie stwierdzic czy demon czy cos tam? Zdjecia sa robione akurat w takim momencie ze wygladaja jak wygladaja. To nie jest wina czlowieka jak wyglada a osad sie mu daje.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish