Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Muzułmanie obchodzą dzień Aszura, dokonując demonicznych, krwawych rytuałów

Tłumaczyła Kerria. Dziękuję

 

Szokujące zdjęcia pokazują, w jaki sposób młodzi muzułmańscy chłopcy biczują swoje ciała ostrymi nożami w ramach świętego dnia Aszura.

islam-ashura

„Lecz ów dzień należy do Wszechmocnego, Pana Zastępów, to dzień pomsty, aby się pomścił nad swoimi wrogami! Miecz Pana pożera, nasyca się i upaja ich krwią, gdyż Wszechmocny, Pan Zastępów wyprawia ucztę ofiarną w ziemi północnej, nad rzeką Eufrat” (Jeremiasza 46,10).

Biblia mówi, że Jezus Chrystus przelał swą krew na krzyżu, by odkupić nasze grzechy, jeżeli zaakceptujemy ten dar Bożej miłości.

W islamie pokuta polega na przelewaniu przez muzułmanów ich własnej krwi – jest to ludzka próba odkupienia przez człowieka swoich win.

Każdego roku muzułmanie na całym świecie biorą udział w rytuale samobiczowania, by uczcić 10. dzień kalendarza muzułmańskiego oraz śmierć wnuka Mahometa, Imama Husajna, w bitwie pod Karbalą.

Zdjęcia pokazują młodych chłopców kroczących ulicami Bagdadu, stolicy Iraku, z krwią kapiącą z ich poranionych głów na białe szaty. Razem z nimi podążają ich ubrane na czarno matki.

Muzułmanie upamiętniają dzień Aszura, dokonując brutalnych aktów samobiczowania, inni uderzają się w piersi i śpiewają pieśni, jeszcze inni biorą udział w „przedstawieniach ulicznych”. Wielu postanawia również udać się w pielgrzymkę do sanktuarium Mashhad al-Husayn w Iraku, które jest uznawane za miejsce spoczynku Imama Husajna.

Dzień Aszura jest świętem państwowym w części muzułmańskich krajów, w tym w Afganistanie, Iranie, Iraku, Libanie, Bahrajnie i Pakistanie.

Publiczne ceremonie miały miejsce również w Wielkiej Brytanii, gdzie ok. 5% ludności wyznaje islam. Zdjęcia pokazują brytyjskich muzułmanów biczujących się w pierś aż do czerwoności i ran na ulicach Manchesteru.

Przechodnie z ciekawością obserwują jak setki półnagich mężczyzn paradują przez dzielnicę Rushholme – śpiewając i unosząc ręce ku niebu. Dzielnica Manchesteru – znana z tzw. „Curry Mile” (pełna barów orientalnych) jest zamieszkana przez liczną społeczność szyicką.

 „… i krew Jezusa Chrystusa, Syna jego, oczyszcza nas od wszelkiego grzechu.” (1 Jana 1,7)

Zaktualizowane: 26 października 2015 - 07:36

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Własność Lucyfera myśli, iż będzie zbawiona…

  1. Dziwne. Prawdziwi uczniowie Chrystusa to pogodni ludzie, a poganie różnej maści są często pochmurni. Nie daje wam to do myślenia?

   1. ja jestem pochmurny, ale to kwestia bardziej temperamentu :\

    koran to niezły przekręt, potwierdza krzyż Pański ale zaprzecza że to było na serio, po prostu „żarcik”..

    1. Pochmurnosc nie zawsze ma tutaj określenie tożsamości do szatana lub Boga. itd.

 2. Ja się pytam po co takie cyrki ? Przecież Bóg nie chce niczyjego cierpienia, a samej wiary.

  1. Ich ,,Bóg” wręcz chce cierpienia…dużo…

 3. Oni przynajmniej w coś wierzą, a my…w duchową pustkę materializmu i konsumpcjonizmu…

  1. My nie, ludzie religii materialistycznych oraz tego świata i owszem.

   1. Niemniej jednak owe rytuały przypominają bardzo katolickie z dawnych czasów. Cóż przecież to siostry czy jak je tam nazwał prof. Veith.

 4. Afganistan – dziś trzęsienie ziemi 7,8 Richtera
  Ofiary w ludziach…
  Anieli przyszedli na imprezkę?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish