Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Węgry wysyłają patrole wojskowe nad całą granicę

Może się mylę, ale mnie to wszystko wygląda jak przygotowania do jakiegoś światowego konfliktu pod płaszczykiem blokowania uchodźców.

 

 

 

 

Updated: 23 września 2015 — 17:33

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Pogrywają sobie z nami… Bawią się nami…

 2. Cos te 239 to oszustwo jakies chyba .

 3. nooo musi cos sie wydarzyc . Jezeli nic sie nei zdarzy pzreciez ta data sie pzrewijala wszedzie , na filmach na termiantorze jzu byla z 84 roku , pojawiala sie na filmach ,teledyskach , w internecie na youtube , planowali ja tak samo jak 911 i jezeli nic sie nie wydarzy znaczy ze wszystko bierze w lep i ze sie okaze ze nic nie wiemy , ze nie mamy kompletnego pojecia co sie wydarzy , ale to bedzie zlee , bo nie bedziemy znali wogole planow wroga , wystawia nas po prostu do wiatru z gola …… 🙁 . Jeszcze 5 godzin .

  1. a może to chodziło właśnie o samą wizytę papieża. Od tego może coś się zacząć. Pamiętajmy, to historyczna chwila, na teren protestantów udał się papież nierządnicy.
   Może to spowoduje serie nieszczęść dla USA zresztą w tym tekście jest przedział:

   http://detektywprawdy.pl/2015/06/08/illuminati-i-23-wrzesnia-2015/

   23-28

   Poczekamy zobaczymy i nie nakręcajmy się a przede wszystkim nie bójmy.

   1. no właśnie to jeszcze inna bajka. My za 3 godziny idziemy spać a tam będzie 17sta ledwo.

 4. Ahh obyscie mieli racje , dzis jest wyjatkowo zly dzien wszedzie czuje w powietrzu jkaby jakas taka zla energie nie wiem …..

  1. po prostu ta część osób, która wie o 23 wrzesnia sie boi i stad ta energia. Dlatego rano napisalem aby sie nie bać.

 5. Ja czuję ulgę, że ten dzień mija. Jakich oddech. co będzie to będzie. A propos tego ptaka, który dziś mojego męża zaatakował ma wielkie długie zadrapania na głowie, widac nawet przez włosy. Masakra. Niczym w Ptakach Hitchcock`a 🙁

 6. Hm…… adminnie mozesz miec tu sporo racji rzeczywiscie te 239 moze oznaczac , poczatek , a zamachy nuklerane i falszywe flagi moga anstapic walsnie po tym dniu ten dzien jakby jest poczatkiem nowego swiata to co oni reklamowali ze jak przyjdzie 239 to wszystko sie zmieni , od tego dnia , i tu cwanie chyba nas podeszli wszyscy czekali dzis wielkich wydarzen a one dopiero sie zaczna , dopiero po 239 , tak przeczuwam , ale nie wiem ,, ale teraz tak mi to jakos sie uklada szczerze mowiac.

  1. jest jeszcze jedna kwestia.
   23.09 może się odbywać wojna z Szatanem w niebie…

   ap 12

   “I zrzucony został wielki smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały zamieszkały świat — zrzucony został na ziemię, a z nim zrzuceni zostali jego aniołowie.”

   Krzysie z Łodzi słyszał w swym mieście odgłos z NIEBA jakby turlających się kamieni….

   Poczekamy zobaczymy.

 7. Ja dziękuję Bogu za kolejny, dobry dzień, wypełniony miłością 🙂

 8. Kto szczerze ufa Panu ten obawiać się nie powinien.
  Ja tylko dodam że w dzisiejszych czasach najgorsze może wyjść z pod pióra, kto wie co oni tam znów wypiszą i podpiszą w Usa. A w Brukseli szczyt i znów papier przyjmie ludzie zapłacą …

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: