Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ma Oba rogi. Przypadek?

Tzn, Oba Ma rogi

 

obama

 

 

 

Updated: 23 września 2015 — 13:30

41 komentarzy

Add a Comment
 1. ‘ma’ a watykański przebieraniec będzie łapał ryby w sieci 23,24,25,26,27,28=.. a ci co się złapią 🙁

 2. Już nie dni, a godziny przybliżają ogólnoludzką katastrofę…

  1. Aż tak? Katastrofa to będzie jak mróz chwyci, wtedy będziemy mieli chaos klimatyczny. A uchodźcy będą jeszcze bardziej wściekli.

   1. Jak kibice krzyczeli:

    SAY IT LOUD AND SAY ID CLEAR: REFUGEES ARE WELCOME HERE

 3. Nic mnie tak nie bawi, jak błyskotliwa gra słów 🙂 No, ale my filolodzy już tak mamy… Aha, ta stopklatka z rogatym Husseinem Obamą nie jest pierwszą, jaką widzę. Bodajże jego komunikat o “zabiciu” Osamy bin Ladena (o ile to było to) też można było zapauzować w momencie, w którym jakimś dziwnym trafem kotara w tle nad jego głową ułożyła się, a jakże, w rogi.

 4. pamiętajcie ze W ucisk będzie trwał krótko .prawdziwy Słowianin zawsze daje rade bo myśli samodzielnie a działa wspólnie

  http://literat.ug.edu.pl/mariakon/018.htm

  1. Ewo, to jest Widmo Brockenu:

   Zjawisko Brockenu. Widmo Brockenu, mamidło górskie, zjawisko Brockenu – rzadkie zjawisko optyczne spotykane w górach, polegające na zaobserwowaniu własnego cienia na chmurze znajdującej się poniżej obserwatora. Zdarza się, że cień obserwatora otoczony jest tęczową obwódką zwaną glorią. Zjawisko obserwowane jest najczęściej w wyższych górach w warunkach, gdy obserwator znajduje się na linii pomiędzy Słońcem a chmurą, która położona poniżej obserwatora odgrywa rolę ekranu. Zjawisko obserwowane w górach daje ponadto efekt pozornego powiększenia cienia obserwatora – projekcja naturalnej wielkości cienia obserwatora na tle oddalonych gór sprawia, iż wydaje się on powiększony.

   1. dzięki Reniu już doczytałam co to takiego:)

 5. Ja trochę nie do tematu. Chciałem pościć z okazji Jom Kipur, ale coś mi się pomieszało z datami i pościłem wczoraj zamiast dzisiaj. Ale ponoć to całe Jom Kipur ma być z czwartku na piątek, więc jeszcze wtedy będę pościć.

  Wczoraj jednak miałem kilka momentów, że nie dam rady i nie wytrzymam. Już pod koniec dnia zobaczyłem, że stoi tymbark na stole, a jako że byłem ciekwy co jest tam napisane, to go odkręciłem i zajrzałem pod nakrętkę, a tam napis: ,,Dasz Radę! :)”

  Wielu by powiedziało, że to przypadek/zbieg okoliczności, ale według mnie nie ma przypadków 🙂

  1. Jak jest z tym postem? Ja zaplanowałam na jutro po zachodzie do piątku do zachodu. Przegapiłam?

   1. Jutro czyli w czwartek po zachodzie słońca zaczyna się to świeto i trwa do piątku wieczora.Ja też poszczę.Nie wiem tylko czy można pić?

 6. Czy nowa, lub uwspółcześniona wersja Biblii Gdańskiej jest w porządku?

  1. Nowej nie bierz. Uwspółcześniona jest dobra. Jakbyś wzięła Nową, to lepiej już by było wziąć Warszawską. Ta “Nowa” nie ma nic wspólnego z Biblią Gdańską…

  2. nie ważne jaką czytasz .. samo słowo(księga) niema mocy zbawczych… tylko tylko twa świadomość , wiara i szczera rozmowa z bogiem(zal, pokuta, prośby) …ma taka moc

  3. Ostatnio kupiłem sobie uwspółcześnioną gdańską, bardzo spoko ale niestety tylko NT.

 7. I jeszcze jeden nie na temat. To takie pytanie kontrolne:

  Czy ktoś z Was Bracia i Siostry, odczuwa podczas modlitwy ciepło w dłoniach? Jestem tego ciekaw, gdyż ja odczuwam(chociaż zdarzają się dni, że nie czuję) a jak dotykam dłoni, to ona wcale nie jest ciepła, tylko taka ,,neutralna” 🙂 No i ogólnie po zakończeniu modlitwy już tego nie czuję 🙂

  1. No nie wierzę…ja tak mam!:) jak na przykład modlę się o moje dziecko i nakładam na niego swoje ręcę to robią się gorące. Podczas “normalnej” modlitwy też tak często mam, ale nie zawsze:)

 8. Oglądacie? Franek przemawia. (NA TVN 24 Biznes i Świat leci z tłumaczeniem)

  1. co tu oglądać wiadomo w jakim celu tam przybył ze będzie namawiał do globalnego komunizmu na tym ma polegać to zwiedzenie ..zaufajcie mnie Franciszkowi ja was zbawię ..kościół nie raz nie dwa kupczył zbawieniami…i zapewne zrobi to jeszcze po raz ostatni ..każdy wrobi jak uważa..bóg nikomu się nie naprzykrza.. z nim próżnego selfie sobie nie zrobisz..do próżności namawia tyko szatan

 9. I co? nic sie nie stalo, zadne rapture ani nic. Ehh

   1. Ale to miało być ponoć jakieś ”wielkie zdarzenie”

    1. i jest pierwsza wizyta Papieża kościoła rzymskiego w protestanckim USA, a co będzie dalej nie wiadomo.

     Czy ja komus coś obiecywałem? Przedstawiłem jedynie fakty co sie wydarzy we wrzesniu i że data 23.09 była promowana przez satanistów i tyle.
     Jak ktos tego nie pojmuje to nie moja wina.

     Sam żadnego show nien urządzę aby ludzie byli zadowoleni.

     Tym samym będe kasował wszystkie komentarze wymagające od mnie jakiegos wydarzenia. jestem detektywem, a nie organizatorem imprez.

     Poza tym sam obstawiam bardziej colaps ekonomiczny w październiku.

     1. Dokładnie, nic nie obiecywałeś, a ludzie mimo to oczekiwali czegoś wielkiego. Ale czy colaps ekonomiczny to nie dużo?
      Poza tym ludzie, 23 września był symboliczny, czyż wizyta Franciszka w USA to nie symboliczne rozpoczęcie czegoś większego, znacznego w świecie? To jak otwarcie na coś nowego. Przecięcie wstążki. Wszystko jest tak dziwne i zagmatwane, niewiadomo kiedy Pan przyjdzie. A teorii, proroctw też jest naprawdę wiele. Komu wierzyć? Ja myślę, że Bogu i jego Słowom. Ludzie mogą wiele mówić, sataniści mogą wiele straszyć datami, etc. Ale my mamy czuwać cały czas. Wielki ucisk, czy tam porwanie może być za 5, 10, 15 lat i nic tego nie przyśpieszy, jedynie Bóg jak zechce. Nasze myślenie życzeniowe na nic się tutaj zda. Wszystko w rękach Boga Ojca.

      1. Pewnie znaczna część chciała sie popisać wśród znajomych wiedzą, zabawilim sie w proroków ostrzegając o 23 a tu nic.
       ja pisałem żeby nie informowac znajomych.
       Sam nikomu nie mówiłem w realu.

       Tak czy owak myślę, że akcja od 23 potoczy sie szybko. Czekam na wsytapienie Pope w white house…

       1. No, ja też czekam na to wystąpienie od początku. Wszystko ludzie zobaczą w swoim czasie i się dowiedzą. Sianie strachu czy dat satanistów nie jest dobre, szczególnie że źle może to być zrozumiane, tylko ośmieszenie, itd…

     2. Oglądałem prawie wszytkie filmy Rene M bo to jest na prawdę ciekawe i wg mnie powinno sie coś stać o wiele większego niż 9/11 ale no zobaczymy.. najbardziej chciałbym żeby Pan Jezus już wrócił.

 10. Rapture:2 Tes 2.1…wyklarowane przez Pawła PRZYJSCIE Pana i SPOTKANIE !! nasze z Nim .

 11. Za chwile moze dojsc do wybuchow usa .

 12. Z neta i wycieki sa ze ma byc dzis eksplozje jak nei dzis to nie wiem …. moze jutro ale dluzej juz tego nie odciagnal w czasie , za daleko to zaszlo to najlepszy moment na wywoalnie wojny .

 13. Tu film ze 29 wrzesnia dojdzie do jaksi wieich wydarzen nie wiem za duzo tych informacji to sie robi chore….. bawia sie nami…

 14. papieżowi to tam z tyłu sukienke trzymają? 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: