Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jeśli Wielki ucisk nie rozpocznie się 13 września, to może być dopiero za 7lat.

Na wstępie poproszę nie narodzonych na nowo o wstrzymanie się od złośliwości, ale merytoryczne komentarze. Nie jest to mój tekst, ale jest ciekawy i stanowi nie bagatelne spojrzenie na obecną sytuację w kontekście 7letnich cykli.

Ucisk rozpocznie się z początkiem nowego cyklu siedmioletniego o zachodzie słońca w niedzielę, 13 września, ale jeśli się nie rozpocznie, to prawdopodobnie nie będzie przez co najmniej następnych siedem lat.
Z translatora:

“To dlatego, że Bóg działa według pór roku, które następują biblijni wg  Starego Testamentu  powiedział.

“Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba stara się zwrócić na siebie uwagę całego świata, a Jego ludzi w szczególności,

Jednym ze sposobów, w jaki to robi, to poprzez znaki na niebie, w tym księżycowe i słoneczne zaćmienia, które oczywiście mają związek z kalendarzem. Całkowite zaćmienie Księżyca lub “krwawy księżyc” wystąpi  28 września, kiedy jest Święto Namiotów. To ostatni z czterech księżyców krwi, w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

 

 

Przywódcy religijni w czasach Jezusa byli karani za “nie rozumienie znaków czasu”, Biltz powiedział. “Bóg jest ponownie stosując znaki na niebie, aby zwrócić naszą uwagę, że musimy podłączyć do cyklu Shemitah aby właściwie zrozumieć proroctwa.”

Biltz wierzy w proroka Daniela  i “70 tygodni” opartym na cyklu Shemity.

Ten pozostały “Tydzień”, którym jest siedem lat według proroctwa Daniela, jest to, także okres, który chrześcijanie nazywają uciskiem i Biltz wierzy, że będzie to w tygodniu Shemitah.

“W związku z tym tygodniowy ucisk musi zacząć od początku cyklu Shemitah. Siedmioletni Ucisk nie może rozpocząć się w dowolnym miejscu. Nie zacznie się w ciągu roku na losowej naszym kalendarzu pogańskim “Biltz powiedział.

Żydowski Nowy Rok, Rosz Haszana, który rozpoczyna się o zachodzie słońca w niedzielę, 13 września, rozpoczyna się nowy cykl siedmioletni.

“Jeśli Ucisk nie rozpocznie się jesienią tego roku, to nie można uruchomić na (co najmniej) siedmiu kolejnych lat,” Biltz powiedział. “Niech Pan da nam przynajmniej jeden więcej tydzień Shemitah lub siedem więcej lat dla ciała wierzących na całym świecie przyjść na ten zrozumienia udział w ucztach, że mogą one być gotowe.

 

Shemitah został wprowadzony dla Mojżesza na górze Synaj w sposób opisany w starotestamentowej Księdze Powtórzonego Prawa. Bóg przepisał cykl rolny, który pozwalał ludzie pracy na ziemi przez sześć lat, a następnie w siódmym roku ziemia była odpocząć od wszystkich siewu i zbioru, a wszystkie długi miały być wybaczone pod koniec siódmego roku. Shemitah miał być błogosławieństwem jak ziarno będzie przechowywany w ciągu sześciu lat, co pozwala na rezerwy w danym roku odpoczynku. Ale jeśli Izraelici odwrócili się od Boga Shemitah objawi się wyroku.

Autor Jonathan Cahn zakładał w swoim bestsellerze “Tajemnica Shemitah,” że wzór siedmioletni przyniosły znaczących punktów zwrotnych w historii. On podłączony wzór do licznych wypadków stock-rynkowych ponownym zgromadzeniu narodu żydowskiego w Izraelu, rewindykacji Jerozolimy w 1967 roku, a wzrost i upadek imperiów.”
Read more at http://www.wnd.com/2015/09/is-7-year-biblical-tribulation-about-to-start/#SDtbeUrDHgVifsvu.99

Zaktualizowane: 11 września 2015 - 16:23

28 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie bawię się w proroka ale czytając pisma tzw. teozofów (ludzie przygotowujący świat na przyjście antychrysta a mocno działający na forum ONZ) pada wyraźnie data 2025, kiedy cała działalność ekonomiczna, polityczna, ideologiczna ma być już zakończona. Do tej daty ma zostać zakończony wielki eksperyment polegający na zmianie sposobu myślenia z cywilizacji chrześcijańskiej na naw-age (czyli lucyferiańską). Wtedy to ludzkość ma być na tyle zmieniona, że otworzy swoje ramiona na złego….

  1. Oby sie mylili. Im szybciej tym lepiej dla nas!

  2. To o czym piszesz to chyba ta ONZ-owska Agenda 2030. Która według niektórych przesłanek ma zostać zakomunikowana (przez papieża ?) w najbliższym czasie. Do 2030 roku mają zostać wdrożone wszystkie punkty. System i gospodarka będą wtedy gotowe i staniemy przed wyborem dobro albo zło. I być może wtedy nastąpi ucisk dla tych co się nie podporządkują?
   Franciszek ma do odegrania duża rolę dlatego, że KRK uznaje nieomylność papieża w każdej kwestii
   i podporządkuje się mu bez sprzeciwu. A skoro KRK to i niestety wielu katolików.

   Szczegóły Agendy 2030 tutaj : http://www.prisonplanet.pl/polityka/agenda_2030_w_tym,p182593966
   http://www.unic.un.org.pl/strony-2011-2015/agenda-na-rzecz-zrownowazonego-rozwoju-2030-i-cele-zrownowazonego-rozwoju/2850

   Oczywiście wszelkie plany i dyrektywy są zależne od woli Boga i trudno przewidzieć kiedy wypełnią się proroctwa.

   1. Agenda Agendą ale w pismach A.Bailey wyraźnie jest wskazany 2025 jako ostateczna data wdrożenia zmian w sposobie myślenia i zachowania ludzi…

 2. Oby rozpoczal sie teraz! Panie Jezu, przyjdz jak najszybciej!

  1. Niech tak się stanie!
   Przyjdź Panie Jezu!

 3. Najgorszy czas to ostatni czas! Trzeba z cierpliwością czekać na pochwycenie kościoła, a obawiać się Dnia Pańskiego.

 4. Co z wami? Kilku dni wytrzymac nie mozecie 🙂
  To czas na modlitwe w medytacji zycia, a wy czas tracicie, ktory istniec przestanie.

 5. Moim zdaniem ten nasz obecny świat jest już tak zły, tak zdemoralizowany, upadły i zakłamany , że nie przetrwa jeszcze 10 lat . Już teraz bardzo cieżko się tu żyje … wręcz nie da się tu normalnie żyć. Nie wierzę w 2025. Ale mogę się mylić .To tylko moje zdanie. Przyjdź Panie Jezu jak najszybciej .

 6. Wiecie, ja jestem pewien, że to nie nastąpi za 7 lat. To już się zaczęło, oczywiście, u nas tego nie widać. Ale w innych regionach ludzie naprawdę potężnie cierpią. Dla nich to juz trwa od dawna. Natomiast my, powinniśmy odczuć to w ciągu roku-2 lat max. Sytuacja tak szybko się rozwinie, że nim się obejrzyjcie a to nastąpi. A to co związane ze znakami na ziemi i na niebie, to zwiastun tego co wkrótce nastąpi. I oczywiście, władca tego świata już niebawem przemówi (Papa Franco). Wiec Wy skupicie sie na sobie! Trzymajcie się w doskonałości! Oraz opowiadajcie innym o pięknie Królestwa Bożego, Nowego Jeruzalem, jakie przygotował nam Pan! Pokazujmy innym To piękno! A tym zachwytem i miłością zarazimy innych. 🙂

  1. “trzymajcie się w doskonałości! Oraz opowiadajcie innym o pięknie Królestwa Bożego, Nowego Jeruzalem, jakie przygotował nam Pan! Pokazujmy innym To piękno! A tym zachwytem i miłością zarazimy innych”

   Przyłączam się 🙂

 7. Być może ten czas jest potrzebny na dalszą ewangelizację, na głoszenie prawdy.. Ufajmy Panu 🙂

 8. Nieee niemozliwe do 2025 to juz papiez dawno zdechnie , a przepowiednia mowi jasno ze to jest ostatni papiez ktory bedzie krotko a potem zostanie zamordowany to 2025 odpada ,wyssane z palca , sytuacja na Bliskim Wschodzie jest juz tak napieta , ze maksimum w sierpniu przyszlego roku czyli przed koncem rzadow Obamy zostanie zaatakowany Iran i wybuchnie III Wojna Swiatowa ktora potrwa 13 miesiecy do 23.09.2017, wtedy to zostanie podpisane porozumienie pokojowe tuz pzred kolejna seria krwawych ksiezycow , ktore nastapia 2018-2019 i to sa znaki ktore beda ostzregac przed srodkiem WU , natomiast Tetrada 2014-2015 ostrzega przed wybuchem Wojny w latach 2016-2017, ktore zapoczatkuja WU , wybijcie sobie z glowy te odlegle daty kazdy wie ze obama musi wywolac wojne i ona wybuchnie pzred koncem jego rzadow jak to pisal Lamont , Icke i wielu wytarwnych znawcow polityki 2025 haahah chcielibyscie , ale niestety tak sie nie da 🙂

  1. tacy pewni jak ty byli już w każdej dekadzie. Po pierwsze Wielki ucisk ma trwać ok 3.5 roku. Nie ma żadnych przepowiedni w Biblii o papieżu Franciszku a wszystkie inne poza biblijnymi to oszustwa, lub demoniczne zwiedzenie. szatan – włądca tego bezbożnego wiata może kreować pewne wydarzenia, osoby, rzeczy i wmawiać ludziom, że oto wypełnia się proroctwo.

   Podam ci prosty przykład – 16 rozdział Objawienia Jana opisuje wyschnięty Eufrat Obj 16:12 . Dzieje się to po wprowadzeniu znamienia, ponieważ wpierw nadejdzie kara dla tych którzy je przyjmą – Objawienie 16:2.

   W Turcji jest tama Ataturka – szatan zwiedzie ludzi, podpuści aby ją zamknęli – Eufrat wyschnie ale nie będzie to spełnieniem proroctwa, ale celową jego imitacją. Ale chrześcijanom będzie się mówiło że oto proroctwa się spełniło, podczas gdy Objawienie nie mówi o dosłownej rzece i określa szczególny czas gdy to nastanie, jakichś czas po wprowadzeniu znamienia.

   Takich oszukańczych zagrywek szatana które będą dla wielu wypełnieniem się proroctw będzie więcej. Ale to nie będzie wypełnienie proroctwa, ale imitacja proroctwa. Mateusz 24:24 – “wielkie znaki i cuda ” – to będą m.in podrobione znaki Mesjańskie, podrobione różne wydarzenia, rzeczy opisywane przez Biblię – wielu gdy je ujrzy będą świecie przekonani że Biblia się wypełnia, że ma miejsce Boże działania. Nie zobaczą że to podróbki, że to nie jest Boże działanie, że to nie spełnienie proroctw ale diabelskie oszustwa, podróbki

 9. Nie zablokujecie Biblii Wojna zostala przepowiedziana i ona wybuchnie , bez 3WS nie ma prawa bytu rozpoczecie 5 ery czyli ostatniej na tej Ziemii. 🙂

 10. W 2030 to juz tutaj niczego nie bedzie chlopie ……

 11. Z tego co czytam w Biblii, to wielki ucisk ma mieć miejsce w połowie ostatniego tygodnia (7 lat) Daniela, czyli w drugim 3,5 roku z ostatnich 7 lat.

 12. W kontekście dzisiejszych wydarzeń i nabierającego tempa nie za bardzo widzę, żeby ten swiat przetrwał jeszcze 10 lat.

 13. No proste ewan ma racje a o ostatnim papiezu nie pisalo w Biblii tylko mowilo tym prorok Izajasz czy to Zachariasz co dostal wizje papiezy az do ostatniego i jak dotad wszystko sie sprawdzilo i mowil ze ostatni papiez bedzie Rzymianin i to tez sei sparwdzilo i ze bedzie krotko i ze zginie w czasie wojny , tak samo sparwdzilo sie jak mowil ze nasz papiez urodzi sie w zacmienei slonca i tak bylo , wszystko mozna pzreczytac w necie , nie tylko Biblia jest wiarygodna pff…

 14. Przepowiednie otrzymal Malachiasz pomylilem sie .

 15. Przecież WU rozpocznie sie wkrótce o ile juz sie nie rozpoczął.Obserwujac wydarzenia na swiecie mozna tak stwierdzic.

  1. są odpowiednie kryteria niezbędne aby rozpoczął sie WU i jest wielce mozliwe, że 23.09 zostaną one spełnione.

  2. Ucisków w świetle Ewangelii miało być wiele no i było jak wiemy z historii. Wielki Ucisk natomiast jest wyszczególniony jako ten ostatni jakiego jeszcze nie było i już nigdy nie będzie po tym jak już ujawni się zapowiadany Antychryst mający wszystkie cechy tych poprzednich- pozostałych (bo antychrystów było i jest wiele)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish