Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezus nadchodzi!

Updated: 10 września 2015 — 20:07

11 komentarzy

Add a Comment
 1. a BlueBean czy jakos tak ? też mogą chcieć oszukać z antychrystem

  1. trzeba umiec połączyc informacje z Biblii z tym co będzie.

 2. Wow.. ogromny pociąg ONZu dostrzezony 5. 09. 2015 r. w w stanie Illinois, bardzo dużo czołgów i pojazdów wojskowych!Chyba III wojna św. już tuż tuż..

  1. pisałem kiedyś na blogu, że miałem z pół roku temu sen, w którym byłem żołnierzem przygotowanym do wojny. Czekaliśmy w jakimś domu w mieście na wyjście, az tu nagle pojawiła się wielka światłość, na co ja powiedziałem “Jezu”, ale nie jak ze strachu, ale jak pewność, że to nasz Pan. Po tym jakaś siła wciagnęła mnie jak odkurzacz do tego światła.

   Kto wie czy porwanie nie będzie tożsame z wojną. Miałem już 2 sny prorocze, które się spełniły z najmniejszymi detalami. Jak jest z tym nie wiem, Miałem też sen, gdzie zajmowałem się jakąś kombinacją liczb i w pewnym momencie krzyknąłem “ale to proste było, wystarczyło odwrócić cyfry” i wyszła 4ka czy 4 października. 13 to 4ka 1+3.

   To takie moje dywagacje i nie kierujcie sie tym, bo to tylko sny. Fakt że mialem 2 prorocze, ale to nie znaczy że te powyższe nimi są…

   Z 12 na 13 i 13 na 14 chyhba wezme sobie coś na sen 🙂

   1. O kurcze, ja też czuję, że to już prawie. Przecież to widać gołym okiem.
    Ja mam kilogramowy zapas melisy, więc mi chyba starczy hehe:)

    1. swoją drogą wojna przyćmiłaby porwanie. Nikt by nad tym nie miał czasu sie zastanawiać…

     Teraz to już tylko musimy zdac się na czas….

    2. Nie zapominajmy, że Rosja jest już w Syrii. Wystąpili o prawo do korzystania z lotnisk by umożliwić startowanie samolotów bojowych w Syrii wg. tego filmiku, mają już pod kontrolą wieżę lotniczą w pobliżu portu śródziemnomorskiego w Latakia. Chcą walczyć z rebeliantami i by pomagac miejcowej ludności cywilnej.

     1. czyli prorctwo o zniszczeniu damaszku i wyschnięcie Eufratu jest na wyciągnięcie ręki…

     2. no i niebawem może Antychryst wjechać na koniu (proroctwo z objwienia) do Izraela: https://www.youtube.com/watch?v=OD1rtHBb6AE
      i on da wybudować 3 świątynię.

      1. I kolejny wzruszający jak dla mnie filmik.
       https://www.youtube.com/watch?v=EP9TYBhJ2Sg&feature=player_embedded
       Na poczatek fragment jakiegoś filmu. Ludzie są nieświadomi co nadchodzi, po prostu żyją dalej jak zwykle żyli ..

       Jest to być może jak mówi autor ostatni film tego blogera spośród ponad 300 jakie nakrecił, Mówi on w nim w 2 giej cześci o tym jak wszystko się kończy i w jakim momencie znaleźliśmy się. Ameryka jest w zniszczeniu, ludzie są pijani, pochłonięci grami, otumanieni zakupami i materialnymi rzeczami tego świata. Nie wiedzą zupełnie co jest na horyzoncie.
       Jest tak wielu ludzi, których potrzeba obudzić. Widzimy wroga, kt zbliża się i czas zając się naszymi rodzinami, domami.
       Patrząc na listę wrześniowych wydarzeń: 13 go, 14 go , 23 go 24 go , 27 go do 29 go,
       Mamy prorocze wydarzenia, kt ludzie interpretują na podstawie Biblii, zatem czasu jest naprawdę niewiele. Zrobiliśmy wiele by uświadamiać, ludzi, jesteśmy na ostatnim etapie.

       Być może ostatni przekaz: usuńcie ten cały zgiełk wokół siebie, wokół tego co dzieje się na świecie- wojny, upadek gospodarki. Skupcie się na Chrystusie.
       Jest ,naprawdę ciężko dziś odnaleźć prawdę. Mnóstwo kaznodziei głosi kompletnie inne teorie opierając się na proroctwach, można się w tym pogubić.

       To jest z pewnością ten czas, czas końca, ostatni czas. I choć nie wiemy dokładnie jak potoczy się szczegółowo bieg wydarzeń wiemy czego się spodziewać, wiemy, że nadejdzie Antychryst a po nim Chrystus, który oddzieli kozły od owiec.
       Zatem jesli nie znalazłeś Chrystusa naprawdę czas na to by spojrzeć na to co dzieje się na świecie, czas podjać wspołpracę z tymi, kt. dobrze znają pismo i są dobrze zorientowani w proroctwach.
       Czas na wyciszenie się, poddanie się i wyznanie, że nie wiesz wszystkiego ale otwierasz swoje oczy i uszy na odpowiedzi. W ten sposób odnajdziesz Chrystusa. Może pojawić się lęk przed tymi wydarzeniami bo wciąż jesteśmy w ciele i żyjemy tu na ziemi i wiemy, że może przyjdzie nam zapłacić tu na ziemi za to kim jesteśmy. Pora zakończyć swoje sprawy i zaufać Bogu.
       Bedę razem z wami obserwował to co przyniosą najbliższe dni. Trzymajcie się!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: