Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobieto, nie musisz się obnażać

Co za piękny mem

kobietoniemusisz

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 13 sierpnia 2015 — 10:47

20 komentarzy

Add a Comment
 1. o właśnie, femi-lewacka propaganda urabia kobiety że obnażanie ciała to odwaga, przejaw niezależności itd

  PS włączam radio a tam jakiś profesor z taką rewelacją – gdyby nie było kłamstwa to byłoby chamstwo – bo każdy mówiłby każdemu co o nim myśli – omija się rozwiązanie Boże – miłość do Boga i bliźniego które generuje lepsze skutki niż same ludzkie wysiłki w niekłamaniu

  1. W obecnych czasach tytuł profesora staje się synonimem orędownictwa lewackiego, relatywnej moralności.

  2. adi możesz się zainteresować?

   When the throne of God (Nibiru) gets closer the Electromagnets on earth will shoot and most these things will start to happen…

   1. Właśnie obejrzałam cały 🙂 Jest to film o człowieku, który prowadzi normalne rodzinne życie, ma pracę, dobrą żonę, córkę, która jest głuchoniema. Przyjaciel nazwał go dobrym człowiekiem prowadzącym dobre życie.
    Zaczyna miewać koszmary o jakimś totalnym kataklizmie rozpoczynającym się od burzy… Podejrzewa u siebie chorobę psychiczną (gdyż jego matka zachorowała w wieku 30 lat na schizofrenię paranoidalną)
    Zaczyna słyszeć głosy grzmotów nawet w dzień,widzi dziwne zachowania ptaków, przyszłe zachowania zdziczałych ludzi, (nawet swojego łagodnego psa) i widzieć błyskawice podczas gdy inni tego nie widzą. Czując, ze to znaki, idąc za tym głosem mówiącym, coś się zbliża, staje się to jego obsesją. Zaciąga kredyt i wykonuje z pomocą przyjaciela i sprzętu pożyczonego bez wiedzy szefa schron.
    W końcu szef dowiaduje się i zwalnia go. Traci wszystko, w końcu ląduje na kozetce psychiatry, który uprzedza go, że będzie musiał leczyć się szpitalnie zaraz po wakacjach na jakie rodzina się wybiera.
    I na końcu jest scena jak lepi babki z piasku z córką, która zauważa nadciągający kataklizm czyli burzę z tych snów.
    Wszystko okazuje się ostrzeżeniem a nie urojeniem spowodowanym chorobą psychiczną.

    1. Fajnie Ewuś, że obejrzałaś, ale powiedz mi co tam jest w kontekscie tronu władcy Nibiru? czy tj domysł jakiegos widza?

     1. No myślę, że tak chodzi o zbliżające się Nibru, jest tam scena unoszonych w górę mebli czyli jakby coś działało na nie jak magnes. Nie ma tam jednak o tym mowy w ogóle, mam wrażenie jakby twórca filmu chciał pokazać świat w trakcie WU.
      a propos Nibru.. podobno w dzień paschy 2016 właśnie Nibru podobno ma zbliżyć się do Ziemii.

      1. nibiru podejrzewa się że było zbliżone do ziemi w czasie kataklizmów biblijnych,

       PS miałem kiedyś sen z tymi meblami :\

 2. Przepraszam że tutaj pytam wiem że temat był już wałkowany kiedys na forum. Mam problem chciałem kupic biblie gdanska stt i nwt (stary przekład cz uwsp..? ) dziwne bo obdzwoniłem wszystkie ksiegarnie w kielcach tam gdzie odebrano..nie..nie mamy i nie…na internecie tez ciezko znalesc inf i kontakt ( technologicznym cudem jest fakt że int działa w moim tel 🙂 ) czy ktos orientuje sie gdzie moge dokonac zakupu ewentualnie zamowic tel?

  1. Polecam UBG /Uwspółcześniona Biblia Gdańska/. Jest lepsza od Nowej Biblii Gdańskiej /tak mówią/. Szkoda, że to tylko NT oraz Ks.Psalmów i Przysłów.

   1. Nowa Biblia Gdanska jest pieknie wydana na mp3,105 godz.

    1. Przejrzałam nieco NBG. Nowoczesne przekłady wypaczają sens tekstów biblijnych np. ŚJ Mat.5 zamiast “błogosławieni” piszą “szczęśliwi”, a NBG “bogaci”. Jest to zasadnicza różnica, gdyż błogosławieństwo płynie od kogoś a szczęśliwość jest stanem w jakim znajduje się człowiek. Eliminując słowo “błogosławieni” tak naprawdę wyeliminowali dawcę błogosławieństwa. Subtelne to, a jednak … Niech Was Duch Święty prowadzi i strzeże. 🙂

  2. jak NT to UBG – zaufane osoby mówią że to najlepszy przekład NT obecny teraz na rynku, jak chcesz mogęci przesłać pdf, a wydruk może kosztować około 40-50zł

   ST- może być i Warszawska, chociaż parę błędów jest np z Goliatem zabitym 2 razy jakby miał 2 paski życia 😀

    1. nie ,dostał w 3cie oko i potknął się o Dawida 😀

 3. Tez myslałem nad uws biblia gdanska. Dzieki wam… Własnie zamowiłem. Odnosnie filmu całkiem niezły. Zauważyliscie że na całym świecie podświadomie wpaja sie ludziom aby szykowali sie na kataklizm i chowali pod ziemie. Nawet sekciarz Tom Cruise ma schron…wiedza że to musi nastapic… A tu zamiast budowac schrony i przygotowywac sie do tego całe zycie wystarczy słuchac Boga.

  1. szukałem info o tym schronei a znalazłem takie cuś 😀

   “Joanna Krupa jako dziecko wyjechała do USA z rodzicami. Pierwsze pieniądze zarabiała na rozbieranych sesjach zdjęciowych i w filmikach erotycznych dla fetyszystów. Mama Joanny była rozczarowana drogą “kariery”, jaką obrała jej córka. Na szczęście z pomocą przyszedł jej papież.

   Moja mama martwiła się moimi nagimi zdjęciami. Pomógł jej Jan Paweł II, kiedy usłyszała od papieża, że wszyscy się nago urodziliśmy. Kiedy zobaczyła, że to nie jest zrobione jak pornografia, to zaczęła na to inaczej patrzeć. Jest dumna.”

   WOW

   ostatnio Krupa chrzciłą się w..Jordanie, widziałem zdjęcia na fejsie 😀

   1. PS w grece biblijnej nierządnica z objaw określona jest słowem – pornēs

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: