Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bieżące sprawy – sierpień 2015

Nadciąga wielkimi krokami słynny wrzesień 2015. Mam jakieś dziwne przeczucie, że pochwycenie może być właśnie wtedy. Daty nikt nie zna, ale czas można szacować. Podkreślam, jest to moje przeczucie, a nie przekaz proroctwa. Może wypływa ono z oczekiwania, a może z całokształtu.

Dziś pomyślałem, że taki CERN może być wykorzystany właśnie do owego pochwycenia. W razie czego powiedzą światu, że to CERN spowodował zniknięcie tysięcy ludzi. Może przy okazji wylądują “dobrzy kosmici” ratując świat przed “nie dobrymi kosmitami”. Popatrz na mój tekst o filmie Transformers.

 

 

Za tydzień w sobotę może odbędzie się nasz zjazd.  Osoby chętne niechaj piszą na mojego maila zgłoszenie (Imię+miejscowość). Ewentualnie dopisek o chęci ochrzczenia się.

 

Zauważam coraz więcej zła wokół siebie i to czasem pod płaszczykiem wiary. Tu podzieliłbym ludzi na dwie kategorie: tych co mają Ducha Świętego i tych którzy nie mają, a ich wiara opiera się tylko o wieczorny koncert życzeń do Boga.

Widzę także  jak świat nas nienawidzi. Ostatnio miałem chwilę zwątpienia.Wypływa to z faktu, iż jestem obecnie testowany przez Boga i czasem wydaje mi się jakby go nie było przy mnie. Jednak za bardzo to wszystko jest logiczne. Wiem, że Bóg ma swój plan dla mnie i dla wszystkich przepełnionych Duchem Świętym. Wiem, że wszyscy grzeszymy, ale przecież Jezus nie przyszedł do zdrowych. to co nas różni od tego świata to głównie brzydzenie sie grzechem. Ludzie z tego świata jeśli grzeszą, to i tak nie maja poczucia winy,  nawet nie widzą swego grzechu.

 

 

Pamiętajcie o tym jak upadacie. Pan Jezus nas zbawił a zbawienie to: wyciągnięcie z nie korzystnych okoliczności. Są nimi: śmierć, choroby, grzech i cały ten świat w rękach księcia tego świata. Pan Jezus chce nas od tego uwolnić i upadki będą się zdarzały. Jeśli jednak zgrzeszyłeś, pokutuj. Bóg jest miłosierny i wybacza.

 

Czasem pytają mnie ludzie jakie będą kryteria pochwycenia?

Wg mojej oceny: relacja z Bogiem, porzucenie tego świata, wyznanie, że Jezus jest naszym Panem.Oczywiście bezspornym kryterium jest to, że musimy czynić wolę Ojca.

Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie.

Updated: 9 sierpnia 2015 — 17:19

102 komentarze

Add a Comment
 1. Oj też bym chciał, żeby pochwycenie było już we Wrześniu 🙂 ciekawe spostrzeżenia co do CERNU, Piotrku co do tych myśli mi one też się co chwile pojawiają ale cały czas z nimi walczę ogólnie ostatnio czuje, jakby było we mnie dużo złości i jakby jakiejś niechęci myśli jakie pojawiają mi się czasami w głowie przerażają mnie, ale wtedy się modle, myślę, że masz racje być może jesteśmy poddawani jakimś próbą, na pewno toczymy duchową walkę bo ja to czuję każdego dnia, ufajmy Panu codziennie się modle byśmy byli silni w wierze.

  1. być możewiele wydarzeń we wrześniu spowodowanych jest oczekiwanym pochwyceniem. Sataniści daty pochwycenia nie znają, ale święta żydowskie mi politykę Boga tak. Może znają dokładną date obchodzenia 6000lat Ziemi i na podstawie tego obliczyli wszystko na wrzesień. Tak może być.

 2. Piotrze, we wrześniu jest mój chrzest…a pózniej niech się dzieje wola Boża. 🙂 Ale wiadomo, co się ma wydarzyć, to się wydarzy i my każdego dnia musimy byc gotowi.
  Szkoda, że nie mogę uczestniczyć w waszych zjazdach, niech Bóg będzie z Wami.

 3. A antychryst zasiadający w świątyni? Jak tego nie ujrzymy to pochwycenia tym bardziej.

  1. pochwycenie wg większości denominacji ma byc przed WU

   1. To jest sprzeczność pomiędzy Biblią a tymi denominacjami.Chrześcijanie zobaczą ohydę spustoszenia w świątyni i może zaraz potem będzie porwanie.Przecież apostoł Paweł wiele razy musiał wałkować ten temat.
    Wg.mnie to we wrześniu będzie typowa konspiracja jak z 11 września.

   2. no wlasnie to prosze mi powiedziec przez jaki wielki ucisk przechodził chocby apostoł paweł i apostoł Jan – przeciez oni wyraźnie pisza ze sa wspołuczestnikami WIELKIEGO UCISKU w swoich listach

    1. „Postąpiliście dobrze, stając się współuczestnikami mego ucisku” (Flp 4:14)

     ucisk to nie Wielki Ucisk.
     Ucisk był jest i będzie

     1. Skoro wg ciebie wielki ucisk to coś innego niż ucisk to proszę bardzo, mowa o WIELKIM UCISKU w listach Pawła:

      “A wy staliście się naśladowcami naszymi i Pana, przyjmując słowo pośród wielkiego ucisku, z radością Ducha Świętego;” I Tes 1:6-7

      1. tu jest zastosowane stopniowanie. Tak jak bym napisał np ” Moja wiara jest wielka”.

       Mateusz rozwiewa wszelkie watpliwosci piosząc

       “21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd7 i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. ”

       Jakiego nie było i nie będzie.

       1. Akurat te słowa Jezusa tutaj korespondują dokładnie z jego wcześniejszymi zapowiedziami o zburzeniu Świątyni (“nie zostanie tu kamień na kamieniu”) , a chodzi tylko i wyłącznie o czas wielkiego ucisku podczas oblężenia Jerozolimy i właśnie zburzenia wtedy owej, który to czas był czymś tak okropnym, dochodziło do takich okrucieństw jakich wcześniej świat nie widział i nie zobaczy już nigdy w takiej jednorazowej skali .Proponuje poczytać historyków rzymskich, świetna lektura, w kilkanaście dni zginęło straszną śmiercią okolu 4-6 mln żydów, ludzie byli w pień wycinani jak drzewa dniami i nocami, zjadali sie nawzajem by przeczyć, palono żywcem male dzieci i matki:( Nigdy w historii później w ciągu nastu dni nie dokonano az takie rzezi. Lecz bóg tu zainterweniował i dzięki temu w sumie nie wiadomo czemu, w pewnym momencie Rzymianie zdecydowali się odpuścić i tych co jeszcze przeżyli wzięto do niewoli i wywieziono do Rzymu. Później cześć z nich uwolniono i min ta cześć nawróconych Żydów (własnie owi wybrani) zaczęła głosić nauki Chrystusa w Rzymie i od nich zaczęła eis ekspansja Chrześcijaństwa na ówczesny świat.

        1. jest napisane: i nigdy nie będzie, a więc w myśl takiego rozumowania nie będzie już wielkiego ucisku

        2. WU będzie dotyczyć całego świata. Duch Święty odejdzie razem z kościołem, więc zło przestanie mieć swoje granice, ten który powstrzymuje (DŚ) zejdzie z pola i wszelkie zło się rozleje po całej ziemi.

         1. dokładnie. Dziękuję Ci jawa za przypomnienie o tym.
          Teraz sobie uświadamiam jak mało czasu mamy aby ratować dusze innych…

 4. A ja mam do was wszystkich pytanie i prośże o odpowiedź. Czy w 2 liscie do Tesaloniczan w wersetach od 1 do 8 Pismo Sw uczy nas iż wpierw:
  – Nastąpi pochwycenie Kościoła Bożego na obłoki,
  – Potem przerwa kilkuletnia w której pojawi się antychryst i odstępstwa
  – Na końcu zaś przyjście Pana w chwale

  Czy może jednak uczy inaczej:
  – Najpierw pojawia sie Antychryst ze swym odstępstwem po
  odejściu ostatniego Apostoła
  – Potem Pan przychodzi
  – Następuje zmartwychwstanie i pochwycenie na obłoki dzieci Boze.

  Proponuje kilka razy przeczytać i odpowiedzieć sobie szczerze.

  1. Szanowny Mariuszu,

   zbyt szeroki to temat i zbyt wiele razy tu wałkowany. Proponuję obejrzeć wykład:

   wtedy szczerze sobie możesz odpowiedzieć jak jest na prawdę….

  2. Miło zobaczyć, że ktoś jeszcze nie daję się – na moje poznanie, poznanie Biblii i wiedzę – nie daje się zwieść doktrynami ludzi.

   Proszę was, Bracia i Siostry, bądźcie przygotowani na to, że porwania nie będzie, jak i patrzący na przyszłość bez porwania przed uciskiem III wojny i WU antychrysta niech gotują się też do porwania.

   Po prostu: nie dajmy się zaskoczyć niepotrzebnie…

   1. każda interpretacje Bibli można nazwać naukami ludzkimi w tym brak wu lub porwanie po ucisku

    1. w zasadzie to linia apologetyczna kk – bo SAM interpretujesz (w sensie bez ich urzędu nauczycielskiego) to wg ich rozumowania tworzysz sobie własną wersję i wykręcasz się w stronę herezji, bo sam to nie możesz zrozumieć, a to co rozumiesz to twoje “interpretacje” – jednak zapis Biblii jest obiektywny – można zbadać dosłowne przekłady, nawet grekę jak ktoś chce wniknąć bardziej i zobaczyć jak jest. Problem jest gdy czytasz z zamiarem dopasowania treści do swoich założeń i widzimisię lub masz problemy z czytaniem i logicznym myśleniem(coś jak upośledzenie umysłowe)

     Takim pokrętnym rozumowaniem apologetyków kk – idzie się do absurdu – bo nawet przepis kuchenny możesz źle interpretować, lepiej nie czytaj …

     interpretacja to logicznie – odczytywanie sensu, znaczenia, odtwarzanie znaczenia, wyczytywanie tego co jest w tekście, przekazie.
     Uczciwe interpretowanie to wyczytywanie, a nie wczytywanie swoich pomysłów, wyczytywanie w kontekście oryginalnym, nie w kontekście wtórnych dodatków.

     np dostajemy list od rodziny – czytamy uważnie czy dodajemy późniejszy list od wujka żeby zrozumieć?

     Sam aspekt intelektualny, chociaż ważny, to nie wszystko, trzeba szanować Boga w wierze.

 5. tak, moze stać się coś ważnego, ale niekoneicznie musi to być coś widzialnego dla wszystkich, może coś ważnego za kulisami dla odpowiednich elit

 6. Polska klip promo – nie wiem czy było- ale daję https://www.youtube.com/watch?v=gGfVWTSZW-I

  “bestia z morza, 10 państw, nogi niedźwiedzia, zaczyna nową piątą, tzw przez ruch new age – złotą erę,dlatego dali tutaj w podprogowy sposób – złoty stadion z morza – jak obj. Jana 13 rozdz. (ostatnia księga Słowa Bożego, tak symboliczny scenariusz o końcu), potem wojna – to co przynosi 2 jeździec apokalipsy – world war 3 – to nad czym elita światowa pracuje od czasu, a do czego wstępem i ustawieniem był 2ga, następnie – smok, nie w swojej jamie, a w…. schludnym pokoju podpisuje kontrakt – jakby polityk, to też reprezentuje smoka tzw. szatana z objawienia, który steruje symbolicznymi bestiami i daje im siłę, oszukuje cały świat polityczny i duchowy (mainstreamowe “religie” to fałszywki, tak jest), na koniec rozstąpienie się góry(obudzenie nephilim-olbrzyma) symbolizujące nowy wiek “lucyferiański”, new age, jakkolwiek to nazwać, gdzie każdy musi wziąć znamię – oznakowanie jak bydło i czcić fałszywego bożka, albo umrzeć. Tak to właśnie idzie, wykorzystują formy i symbole narodowe dla przedstawienia ich planu, to specjalna ustawka. Wolnomularstwo to nie byle co, nasi usłużni politycy również biorą w tym udział, nawet nieświadomie. Smok przecież zwodzi cały świat, to już się dzieje. Tutaj nie ma przypadków”

 7. Dodam jeszcze coś z moich ostatnich spostrzeżeń. Obecnie są wakacje, także od apokalipsy, Biblii. Przypomina mi sie jak zbliżała się kometa ISON. Internauci truchleli na wieść o tym. Nasze forum miało rekordową ilość wejść.

  Wraz ze zbliżającym sie 23 września od 1 września począwszy panika zacznie wzrastać idąc w parze z zainteresowaniem Bogiem.

  Jeśli zdarzy się cos wielkiego, to 23 września może być za późno na zainteresowanie się Bogiem.
  Jak to mówi za Crowleyem satanista Owsiak: Róbta co chceta.

  1. We wrześniu szatan moze zrealizować fałszywe porwanie czyli “projekt Blue Beam “

   1. tak być może, choć na wielką skalę nie zrobi tego bo Bóg mu tego nie da zrobić.

 8. Co jeśli kompletnie NIC się nie wydarzy?
  Nie będzie kryzysu finansowego, asteroidy, wojny, porwania, a nawet ujawnienia ufo.
  Wrzesień się skończy… nic się nie wydarzy, a ludzie zaczną wymyślać kolejne teorie i daty.
  2016… 2017… 2021…2060… itd, możemy tak się bawić do końca życia. Jestem już tym zmęczony.
  Za dużo już było tych wszystkich fałszywych dat i teorii. Jeżeli we wrześniu nic się nie wydarzy, to chyba już kompletnie porzucę wszystkie “spiskowe” fora, blogi itp.
  Już chyba lepiej żyć w nieświadomości. Jak coś ma się wydarzyć to się wydarzy, a nie czytać kolejne “proroctwa” i dawać sobie złudne nadzieje. Takie rzeczy tylko osłabiają wiarę…

  1. bolek tu nie chodzi o spiskowe strony i wyszukiwanie tajemnic Illuminati, ale o czuwanie jak panny mądre. czuwanie o którym mówił Łukasz i Mateusz.
   Nikt na tym blogu nie podaje jako pewnik żadnego wydarzenia i nie ma co się nastawiac na cokolwiek bo nawet ci co opisujuą kwestie wrzesnia, nie wiedzą co się stanie. Bądźmy logiczni.

   1. te mądre panny na pewno nie siedziały spokojnie na tyłku nie nie grały na komórce tylko jak ktokolwiek pojawiał się na horyzoncie to się zrywały i patrzyły czy to ich oblubieniec. Z drugiej strony głupie panny po kilku takich “niewypałach” uznały zapewne że to teorie spiskowe, że jeszcze nie czas i tak posnęły.

    Na horyzoncie znowu coś widać, teraz trzeba tylko nie zasnąć i nie wytaplać w jakimś błocie.

     1. Racja, to co napisałem jest bez sensu.

 9. Chcemy ,żeby Pan Jezus już przyszedł , oczekujemy na pochwycenie Oblubienicy ,ale pamietajmy o Pannach mądrych i głupich. Pamietajmy ,że Pan Jezus się spóźnił .Trochę się spóźnił bo zasnęły ale nie spały długo ,spały trochę ( tak mi się przynajmniej wydaje, ale mogę sie mylić). To spóźnienie to może być kilka lat 2-3 , nie wydaje mi się, żeby to było długo. Czuwajmy . Módlmy się.

 10. Miałem wysłać Ci mailem, ale stwierdziłem, że nie będę spanowac.

  O to ten filmik dot. Września i innych przyszłych miesięcy.

  https://youtu.be/aJkF17O3NdA

 11. Moje ostatnie spostrzeżenia, ostatnimi czasy bywam często u swojej babci, jest ona katoliczka, kościół, papieże, litanie, maria i te sprawy. Rok dwa do tylu nic szczególnego cały czas ten sam schemat ale od kilku miesięcy tak jej slucham i mowi cos nowego, zaczela sama z siebie mowic ze swiatem zadzi szatan, ze koniec swiata jest toz toz. Co nigdy przedtem od niej nie slyszalem.

  1. kościół widzi zryw apokaliptyczny i chce przejąć owieczki

 12. Pan pochwyci tych,których nie będzie musiał odrywać od ziemi,tych,którzy do niczego nie sa przyklejeni.
  PAn nie chce oblubienicy z ranami po oderwaniu jej od tego czy owego,co ją trzyma tu na ziemi,więc Pan nie bedzie odrywał.
  Oblubienica żyje jakby milimetr ponad ziemią,by …

  Odnosnie pochwycenia zwróćcie uwagę z Obj 20.4 – 6 jakie podgrupy biorą udział w PIERWSZYM ZMARTWYCHWSTANIU
  =pochwyceniu ,

  sa tam też ci,którzy nie przyjęli znaku bestii.

  Czy jest jeszcze jakieś drugie zmartwychwstanie np. dla głupich panien,bo ja nie moge znależc nic o drugim zmartwychwstaniu.

  1Kor 15.22-23 ,1Tes 4.15-18,Mt 24.40-42 ,może ktoś ma namiary,bo znalazłam tylko to.

  Piotrze,gdy dziecko rośnie i idzie np. do przedszkola, zostaje tam samo bez mamy,nie widzi juz mamy ale wie,ze ona jest,przyjdzie po niego,
  czy też gdy słońce jest za chmurami,to choc go nie widać ,to ,wiemy,że tam jest,że za troche lub dłużej znowu je zobaczymy to a propos: “jestem obecnie testowany przez Boga i czasem wydaje mi się jakby go nie było przy mnie.”
  To znaczy,że rośniesz i tata chce Cię powoli usamodzielniac.To dobry znak!

 13. Szatan chce nas poróżnić, dlatego przy takich tematach macie zwiększoną ochotę na prowadzenie sporu o datę pochwycenia. Ci, którzy uważają, że jest przed WU, niech przygotują się na nie, drudzy niech przygotują się, by wytrwać w ogniu prześladowań. Ja zostaję przy dwóch porwaniach – przed Wielkim Ucisiem i w trakcie.

  Szatan wykorzysta ten dawny spór do swoich celów.
  “Wtedy jeśliby wam kto powiedział: “Oto tu jest Mesjasz” albo: “Tam”, nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.” Co jeśli jest przygotowywane fałszywe porwanie? http://www.anioly-nieba.pl/polski/img_4000/obr4441_pl.jpg “Od 1998 roku trwa ewakuacyjny stan gotowości”. http://www.anioly-nieba.pl/polski/img_4000/obr4444_pl.jpg Anioly-nieba mają oficjalną stronę w 16 językach. Przekaz – http://www.anioly-nieba.pl/polski/images/obr420x_en.gif
  Na ich stronie, w dziale EWAKUACJA, w piątym punkcie zachęcają do pozbycia się literatury przedstawiającej UFO i porwania w złym świetle, gdyż “wytwarzają złą energię”. Ostrzegają przed chipowaniem(o którym mówi się coraz więcej w mediach, szczególnie w USA), przez “jaszczurów z Piekła”, tudzież złych – szarych, brzydszych od aniołów światłości, kosmitów. Jeden z aniołów przedstawiony jest jako “THE LORD JESUS CHRIST”

  Ez 30,3 “Bo bliski jest ten dzień, tak, bliski jest dzień Jahwe! Będzie on dniem pomroki oraz dniem sądu narodów!” 30,13 “Tak mówi Pan, Jahwe: Zniszczę bałwany i położę kres bożkom Nof, i książąt z ziemi egipskiej już nie będzie; i ześlę lęk na ziemię egipską.” Egipt i piramidy są powiązane z “kosmitami”, a co do związku z Nowym Porządkiem Świata nie ma raczej nikt wątpliwości. W mieście Nof znajdowała się świątynia bożka Ptaha, była nieustannie upiększana, oddawano tam też cześć Apisowi. http://anioly nieba.pl/polski/img_2500/obr2901_pl.jpg Prawy dolny róg – “przekaz 999(666)1”. Może na tym obrazku mamy do czynienia z Bestią, Smokiem, Fałszywym Prorokiem?

 14. Na obrazku, który nie chce się teraz otworzyć, widać Ashtara, Jezusa Chrystusa oraz Ptaaha, ostrzegających przed szarymi kosmitami i chipem Rfid. Można znaleźć w grafice google, wpisując anioly-nieba.

 15. Cześć!

  Kiedy i gdzie dokładnie jest ów zjazd? Jak się na niego zapisać?

  Syntycha

 16. 1. Tesaloniczan, 5:1 – A o czasach i o chwilach, bracia! nie potrzebujecie, aby wam pisano. 1. Tesaloniczan, 5:2 – Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. 1. Tesaloniczan, 5:3 – Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagłe zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą. 1. Tesaloniczan, 5:4 – Lecz wy, bracia! nie jesteście w ciemności, aby was on dzień jako złodziej zachwycił. 1. Tesaloniczan, 5:5 – Wszyscy wy jesteście synowie światłości i synowie dnia; nie jesteśmy synowie nocy ani ciemności. 1. Tesaloniczan, 5:6 – Przeto nie śpijmy jako i insi, ale czujmy i bądźmy trzeźwymi. 1. Tesaloniczan, 5:7 – Albowiem którzy śpią, w nocy śpią, a którzy się upijają, w nocy się upijają. 1. Tesaloniczan, 5:8 – Lecz my synami dnia będąc, bądźmy trzeźwymi, oblekłszy się w pancerz wiary i miłości, i w przyłbicę nadziei zbawienia.

 17. Pan Bóg uratował Lota z rodziną od ognia , Pan Bóg uratował Noego z rodziną od wody i Pan Bóg po raz trzeci uratuje Swój Kościół-Oblubienicę, od Wielkiego Ucisku.

  1. Nigdzie nie znajdziesz uratowania od wielkiego ucisku ale od gniewu,a to 2 różne rzeczy.

 18. Jak ma być porwanie to będzie.Nie doszukujmy się gdzie indziej oparcia jak tylko na Biblii.By było porwanie musi objawić się antychryst i świątynia również ma być odbudowana.

  1. “Jak ma być porwanie to będzie”

   To nie chodzi o to by czekac na to porwanie. Chodzi o świadomość pod kątem uświadamiania innych w jakich czasach żyjemy.
   Jesli załóżmy porwanie będzie na jesień, to ile dusz moglibyśmy uratowac dzięki wzmożonym akcjom.
   Do porwania nie musi antek zasiąść mw śiątyni. Obejrzyj wykład Dubisa o porwaniu. Bardzo profesjonalny wykład.

 19. Chyba już stworzyła się tu grupa i nie chcecie nikogo nowego. Nikt mi nie dopowiedział co do zjazdu- na mojego maila nie odpowiada również Admin.

  Syntycha

  1. Syntycha, tu nie ma zamkniętej grupy. Sam jestem tu dość nowy jako piszący komentarze.
   Szczegóły co do zjazdu są tutaj:
   http://detektywprawdy.pl/2015/07/29/2-zjazd-czytelnikow-w-lebie/

   Chcemy jak najwięcej nowych w naszej społeczności, nie jesteśmy grupą samouwielbienia jak niektórzy.
   Jestem pewien, że wprowadzisz do naszego grona wiele ciekawych rzeczy.
   Szalom!

 20. A co wtedy kiedy ktoś grzeszy w chwili porwania ? Też będzie porwany ?

  1. Jeżeli ktoś grzeszy to na pewno nie zostanie porwany. Oblubienica musi być święta i doskonała w oczach BOGA i musi mieć świadectwo jak Henoch. Jeżeli jesteś nowonarodzonym z DUCHA i grzeszy świadomie to depczesz Świętą KREW JAHUSZUA/JEZUSA i ściągasz na siebie gniew BOŻY i potępienie jeżeli opuści Cię DUCH ŚWIĘTY. A grzech przeciwko DUCHOWI ŚWIĘTEMU nie będzie odpuszczony.

 21. We wrześniu może być pochwycenie ale fałszywe tzw blue beam. BÓG mówi o wszystkim na stronie internetowej swojej Misji Amightywind.

  1. Sprawdzaj uważnie wszystko na Misji Amightywind ,z Biblią bedąc na tej stronie,

   1. Biblia to nie wszystko, dużo ważnych rzeczy zostało z niej usuniętych np Imię BOGA JAHWE i SYNA JAHUSZUA. Ja się pytam o wszystko BOGA czego nie wiem i czego nie ma w Biblii. Skoro wasz Bóg nie ma proroka w obecnych czasach to jakiemu Bogu służycie ? ?

  2. Nie polecam strony amightywind, lepiej jej nie czytać. Kolejna ,,jedyna słuszna seksta” do tego mają samozwańczą prorokinię, która się nazywa Eliaszem.

   1. Szkoda mi was, ale ktoś musi należeć do glupich panien

    1. Ernest, pomijając Twą pychę, właśnie przekroczyłeś Prawo samego Boga zaliczając nas do panien głupich

     “A kto powie swemu bratu: głupcze, będzie winien Najwyższej Rady. A kto powie: bezbożniku, będzie winien piekła ognistego.” Mt 5.

     1. Pokaż mi, w którym miejscu to zrobiłem ? Ten komentarz jest odpowiedzią dla KB i innych którzy obrażają Proroka samego BOGA, a obrażając Proroka obraża się BOGA, który go posłał. W Biblii jest wiele przykładów jak się kończyło obrażanie Proroka. Admin czy ja Cię obraziłem lub napisałem, że prowadzisz sektę?? “Kolejna ,,jedyna słuszna seksta” do tego mają samozwańczą prorokinię, która się nazywa Eliaszem.” = “Odpowiedzieli mu Żydzi: My mamy Prawo, a według Prawa powinien On umrzeć, bo sam siebie uczynił Synem Bożym.” Nasz BÓG to ALFA i OMEGA, taki sam wczoraj i dziś i się nie zmienia. Więc skoro wcześniej miał proroków, których opisuje Biblia to w tych czasach ostatecznych też ma i nie pozostawił nas samych. Misja Amightywind jest wyłącznie Misją BOGA, która ostrzega ludzi przed planami szatana, naucza życia w świętości i wyznacza kryteria dla Oblubienicy. Jeżeli komuś proroctwa Misji wytykają grzechy to nie powód żeby nazywać ją sektą. Misja w internecie jest już 20 lat i proroctwa są tłumaczone prawie na 30 języków, także Admin wierzysz, że jakaś kobieta sama mogłaby dokonać czegoś takiego? Sam masz doświadczenie w prowadzeniu bloga i pewnie mi nie powiesz, że to łatwe zadanie. Żaden bogobojny człowiek sam nie nazwałby się prorokiem, więc ta Kobieta tym bardziej sama się tak nie nazwała, tylko BÓG ją tak nazwał. Też jestem byłym katolikiem i nie należę do żadnego kościoła ani żadnego zboru. Kościół katolicki odrzuciłem od razu jak dowiedziałem się, że zmienił 10 przykazań. BÓG nie ma względów na osoby wystarczy się GO wytrwale pytać, a przemówi do Ciebie tak samo jak przemówił do mnie i mojej żony. Dzięki Bogu, że są ludzie tacy jak Ty, którzy myślą, ale nie zapominaj też o sobie i o osobistej relacji z BOGIEM.

     2. P.S. „A kto powie swemu bratu: głupcze, będzie winien Najwyższej Rady. A kto powie: bezbożniku, będzie winien piekła ognistego.” Mt 5. – Głupie Panny nie symbolizują głupców, ani bezbożników tylko Gości zaproszonych na ucztę weselną Baranka, którzy pozostaną na wielki ucisk, ale nie przyjmą znaku bestii i oddadzą swoje życie JAHUSZUA/JEZUSOWI i pójdą do Nieba.

      1. tak oczywiście, ale w domyśle nazywasz cały ogół czytelników głupimi pannami:

       “Szkoda mi was, ale ktoś musi należeć do glupich panien”.

       Nie zgadzam się z opinią, iz nie jest to przejaw pychy.

       1. Zauważ, że ten komentarz nie jest do artykułu i wszystkich czytelników tylko jest odpowiedzią na atak KB.
        “Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością. Człowiek pyszny ma nadmiernie wysoką samoocenę oraz mniemanie o sobie. Gdy jest wyniosły, towarzyszy mu zazwyczaj agresja.”
        W ogóle nie mam wiary we własne wartości i możliwości. Wierzę, że tylko dzięki JHUSZUA/JEZUSOWI mogę cokolwiek osiągnąć i cokolwiek zrobić, bez niego nie jestem w stanie nic zrobić. Jestem grzesznikiem, który tylko i wyłącznie po przyjęciu JAHUSZUA/JEZUSA jako swojego PANA I ZBAWICIELA może żyć świętym życiem. Do zbawienia potrzebuje MESJASZA, BOGA który oddał za mnie swoje życie, abym nie musiał iść do piekła, a żadne moje uczynki mnie nie zbawią. Tylko i wyłącznie dzięki łasce BOGA i po przyjęciu JEGO doskonałej OFIARY złożonej na Kalwarii mogę być Zbawiony.

        1. Pewnie Cię teraz zdziwię Erneście, ale kiedyś też byłem wielkim fanem amightywind. Trwało to krótko, może z miesiąc. Nawet nawiązałem pośredni kontakt z tą prorokinią, przez ich ,,ambasadora” z Polski. Jednak skończyłem z tym. Dlaczego? Ponieważ ona każdego kto jej ubliża, od razu posyła do sądu, ponoć wynajmuję tak dobrego adwokata, że wygrywa każdą sprawę. Przynajmniej było tak kilka lat temu. Do tego miała kilka dziwnych proroctw, np. w latach 90-tych o krachy finansowym, który się nie ziścił. Do tego pamiętam, że w jednym ze swoich proroctw mówiła coś o zombi w czasie wielkiego ucisku, które będzie można zabić wbijając w nie krzyż i odmawiając modlitwę. Mało tego w jednym z proroctw przedstawiła Ducha Świętego jako kobietę. W sensie, że Trójca Święta to Ojciec, Syn i Matka.

         Też przykłada ona dużą wagę do świąt i obyczajów żydowskich. Co prawda nie jest to złe, ale apostołowie, jak czytamy w Dziejach Apostolskich, uznali, żeby nie nakładać zbędnego jarzma na nowo nawróconych pogan. Uznali żeby tylko powstrzymywać się od bałwochwalstwa, krwi, ofiar poświęconych bożkom i od nierządu.

         Mówisz, że nie należysz do żadnej religii, więc pewnie zdziwi Cię fakt, że w jednym ze swoich proroctw, ich prorokini promowała kościół zielonoświątkowy.

         Proszę Bracie nie miej mi tego za złe, ale nie ufam jej. Bóg powiedział że pod koniec czasów wiele będzie fałszywych proroków, czyniących wielkie cuda żeby zwieść nawet wybranych. Skąd mam mieć pewność, że ona nie jest jednym z nich?

         Do tego nazwała siebie Eliaszem, a mam do tego 2 zastrzeżenia:

         1 – Eliaszem został nazwany, i to przez samego Jezusa, Jan Chrzciciel, i to tym Eliaszem o którym mówił prorok Malachiasz

         2 – Pod koniec czasów ma być Dwóch Świadków, Biblia nie wspomina o większej liczbie

         Jeszcze chciałbym się odnieść do imienia Jahuszua i Yahweh. Dlaczego ona promuje hebrajskie imiona, skoro Jezus prawdopodobnie mówił po grecku(ze względu na stosunki handlowe Izraela) albo aramejsku?

         Jako dowód można podać słowa Jezusa: ,,ani jota, ani żadna kreska nie zmieni się w Prawie…” jota to litera Grecka. Tak samo w Apokalipsie Jezus jest nazwany Alfą i Omegą też litery greckie.

         Więcej o tym jest na witrynie zbawienie.com nie ze wszystkim się tam zgadzam, ale dosyć sensownie jest to napisane.

         Nie chcę się kłócić jakby co, szanuję Twoje zdanie i nie zabronię Ci jej wierzyć, jednak lepiej zachować pewne rzeczy dla siebie, niż narazić innych na zwiedzenie. Mimo wszystko Niech Cię Bóg błogosławi! 🙂

        2. Jak to jest z tymi grzechami? Jezus przyszedł i dał prawo oraz nauczał. Wiem, że sami się nie zbawimy, ale jak do tego się ma 10 przykazań? Jest mowa o ciasnej bramie… czy tu nie chodzi o miłość i przykazania? Pytam bo czegoś nie rozumiem choć bardzo chcę zrozumieć, naprawdę. Czy ludzie zawsze mają dawać z siebie wszystko, maksimum miłości? Zastanawiam się skąd wasz entuzjazm przed końcem… przecież ciągle błądzimy i grzesznymi a po końcu o którym tu mowa to nic nie będzie można naprawić a wieczność jest długa… Chciałbym uwierzyć że będzie dobrze

 22. 1. Znasz historię Miriam, która plotkowała na temat Mojżesza i została ukarana trądem? Mało tego wiesz jak kończyli wszyscy, którzy buntowali się Mojżeszowi? Albo jak skończyły dzieci wyśmiewające Eliasza? Dużo jest przykładów tragicznego końca tych którzy obrażali Proroków. Skoro wygrywała wszystkie sprawy to tym bardziej świadczy o tym, że jest Prorokiem BOGA.

  2. Jonasz też prorokował zniszczenie Niniwy i nie została zniszczona bo ludzie żałowali i pokutowali więc BÓG się ulitował i odłożył zniszczenie.

  3. Zombi będzie wystarczyło uderzyć w imię JAHUSZUA kawałkiem drewna namaszczonym oliwą i będzie po nim, nic nie trzeba wbijać.

  4. Biblia potwierdza, że DUCH ŚWIĘTY to ONA a nie ON. Nawet wikipedia potwierdza rodzaj żeński – ” Duch Boży był czynny także w akcie stwórczym człowieka (Rdz 2,7)[2]. W języku hebrajskim występuje w rodzaju żeńskim.”

  5. Moja żona po przeczytaniu Biblii(nie znając Misji) twierdziła, że święta Biblijne nas obowiązują, ja oczywiście się z nią kłóciłem, że nie i okazało się, że nie miałem racji. Święta Biblijne są też obchodzone w Niebie. Po za tym jest ogromne namaszczenie w czasie Biblijnych świąt i mówię to z własnego doświadczenia.

  6. Kościół zielonoświątkowy nie jest promowany w proroctwach. Wielu pastorów z tego kościoła jest ganionych przez BOGA i BÓG, nakazuje uciekać z każdego niedzielnego kościoła nie tylko katolickiego.

  7. Skoro jest fałszywym prorokiem to kto jest prawdziwym w tych czasach ostatecznych? Co trzeba robić aby należeć do Oblubienicy i uniknąć wielkiego ucisku według Ciebie? Misja od 20 lat jest już w internecie, proroctwa są tłumaczone na prawie 30 jeżyków, więc myślisz, że słaba kobieta dokonała by coś takiego bez BOGA? Poza tym Misja uczy życia w świętości i nie ma jakiegokolwiek przyzwolenia na grzech. Sam doświadczyłem namaszczenia DUCHA ŚWIĘTEGO i otrzymałem słowo od BOGA.

  8. Słusznie, Jan został nazwany Eliaszem i co mu zrobili ?? Tak samo jest teraz z Elisabeth.

  9. Biblia mówi o Oblubienicy i Dwóch Świadkach.

  10. To według Ciebie jakie jest imię BOGA? Miriam i Józef byli Żydami i nigdy nie nazwaliby Syna greckim imieniem Jezus.
  “Objawiłem imię Twoje ludziom, których Mi dałeś ze świata”
  “Hosanna Synowi Dawida! Błogosławiony Ten, który przychodzi w imię JAHWE! Hosanna na wysokościach!”
  “Objawiłem im Twoje imię i nadal będę objawiał, aby miłość, którą Ty Mnie umiłowałeś, w nich była i Ja w nich.”
  “Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno. Dopóki z nimi byłem, zachowywałem ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, i ustrzegłem ich, a nikt z nich nie zginął z wyjątkiem syna zatracenia, aby się spełniło Pismo.” – o jakich imionach jest mowa bo nie powiesz mi, że chodzi o imię Pan i Jezus.

  “Kto wstąpił do nieba i zstąpił? Kto zebrał wiatr w swoje garście? Kto wody owinął płaszczem? Kto krańce ziemi utworzył? Jakie jest jego imię? – A jakie syna? Wiadomo ci może?”

  Na logikę komu zależało na tym aby usunąć prawdziwe imię BOGA OJCA I SYNA?? – szatanowi, który posłużył się do tego ludźmi.

  “alef i taw” – pierwsza i ostatnia litera hebrajskiego alfabetu

  Podczas czytania Biblii(nie znając Misji) czułem, że z imionami jest coś nie tak.

  11. Skoro poznałeś Misję, a potem zrezygnowałeś tzn, że nie przeszedłeś próby. Bo BÓG wymaga na prawdę prawdziwej świętości i poświęcenia dla NIEGO wszystkiego. A zapytałeś się wprost samego BOGA czy ta Misja jest JEGO? Dla mnie ta Misja jest odpowiedzią na moje modlitwy i tym czego szukałem po przeczytaniu Biblii, bo wiedziałem, że skoro BÓG jest taki sam wczoraj i dziś tzn, że teraz też ma swoich proroków i ludzi. Z resztą żaden człowiek nie decyduje kto ma pracować dla Misji tylko sam BÓG osobiście do nich przemawia i mówi co mają robić i gdzie się udać.

  12. Henryk Kubik odrzuca księgi z Biblii, a przecież BÓG jasno powiedział co za to grozi. Z resztą BÓG powiedział żebyśmy wystrzegali się kwasu faryzeuszy. Ja pytam BOGA o wszystko czego nie wiem.

  13. Rozumiem, że oddałeś swoje życie JAHUSZUA/JEZUSOWI i jesteś Nowonarodzonym człowiekiem z DUCHA po chrzcie zanurzeniowym, który odwrócił się od grzechów i już ich nie popełnia świadomie? Miałeś jakieś doświadczenia Duchowe, które opisuje Biblia?

  Ja też się nie chcę kłócić i w sumie bardzo dobrze, że znasz Misję bo niedługo będą się działy straszne rzeczy, a wtedy będziesz wiedział gdzie szukać ratunku. Internet też nie zawsze będzie dostępny i BÓG już przygotowuje na to ludzi. Pozdrawiam i również niech BÓG Cię błogosławi.

  1. “1. Znasz historię Miriam, która plotkowała na temat Mojżesza i została ukarana trądem? Mało tego wiesz jak kończyli wszyscy, którzy buntowali się Mojżeszowi? Albo jak skończyły dzieci wyśmiewające Eliasza? Dużo jest przykładów tragicznego końca tych którzy obrażali Proroków. Skoro wygrywała wszystkie sprawy to tym bardziej świadczy o tym, że jest Prorokiem BOGA. ”

   Ernest,
   Spokojnie ustosunkuj sie do moich słów.
   Czy w ST czy nawet w NT mamy prorokinie? W ST mamy jedynie królową Esterę wywyższoną jako królową i nic poza tym.
   Strony o kobietach prorokach chcą włączyć w naszą psychikę akceptację wszystkich imion, które chowają się za Marią tzw matką boską.
   Popatrz na najlepsze blogi chrześcijańskie w PL. Żaden nie jest autorstwa kobiet. Ellen White została pochowana ze wszystkimi honorami masońskimi czego uwieńczeniem był obelisk.
   Mądra kobieta jest podporą mężczyzny.
   Podkreślam raz jeszcze, nie jestem mizoginem. Lubię kobiety, ale nie przyjmuję do wiadomości jakoby kobieta miała byc prorokiem. Brzmi to jak objawienie katolickie.
   Promujesz na siłę swą hipotezę, ale Biblia jest przeciw temu co piszesz.

   Notabene, mysle, że część pastorów miałaby o wiele lepsze wyniki w nauczaniu gdyby mieli oni mądre kobiety.

   Jest pewien wyjątek u zielonych. Właściwie nawet nie wyjatek. Otóż super pisarz znany na całym świecie John Bevere ma żonę ..pastora. Problem w tym, że to jego książki się sprzedają a nie jej a ich związek wisiał na włosku. Nie mylić z językiem włoskim 😀

 23. ST
  1. ” Miriam prorokini, siostra Aarona, wzięła bębenek do ręki, a wszystkie kobiety szły za nią w pląsach i uderzały w bębenki.”
  2. “W tym czasie sprawowała sądy nad Izraelem Debora, prorokini, żona Lappidota.”
  3. “Udał się więc Chilkiasz i ci, którym król rozkazał, do prorokini Chuldy, żony Szalluma, syna Tokehata, syna Chasry, strażnika szat. Mieszkała ona w Jerozolimie, w nowym mieście.”
  NT
  1. “Była tam również prorokini Anna, córka Fanuela z pokolenia Asera, bardzo podeszła w latach.”
  2. “Weszliśmy do domu Filipa ewangelisty, który był jednym z Siedmiu, i zamieszkaliśmy u niego. Miał on cztery córki, dziewice – prorokinie.”

  BÓG

  “MOJA Apostoł, którą mężczyźni odrzucają, jako Apostoła, zna MÓJ Głos i zapisuje to, co słyszy. Inne kobiety JA nazwałem Apostołami, a powiedziano im, że one nie mogą być użyte na tym urzędzie. JA jednak mówię wam tak, jak powiedziałem tej Apostoł: To nie mężczyźni mają to ustalać. W jaki sposób JA używam MOICH służebnic, jest wyłącznie MOJĄ sprawą. One są MOJĄ glinką i wyłącznie JA je kształtuję i wypróbowuję przez ogień ich prób w sposób, jaki wybiorę.

  Kim jest mężczyzna, aby mówić, co JA, JAHWEH, mogę czynić, a czego nie mogę?

  Wielu mężczyzn zostało oszukanych, ponieważ nie doceniają Duchów takich, jak Dawida, które umieściłem wewnątrz MOICH służebnic. Im bardziej mężczyźni z tym walczą, tym więcej wzbudzam MOICH Dawidowych Duchów w MYCH służebnicach. Wyłącznie pycha powoduje, ze mężczyźni mówią takie rzeczy. Pokutujcie i nawróćcie się dziś!

  JA powołałem ją, aby zachęcić zarówno kobiety Proroków, jak i kobiety Apostołów, Nauczycieli, Ewangelistów i Pastorów. Ona zna żar prześladowań za to wysokie powołanie, które JA złożyłem na jej życiu i na wszystkich tych, którzy są powołani, aby być MOIMI Apostolskimi, Proroczymi Wojownikami w tych czasach końca. Rzesze są kobietami!

  Nie pozwólcie mężczyznom ani faryzeuszom was powstrzymywać!!! Oto, co JA, JAHWEH, uczyniłem i czynię, – kto śmie powiedzieć JAHWEH, że się myli?”

  Piotrze rozumiem, że jesteś zbawionym człowiekiem i umierając za 2 sekundy pójdziesz do Nieba? Rozumiem też, że prowadzisz święte życie i odwróciłeś się od takich grzechów jak przeklinanie, używki, pornografia, masturbacja, cudzołóstwo? Skoro uważasz, że Ty masz rację w takim razie powiedz mi co mam robić aby należeć do Oblubienicy, bo ja nie chce być pozostawiony na wielki ucisk.

  1. Żadna księga ST ani NT nie została napisana przez kobietę.

   Pytasz co robić? ja nie grzeszę grzechami wymienionymi przez Ciebie. Owszem pijam jeszcze 1 kawę dziennie co planuje wyeliminować, pijam piwo inigdy sie nie upijając ale święci także pijali wino. Ci co sie opijali źle na tym wyszli jak Noe i Lot.

   Grzechyu przez Ciebie wymienione nie są zamknięta listą.
   Jest coś co wyklucza kandydatów do społeczności Baranka, a czego nie są świadomi ludzie:

   (14) Starajcie się o pokój ze wszystkimi i o uświęcenie, bez którego nikt nie będzie oglądał Boga. Hebr 12

   Mimo, że się z Tobą nie zgadzam, to widzę że masz w sobie pokój.

   1. Ale pytałeś czy mamy w Biblii prorokinie, więc podałem Ci przykłady, a teraz zmieniasz temat.

    Ja też nie grzeszę, chyba że zrobię coś nieświadomie ale zaraz przepraszam za ten grzech i proszę o obmycie z niego. Przyjmujesz komunie ? Komunia ma ogromną moc i daję dużo siły do walki duchowej.

    Jest wiele filmów ze świadectwami ludzi, z których podczas oglądania wychodzą demony, ale świadectwo wydaje się prawdziwe.

    Jak najbardziej się możesz ze mną nie zgadzać, ale powiedz mi wtedy gdzie jest BÓG, który prowadzi swoich ludzi tak jak w Biblii? Gdzie jest Prorok, który przygotuje Oblubienice do porwania? Oblubienica to wybrani i wyselekcjonowani, którzy muszą spełniać odpowiednie wymagania i zdobyć 100% oliwy w swoich lampach. Jakie jest imię BOGA, o którym ciągle powtarza Biblia?

    My musimy się jednoczyć, a nie dzielić. Ja doceniam pracę takich ludzi jak Ty, ale czemu nikt z takich ludzi nie napiszę na swoim blogu, że doznał jakiegoś duchowego doświadczenia lub, że BÓG do niego przemówił.

    1. Nie zmieniam tematu, ale nie podałeś źródeł cytatów i ciężko mi się było odnieść. Zapewne szukałeś haseł kluczowych “prorokini”, skopiowałeś, nie podając źródła a ja muszę zobaczyć kontekst tych słów.

     “My musimy się jednoczyć, a nie dzielić. Ja doceniam pracę takich ludzi jak Ty, ale czemu nikt z takich ludzi nie napiszę na swoim blogu, że doznał jakiegoś duchowego doświadczenia lub, że BÓG do niego przemówił.”

     To jest kwestia już nie tyle poznania, ale darów Ducha. Gro ludzi uważa np że ja mam talent pisania jakiego oni nie mają. Zgodnie z natura Ducha Świętego dotykam takich prawd, o których nikt nie pisze, np kobiet gardzących mężczyznami itd.
     Co by to było gdyby Bóg ustanowił wszystkich prorokami?
     Do każdego Bóg przemawia inaczej. Jesteśmy różnymi członkami tego samego ciała. Każdy człon ma inna funkcję.
     Doznania duchowe ludzie przeżywają ale się tutaj o nich wstydza mówić, gdyż jest także grupa ludzi czytających ten blog, która śmieje się z tego co tu pisujemy. Jest to obłuda, ale mimo wszystko czytają blog, bo nigdzie indziej takiej prawdy nie wyczytają.

     Notabene, mam zamiar zrobić cos a la zbór internetowy, stronę, na której bez skrepowania ludzie będą mogli pisać o swych przeżyciach, cudach, świadectwach.

     Jeszcze chciałem na koniec dodać, że rozumienie okreslenia prorok, jest nieco wypaczone, ale to muszę zgłębić podając argumenty. W skrócie pisząc, nie każdy prorok to ktoś kto przepowiada przyszłość.

     1. Dz 16,16-22
      (16) A gdyśmy szli na modlitwę, zdarzyło się, że spotkała nas pewna dziewczyna, która miała ducha wieszczego, a która przez swoje wróżby przynosiła wielki zysk panom swoim. (17) Ta, idąc za Pawłem i za nami, wołała mówiąc: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego i zwiastują wam drogę zbawienia. (18) A to czyniła przez wiele dni. Wreszcie Paweł znękany, zwrócił się do ducha i rzekł: Rozkazuję ci w imieniu Jezusa Chrystusa, żebyś z niej wyszedł. I w tej chwili wyszedł. (19) A gdy jej panowie ujrzeli, że przepadła nadzieja na ich zysk, pochwycili Pawła i Sylasa, zawlekli ich na rynek przed urzędników. (20) I stawiwszy ich przed pretorów, rzekli: Ci oto ludzie, którzy są Żydami, zakłócają spokój w naszym mieście (21) i głoszą obyczaje, których nie wolno nam, jako Rzymianom, przyjmować ani zachowywać. (22) Wraz z nimi wystąpił też przeciwko nim tłum, a pretorzy, zdarłszy z nich szaty, kazali ich siec rózgami

 24. “Ukochani, przestańcie wierzyć każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na świat” UBG 1J 4,1. Maria z Irlanddi, Vassula Ryden, Eliasz, objawienie maryjne i wiele, wiele więcej. Znam fascynację “prorokami”, gdyż w mojej drodze do Pana sama przez to przeszłam, aby w końcu wszystko odrzucić i zostać tylko przy Słowie Bożym, prosząc w modlitwie o właściwe zrozumienie. W czasach w jakich żyjemy prośmy Duch Świętego o najważniejszy z darów – dar miłości oraz tak bardzo potrzeby w dzisiejszych czasach – dar rozeznawania duchów. Niech nas wszystkich Bóg prowadzi i strzeże.

 25. A nie odpowiedziałeś mi na parę pytań :
  1. “Piotrze rozumiem, że jesteś zbawionym człowiekiem i umierając za 2 sekundy pójdziesz do Nieba?”

  2. “Przyjmujesz komunię ?”

  3. “Jakie jest imię BOGA, o którym ciągle powtarza Biblia?” Ojcze nasz, któryś jest w Niebie święć się Imię TWOJE…. – ale o jakie imię chodzi ????

  Czy artykuły, które piszesz i udostępniasz powodują, że ludzie nawracają się, oddają swoje życie BOGU, żałują za grzechy, pokutują i już więcej ich nie popełniają ?
  Wszystko co nie wytyka ludziom grzechów jest przyjemne do czytania, ale wtedy gdy już jest mowa o czytających to już nie jest miłe dla swędzących uszu i ludzie to atakują.

  Jeżeli szatan uzyska pozwolenie to we wrześniu będzie fałszywe wniebowzięcie.

  “Co by to było gdyby Bóg ustanowił wszystkich prorokami?” – dlatego BÓG dał jednego Proroka, którą jest kobieta.

  Więc jeżeli Ona chcę zwieść ludzi, a Ty nie chcesz to kiedy Twoje artykuły będą dostępne w 30 językach, nawet w Afryce?

  Jeżeli BÓG dał Izraelitom Mojżesza, a nas w tych czasach ostatecznych zostawiłby samych bez proroka, tzn że to nie jest Biblijny BÓG.

  Fragment tego co BÓG mówi o Swojej Misji:

  “Jakichkolwiek Judaszy starających się dołączyć do tej Misji, spotka ten sam los, co Judasza. Nie pozwolę nikomu zniszczyć tego, co JA sam zbudowałem i będę dalej budować!

  Ta Misja obejmie cały świat.

  Nie pogardzajcie skromnym początkiem, gdyż JA zacząłem, jako dziecię w żłóbku, czyż nie? Na Ziemi, na początku, cały świat mógł to zobaczyć, a jednak w przeciągu trzech lat popatrzcie jak wielu dotknąłem i zbawiłem. Wszystkie księgi świata nie mogłyby pomieścić tego, co JA uczyniłem w tym krótkim czasie. (Ewangelia Jana 21:25)”

  1. przepytujesz mnie, testujesz, ale ok odpowiem w skrócie:

   A nie odpowiedziałeś mi na parę pytań :
   1. „Piotrze rozumiem, że jesteś zbawionym człowiekiem i umierając za 2 sekundy pójdziesz do Nieba?”

   Jestem zbawiony.

   2. „Przyjmujesz komunię ?”

   3. „Jakie jest imię BOGA, o którym ciągle powtarza Biblia?” Ojcze nasz, któryś jest w Niebie święć się Imię TWOJE…. – ale o jakie imię chodzi ????

   Bóg ma wiele imion:

   Czy artykuły, które piszesz i udostępniasz powodują, że ludzie nawracają się, oddają swoje życie BOGU, żałują za grzechy, pokutują i już więcej ich nie popełniają ?

   TAK

   Więc jeżeli Ona chcę zwieść ludzi, a Ty nie chcesz to kiedy Twoje artykuły będą dostępne w 30 językach, nawet w Afryce?

   nie zalezy mia na Afryce, zalezy mi na PL, i tak mam foru,m, portal spolecznosciowy i bloga jak robsiz wiecej to chyle czoła

   Na tym kończe Twoje przesluchanie.

  2. “Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie. J 14,6. Jezus mówiąc,że nie zostawi ludzi sierotami powiedział ” Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy” J 16,13. To nie Maria, Krysia czy Janek prowadzi i oznajmia nam prawdę ale Duch Święty. Jego mamy słuchać i Jemu zaufać. Zbawiciel nigdzie nie powiedział “ześlę wam proroków” – Powiedział “dam wam Ducha Świętego”. Erneście 🙂 wiem, że kusząca jest droga, którą podążasz i jej tak bardzo bronisz, ale zastanów czy to jest właściwe. Przerabiałam to i wiem,że to droga prowadząca na manowce. Pomyśl proszę nad tym co napisałam. Niech Bóg będzie z tobą. 🙂

   1. Uważam Magdaleno , że masz rację. Jezus powiedział: strzeżcie się fałszywych proroków a nie , że pośle nam swoich. Jest jedynie mowa o dwóch Świadkach w czasach końca w Apokalipsie z tego co pamiętam. Od chwili wypełnienia się Prawa dzięki Doskonałej Ofierze Baranka Bożego nie jesteśmy już pod zakonem. Wcześniej Bóg mówił do Swojego ludu przez proroków, posłańców. Teraz odkąd WYPEŁNIŁO się Prawo na krzyżu w Kalwarii i Pan Jezus Chrystus jest u boku Ojca mamy Ducha Świętego, który nas prowadzi w Prawdzie.. Natomiast Stare Przymierze dotyczy nadal Żydów – tych od Tory o szczerych sercach aż do chwili gdy rozpoznają w Jezusie Mesjasza – nie tych od Talmudu oczywiście.. ale… nie zapominajmy o czymś ważnym, że… Bóg bada nasze serca. Liczą się zatem czyste intencje i serce 🙂
    Wierzę, ze Ernest ma serce czyste i Bóg o tym wie.

    “W czasach w jakich żyjemy prośmy Duch Świętego o najważniejszy z darów – dar miłości oraz tak bardzo potrzeby w dzisiejszych czasach – dar rozeznawania duchów”

    Magdaleno – popieram.

    Erneście niech Duch Święty Cię prowadzi.

    Jeżeli jestem w błędzie bardzo proszę mnie poprawić 🙂

   2. Magda w takim razie co robisz na tym blogu skoro Zbawiciel nigdzie nie powiedział “ześle wam ludzi prowadzących blogi”. Pomyśl proszę nad tym co napisałaś. BÓG jest ze mną i Tobie też tego życzę. 🙂

    1. “Magda w takim razie co robisz na tym blogu skoro Zbawiciel nigdzie nie powiedział „ześle wam ludzi prowadzących blogi”

     Erneście- tak właśnie działa zesłany nam przez Zbawiciela Duch Święty 🙂

     1. Poza tym muszę dodać, że prowadzący tego bloga nie uważa się za proroka. Nie zapominaj o tym Erneście.

    2. “Magda w takim razie co robisz na tym blogu skoro Zbawiciel nigdzie nie powiedział „ześle wam ludzi prowadzących blogi””

     bo:

     “Bo gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich”. ”

     oraz:

     “Poznacie prawde a prawda Was wyzwoli”

     i koniec już namolnego przekonywania do nauk ludzkich jakiejś misji. Mamy Biblię.
     Nie przeczę, że możemy się spotkać w niebie, ale nie będziesz nam niczym agent ubezpieczeniowy czy świadek Jehowy na siłę coś wciskał i reklamował misję a nie nauki Jezusa.

     Z Twych wypowiedzi wynika, że bez akceptacji owych proroctw nie uzyskamy zbawienia….

 26. Cieszę się bardzo, że jesteś zbawiony. W takim razie spotkamy się w Niebie i mimo tego, że tu się nie znamy to tam będziemy wiedzieć, że kiedyś razem pisaliśmy.

  Nie zgadzasz się z Misją Amigtywind, a pomimo tego jej nie atakujesz dlatego, że DUCH który w Tobie mieszka nie pozwala Ci na to.

  Ja obecnie zrezygnowałem ze wszystkiego i poświęciłem wszystko aby podobać się BOGU i modle się aby być godnym należenia do Oblubienicy. Czekam też i modlę się o to aby BÓG wyznaczył mi zadanie w Swoim czasie i powiedział co mam robić.

  “Wołaj do Mnie, a odpowiem ci, oznajmię ci rzeczy wielkie i niezgłębione, jakich nie znasz.” Jr 33, 3

  “Objawiłem im Twoje imię i nadal będę objawiał, aby miłość, którą Ty Mnie umiłowałeś, w nich była i Ja w nich.” J 17,26 – tu jest mowa o jednym imieniu, także BÓG nie ma wielu imion.
  Tylko szatan ma wiele imion choćby “matka boska”

  “Przyszedłem w imieniu Ojca mego, a nie przyjęliście Mnie.” J 5,43 – gdzie w imieniu Jezus jest imię OJCA???

  “Czyny, których dokonuję w imię mojego Ojca, świadczą o Mnie.” – kolejny fragment mówiący, że w imieniu SYNA jest imię OJCA. W IMIENIU, a nie w “imionach”.

  “Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.” Mt 28, 19 – jakie jest imię OJCA, SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO ?????

  Na te wszystkie pytania ja już uzyskałem odpowiedź. Zostawiam Cię z fragmentem poniżej i już Cię nie męczę.

  “Kto wstąpił do nieba i zstąpił? Kto zebrał wiatr w swoje garście? Kto wody owinął płaszczem? Kto krańce ziemi utworzył? Jakie jest jego imię? – A jakie syna? Wiadomo ci może?” Prz 30, 4

  Pozdrawiam i jeszcze kiedyś się odezwę 🙂 Z BOGIEM

  1. czuję, że Twoje wpisy sa atakiem na tego bloga. po prostu chcecie z tą misją przejąć wiernych. Nic z tego. Wystarczy nam Biblia!

   1. ok, poszperałem i sie okazuje że ta strona to przekręt. Nawet u nas temat byl podjety:

    http://detektywprawdy.pl/2015/01/12/przekret-z-charlie-chebdo/

    http://www.midnightinamerica.net/docs/lit/mw/mw-een.htm

    Ci ludzie doskonale znają Biblię.

    Ten Ernest to manipulator. Napisał najpierw: “nie atakujesz misji bo DS ci nie pozwala”

    Jak go zbanowałem, to napisał mi: i demony i pycha przemówiły.

  2. Erneście. Nie wiem czy zauważyłeś, ale to ty atakujesz zarówno Piotra jak i innych, tych, którzy mają inne zdanie. Wcale nie słuchasz tego co mają ci do powiedzenia. Poza tym nie dopuszczasz nawet myśli, że możesz błądzić. Czy jest to możliwe? A co, jeśli jesteś w błędzie? Pomyślałeś o tym ? Na marginesie – Magdula i Magdalena to dwie osoby.Dużo piszesz o imieniu. Otóż nie wiem czy wiesz, ale w starożytnym Izraelu imię oznaczało także charakter.BÓG JEST MIŁOŚCIĄ. To objawił Jezus – czyż nie ? Powiedz mi proszę skąd u ciebie taka pewność zbawienia ?

   1. Wygląda na to, że odpowiedziałam Ernestowi w Twoim imieniu , lub za nas obie 🙂
    Tak swoją drogą myślę , ze Ernest zorientował się , że nie jesteśmy tą samą osobą a ja po prostu pozwoliłam sobie również zareagować na jego komentarz skierowany do Ciebie.
    Z Panem Bogiem.

       1. Bo masz w mailu taki rok, a jesteś młoda duchem, a zarazem pokorną i mądra

        1. Jesteś Piotrze bardzo przenikliwym człowiekiem i świetnie łączysz fakty. Pozdrawiam 🙂 Tobie również nie brakuje mądrości i pokory.

         1. To sobie posłodziliśmy 🙂

 27. Hej słodziaki : Piotrku i Magdaleno oboje jesteście mądrymi ludźmi a ta mądrość wiemy od Kogo pochodzi 🙂

  Duch Święty nie próżnuje 🙂

  1. Kochani 🙂 Przesyłam wam i wszystkim czytelnikom link do książki “Największy dar”. Jest w tej chwili nie do kupienia, ale przeczytać można. To najlepsza książka o miłości jaką czytałam. Podstawą jest List św. Pawła do Koryntian.

    1. Wielkie dzięki Magdaleno za wrzucenie linku.Przeczytałam i potwierdzam najlepsza książka o miłości.Łzy lecą ciurkiem, wzruszyłam się bardzo.,,Wszystkie narody staną razem przed obliczem
     Boga. Będziemy sądzeni w obecności całej
     ludzkości.
     Każdy z nas osądzi także sam siebie.
     Będą tam obecni ludzie, którym pomogliśmy,
     będą również ci, którymi pogardziliśmy i któ-
     rych odrzuciliśmy. Nie będą potrzebni świadkowie,
     gdyż świadczyć będzie za nas nasze własne
     życie.
     Jedynym oskarżeniem będzie brak miłości.
     Pamiętajcie: słowa, które padną w dniu sądu,
     nie będą pochodzić z ksiąg teologicznych, od
     świętych ani z kościelnych ambon.

     Wypłyną one z ust głodnych i biednych.
     Nie będą pochodzić z pacierza ani z teologicznych
     ksiąg.
     Wypłyną z ust nagich i bezdomnych.
     Nie będą pochodzić z Biblii ani modlitewników.

     Zamiast słów przemówią szklanki pełne wody,
     którą komuś podaliśmy lub której poskąpiliśmy.,,

      1. wiesz to nie moje słowa to cytat z tej książki,na moim laptopie nie ma znaku cudzysłowa. Książka kapitalna polecam każdemu otwiera oczy a może raczej serce na świat i ludzi.

   1. Dziękuję za namiar 🙂 Zapewne chodzi Tobie o książkę autorstwa Paulo Coelho?
    Poczekam aż będzie można ją kupić i z chęcią zamówię.

    1. Nie wiem czy wznowią druk. Ona była wydana w 2009 roku. Mam 1 egzemplarz. Chciałam teraz kupić celem obdarowania kilku osób, ale niestety nie ma. Znalazłam namiar w internecie. Póki co można poczytać alko wydrukować. Co do Paulo Coelho nie wszystko jest warte uwagi, należy zachować ostrożność.

 28. Mam wielką nadzieję, że to będzie ponowne przyjście Chrystusa!

 29. 1 Tesaloniczan 4

  (15) To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli. (16) Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. (17) Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: