Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Módlmy się za tych ludzi.

Ponownie temat założony przez Krzyśka, na naszym forum-chrzescijan.pl. Chrześcijaństwo to nie czytanie o czasach ostatecznych. Chrześcijaństwo to nie kółko wzajemnej adoracji. Chrześcijaństwo, to walka duchowa!

 

“BRACIA I SIOSTRY POMÓŻMY TYM LUDZIOM.ostatnim razem pisałem do was bracia i siostry by się modlić od czasu do czasu za ludzi w depresji,ludzi którym odbiera się dzieci,i by nie dochodziło do utonięć.Dzisiejsza sugerowana modlitwa dotyczy tego co się dzieje odnośnie dopalaczy,proszę was bracia i siostry o modlitwę aby wszystkie bastiony złego sprzedające dopalacze aby upadły zbankrutowały i nie przynosiły dochodu i zysku,i o ochronę dla tych młody ludzi od tego syfu,jest to kolejna broń diabła przeciwko człowiekowi,by go upodlić i zniszczyć,módlmy się by Jezus Chrystus zamieszkał w sercach tych wszystkich ludzi którzy sięgają ,lub zamierzają sięgnąć po te trujące substancje,które maja jeden cel otępić umysł człowieka,a demony biorą kontrolę nad ciałem,TAKTYKA STARA JAK ŚWIAT,albo alkohol,albo narkotyki,albo dopalacze,albo wszelkie inne substancje.

drugą sugerowaną modlitwą są ludzie którzy chcą dokonać eutanazji
www.psychologia-lodz.pl/Problem-eutanazj…czesnym-swiecie.html
ww.fakt.pl/w-holandii-ponad-cztery-tysia…tykuly,420300,1.html
www.fakt.pl/Eutanazja-w-Belgii-wobec-dzi…tykuly,192973,1.html
wpolityce.pl/lifestyle/198556-szokujace-…ob-poddawanych-jest-

bracia i siostry módlmy się za ludzi którzy chcą się poddać eutanazji,módlmy się za ludzi którzy decydują by własnych rodziców znajomych poddać eutanazji,módlmy się za tych którzy to czynią,za tych którzy nie widzą innego wyjścia,JEST WYJŚCIE TYM WYJŚCIEM JEST JEZUS CHRYSTUS,WYSTARCZY POWIEDZIEĆ POMÓŻ JEZU CHRYSTE POMÓŻ MI W CHOROBIE W DECYZJI WYSTARCZY JEZUSOWI DAĆ JEDNĄ JEDYNA SZANSE A POTEM RÓB CO CHCESZ.To jakaś plaga już nawet mobilne miejsca eutanazji są,mogą ci nawet do domu przyjechać,o tym się nie mówi,bo i po co SZATAN SWOICH SUKCESÓW NIE BĘDZIE OGŁASZAŁ GŁOŚNO W TELEWIZJI to przykre :( ale wierzę że wy którzy czytacie materiały w tej kwestii,znajdziecie raz na jakiś czas chwilę by pomodlić się za tych ludzi,NIECH BÓG OJCIEC POMOŻE W IMIENIU JEZUSA CHRYSTUSA TYM LUDZIOM.”
źródło:
Myślę, że to bardzo dobra idea i powinniśmy jako chrześcijanie aktywni w niej uczestniczyć. Ostatnio modliliśmy się za Polskę. To trochę za rzadko.

Updated: 14 lipca 2015 — 23:08

1 Comment

Add a Comment
  1. Ciekawostka numerologiczna: Waldemar Pawlak rządził przez 33 dni mając 33 lata w 1992 roku. Przypadek?
    Ps. Po tym dopalaczu ludzie zachowywali się jak opętani.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: