Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Efekt rapera Popka – pocięta twarz

“Nastolatek z Kalisza pociął sobie twarz, aby wyglądać jak raper Popek z Gangu Albanii
Internet zasypały zdjęcia i filmiki Karola z Kalisza, który chcąc wyglądać jak jego idol, postanowił pociąć sobie twarz. “

 

 

 

Popek to polski raper, który obecnie zdobywa coraz większą popularność, m.in. dzięki wydanej w kwietniu płycie „Królowie życia” założonej przez niego formacji Gang Albanii. Album zadebiutował na pierwszym miejscu polskiej listy przebojów OLiS, a 13 maja krążek zyskał miano platynowej płyty.

Sam Popek słynie z kontrowersyjnego wyglądu. Kazał wytatuować sobie gałki oczne oraz poddał się zabiegowi skaryfikacji twarzy – celowego pocięcia skóry twarzy, po których zostały mu blizny.

Jak się okazuje, są młodzi ludzie chcących go naśladować. W Internecie pojawiły się zdjęcia i filmiki Karola z Kalisza, który także pociął sobie twarz, aby wyglądać tak jak jego idol.

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Nastolatek-z-Kalisza-pocial-sobie-twarz-aby-wygladac-jak-raper-Popek-z-Gangu-Albanii,wid,17704001,wiadomosc.html?ticaid=11538c

 

Pisałem wiele razy o rapie i hip hopie. To, że czasem ktoś śpiewa o Bogu w rytm hip hopu nie oznacza że źródło tej muzyki jest chrześcijańskiej.

Domeną szatana jest upokarzać gatunek ludzki. Niestety w szkołach eo nie uczą. Czasem na blogach tego typu można przejrzeć na oczy. Cały system edukacyjny wspiera kulturę szatana. Na turnieju piłki nożnej, w którym brał udział mój syn 8letni, na zakończenie wystąpiły cheerleaderki w kusych spódniczkach. Szkoły urządzają dyskoteki w rytmach modnej muzy.

“Kultura” systemu szatana zalewa cały świat niczym potop.

O tatuowaniu gałek ocznych także pisałem.

Jedynym ratunkiem przed tym niesamowicie zepsutym światem jest Słowo Boże i Jezus Chrystus. My natomiast musimy uświadamiać ludzi, szkoda każdej istoty. Ten pocięty człowiek jest po prostu ofiarą Złego.

 

Oto idol dzisiejszej młodzieży:

 

 

 

 

Updated: 14 lipca 2015 — 20:42

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Wygląda to straszliwie. Po prostu przechodzi dreszcz. Skaryfikacja, tatuowanie gałki ocznej… Coś potwornego. Takie okaleczanie się w oczach Pana Boga musi być obrzydliwością. Szkoda wielka tych ludzi, nie zdają sobie sprawy z tego, co czynią.

  2. idole… niestety upodabniamy się do swoich idoli..

  3. Widac jak na dloni jakich idoli ma ten czlowiek

  4. Wiele można zrozumieć odnośnie tej całej sytuacji. Ten chłopak nie pochodzi z Kalisza.

  5. Od razu mówię, że tego nie reklamuję, bo to dla mnie wypaczenie świątyni ludzkiej, ale wiele kłamstw było w mediach. SPECJALNIE zrobili z tego REKLAMĘ, aby ludzie się b. degenerowali.

  6. Młodzież zawsze ma, miała i będzie miała swoich idoli, kiedyś ścinało się włosy na ulubionego piłkarza itd, a teraz aż trzeba ciąć twarz?! Co to w ogóle za piosenkarz, jakiś recydywista, którego piosenek nie powinno być na yt. A dzieciaki głupie i odwalają takie rzeczy, mało tego myśli gówniarz, że jest sławny i wywiadów udziela na asku http://ask.pl/karol0213 założył profil na fb i ma się za gwiazdę.

  7. Jest popyt to jest podaż. Prosta zasada.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: