Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak wyłączyć chip RFID z karty kredytowej lub debetowej

Filmik w ENG. Jeśli komuś się zechce może streścić:

 

 

Autor filmiku podświetla latarką miejsce z chipem RFID

Zaktualizowane: 4 maja 2015 - 09:43

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie ma tutaj za wiele do streszczenia: wszystko co trzeba wiedzieć jest na filmie. Chodzi po prostu o to, żeby w ciemnym pomieszczeniu podświetlić kartę, mocną latarką, żeby zobaczyć gdzie jest umieszczony w twojej karcie ten czip. Następnie wziąć narzędzie takie jak na filmiku i go wycisnąć, i to wszystko. Nie jestem tylko pewien co to za narzędzie, jakieś obcęgi?

  1. wg mnie, a nie znam się zbyt na kartach, gdyż prawie w ogóle nie używam jest różnica między kartą z chipem, a kartą z chipem rfid. Chip rfid na 100% będzie Cię śledził

   1. Bóg nas ma “na oku”, Diabeł “krąży wokół”…
    I co z tego, że czip będzie nas śledził?
    Czego się bać skoro dziećmi Boga Najwyższego jesteśmy?

    1. tu nie chodzi o strach, ale o profilaktykę 🙂

 2. Przecież zakladajac konto w banku sami decysujemy jaką chcemy mieć kartę, mamy do wyboru mieć zwykłą kartę z stykowym czipem badz kartę zbliżeniową (z czipem RFID)
  Z reguły wybierając kartę zblizeniową “płacimy” za nią wiecej. Slowo płacimy umiesciłem w cudzysłowie bo za taką kartę bank nam nie pobierze pieniążków z konta jesli dokonamy platności bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż np. 400 zeta a jesli nie spełnimy tego warunku to bank pobiera nam np 5 zł.
  W przypadku zwykłych kart z stykowym czipem próg jest mniejszy i bank nam nie pobierze pieniązków z konta jesli dokonamy płatności bezgotówkowych np na kwotę 250 zeta, jesli niespełnimy tego warunku to bank nam pobierze np.2 zeta.
  Więc decydowac się na droższą kartę by ją pózniej w pewien sposob niszczyć jest bezsensowym i głupim podejsciem, chyba że bank oferuje tylko zbliżeniową kartę a my takiej nie chcemy.
  Poza tym aby skanować taka kartę to trzeba ją blisko przykładać do skanerów, wiec jesli ktoś trzyma ją w portfelu z innymi kartami i jakimiś drobnymi monetami to skanowanie raczej nie jest możliwe.

  1. to jest informacja przede wszystkim na przyszłość.

 3. karty z chipem to przede wszystkim wygoda i bezpieczenstwo. moja firma uzywa tych z firmy Cardon i doslownie jakos to bezpeiczenstwo wzroslo o kilkadziesiat procent a tym samym wiem kto i ile byl w pracy, bo karte mam tak zrobiona, ze widze wszystko – Cardon naprawde rzetelnie podchodzi do klienta wiec jesli ktokolwiek ma watplwosci jaka firme wybrac, zwroccie uwage na to indywidualne podejscie do klienta ktory chce wiecej niz jednej funkcji na karcie 🙂

  1. Tak, Janku. Znamy to. “Pokój i bezpieczeństwo” z każdym chipem 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish