Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wstrząsające Wyznanie byłego DJa Leszka Dokowicza

Zgodnie z obietnica z wczoraj umieszczam poraz kolejny świadectwo Leszka Dolowicza. Ukazuje on jak działa świat szatana, świat muzyki, jak się dostaje bogactwo tego świata.

Niestety ale ostatecznie wylądował on w KRK. Myślę, że nie znając prawdy wylądowałbym podobnie.

https://www.youtube.com/watch?v=4ju2KgXmJHs&list=PL761D92BECF8CF170

 

Zaktualizowane: 19 lutego 2015 - 21:30

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Rząd wie kiedy chodzisz, śpisz i korzystasz z toalety.
  Firma Humana realizująca usługi w ramach Obamacare (rządowego programu opieki społecznej) wie, kiedy jej klienci odwiedzają łazienkę, śpią, chodzą, otwierają apteczkę lub korzystają z lodówki w ramach nowego programu “telemedycyny”, który umożliwia pernamentne monitorowanie osób w ich domu.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/rzad_wie_kiedy_chodzisz,p400916709

 2. Opracowywany przez DARPA, “Modem Korowy” będzie się łączył bezpośrednio z mózgiem.

  Agencja wojskowa DARPA opracowuje interfejs mózgowy, który ma podawać informacje wizualne bezpośrednio do kory wzrokowej.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/opracowywany_przez_darpa,p15230204

 3. Ostatnio w Toronto zmarł chłopiec z wychłodzenia – Eliasz.
  2 królewska 2 – Eliasz został wzięty do Boga (coś jakby porwanie), a Elizeusz po tym przeklął jakichś młodziaków którzy naśmiewali się z niego – niedźwiedzie rozszarpały 42 dzieciaków.
  Objawienie 13 – bestia z morza ma stopy niedźwiedzia i 42 miesiące na walkę z wiernymi.

  Widzicie wzorzec i symbolikę? Biblia jest niesamowita.

 4. Poznanie Prawdy

  Jeśli da radę znaleźć do niego kontakt, będzie trzeba go ostrzec.

 5. Jonathan z usa zbadał i wyrysował parę wizerunków maryjnych https://www.youtube.com/watch?v=YwMe70qj1mM

  stwierdził, że to najbardziej satanistyczna rzecz jaką w życiu widział…

  1. Dobry film. Dobrze byłoby gdyby ktoś przetłumaczył.

 6. Poznanie Prawdy

  Jest kontakt do pana Lecha Dokowicza!
  http://ktozjakbog.pl/contact
  I na fejsie ten pan jest.
  Piszcie do niego jak możecie. Masz okazję – ostrzegaj!

  Ciekawe informacje o nim na wikipedii. M.in:
  Ojciec pięciorga dzieci, ‘obecnie związany ze środowiskiem Frondy i dawnego Ozonu’.
  Hmm, z drugiej strony ten pan mocno wchłonął w kolejne zwiedzenie (KRK) – trudno potem wyjść… Powinniśmy się modlić o podobnych ludzi, jest ich mnóstwo! Zauważyłem, że wielu poznało prawdę, ale większość z nich nie chce jej praktykować, wprowadzać w życie. Bo to zaburza ich aktualny ład, dosłownie niszczy ich ‘strefę komfortu’. Wolą żyć jak żyli, ich obrona to ich uczucia (przyjmowanie opłatka na mszy, spowiedź księdzu – taka lekkość) oraz przekręcenia znaczeń słów w Biblii. Nowonarodzeni są też w KRK. Poza zwykłymi katolikami nowonarodzonymi, są też teolodzy, duchowni nowonarodzeni, ale uczestniczący w wielkim zwiedzeniu KRK i podtrzymujący jego doktryny. Co za ironia? Pamiętam rozmowę z pewnym katolikiem (jakiś czas temu), jak powiedziałem całą prawdę o KRK. A on co odpowiedział? Mi jest dobrze, jak jest, no i te proste wyjaśnienia (dodam od siebie, pokręcone) dla pozostania w KRK wystarczają (kłamliwe, ale dla zwiedzionych prawdziwe). Najgorzej jak powiedział takie mega kłamstwo – “Każdy ma swoją prawdę, niech jej się trzyma” (czy jakoś tak, w każdym razie sens ten sam).

  1. „Każdy ma swoją prawdę, niech jej się trzyma” – relatywizm jest także potępiany przez kk – bo według nauk i dokumentów kościelnych pełnia środków zbawienia jest jedynie w kk. Ludzie NIE wiedzą jakie nauczanie reprezentuje ich denominacja często. Szalaeństwo intelektualne.

 7. Piękna historia Bóg działa i mówi wyjdźcie z niego ludu mój! Jestem przekonany, że człowiek ten mając to poznanie, które ma będzie dobrze służył Bogu, tak samo jak księża, którzy zostali zmanipulowani i inni katolicy. Na końcu czasów Boży Kościół będzie krzyczał, by nie przyjmować znamienia bestii ani na rękę ani na czoło. Duch Święty da ostrzeżenie dla całej planety. Życzę sobie i wam byśmy usłyszeli to wezwanie do ostatecznego rozstrzygnięcia boju Dobra ze złem.

  https://vimeo.com/63934332

  https://vimeo.com/64271953

  Warto się o takich ludzi modlić i dziękować Bogu, że nie zostawia nikogo samemu sobie nawet dziś.

  1Kor 6:(19) Albo czy nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was i którego macie od Boga, i że nie należycie też do siebie samych? (20) Drogoście bowiem kupieni. Wysławiajcie tedy Boga w ciele waszym.

  Ma ktoś maila do admina? Mam ciekawy materiał jak wyrazi zgodę to może opublikuje 🙂

 8. Baza udokumentowanych projektów globalistów . Globalne trendy wprowadzane przez globalistów do roku 2050 . Polecam do zapoznania się / wglądu .

  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/baza_udokumentowanych,p2097930879

  1. “hiperdemokracja, światowy globalny rząd” – już sie boję, demonkracja chyba…

   1. Luc 777 masz racje demonkracja nie chyba tylko na pewno 🙁 🙁 Ja tez boje się …

 9. Poznanie Prawdy

  Dokładnie luc, relatywizm jest potępiany również przez KRK. Nie wiem jak oni to ze sobą godzą…

  1. To schizofrenia intelektualna. Ludzie widzą że kk jest częścią tego świata ma swoje państwo, struktury, pałace, służby, wpływy – toteż wydaje się że można Boga połączyć z tym grzesznym otoczeniem. Kiedy powiesz coś o pedofilii w kk- to będzie zaraz “apologetyka” -“przecież kościół składa się z grzeszników” – to dlaczego papież zwie się ojcem świętym i ma przymiot nieomylności?

   Świętość faktycznie oznacza – oddzielenie; osobnosc; wycofanie; roznosc;
   bycie postawionym osobno. Sam Pan jest oddzielony od grzesznego świata, kościół w założeniu biblijnym także taki miał być.

 10. kiedy ja się nawracałem to również na początku na kościół katolicki, jednak kiedy zacząłem badać głębiej natrafiłem na niezgodności i tak dostałem od Chrystusa szansę poznania prawdy. Inni chociaż mają w domu kogoś kto zna prawdę i cały czas ją tłoczy tej osobie, mimo tego ta osoba nie przyjmuje jej , tkwiąc w KrK. Wydaje się że nie wszystkim jest dane poznać prawdę, może dla ich dobra ? nie wiemy tego. Wiem jedno, trzeba być w prawdziwym niebezpieczeństwie by Chrystus czy jak w przypadku tego DJ, Archanioł Gabriel zainterweniował jawnie. Oni tam widzą w górze kto jest zdolny udźwignąć ciężar prawdy w świecie szatana i chyba kładą go względem możliwości ludziom. Nie piszę tego by wywyższyć nowonarodzonych, a jedynie z obserwacji i prostego logicznego rozumowania. Zdrowy nie potrzebuje lekarza, dlatego ten artysta został skierowany na krk czysto z powodu sytuacji awaryjnej w jego życiu. Tam Chrystus przyszykował mu schronienie, i lepiej może niech tam zostanie aż nadejdzie jego czas na prawdę.

  1. Tak, to wszystko może być o wiele bardziej skomplikowane niż nam się wydaje. Głupi będziemy jeśli będziemy postrzegać Myśl Bożą własnym rozumem, według Pism tak się NIE da.

  2. Podobnie pomyślałam podczas gdy zastanawiałam się dlaczego trafił na łono krk.. Bardzo możliwe, że Bóg właśnie tak nim pokierował i przyjdzie jeszcze czas i dla niego na poznanie prawdy.. Bóg kieruje każdym z nas na różne sposoby i bardzo indywidualnie. Przekonałam sia na własnym przykładzie.

 11. Poznanie Prawdy

  Dobrze to ująłeś. Rozum ludzki jest ograniczony do minimum możliwości. Nikt z nas nie ma pełnego obrazu rzeczywistości, nie widzimy wszystkiego, wszelkich szczególików. Nikt z ludzi tego nie widzi. Dlatego, że to widzi wyłącznie sam Stwórca Wszechrzeczy, Bóg.
  Nam pozostało w tym aspekcie jedynie ukazywanie prawdy, nakreślanie jej, głoszenie jej gdzie się da. Są zadania nazwijmy administracyjne należące jedynie do Boga, które nie należą w ogóle do nas. My jesteśmy jedynie użytkownikami. Do Boga należy przemiana serca, umysłu człowieka. Chociaż sam człowiek indywidualnie może walczyć np. ze swymi pokusami, to sam nie wiele zdziała, a potrzebuje do tego Jezusa Chrystusa…
  Zbytnie rozmyślanie zwodzi… takie np. filozofowanie przekraczające granice, wiara w swój umysł. Stąd mogą pochodzić jedynie wszelkie zwodnicze nauki szatańskie. New Age, satanizm, okultyzm stał się olbrzymią pokusą dla ludzi (szczególnie należących jeszcze do tego świata). Fałszywy pogląd, że swoim ‘poznaniem’ dotrzemy do Boga i tym podobne. Ale przecież potrzebujemy do tego Słowa Objawionego, Biblii. Niestety coraz częściej ludzie odrzucają PŚ… Najbardziej skrajna grupa osób to właśnie ci ‘głoszący wielkie przebudzenie’ (korekta, powinno być: wielkie zwiedzenie, przygotowanie na antychrysta). Oni wierzą we własny umysł, w potęgę podświadomości, w NLP i inne tego typu rzeczy. O tym oczywiście dużo można pisać, zresztą dużo o tym jest materiałów. Toż horrendalna dywersja anty chrześcijańska w szerokim polu i zakresie. Na wszystko mają pseudonaukowe wyjaśnienie. Jednakże wszystko wskazuje na wielkie zwiedzenie w tych czasach, a nie odwrotnie. Widać te gargantuiczne wysiłki szatana i jego opętanych, zwiedzionych sług. Modlitwa+wiara+uczynki (w tym głoszenie prawdy). I nie poprzestawanie w działaniu, bo dla Boga wszystko jest możliwe. Nawet nawrócenie satanisty, okultysty co widać po świadectwach.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish