Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jasnowidzka, której mistrzem jest Jezus

Gość Dzień Dobry TVN jasnowidzka Dorota Haładyn-Biel twierdzi, że uzdrawia drzewo genealogiczne, uwalnia od negatywnych energii, przepowiada przyszłości i uzdrawia osoby cierpiące na różne schorzenia

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/jasnowidzka-ktorej-mistrzem-jest-jezus,158436.html

 

Podsunęła mi to żona jako ciekawy motyw. A ja tego nie skomentuje dopóki nie obejrzycie tego wywiadu z jasnowidzką wielbiącą Jezusa

Updated: 19 lutego 2015 — 20:07

23 komentarze

Add a Comment
 1. Okultystka w dosłownym znaczeniu karty jej mówią i ma po babci “dar” nawet jej “miejce pracy ” wyglada mrocznie i demonicznie. I człowiek jest bez grzechu i te wschodnie”nauki” Brak słów.

  1. Tak, pomódlmy się za tę kobietę, nie wie co robi.
   “zapracować na swój los…” —- jak w biblii szatana laveya – “Powiedz swojemu sercu: “Ja jestem swoim własnym zbawicielem”.

 2. Człowiek jest osobą bezgrzeszną…. No cóż jeśli ktoś chce się powoływać na Jezusa a daje takie stwierdzenie to już jest gnoza i gnostycki Jezus. Ta pani sama podkreśla, że jest zafascynowana kulturą wschodu i jej religiami.
  Ludzie zabijali powołując się na Jezusa to czemu mieliby nie powoływać się na niego lecząc. Ta pani miesza różne religie i filozofię tworząc z nich swoją własną.

  Możńa wyłuskać opis świata duchowego jaki przedstawia i jak te byty funkcjonują,(że czerpią energię od innych i całe to przeklenstwo pokoleniowe) ale nie można rozwiązywać swoich problemów tak jak ta pani mówi (magia, okultyzm) i negocjować z światem duchowym. Ta pani została zwiedzona i zaślepiona darami jakie ma, a także zafascynowana światem duchowym(zapewne te “duchy zmarłych” wiele jej opowiedziały, a taka wiedza fascynuje)

  1. a może to ten cały Jezus to niezły kanciarz, uwielbia bałwochwalczą cześc, bo jak nie to straszy piekłem i zabraniem biletu do raju.
   mi w chrześcijaństwie tylko to się podoba, ze ludzie nawracają się ze złej drogi, a już ten cały kult dla jezusa to mi śmierdzi upadłymi istotami

   1. Masz prawo uważać co chcesz. Tak samo jak każdy z nas.
    Ja np. uważam, że trafisz na wieczność do piekła.

    1. czy to jest sprawiedliwe, ze trafię na wieczne męki tylko dlatego, że nie pokłoniłam się Jezusowi? to jest nawet gorsze niż nie pokłonienie sie molochowi, bo tam karą była śmierć, a tutaj wieczne męki? tzn, że Jezus jest okrutniejszy od diabła?
     to te wasze bustwo jest przerażająco okrutne…

   2. Beato, drwisz z naszej wiary, drwisz z Boga a zaglądasz regularnie od ok roku na ten blog i czasem pisujesz. Po co tu jesteś? zamącić, czy mimo wszystko nigdzie indziej prawdy nie możesz znaleźć?

    1. Właśnie przed chwilą oglądałam. Polecam tym wszystkim, którzy potrzebują dowodów. – https://www.youtube.com/watch?v=0akytluCKv4. Jesli chodzi o Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela to jest ostatnią istotą we wszechświecie, która chciałaby takiej czci, o której mówi “abc”, ale aby o tym wiedzieć trzeba chcieć Go poznać – polecam Pismo i dużo, dużo modlitwy i oczywiście wiele cierpliwości i wytrwałości. Niech Pan prowadzi nas wszystkich.

    2. Adminie zaglądam więcej niż rok na blog i dlatego zaglądam bo mi się dużo rzeczy podoba, ale to nie znaczy że muszę myśleć tak samo jak wy, a Jezus to niekoniecznie musi być Bóg i niekoniecznie muszę się przed nim plaszczyć i od niego uzależniać tak jak od alkoholu. mam nadzieję, że za te słowa nie ukaminujecie mnie i nie spalicie na stosie żeby się przypodobać swojemu bustwu i mieć pewny bilet do nieba

     1. Beato,
      Bóstwo powinno się pisać przez “o z kreską”.
      “ukaminujecie” również w oryginalnej wersji brzmi raczej “ukamienujecie”.
      Nie znam żadnego chrześcijanina, który by spalił kogoś na stosie lub ukamienował. Widać nie znasz chrześcijaństwa a chcesz mu wiele zarzucić. Złe duchy Tobą rządzą, ale ja nie mogę Ci pomóc, gdyż musisz sama chcieć sobie pomóc.
      Dziwne że odwiedzasz blog chrześcijański i tu znajdujesz prawdę, a nie na blogu np racjonalistów czy new age. Odpowiedz sobie sama dlaczego.

 3. szkoda, że nie było głosów aprobaty a pewnie były tylko nikt się nie odważył.

  Taki program jest testem na wiarę.

  Kobieta padła mówiąc właśnie, że człowiek jest bezgrzeszny.
  Poza tym twierdzi, że zapracowała sobie na ten dar. Wiadomo, że na nic nie możemy sobie zapracować.

 4. Masz racje Piotrze….Bóg nas przed tym przestrzega.

 5. Czytajac kometarze mozna bylo wywnioskowac, ze ludzi bardziej obchodzilo to, ze prowadzacy wywiad byli wyjatkowo nieuprzejmi, i chyba nie do konca wiedzieli o czym jest mowa. Malo bylo opini o tym, ze Jezus niema nic wspolnego z jej dzialalnoscia. Brak znajomosci Bibli, prowadzi ludzi do wschodniego mistycyzmu, ktory pozera Ameryke i Europe. A to, ze sa bardzo dobre wrozki to fakt. Ja niewidzialam w Dorocie pokory i skromnosci, raczej byla pyszna, a z Biblja tez u niej na bakier.

 6. O wiele ciekawiej by było, gdyby nasz admin przeprowadził wywiad z ta wróżką. Biedna kobieta, strasznie zwiedziona…

 7. Popieram opinie powyżej. Ta kobieta bardziej szkodzi innym niż pomaga. Z Jezusem nie ma ona absolutnie nic wspólnego. Jest od Niego tak daleko jak wschód od zachodu. Powiedziała jednak coś z czym zgodziłabym się. W większości przypadków /poza fizycznymi uszkodzeniami mózgu/ choroby psychiczne to choroby duszy. Są to nieuporządkowane emocje, poplątane myśli, niezagojone, ropiejące rany spowodowane ciężkimi przeżyciami itd. Do tego dochodzi nękanie przez złe duchy. Robi się mieszanka wybuchowa. Ludzie tacy leczeni są farmakologicznie a tabletka duszy nie pomoże. W takich przypadkach potrzebna jest pomoc ludzi prawdziwie wierzących, którzy otoczą modlitwą taką osobę; ludzi, którzy poświęcą takiej osobie dużo uwagi i czasu, aby jej uwagę skierować na prawdziwego lekarza Jezusa Chrystusa. Warto! Efekty są zadziwiające. A wracając do pani jasnowidz – ja trzymałabym się od niej i innych daleko, bardzo daleko.

  1. bardzo szkoda mi tej kobiety.
   Osobiście uważam że choroby psychiczne to działanie demonów.
   Podam wam przykład- ostatnio jechałam autobusem i wszedł człowiek znany mi z widzenia. Większość ludzi pomyśli- wariat, dla niektórych śmieszny. Wywalał język, coś mamrotał, gestykulował ale NIKOGO nie zaczepiał.
   ja postanowiłam pomodlić się do Chrystusa o uwolnienie tego człowieka z choroby.
   Wiecie jak zmieniło się jego oblicze. Skulił się w rogu autobusu i spojrzał centralnie na mnie ( a ja w myślach nie przerywałam prośby do Chrystusa). w oczach było widać zło….po czym facet wysiadł podkreślam nie na swoim przystanku- zawsze pamiętam jeździł dalej. Aż się wystraszyłam tak spojrzał…

   ale dzięki Chrystusowi się nie boję 🙂

 8. Krzysztof z Giżycka

  i najważniejsze ZA CZASÓW JEZUSA to imię było bardzo powszechne dlaczego nigdy nie mówią Jezusa Chrystusa syna Bożego,równie dobrze jej mistrzem może być Jezus np:Raptusiewicz nazwisko wymyśliłem 🙂

 9. A ja wam opowiem o innym zdarzeniu.Świecka siostra ,oddana Bogu ,Jezusowi Chrystusowi ,podczas zakupów upomniała inna kobietę ,która była nieodpowiednio ubrana.Porównała ją do złego.Nie byłam świadkiem bezpośrednio ponieważ na chwile odeszłam .Zrelacji tych kobiet dowiedziałam się iż podszedł do nich młody chłopak ubrany w strój miłośnika ciężkiego metalu ,powiedział kobiecie która była nieodpowiednio ubrana ”one i tak wymrą”zrobił znak dłonią jaki uczyniła Kety Perry i głośno zawył ,tak okropnie że mijąjąc się z nim byłam przerażona.

  1. To może być bardziej prozaiczne: jak znam metali, to są to osoby często inteligentne i nie lubią blondynek, plastiku, czy technodresów.

   1. tak inteligentne ale nie mądre a często chamskie i cyniczne.

 10. luk777 -he he he .Jesteś daleki od prawdy.Proszę bez sarkazmu.

 11. Czesc! Wreszcie znalazlam cos dla siebie.Myslalam,ze jestem sama w takich opiniach.Piodrawiam!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: