Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gwiazdy umierają także

Długo się zastanawiałem czy o tym napisać. By uszanować śmierć co niektórych napiszę bezimiennie.

 

 

Jeszcze raz podkreślam to co “odkryłem” z rok temu: Prawo Boże ze ST nadal nas obowiązuje tak samo jak grawitacja. To że grawitacji nie widać, nie oznacza, że ona nie działa.

Karą za grzech jest, była i będzie śmierć. Bóg dał nam wolną wolę. Jak to niedawno gdzieś napisałem, każdy może teraz po przeczytaniu tego tekstu albo wypić litr wódki, albo poczytać Biblię, albo komuś pomóc. Zawsze Twoje działanie będzie miało jakieś konsekwencje.

Wszyscy opłakują gwiazdy filmu, kina, muzyki pisząc że wspaniali ludzie odchodzą. A ja powiadam, że ci wspaniali nie są znani. To są ci, którzy pomagają ubogim, chorym, są na zawołanie.

Niedawno przeżyłem śmierć znajomego rodziny. Płakałem mimo, że nie był formalnym członkiem mojej rodziny. Napisze o tym za chwilę.

 

Jak wspomniałem nie chcę i nie czuję się uprawniony do sądów. Chcę tylko zwrócić uwagę na Prawo Boże niezmienne od tysięcy lat:

 

“Paweł apostoł pisał

 

9) Podobnie kobiety powinny mieć ubiór przyzwoity, występować skromnie i powściągliwie, a nie stroić się w kunsztowne sploty włosów ani w złoto czy w perły, czy kosztowne szaty, (

 

Czy występ w Playboyu nie jest złamaniem tego zakazu? Ktoś powie, że to apostoł tylko pisał. Ok. Sięgnijmy do pra źródła

 

Nikt z was nie będzie się zbliżał do ciała swojego krewnego, aby odsłonić jego nagość. Ja jestem Pan! 7 Nie będziesz odsłaniać nagości swojego ojca lub nagości swojej matki. Jest ona twoją matką – nie będziesz odsłaniać jej nagości. 8 Nie będziesz odsłaniać nagości swojej macochy, bo to jest nagość twojego ojca. 9 Nie będziesz odsłaniać nagości swojej siostry, córki twojego ojca lub córki twojej matki, bez względu na to, czy urodziła się w domu, czy na zewnątrz. 10 Nie będziesz odsłaniać nagości córki twojego syna lub córki twojej córki, bo są one twoją nagością. 11 Nie będziesz odsłaniać nagości córki żony twojego ojca, bo jest ona dzieckiem twojego ojca, jest twoją siostrą. 12 Nie będziesz odsłaniać nagości siostry swojego ojca, bo ona jest krewną twojego ojca. 13 Nie będziesz odsłaniać nagości siostry swojej matki, bo jest ona krewną twojej matki. 14 Nie będziesz odsłaniać nagości brata swojego ojca: nie będziesz się zbliżał do jego żony, bo jest ona twoją ciotką. 15 Nie będziesz odsłaniać nagości swojej synowej, bo jest ona żoną twojego syna, nie będziesz odsłaniać jej nagości. 16 Nie będziesz odsłaniać nagości swojej bratowej, jest to nagość twojego brata. 17 Nie będziesz odsłaniać nagości kobiety i jej córki. Nie będziesz brał córki jej syna ani córki jej córki, aby odsłonić jej nagość, bo są one jej ciałem. Byłaby to rozpusta! 18 Nie będziesz brał kobiety razem z jej siostrą, aby odsłonić jej nagość za życia tamtej, byłoby to sposobnością do niezgody.

Jak zauważyliśmy często powtarzanym nakazem jest  “Nie będziesz odsłaniać nagości” będący z jednej strony eufemizmem cielesnego spotkania się dwóch osób a z drugiej symbolem przekroczenia granicy.
W rozumieniu tego pomaga nam dawna definicja słowa “prostytucja”:

Słowo prostytuować pochodzi z języka łacińskiego[51][52][53], odpowiada złożeniu dwóch słów łacińskich pro, co znaczy przed, i statuere, czyli wystawiać. Dosłownie oznacza to tyle co „wystawić na widok”, „umieścić na przodzie”. Do użycia w języku weszło w czasach Starożytnego Rzymu.Słowo prostytucja początkowo prawdopodobnie oznaczało tylko tyle co „wystawić na pożądanie”.

Jes to z mojego tekstu o tym “Jak powinny sie ubierac kobiety”.

 

Występy u Kuby Wojewódzkiego również są czymś nieprzyzwoitym:

 

(1) Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców. Psalm.

 

Jaki to jest  świat gwiazd, mody, filmu? To jest istny Babilon. Czary, wyuzdanie, kłamstwa. Czy jest za to jakaś kara? odpowiedzcie sobie sami.

Updated: 6 października 2014 — 21:28

8 komentarzy

Add a Comment
 1. “I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.”
  Diabeł chce być jak gwiazda. Może spadnie w takiej postaci. “Gwiazdy” to jego dzieło. Wielu nawet nie zastanowi się skąd taka popularność symbolu gwiazdy, którym jesteśmy otaczani niemal na każdym kroku. Gwiazdy na niebie tak nie wyglądają.

  1. Gwiazdy to przede wszystkim pycha. Co to nie ja, kim to nie jestem. Już od dziecka się uczy bycia gwiazdą. Szansa na sukces, http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/przypominam-satanizm-w-americas-got.html itd

   Owszem jest mi żal ludzi, chciałbym im pomóc. Jak to jest zatytułowana ksiązka Alferda Palli życie to “niewidzialna wojna duchowa”

   Dlatego uważam, że naszym obowiązkiem jest informowac ludzi o systemie szatana i o zbawieniu.

   1. Oczywiście, tylko większość to nie obchodzi, od razu
    osądzą nazwiąc cię Jehowcem.

 2. A ona tak do końca trzymała się w tym świecie, brała udział w reklamach itd., ale może się nawróciła w ostatnich chwilach życia, nie wiem; czasem tak żal mi ludzi, że są tacy ślepi i np. interesują się różnymi niewartymi uwagi, marnymi, próżnymi rzeczami, modą, kosmetykami, imprezami, blichtrem, szpanem; ale Bóg ich będzie sądził; może próbują tak zapełnić jakąś pustkę w życiu, a może to jest ich życie

  A choroba może być dla człowieka łaską, żeby zaczął szukać Boga i nie zginął na wieki, tak myślę

 3. Znak znanej nam gwiazdy to, zarówno obrysowana głowa kozła, pentagram, ale też człowiek z rozpostartymi ramionami i nogami, czyli przekraczający ludzkie ograniczenia, dążący do bycia bogiem, a więc do upadku; do wieczności jako swój bóg, pełni upadłego człowieczeństwa (666) zataczając okrąg ramionami i nogami, symbol wieczności, kabały
  Prawdziwym światłem, gwiazdą, jest wiadomo kto:
  “Ja, Jezus, wysłałem anioła mego,
  by poświadczył wam to w zborach.
  Jam jest korzeń i ród Dawidowy,
  gwiazda jasna poranna.”
  Zawsze pełniący wolę Ojca, a nie swoją,
  poddany Bogu całkowicie, oddający swoje bezgrzeszne, czyste życie za zepsutych ludzi; broczący krwią na ziemi, którą stworzył. Chwała Panu!

  Racja, racja, trzeba siać, ciągle siać komu się da, Jezus nie dbał o to, jak go nazywali, a naprawdę mu ubliżali, mówiąc, że jest księciem diabelskim itp., ale wiedział, że mówi prawdę, i my też mówimy prawdę, jedyną prawdę, gdy mówimy, że tylko w Jezusie jest zbawienie, a świat jest zły.

 4. Nie ma to jak pokazać ludziom genitalja w playboyu czy to nie wspaniały przykład dla dzieci:)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: