Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Islamskie Państwo zagroziło wyzwoleniem Turcji

Samozwańczy kalifat, utworzony na terytorium Syrii i Iraku, zachowuje się niczym państwo, które posiada własną dobrze uzbrojoną armię, inwestorów i wciąż poszerza swoje granice. Dla bojowników właściwie każda możliwość powiększenia swojego państwa jest dobra. Podobnie jest w przypadku Turcji, która otrzymała właśnie ostrzeżenie od sunnitów.

Źródło rzeki Eufrat znajduje się w górach we wschodniej części Turcji i przebiega ona przez Syrię oraz Irak, gdzie łączy się z Tygrysem formując rzekę Shatt al-Arab, która wpada do Zatoki Perskiej. Obecny przepływ wody do Syrii i Iraku jest rekordowo niski. Islamskie Państwo domaga się od Turcji ponownego otworzenia tamy.

Jak oświadczył rzecznik kalifatu Abu Mosa, jeśli władze Turcji nie wysłuchają ich żądań, to Islamskie Państwo samo otworzy tamę poprzez „wyzwolenie” Stambułu. Rzeka Eufrat przepływa tuż obok stolicy kalifatu, jaką jest miasto Raqqa. Niski poziom wody powoduje katastrofę humanitarną, więc ewentualna wojna między sunnitami a Turcją może wybuchnąć właśnie o wodę.

Sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen zapowiedział już, że jeśli Islamskie Państwo będzie zagrażać Turcji, która należy do Sojuszu Północnoatlantyckiego, to kraj otrzyma pomoc. Dodał również, że zwiększona zostanie obrona każdego sojusznika NATO w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia.”

 

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/34000-islamskie-pa%C5%84stwo-zagrozi%C5%82o-wyzwoleniem-turcji

 

 

O Eufracie w kontekście apokalipsy napisałem tutaj:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/eufrat-i-apokalipsa-czyli-pierwsze.html

 

Chyba najwięksi sceptycy są już przekonani o rozpoczęciu się czasów ostatecznych i rychłym przyjściu Jezusa Chrystusa

Zaktualizowane: 18 sierpnia 2014 - 15:29

4 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Obecnie mamy sytuację napięcia z dwóch stron Rosja i Kalifat. Wczoraj otworzyłem mapę Europy i zacząłem sprawdzać w jakich Państwach są islamiści. Okazuje się że największa ilość to UK, Francja, Niemcy, potem sprawdziłem Skandynawię – tam również jest po kilkaset tysięcy wyznawców Islamu. Wszystko jest doskonale przygotowane a Europa to po prostu wielka beczka prochu, illuminati stworzyli swoją stolicę w Astana w Kazachstanie, bo mają plan totalnej wojny w całej Europie. Przypominają się słowa Jezusa Podnieście głowy bo zbliża się wyzwolenie wasze (Łukasza 21, 25-28).

    1. co za hipokryzja. Ci sataniści zaprosili muzłmanów żeby teraz znimi walczyć. Jak to mawiał Kisielewski: Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju

  2. Zgadzam się z Piotrem, że Islam ma dużo wspólnego z Bestią. Moim zdaniem islam – nienawiść to znamię Bestii.

    http://cyryl.blox.pl/2014/08/Kilka-faktow-do-przemyslania-czyli-czym-moze-byc.html

    Bestią zapewne będą upadłe anioły wypuszczone przez wygnanego z nieba szatana z otchłani. Tylko one nie będą świadome klęski szatana w niebie i chętne do walki z Synem Bożym.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish