Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

O wszystkim

Dużo się dzieje i wiele mam przemyśleń na różne temat a tekstów specjalnie nie będę pisał.

 

Sprawa z Rosją

 

W linku, który  Czarek umieścił, potwierdza się jeszcze raz nie tylko wizja wojny z Rosją, ale mojej hipotezy odnośnie 10 królestw czasów końca gdzie będziemy pod wpływem Rosji właśnie. Jescze w ub roku taki scenariusz wydawał się fantasy, ale już w lipcu, sierpniu niekoniecznie.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Gen-Polko-rosyjskie-scenariusze-zakladaja-ze-armia-rosyjska-znajdzie-sie-w-Polsce,wid,16816068,wiadomosc.html?ticaid=113433&_ticrsn=3

 

Mając na uwadze „polskie” (czytaj komunistyczno-watykańskie) przygotowanie wojska, oraz antyrosyjkość portali katolickich (fronda.pl), które robią to oczywiście na zlecenie swych przełożonych, a także całej ślepej armii proPISowców, taka wojna nie tylko jest możliwa, ale i będzie. Nie będzie to jedyna wojna gdyż na to wskazuje wiele fragmentów ewangelii, ST i księgi Objawienia. W Polsce naród pewnie będzie się wykrwawiał, aż do zdecydowanej przewagi Rosji co moim zdaniem będzie trwać około pół roku. Wtedy równolegle na świecie będą trwac inne wojny: wojna o Kuryle, Koree dwie, w USA wojna domowa albo jakiś atak nuklearny.

W tym czasie w Jerozolimie będą budować III Świątynię. Kiedy cały świat będzie w ogniu wojny i biedy pojawi się „wybawiciel” i zawrze pokój z wieloma na 7 lat.

Może się mylę. Nie piszę tego ani na poklask, ani dla sensacji. Mało tego, namawiam do zdystansowania się nie tylko do mej analizy, ale do potencjalnych zagrożeń. Niechaj strach Wami nie rządzi!!!!

 

Zwróćie uwagę jeszcze w kontekście przyszłej wojny na jedną sprawę. Mianowicie, wiele firm wygrał przetargi na autostrady i drogi ekspresowe. Żadna z nich nie ruszyła z budową. A1, obwodnica Radomia, S7 od Chęcin. Dlaczego? oni (rząd) i firmy dobrze wiedzą co będzie.

 

Zbawienie

 

Wiem, że wielu z czytających jak nie większość ma swoje grzechy do pokonania. Zazwyczaj są to: masturbacja, alkoholizm, trawka, inni sa po prostu nie mili dla bliźnich, wulgarni, cyniczni, nie mający Boga w sercu. Pomyślcie, jesli Jezus ochroni swych naśladowców czy to przed III w św. czy przed WU porywając, jak się będziecie czuć pozostając? Macie ostatnią szansę na zmianę. Zegar tyka. Kto wygrywa, Wy czy Wasze demony?

A propos demonów. Jesli jesteście mocno zniewoleni, to skorzystajcie ze specjalistów od uwolnienia. Jest kilku w Polsce. Tudzież sami sprubujcie. Ja ostatnio uwalniałem syna.

 

Wiele się mówi o Robinie Wiliamsie. Napisałem, że przy takim stanie wiedzy jaki miałem nie zostanie zbawiony. Nie pomyslałem o tym, że to, że jest tak wiele materiałów na jego temat pokazujących jego odkrycie prawdy może wskazywać na sprzeciwienie się demonom. Bardzo możliwe, że przy końcu życia mógł wzynać że Jezus jest jego Panem i przeprosić za swe grzechy za co spotkała go kara – zemsta demonów. Jednak gdyby to było samobójstwo to Robin zamknąłby sobie drogę do zbawienia.

Nie tak dawno pisałem na forum co mnie spotkało za uwalnianie syna. Raptem tydzień temu za modlitwę o człowieka, który zna NWO ale jest ateistą od razu zostałem ukarany. Mój sąsiad z pracy nie pali juz 2 tygodnie marihuany.

Myślę, że im większy ktoś ma kontakt z Bogiem i im bardziej jest czysty, wolny od grzechu, tym silniejsza jest jego modlitwa za inne osoby.

 

I jeszcze jedna moja hipoteza w oparciu o Biblię się sprawdza. Żydzi będą prześladowani. Wielu tych z Polski zapłaci za grzech zaniechania i nie przeciwstawiania się syjonizmowi. W Polsce Żydzi nie utożsamiający się z syjonzimem nie mają ikry, są bezpłciowi. Żyją dzięki diasporze nieco lepiej niż inni i za to poniosą karę od rozśwcieczonego tłumu, winiącego Żydów za zło całego świata. Tak sobie to sprytnie zaprojektowali Illuminati (Jezuici).

http://swiat.newsweek.pl/czy-zydzi-znowu-beda-musieli-uciekac-z-europy-na-newsweek-pl,artykuly,345569,1.html

 

 

Po ostatniej dyskusji nt nie rozumianych przeze mnie wersetów w Biblii oraz zgłębiania wiedzy o uwalnianiu wiem, że grzech jest często dziedziczny jak zaraza. Dlatego należy podjąć wszelkie starania aby się od niego odciąć.

 

Zaktualizowane: 14 sierpnia 2014 - 14:43

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. czasami człowiek tkwi w jakims grzechu i mysli ze nie jest on może aż taki ciezki -człowiek myśli”Pan wybaczy” i wybacza takim którzy chcą od grzechu sie uwolnic ale gdy nie mamy sił i poddamy sie grzechowi to Pan mimo ze mamy własną wole niektórych powstrzyma od popełniania grzechu .Szanuje i cenie wolną wole ale jestem bardzo wdzięczny Bogu za ingerencje gdy sam nie daje rade,za to ze gdy mając jakis tam grzech powodowal ze czułem sie potem tak tragicznie ze tego nie da sie opisać .Dopiero modlitwa blagalna i prośba do Boga” ratuj mnie” powodowała podniesienie mnie i stawanie sie jeszcze silniejszym .Diabel natomist jesli przegrał bo uwolniłes sie z jakiegos grzechu ,podstawia inne propozycje i życie to ciągla walka ,dlatego trzeba niejako uczepić sie Jezusa ,On podniesie ,On pomaga .

  2. zagrożenie dla całej Europy ze strony islamistów ktoś celowo rozpętał wojnę na Ukrainie aby osłabić mieszkańców Europy
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/na-linii-frontu-panstwo-islamskie-zagrozeniem-dla-pokoju/ec0xv

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish