Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ciąg Fibonacciego

https://www.youtube.com/watch?v=Zv3P-yX0BCU

Zaktualizowane: 6 sierpnia 2014 - 16:38

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tu jest tego więcej, są nawet odnośniki do Biblii:

  http://www.youtube.com/watch?v=wb7kPaM8cfg

  a tu graficzne przedstawienie tematu:

  http://www.youtube.com/watch?v=M16GINf8A50

 2. Yukon Ranger Antrapis voice

  Całe stworzenie ma w sobie podpis samego Stwórcy, spójrzcie na swe dłonie, które mają pięć palców, i rozwarte palce, które gdy ich czubki połączymy stworzą krzywą złotej spirali.

  Na rośliny, które mają na swoich koronach kwiaty, najczęściej pentagonalne, czyli tworzą się na kształt pentagramu, który jest jedyną figurą, zbudowaną w CAŁOŚCI na złotej proporcji. Ludzkie ciało w też w ogólnej całości, przybliża się kształtem do pentagramu, (głowa, dwie nogi, para rąk), liczba pięć jest kluczowa, bowiem 5, to pierwsza liczba w ciągu fibonacciego, która, jest połączeniem pierwszych dwóch przedstawicielek, dwóch grup liczb – 2, czyli pierwsza liczba parzysta i 3 czyli pierwsza liczba nieparzysta.

  To dlatego pentagram miał kluczowe znaczenie w okultyźmie (wiedzy zakrytej) gdyż był jakby wzorem, esencja boskiego dzieła.

  Teraz wielu zrozumie, dlaczego odwrócony pentagram jest sybmolem zła, nie dlatego że utrwalił się w kulturze szatanizmu(bzdura!), ale dlatego że jest jasnym odwróceniem boskiego dzieła, tak jak odwrócony krzyż symbolizuje nienawiść do chrześcijaństwa, tak odwrócony pentagram, nienawiść to dzieła Boga.

  Gdy ktoś ci powie że nie wierzy w Stwórce, weź kartkę papieru, cyrkiel linijkę, weź parametry jego własnego ciała, i raz dobitnie mu wykaż, że cały jest zbudowany na proporcji określonej przez samego Stwórcę ! Jak wielu nie wie, że to wszystko ma sens, że twoje dłonie nie wyglądają tak, bo tak.. tylko mają w sobie.. projekt !

  Spiralne (złote spirale) ramiona galaktyk, palce na twoich dłoniach, kształt twojej głowy, proporcje długości ramion, przedramion i dloni, ramiona huraganów wszystko na jednej liczbie. Teraz gdy wyjdziecie do lasu, czy na łąkę, przyjrzyjcie się wszelkiemu stworzeniu, które poprzez podpis Stwórcy manifestuje swą obecność. Jak żyje jak tętni, jak Stwórca napełnił wszystkie stworzenia świadomością, najpiękniejszym darem !

  Apelują, aby czytelnicy tego bloga, częściej obserwowali przyrodę, z niej więcej się dowiecie, na pewno więcej, niż w kolejnym chłamie rodem z Discovery.

  „I wołał jeden do drugiego:
  Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów.
  Cała ziemia pełna jest Jego chwały.” (Izajasza 6:3)

  1. @Yukon Ranger Antrapis voice http://vimeo.com/80362122 – jak nie oglądałeś to obejrzyj 🙂 Dobry film.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish