Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Moje doświadczenia z Żydami, a obecna postawa Żydów na świecie.

Tekst ten od dłuższego czasu chciałem napisać, ale dziś zmotywował mnie do tego użytkownik vpirate pisząc kilka komentarzy na mym blogu.

Otóż w związku z tym, że  ową nacją zacząłem się interesować około 5 lat temu, to mogę podsumować jedynie te pięć lat.

Na wstępie, chcąc być obiektywnym zaznaczam, że moją jedyną koleżanką, znajomą rodziny jest kobieta pochodzenia żydowskiego. Inteligentna i oddana Bogu chrześcijanka. Jak to pisałem kilka razy w rodzinie również mam Żydów (mamy brat ożenił się z kobietą żydówką). Co jest interesujące, nikt o tym nie wie poza mną. Nawet moja mam uważa mnie za wariata kiedy jej mówię o pochodzeniu żony jej brata rodzonego….Ci z mojej rodziny kierują się instynktami nieco wyższymi od zwierząt a inteligencje mają podobną pewnej bohaterki, zwyciężczyni progarmu Bar..

Ogólnie rzecz biorąc, obecni Żydzi bynajmniej w Polsce kryją się ze swym pochodzeniem, co uważam już samo w sobie za nie uczciwe.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia.

Około 5 lat temu wynajmowałem lokal u kieleckiego Żyda. Po kilku dniach przyszedł do mnie mówiąc tak: daje Panu lampę, którą Pan ode mnie ma kupić i zamontować w moim lokalu, ale wystawi mi pan fakturę sprzedaży. Pewnie zrozumie to tylko ta część czytających, która prowadziła kiedyś firmę

 

Kilka lat temu chciałem przełamać stereotyp uprzedzenia do Żydów i zatrudniłem żydówkę. Tak chyba mogę nazwać kobietę pochodzenia żydowskiego, zwłaszcza, że znaczna ich część się nie asymiluje z Polską, krajem wymyślonym przez Watykan celem zniewolenia potęgi niegdysiejszej  militarnej Słowian. Niestety nie dość, że nie przychodziła w piątki wcale do pracy (to był oddział z dala od mojego miejsca zamieszkania), to na koniec po moim wybaczeniu jej, pożyczyłem jej towar do współpracy handlowej. Niestety okradła mnie na około 700zł. Po przejrzeniu internetu zauważyłem, że nie tylko mnie tak potraktowała.

 

Mam sąsiadów Żydów, którzy kilka razy byli strasznie chamscy, dominujący, „prosili się” o moją interwencję siłową. Długo wytrzymywałem.

Ogólnie nie przepadam za tą nacją, ale (uwaga) każdego traktuje indywidualnie. To syjonizm jest problemem tak, jak socjalizm. Żydzi nakarmieni syjonizmem są: dominujący, chamscy, skrajnie materialistyczni a wynika to oczywiście z bezbożności. I  dalej od Boga tym bliżej zła i GŁUPOTY.

Niestety podobne przypadki można znaleźć także w kościele katolickim. Z resztą jak to historycy mawiają: zawsze za inkwizycją kościoła szli Żydzi.

Bez zainteresowania tematem, do niedawna postrzegałem Żydów jako osoby mądre, ze zmysłem do biznesu a raczej przedsiębiorcze.

 

Teraz rzecz najważniejsza. Kim jest ów Żyd. Niby ich czystości rasy, sprawa nie jest prosta. Jak wiemy mamy Żydów sefardyjskich oraz aszkenazyjczyków (Chazarów). Nie jest to prawda, że ci pierwsi są lepsi od drugich. Myślę, że wśród tych pierwszych znajdzie się po prostu więcej osób dobrych.

Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, 

którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz

 kłamią”

Pisałem o tym tutaj: http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/polska-rzadza-zydzi-propagandowy.html

Dzisiaj wśród komentarzy na profilu Korwina Mikke przeczytałem bardzo ciekawą, ale krótką dyskusję o sytuacji w Palestynie:

1 osoba:

Jak dobrze, że Izraelici weszli między domy terrorystów.

druga:

Jak to zle ze zydzi syjonisci weszli miedzy domy Palestynczykow (zydow,chrzescijan i arabow)„”

I jest to cała esencja pojęcia Żydów. Mamy Żydów czytających Torę, oraz syjonistów, którzy są jedną z hydr bestii i pachołkiem Watykanu.

Żyd syjonista ma Polaka w głębokiej pogardzie, zazwyczaj pracuje na posadzie państwowej lub w firmie innego żyda syjonisty, jest policjantem, fanem lewicy i co interesujące jest zazwyczaj ateistą lub działaczem kościoła katolickiego.

Jest tez trzecia grupa Żydów: Żydzi środka. Żyją dzięki diasporze, układom, krytykują ten system ale czerpią dzięki niemu profity poprzez znajomości w urzędach. W wolnorynkowych warunkach większość nie przeżyłaby bez układów miesiąca.

Tak więc mamy podział na Żydów: sefardyjskich i aszkenazyjskich oraz na Żydów Tory i syjonistów. W tej ostatniej grupie na dole tej hierarchi są zwykli materialiści, cwaniacy często ateiści, a na samej górze sataniści.

A teraz chce pokazać, że świat nie jest prosty. Jak wiemy Szatan zawłaszcza sobie wszelkie motywy i symbole Boga. Tak stało się z tęczą, jako znakiem przymierza Boga z ludźmi, która stała się symbolem gejów i tak jest z Żydami. Tak samo jest z Izraelem. Obecny Izrael nie jest Izraelem Boga.

Niestety tych dobrych Żydów jest garstka. Zapewne są to Ci Żydzi:

76425_10151553867724992_688719991_n

israelstopaplestyne

..i jak domniemam to zapewne oni będą tworzyli trzona 144 tysięcy z apokalipsy. Są to odważni Żydzi stojący za PRAWDĄ  czyli za Bogiem , bo Bóg to prawda.

Zobaczcie jak zostali doświadczeni zwykli Żydzi podczas II w św.

http://www.tert.am/ru/news/2014/02/18/warsaw-getto-jews/

Większość Żydów w Polsce to Żydzi zachowawczy. Zwróćmy uwagę na fakt, że żaden z nich nie protestuje w Polsce. Sam Korwin Mikke nie widzi problemu mordowania Palestyńczyków.

Jak można przechodzić obok tego:

http://cyklista.wordpress.com/2014/07/06/zydowska-policja-skatowala-w-wiezieniu-15-letniego-amerykanina-narodowosci-palestynskiej/

http://www.polskatimes.pl/artykul/3496925,izrael-16latek-zostal-spalony-zywcem-palestynczycy-oskarzaja-zydowskich-radykalow,id,t.html

http://www.youtube.com/watch?v=9RY83mAr5uA

http://www.youtube.com/watch?v=lw-lGKl_w-Q

Dlaczego napisałem ten tekst? poniewaz w czasach końca podobnie jak za Hitlera, będzie się mordowało Żydów pobożnych i musicie wiedzieć, że atmosfera antysemicka w Polsce i tak mała w porównaniu z tym co się dzieje we Francji czy Niemczech, spowoduje zapewne ponowne mordy identyczne jak podczas II wojny światowej. Nienawiść to nie chrześcijanie.

Do Żydów dobrze rozumianego rozsądku apeluje:

uwierzcie w życie pozadiasporowe. To Polacy Was chronili podczas II wojny światowej. To w Polsce mieszkacie, a nie w Izraelu. To w nas możecie mieć w ciężkich czasach ratunek. Nie pracujcie na znienawidzenie Was. Nie podtrzymujcie tego systemu swymi układami. Jesteśmy razem w Jezusie Chrystusie. Niech się tak stanie.

Zaktualizowane: 5 sierpnia 2014 - 21:02

14 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Witam, przykład, który zapewne jest ci dobrze znany, czyli propaganda, zniewolenie i tworzenie nienawiści do Żydów, którego podstawą jest ojciec kłamstwa, czyli szatan: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_kielecki#mediaviewer/Plik:Kielce_planty_plaque.jpg
  „lech wałęsa” nie znalazł się tam przypadkowo, wydawało mu się, że miał ogromną władzę, a był, jest i będzie tylko marionetką, pachołkiem, pionkiem, którego mogą w każdej chwili zdmuchnąć z szachownicy, pozbyć się pod byle pretekstem. Wyobrażam sobie, gdy ktoś nie znający prawdy, historii, stanie przed taką tablicą.
  Wiadomo jaki obraz ma przed oczami. Polak może jeszcze wiedzieć jak było, ale obcokrajowiec może rozgłosić nieprawdę niebędąc nawet świadomym, że działa dla zła. Szalom Alejhem

 2. Jak najbardziej trzeba pamiętać, że żydzi w każdym kraju prócz paru wyjątków szukali jakiegoś skrawka dla siebie, aby stworzyć swoje państwo. Judeo idealiści nie rozumieją, że żydzi w Polsce, to tak jak Polacy w Anglii, inny naród, inna cywilizacja i zazwyczaj oni(żydzi) dbają o swój naród (innych żydów) w pierwszej kolejność, a później o naród którego w kraju zamieszkują. Warto o tym pamiętać i tyle. Mnie nie dziwi współpraca żydów z carską Rosją, gdyż oni nie chcieli zniszczyć własnego narodu. Jest to oczywiście nie moralne, ale to tak jak dziwić się, że Polacy w Niemczech nie umierali za Niemców itd.

  Aczkolwiek żydzi sefardyjscy mieszkający kiedyś na terenach dzisiejszej Hiszpanii mieszkali tak samo długo tam mieszkali jak Hiszpanie, to samo w weimarskich Niemczech.

   1. i co najśmieśniejsze i paradoksalne: Korwin popiera kibiców, prawicowcom wydaje się że to dobrzy ludzie kibice narodowcy a w takiej postawie nie mają nic wspólnego z Jezusem. A co piłkarze im winni?

 3. Bardzo mi się podobna Pana jakże chrześcijańska wypowiedź na temat rodziny:
  „Ci z mojej rodziny kierują się instynktami nieco wyższymi od zwierząt a inteligencje mają podobną pewnej bohaterki, zwyciężczyni progarmu Bar..”

  Chapeau bas…

  1. cóż… gdzieś pewnie jest granica szczerości, osądu, oceny. Czy jeśli ktoś się ogranicza do picia i jedzenia i nie interesuje go Bóg, tylko mamona a jedną z tych osób fascynuje talmud i zapewne ja w oczach tej osoby jestem gojem, to czy nie pisze prawdy?

   Ksiega Pslamów
   „Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga. Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają, nikt nie czyni dobrze”

   „(11) Każdy bowiem widzi: mędrcy umierają, tak jednakowo ginie głupi i prostak, zostawiając obcym swoje bogactwa. ”

   „(35) Mądrzy dostąpią chwały, udziałem głupich jest hańba. ”

   Mądrość Syracha:

   „(14) Cóż jest cięższego nad ołów? a jak mu na imię? Głupi. ”

   Może faktycznie powinienem od razu napisać: są głupi, ale zastosowałem porównanie. Zamknęłoby to usta takim osobom jak Ty Kolego.
   Czy to co robi świat szatana nie jest upodleniem ludzi? zastanów się co piszesz. Chcesz być mądry, ale nie myślisz.

   Jak to nazwiesz? ludzkie i normalne:

   http://hautehoskins.com/2013/08/27/punknouveauautumnsmostrebellioustrend/#sthash.Ru6qXwwT.dpbs

   a to:

   http://pro-ana2010.blog.onet.pl/2010/04/28/to-zdjecie-jest-po-to-zebyscie-wiedzialy-czym-grozi-obzarstwo/

   w zasadzie to gorzej niż zwierzęta.

   Sprowadzanie swego życia do żarcia i picia oraz seksu jest zezwierzęceniem. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę.

   Głupota ludzka jest wynikiem oddalenia się od Boga.

  2. napisałem do Ciebie mail. Niestety podałeś fałszywy. Napisałeś/aś w nieopublikowanym komentarzu „większość Tekstów”. Skoro tak, to po co je czytasz, po co tu wchodzisz? to jakaś schizofrenia. Wiesz dlaczego tu wchodzisz mimo, że się nie zgadzasz ze mną? dlatego, że jedną nogą jesteś w świecie jaki dotąd znałeś a drugą w świecie prawdy. Inaczej nie odwiedzałbyś tego bloga. Krytykujesz mnie za całokształt stale odwiedzając blog. Przerobiłem to już z kilkoma katolikami. Wiesz, że pisze prawdę, ale ta prawda boli Cię.

 4. Witam
  Jestem katolikiem i to nawróconym. Wierze w Jezusa Chrystusa i jak czytam Pana bloga , kiedyś robiłem to częściej to :
  1. Czy naszym zadaniem nie jest wzrastanie w Bogu i szukaniu Go , wielbieniu Go a nie szukaniem i krytykowaniem katolików?
  2. Kościół to nie tylko papież , biskupi ale przede wszystkim zwykli ludzie którzy zmagają się z trudami dnia dzisiejszego i wierzę w to , bo znam kilka osób swoim życiem chcą dać przykład naśladując życie Chrystusa i wcale nie patrzą na hierarchów . Dla nich wiara w Jezusa Chrystusa jest wiarą żywą.
  3. Czy to nie jest dzieło szatana dziel i rządź ?

  Uważam i biorę to z swojego doświadczenia, że jeżeli dasz zgodę aby Chrystus działał w tobie to prędzej czy później otrzymasz łaskę wiary . ( Mam koleżankę która nie potrafi uklęknąć i powiedzieć Jezu Chryste jestem twoja rób ze mną co chcesz ja już nie mam pomysłu na moje życie , niby takie proste a nie jest w stanie tego powiedzieć )
  Każdy człowiek ma „inny pakiet startowy ” i nie wiemy dlaczego w życiu spotyka go to czy coś innego , dlaczego ktoś jest bogaty lub biedny, dlaczego temu się wszytko udaje a temu nic w życiu nie wychodzi.
  Mnie życie nauczyło aby z pokorą przyjmować to co mnie spotyka , mogę się z tym nie zgadzać ale nie mogę nosić w sercu urazy , nie powinienem oceniać. Uważam, że muszę swoim przykładem pokazać to co jest dobre , że jestem naśladowcą Jezusa Chrystusa. Dlaczego tyle ludzi się nawracało w czasach w czasach wczesnochrześcijańskich ? Bo musimy pokazać swoje uczynki.
  Kiedyś jechałem taksówką i facet miał zawieszony różaniec i zaczęliśmy dyskutować o Radiu Maryja . Na koniec zapytałem się taksówkarza czy to co naucza Radio Maryja jest zgodnie z nauka Chrystusa czy wręcz przeciwnie uczy nienawiści patrz pkt 3 . Facetowi tylko duże oczy się zrobiły bo miałem rację . Czasami nie widzimy rzeczy oczywistych.
  Osobiście mam problem z kultem Maryi ale myślę że pomocą Jezusa Chrystusa i ten etap mojej wędrówki przejdę.
  Jedna mnie rzecz zastanawia dlaczego w filmach Hollywood każdy gangster ma krzyż na szyi a w filmie Avengers Matka Boska jest w koszu , początek filmu. Jakby było tak jak Pan pisze z kultem Maryji to by się ją wynosiło na piedestał a nie opluwało. Proszę pomyśleć bo Hollywood to dzieło szatana tu chyba się zgadzamy.

  Uważam, że pokora i brak pychy to najważniejsze cnoty o jakie musimy dbać , pozostałe grzechy biorą się braku tych dwóch. Oczywiście najważniejsze przykazania to Wielbienie Boga i Miłowaniem bliźniego.

  A wracając do żydów czy jak się czyta stary testament nie rzuciło się Panu w oczy wiara tamtych ludzi . Taka mocna , pewna . Kościół katolicki uważa się za spadkobiercę tamtych ludzi ale nasza wiara jest słaba ale czasami heroiczna . Nie wiemy dlaczego tak jest .

  Proszę postawić sobie pytanie jeżeli okaże się, że to co Pan pisze w swoim blogu jest prawdą to dokąd pójdą ci wszyscy ludzie ( katolicy )a jeżeli okaże się że to tylko cześć prawdy i kościół jest manipulowany przez szatana tak jak każdy człowiek bo jest slaby . Mam nadzieję, że pisze Pan o instytucji a nie o Wierze bo po owcach ich poznacie .
  Nie przypominam sobie aby kościół katolicki zabraniał czytać biblię, wręcz proszą abyś czytał.

  I ja do tego tak podchodzę jeżeli owoce są dobre to znaczy tam jest Bóg i nie ważne że ktoś jest jechowym , protestantem , katolikiem, czy szukającym wiary , nowo narodzonym chrześcijaninem.
  Dlatego mnie boli , że katolicy nie potrafią przekuć tego w życie nawet starsze panie obgadują wszystkich i wszytko a siedzą w pierwszej ławce w kościele .

  I dlatego nasza wiara powinna być żywa niech tych katolików będzie 20% ale niech będą prawdziwi. Jeżeli szukasz to znajdziesz , Jeżeli poprosisz w sercu o łaskę wiary to ją otrzymasz ale bez pokory i wybaczenia jest to nie możliwe .

  Trochę chaotycznie ale już od dawna chciałem to napisać.
  może ten komentarz pozwoli popatrzeć na to wszytko trochę z innej strony

  pozdrawiam

  Paweł

  1. Witam,

   Najważniejszy jest Bóg, Jego Słowo:

   „Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez nie powstało, a bez niego nic nie powstało, co powstało. W nim było życie, a życie było światłością ludzi. A światłość świeci
   w ciemności, lecz ciemność jej nie przemogła.”

   zapadnięty, odroczony wyrok na „kościół katolicki”:

   „Potem widziałem innego anioła zstępującego z nieba, który miał wielkie pełnomocnictwo, i rozjaśniła się ziemia od jego blasku. I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego. Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie
   z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego
   i wspomniał Bóg na jego nieprawości. Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił,
   i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę. Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam. Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził. I zapłaczą nad nim, i smucić się będą królowie ziemi, którzy z nim wszeteczeństwo uprawiali i rozkoszy zażywali, gdy ujrzą dym jego pożaru. Z dala stać będą ze strachu przed jego męką, mówiąc: Biada, biada tobie, miasto wielkie, Babilonie, miasto potężne, gdyż w jednej godzinie nastał twój sąd. I kupcy ziemi płakać będą i smucić się nad nim, bo już nikt nie kupuje od nich towaru, Towaru ze złota i srebra, i drogich kamieni, i pereł, i bisioru, i purpury, i jedwabiu,
   i szkarłatu, i żadnego drzewa tujowego, i żadnego przedmiotu z kości słoniowej,
   i żadnego sprzętu z najkosztowniejszego drzewa, i z miedzi, i z żelaza,
   i z marmuru, I cynamonu, i korzeni, i wonności, i mirry, i kadzidła, i wina, i oliwy,
   i najprzedniejszej mąki, i pszenicy, i bydła, i owiec, i koni, i wozów, i niewolników, i życia ludzkiego. I owoce, których pożądała dusza twoja przepadły dla ciebie,
   i wszystko, co się lśni i błyszczy, zginęło dla ciebie, i nigdy już ich nie będzie. Kupcy handlujący nimi, wzbogaciwszy się na nim, z dala stać będą ze strachu przed jego męką, płacząc i narzekając Tymi słowy: Biada, biada, miasto wielkie, przyodziane w bisior i w purpurę, i w szkarłat, przyozdobione w złoto i drogie kamienie, i perły; W jednej godzinie zniweczone zostało tak wielkie bogactwo!
   I wszyscy sternicy, i wszyscy przewoźnicy, i żeglarze, i wszyscy, którzy prowadzą handel morski, przystanęli z dala, I widząc dym pożar u jego, krzyczeli, mówiąc: Któreż miasto podobne jest do tego miasta wielkiego? I sypali proch na głowy swoje, a płacząc i narzekając, krzyczeli: Biada, biada, miasto wielkie, na którego skarbach wzbogacili się wszyscy właściciele. okrętów morskich! W jednej godzinie spustoszone zostało! Rozraduj się nad nim, niebo i święci, i apostołowie, i prorocy, gdyż Bóg dokonał dla was sądu nad nim. I podniósł jeden potężny anioł kamień, duży jak kamień młyński, i wrzucił go do morza, mówiąc: Tak jednym rzutem zostanie strącone wielkie miasto Babilon, i już go nie będzie. I już nie rozbrzmi w tobie gra harfiarzy ani muzyków, ani flecistów ani trębaczy, już też nie będzie u ciebie mistrza jakiegokolwiek rzemiosła, ani już nie usłyszy się u ciebie huku młyna; I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody. W nim też znaleziono krew proroków
   i świętych, i wszystkich, którzy zostali pomordowani na ziemi.”

   Wszystko odpowiada watykanowi.

   zbór, który jest „kościołem katolickim”:

   „A do anioła zboru w Tiatyrze napisz: To mówi Syn Boży, który ma oczy jak płomień ognia, a nogi jego podobne są do mosiądzu. Znam uczynki twoje i miłość, i wiarę,
   i służbę, i wytrwałość twoją, i wiem, że ostatnich uczynków twoich jest więcej niż pierwszych. Lecz mam ci za złe, że pozwalasz niewieście Izebel, która się podaje za prorokinię, i naucza, i zwodzi moje sługi, uprawiać wszeteczeństwo i spożywać rzeczy ofiarowane bałwanom. I dałem jej czas, aby się opamiętała, ale nie chce się opamiętać we wszeteczeństwie swoim. Toteż rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, wtrącę w ucisk wielki, jeśli się nie opamiętają w uczynkach swoich.
   A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki
   i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych. Wam zaś, pozostałym, którzyście w Tiatyrze, wszystkim, którzy nie macie tej nauki, którzyście nie poznali, jak mówią, szatańskich głębin, powiadam: Nie nakładam na was innego ciężaru;
   Trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę. Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca uczynki moje, dam władzę nad poganami, I będzie rządził nimi laską żelazną, i będą jak skruszone naczynia gliniane; Taką władzę i Ja otrzymałem od Ojca mojego; dam mu też gwiazdę poranną.”

   wszyscy „katolicy” będą w Wielkim Ucisku, ale Bóg dał im nadzieję, czyli ostatnią szansę, jeśli w obliczu śmierci nie wyrzekną się Chrystusa, czyli nie przyjmą znamienia bestii, będą zabawieni.

   Każdy, kto uwierzył, że Chrystus jest Synem Bożym, czyli przyjął Go jako Zbawiciela, musi głosić Boże Słowo, przede wszystkim osądzać siebie, a potem innych; osądzać po owocach, czyli sprawiedliwie. „kościół katolicki” bluźni, nie traktuje Bożego Słowa z szacunkiem, pogardza Nim, wykorzystuje Je z premedytacją do urzeczywistniania swoich celów, czyli kontroli.

   Przykłady, których można podawać ogromną ilość: http://detektywprawdy.pl/2014/07/19/jak-to-pawel-apostol-przestrzegal-nas-przed-satanistycznym-kosciolem-rzymsko-katolickim/

   Pozdrawiam.

   1. kościół mamy obowiązek oceniać. Jak rozpoznać zło nie oceniając. Te słowa „nie sądz bo będziesz osądzony” tak nam zakodowali że boimy się osądzać

    1. Prawda, pisałeś o tym:
     http://detektywprawdy.pl/2014/07/11/zdzblo-w-oku-blizniego-widzisz-a-belki-w-swoim-nie-dostrzegasz-wymiar-psychologiczny/

     Warto oglądnąć filmik, który umieściłeś:
     http://detektywprawdy.pl/2014/07/19/dlaczego-wolno-nam-sadzic/

     Ludzie nie czynią tego, zwłaszcza w odniesieniu do księży, ponieważ boją się, są sparaliżowani strachem, perspektywą odrzucenia.

     Powtarzają jak mantrę; „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni”, a wielu obgaduje innych zaraz po przekroczeniu progu kościoła, w kamienicach lub osiedlach z innymi „katolikami”, po uprzedniej okiennej obserwacji.

 5. Dla mnie sprawa jest prosta. Żydzi, wiedza doskonale, że Tora, na którą się powołują, czyli konkretnie prawo Mojżeszowe, na chwilą obecną, od czasów zniszczenia 2 świątyni Jerozolimskiej nie może w całości funkcjonować. Jedyna część, prawa Mojżeszowego, które można stosowac to takie odnoszące się do postępowania wobec bliźnich (nie pożądaj żony bliźniego swego, nie kradnij, nie zabijaj it.d.). Dlatego Żydzi uznają Talmud, który reguluje ich egzystencje i zwyczaje narodowe. Natomiast Talmud CAŁKOWICIE ZAPRZECZA PRAWOM W TORZE ODNOSZACYCM SIĘ DO POSTĘPOWANIA WOBEC BLIŹNICH!!!!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Talmud

  Talmud jest księgą szatana. Co ciekawe w Koranie mamy cytat z Talmudu:
  „Z tego to powoduprzepisaliśmy synom Izraela: „Ten, kto zabił człowieka, który nie popełnił
  zabójstwa i nie szerzył zgorszenia na ziemi, czyni tak, jakby zabił wszystkich
  ludzi. A ten, kto przywraca do życia człowieka, czyni tak, jakby przywracał do
  życia wszystkich ludzi.” Przyszli do nich Nasi posłańcy z jasnymi
  dowodami, potem jednak wielu z nich popełniało przestępstwa na ziemi Koran 5;32

  http://www.poznajkoran.pl/koran/altruizm/

  A teraz cytat z Talmudu:

  Człowiek został stworzony pierwotnie jako jedna osoba ku pouczeniu, że ktokolwiek ratuje jedno
  życie, to jakby ocalił cały świat a ktokolwiek unicestwia jedno życie,niszczy cały świat. Źródło: Sanhedryn
  4,5http://pl.wikiquote.org/wiki/Talmud

  http://cyryl.blox.pl/2014/07/Konflikt-Palestynsko-zydowski-moje-zdanie.html

  Chrytus w Apokalipsie, określa takich „żydów” – synagogą szatana. Co ciekawe, Aostoł który zdradził Isusa miał na imie JUDA. Jaka religia oficjalnie uznaje Torę – prawo Boga, zaś praktycznie wypełnia i praktykuje Talmud – prawo szatana??? JUDAIZM.

  Owszem są żydzi, którzy uznają tylko Torę. Ale praktycznie nie moga oni wypełniać prawa dotyczącego obrzadku i czci Boga, a jedynie moga wypełniać prawo odnoszace się do postępowania wobec bliźnich, innych ludzi. Czyli koniec końców, owi żydzi powinni robić to co Isus nakazał chrześcijanom w ewangeliach.

 6. Nie ma żadnego Isusa , ten Dedektyw Prawdy to zwykły Kłamca i Fałszywy Prorok i do tego o Żydach pisze głupoty . Wg.Biblii nie ma Zbawienia bez Jezusa i Jego Kościoła i czy się komuś podoba czy nie jest nim Kościół Katolicki czyli Powszechny ( Apostolski ) – Odnowiony ( kanoniczny ) Izrael .

  1. Miśku, czy możesz podać werset mówiący o kościele jako warunku zbawienia?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish