Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Moje obecne poglądy na wiarę, politykę, apokalipsę..

Jak część z Was zauważyła, jedni emocjonalnie a inni racjonalnie w niektórych kwestiach zmieniłem perspektywę myślenia. Wynika to z moich poszukiwań i można rzec pewnej dojrzałości duchowej.

 

W czym zmieniłem myślenie?

1. Kwestia Żydów.

Do ubiegłego roku i może jeszcze na początku tego roku nie lubiłem z automatu każdego Żyda. Dałem się nabrać na pułapkę Szatana co nie stoi w zgodzie z nauczaniem Jezusa. Nie każdy Żyd to Syjonista i nie każdy syjonista to Żyd. Znam wiele osób pochodzenia żydowskiego i uwierzcie mi są oni wśród Was i mają identyczne jak my problemy. Od około 5lat wiem, że mam w rodzinie takich ludzi (wujo ochajtał się z żydówką). Owszem jest tak, że oni się wspierają w diasporze, jest im łatwiej.

Obecnie dzielę Żydów na systemowych, którzy są naczelnikami, inspektorami, policjantami oraz tworzą sekty gospodarcze. W Kielcach jest taka i skupia najbogatszych Żydów. Pomagają sobie gojów traktując gorzej. Organizacja ta nosi nazwę Komitet XXXX (zamiast X jest inna nazwa).

Druga grupa to Żydzi asystemowi, czyli obojętni politycznie.

Jako chrześcijanin nie żywię nienawiści do żadnej z tych grup. Uważam, że ci systemowi, zazwyczaj związani z każdą partią obecnego sejmu są nieszczęśliwymi ludźmi. Skazani na niezbawienie.  Natomiast asystemowi sa tacy jak my Polacy. Niektórzy z nich są strasznie głupi jak niektórzy zwycięzcy programu Bar.

Wśród asystemowych są jednak szczerze oddani Jezusowi. To oni tworzą trzony partii protestanckich.

Antysemityzm wg mojej oceny jest stworzony pod czasy końca przez Watykan. To robi witryna stopsyjonizmowi a obecnie wolnapolska. Ona jest taka wolna, jak  my katolikami. Witryna ta jest sterowana przez Watykan. Jestem tego niemal całkowicie pewien. Przypominam, że rok temu admin witryny stopsyjonizmowi deklarował się jako ateista. Dziś są oni wierzącymi katolikami tzw przedsoborowymi. 🙂

Nienawiść do Żydów jest celem czasów końca, kiedy pojawi się już antychryst „wybawiciel”.

2. Korwin Mikke.

Mam mieszane uczucia. Ostatnio sobie uświadomiłem, że jest jedynym w Polsce politykiem cytującym i powołującym się na Biblię. Nie robi tego na poklask, czego dowodem jest fakt, że nikt chyba tego nie spostrzegł co ja dostrzegłem.

Jest Żydem, ale wydaję mi się i prawie jestem pewny, że nie syjonistycznym. Bardziej mnie martwi kontakt jego kolegi Michalkiewicza z Radiem Maryja. To niedobry sygnał. Miejmy nadzieję, że p.Stanisław nie jest świadom centrum zła.

Korwin i jego partia jako jedyny w europarlamencie prezentuje poglądy chrześcijańsko – liberalne gospodarczo. Nie ma takiej drugiej partii.

 

3. Bestia z apokalipsy.

Jak moi stali czytelnicy wiedzą, typuje na bestie Islam.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/antychryst-nadchodzi.html

Jest jednak jeszcze druga opcja, której wcale nie odrzucam:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/imperia-czasow-konca-wg-proroctw.html

 

O co więc tu chodzi? wg mnie na 100% bestią nie jest syjonizm.

Głowno dowodzącym tu jest Watykan. Trzeba tu pewnej mądrości politycznej. Co byście zrobili żeby w czasach końca zaatakować Izrael? bo o to chodzi szatanowi. Należałoby stworzyć taki system, oparty o różne organizacje, który będą nienawidzić narody. W Polsce jak w Polsce ale w Europie jest o wiele większy stopień antysemityzmu. Obecnie jego propagatorami są Islam oraz Rosja. Jakie to może mieć znaczenie w czasach końca? jak wiemy w czasach końca ma być zaatakowany Izrael oraz Watykan zniszczony.  Dopiero kilka dni temu sobie uświadomiłem, że Watykan jako główny pilot satanizmu na świecie, poprzez USA osłabia obecnie Izrael, a umacnia Islam. To Islam z Rosją i być może Chinami zaatakuje te dwa kraje. Przypominam, że to Watykan stworzył Islam.

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/11/watykan-chcia-stworzyc-mesjasza-dla.html

 

Teraz mamy dwie opcje: albo antychryst będzie z Islamu, albo z IV Rzeszy, czyli UE.

Plan III wojen światowych eliminuje antychrysta z Islamu, ponieważ III wojna światowa ma być walką islamu z chrześcijaństwem i obie religie mają paść.

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm(Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

 

Zwróćmy uwagę na wytłuszczone fragmenty: „chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku„. Czy obecnie już nie działają tacy, którzy powodują zwątpienie? jak mają spojrzeć nowonarodzeni na wiarę, Boga, jeśli ktoś usuwa Pawła czy Łukasza, Marka? Na niektórych blogach propaguje się już tylko ewangelie Jana i słucha Pawła Szydłowskiego wywrotowca, który wiele razy obrażał Boga. To wszystko w imię poszukiwań „prawdy”.

 

Jeśli wierzyć planowi III wojen światowych, to Islam będzie zniszczony. Kto wtedy? IV Rzesza. Kontynuacja imperium rzymskiego. Watykan stworzył Islam by niszczyć chrześcijaństwo i wykorzystać Islam w czasach końca.

Jest jeszcze jedna opcja przemawiająca za taką hipotezą. Życie Jezusa miało także znaczenie symboliczne. Wyganiał demony ponieważ chciał nam pokazać że one istnieją. Imperium zła za czasów Jezusa stanowił Rzym. Być może historia kołem się zatoczy i symbole rzymskie wrócą do życia. Zawsze mnie to ciekawiło, dlaczego Niemcy były zawsze potęgą. Od czasów chrztu Polski 9 (6)66 roku. Przegrały II wojnę światową i są jednym z kilku ważnych graczy na świecie.

Nalezy wiedzieć, że wiele z instytucji i ustaw hitlerowskich jest do dziś w Europie w tym w Polsce. Instytuacja Jugendmat powstała za czasu Hitlera. Szczepionki również.

W rzeczywistości, pod koniec II wojny światowej, budynek IG Farben we Frankfurcie był chroniony przed alianckimi bombardowaniami przez najwyższe szczeble amerykańskiego dowództwa wojskowego.

Dlaczego? IG Farben był czymś w stylu FDA/CDC (Administracja ds. lekarstw i żywności) i był „farmaceutycznym ramieniem” 4 Rzeszy Hitlera, tak więc Rockefellerowie musieli bronić swoich finansowych inwestycji, by dalej kontrolować i zarządzać imperium farmaceutycznym, które wkrótce zostało przekatapultowane na terytorium USA. – See more at: http://www.weganizm.com/szczepionki-sa-niebezpieczne.html#sthash.syXgWcl0.dpuf

http://nczas.com/wiadomosci/polska/co-to-jest-jugendamt/

Eksperymenty firm farmaceutycznych na ludzkim zdrowi trwają do dzisiaj a miało to początek również za Hitlera:

W rzeczywistości, pod koniec II wojny światowej, budynek IG Farben we Frankfurcie był chroniony przed alianckimi bombardowaniami przez najwyższe szczeble amerykańskiego dowództwa wojskowego.

Dlaczego? IG Farben był czymś w stylu FDA/CDC (Administracja ds. lekarstw i żywności) i był „farmaceutycznym ramieniem” 4 Rzeszy Hitlera, tak więc Rockefellerowie musieli bronić swoich finansowych inwestycji, by dalej kontrolować i zarządzać imperium farmaceutycznym, które wkrótce zostało przekatapultowane na terytorium USA. – See more at: http://www.weganizm.com/szczepionki-sa-niebezpieczne.html#sthash.syXgWcl0.dpuf

 W rzeczywistości, pod koniec II wojny światowej, budynek IG Farben we Frankfurcie był chroniony przed alianckimi bombardowaniami przez najwyższe szczeble amerykańskiego dowództwa wojskowego.

Dlaczego? IG Farben był czymś w stylu FDA/CDC (Administracja ds. lekarstw i żywności) i był „farmaceutycznym ramieniem” 4 Rzeszy Hitlera, tak więc Rockefellerowie musieli bronić swoich finansowych inwestycji, by dalej kontrolować i zarządzać imperium farmaceutycznym, które wkrótce zostało przekatapultowane na terytorium USA.

Badania ujawniły, że Hitler również zainwestował w firmę Merck i inne firmy farmaceutyczne.

Naziści skazani za masowe morderstwa otrzymali najwyższe posady w największych firmach farmaceutycznych i chemicznych.

Fritz ter Meer, uznany winnym ludobójstwa i zniewolenia w Oświęcimiu, odbył karę tylko 7 lat, a potem został Prezesem Zarządu w firmie Bayer w roku 1956. Czy nadal ufacie szczepionkom?

Carl Krauch, Członek Zarządu IG Farben i wojskowy szef ds. ekonomii pracujący dla Hitlera, uznany winnym masowego morderstwa, odbył karę zaledwie 6 lat, a następnie został Prezesem Zarządu BASF w roku 1952. Czy jeszcze macie ochotę na szczepionki przeciw grypie?

Przemysł produkujący dzisiejsze szczepionki to ten sam, który chronił i zatrudnił nazistowskich zbrodniarzy wojennych. Ten sam przemysł, który wyprodukował nazistowskie komory gazowe i został zakupiony przez Bayera. W kim więc pokładamy nasze zaufanie ws. zdrowia naszych dzieci? –

: http://www.weganizm.com/szczepionki-sa-niebezpieczne.html#sthash.syXgWcl0.dpuf

Tak na marginesie, tylko Nowa Prawica Korwina Mikke z tym walczy. Inni sa w kieszeni korporacji.

Badania ujawniły, że Hitler również zainwestował w firmę Merck i inne firmy farmaceutyczne.

Naziści skazani za masowe morderstwa otrzymali najwyższe posady w największych firmach farmaceutycznych i chemicznych.

Fritz ter Meer, uznany winnym ludobójstwa i zniewolenia w Oświęcimiu, odbył karę tylko 7 lat, a potem został Prezesem Zarządu w firmie Bayer w roku 1956. Czy nadal ufacie szczepionkom?

Carl Krauch, Członek Zarządu IG Farben i wojskowy szef ds. ekonomii pracujący dla Hitlera, uznany winnym masowego morderstwa, odbył karę zaledwie 6 lat, a następnie został Prezesem Zarządu BASF w roku 1952. Czy jeszcze macie ochotę na szczepionki przeciw grypie?

Przemysł produkujący dzisiejsze szczepionki to ten sam, który chronił i zatrudnił nazistowskich zbrodniarzy wojennych. Ten sam przemysł, który wyprodukował nazistowskie komory gazowe i został zakupiony przez Bayera. W kim więc pokładamy nasze zaufanie ws. zdrowia naszych dzieci? – See more at: http://www.weganizm.com/szczepionki-sa-niebezpieczne.html#sthash.syXgWcl0.dpuf

W rzeczywistości, pod koniec II wojny światowej, budynek IG Farben we Frankfurcie był chroniony przed alianckimi bombardowaniami przez najwyższe szczeble amerykańskiego dowództwa wojskowego.

Dlaczego? IG Farben był czymś w stylu FDA/CDC (Administracja ds. lekarstw i żywności) i był „farmaceutycznym ramieniem” 4 Rzeszy Hitlera, tak więc Rockefellerowie musieli bronić swoich finansowych inwestycji, by dalej kontrolować i zarządzać imperium farmaceutycznym, które wkrótce zostało przekatapultowane na terytorium USA. – See more at: http://www.weganizm.com/szczepionki-sa-niebezpieczne.html#sthash.syXgWcl0.dpuf

W rzeczywistości, pod koniec II wojny światowej, budynek IG Farben we Frankfurcie był chroniony przed alianckimi bombardowaniami przez najwyższe szczeble amerykańskiego dowództwa wojskowego.

Dlaczego? IG Farben był czymś w stylu FDA/CDC (Administracja ds. lekarstw i żywności) i był „farmaceutycznym ramieniem” 4 Rzeszy Hitlera, tak więc Rockefellerowie musieli bronić swoich finansowych inwestycji, by dalej kontrolować i zarządzać imperium farmaceutycznym, które wkrótce zostało przekatapultowane na terytorium USA. – See more at: http://www.weganizm.com/szczepionki-sa-niebezpieczne.html#sthash.syXgWcl0.dpuf

W rzeczywistości, pod koniec II wojny światowej, budynek IG Farben we Frankfurcie był chroniony przed alianckimi bombardowaniami przez najwyższe szczeble amerykańskiego dowództwa wojskowego.

Dlaczego? IG Farben był czymś w stylu FDA/CDC (Administracja ds. lekarstw i żywności) i był „farmaceutycznym ramieniem” 4 Rzeszy Hitlera, tak więc Rockefellerowie musieli bronić swoich finansowych inwestycji, by dalej kontrolować i zarządzać imperium farmaceutycznym, które wkrótce zostało przekatapultowane na terytorium USA. – See more at: http://www.weganizm.com/szczepionki-sa-niebezpieczne.html#sthash.syXgWcl0.dpuf

Jeśliby Islam miał odegrać kluczową rolę, to aby wprowadzić Wielki Ucisk musiałby powrzucać bomby do każdego większego miasta w Europie, tak aby siła mas nie zniszczyła armii islamskiej. No chyba, że sprzymierzą się Rosja, Chiny.

Wszystko się już klaruje. To że żyjemy w czasach końca chyba już każdy wie. Pisząc po raz pierwszy w polskim necie nieco ryzykownie, że wielki ucisk zacznie się już w 2014/2015 chyba byłem bliski prawdy bardziej niż mi się wydawało.

 

Obserwujmy szczególnie młodych polityków w wieku między 28 a 35 lat. Najprawdopodobniej w takim wieku jest obecnie przyszły antychryst. Na razie jest w cieniu.

Zaktualizowane: 5 lipca 2014 - 23:27

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Co byście zrobili żeby w czasach końca zaatakować Izrael? bo o to chodzi szatanowi.”

  Takie moje przemyślenie. W państwie Izrael żyją teraz Żydzi czyli 1 z 12 pokoleń Izraela. Czy zastanawiał się pan nad teorią, że 10 zaginionych pokoleń to dzisiejsza Europa? Nie wiem które dokładnie narody ale wierzę, że m. in. Słowianie. No bo jeżeli tak jest to ten atak szatana będzie obejmował nie tylko państwo Izrael w Palestynie ale i Europę.

  1. W Izraelu mieszkają Chazarowie, ale i Żydzi mesjańscy. Ci ostatni wg wielu ija się z tym zgadzam będą tymi 144 tysiącami.

   1. 144 tys zostanie zabrane z 12 pokoleń po 12 tys z każdego. Mi osobiście wydaje się, że w Izraelu (państwie) mieszkają tylko potomkowie Judy, no i Chazarowie. Ale nie sądzę że jest tam cały 12sto pokoleniowy Izrael (potomkowie Jakuba z krwi).
    Wiec zapytam, co pan sądzi o teorii, że ludy europejskie (m. in. Słowianie) są zaginionym Izraelem?

    1. zacząłem jako komentarz, ale skończę jako tekst nowy wyżej 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish