Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwsza polityczna zapowiedź zniszczenia nierządnicy

Sprawy przyspieszają niemal z prędkością światła. Oto mamy pierwszą w historii świata zapowiedź zniszczenia apokaliptycznej nierządnicy.

 

Abu Bakr al-Baghdadi samozwańczy przywódca Państwa Islamskiego zapowiedział, że ich następnym celem będzie Rzym.

Baghdadi, który jest doktorem studiów islamskich, wezwał wyznawców islamu, by przyłączyli się do proklamowanego panislamskiego państwa. – Ci, którzy mogą wyjechać do państwa islamskiego, powinni wyemigrować. Powrót do domu jest ich obowiązkiem – powiedział w nagraniu video opublikowanym na stronie internetowej wykorzystywanej przez ISIS.

 

„Muzułmanie powróćcie do domu. To jest wasze państwo. Syria nie jest dla Syryjczyków i Irak nie jest dla Irakijczyków. Ta ziemia jest dla muzułmanów, dla wszystkich muzułmanów. To jest moja rada dla was. Jeśli jej posłuchacie – jak Allah pozwoli – podbijemy Rzym i staniemy się rządcami całego świata” – przekonywał. Nowy „kalif” namawia do powrotu szczególnie wykształconych muzułmanów: sędziów i tych, którzy posiadają umiejętności wojskowe, menadżerskie, lekarzy i inżynierów wszystkich dziedzin.

Wezwał również bojowników do nasilenia ataków „w świętym miesiącu Ramadan,” który rozpoczął się w niedzielę. „W tym cnotliwym miesiącu , ale także w każdym innym, nie ma lepszego uczynku niż dżihad w imię Allaha. Skorzystajcie więc z tej okazji i podążajcie ścieżką prawowiernych poprzedników. Do broni, do broni bojownicy islamscy. Walka, jeszcze raz walka”. W wyniku ataków ISIS w czerwcu zginęło w Iraku ponad 2,4 tys. osób. Był to najkrwawszy miesiąc od wielu lat.

Wiele organizacji islamskich kwestionuje kalifat utworzony przez Baghdadiego. Eksperci obawiają się zmasowanych akcji islamistów namawiających muzułmanów – za pośrednictwem sieci społecznościowych – do budowania globalnej siatki terrorystycznej.

Hassan Hassan, analityk w Instytucie Delma Abu Dhabi zauważa, że „dżihadyzm ewoluował znacząco”. Nie jest już ograniczony do wąskiej grupy „oligarchów”, którzy podróżują do odległych krajów, aby prowadzić świętą wojnę. Jego zdaniem, dzisiejszy dżihad jest bardziej wyrafinowany i zindywidualizowany. Może być prowadzony na całym świecie.

 

PCh24.pl


To oznacza ni mniej ni więcej,że Jezus Chrystus jest już blisko:-)

Zaktualizowane: 3 lipca 2014 - 16:36

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Rzeczywiście coś się zaczyna wszystko gotować…Jest niebezpiecznie!

  1. Come back Moniki 🙂

   No cóż zbyt wiele się dzieje. Te tetrady chyba rzeczywiscie cos znaczą. Kto wie co się wydarzy 13.07 w finał mś

 2. Tęskniłam i …wróciłam:)
  Ale do rzeczy, te informacje mnie doprawdy zastanawiają, aczkolwiek wszystko w rękach BOGA! Nasz los także…

  Wszystko zależy od naszego serca, uczciwości i Prawdy jaką w sobie mamy. Tak Bóg nas oceni ile jesteśmy warci, bo Bóg jest Sprawiedliwością. Nie znaczy to ze unikniemy cierpienia, tylko, że nawet jeśli Wszechmocny dopuści to co 'złe’ do nas, to będzie to miało zapłatę i sens w Oczach i według Sprawiedliwości Bożej. Zauważcie jak wiele ludzi cierpi bez jakiegokolwiek sensu, a tutaj Bóg obiecał nagrodę, trzeba TYLKO albo AŻ być ZAWSZE z CHRYSTUSEM!

 3. wszystko co jest tutaj opisane miażdży mózg. Prawda, prawda, … Zaczyna się. proszę obejrzyjcie ten film i pomyślcie: jak mało macie czasu, jak się przygotujecie, gdzie będziecie, z kim będziecie, … pozdrawiam wszystkich, którzy „wiedzą” i tych, którzy będą …
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=URdiDLyfgLg

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish