Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bicie Korwina

Takiego ataku, tfu gnojenia polityka jak wczoraj nie widziałem odkąd mam prawa wyborcze czyli od około 25 lat. Już Lepper i Tymiński byli lepiej traktowani przez katolicko – sbecki układ. Mowa tu o hmm „debacie”, „dyskusji”  w TVN, którą prowadziła TW Stokrotka

 

http://www.youtube.com/watch?v=XdWZrGebueI

 

Paweł Kowal jako pachołek systemu, licząc na niskie IQ oglądających, bez skrupułów mówił nie o polityce, ale  najzwyczajniej „wsiadł” na osobę Korwina. Program kompletnie nie miał charakteru dyskusji politycznej, ale był świetnie wyreżyserowanym i przygotowanym spektaklem mającym na celu zniszczenie wizerunku przywódcy partii wolnościowej.

Już od około miesiąca czułem że SYSTEMOWI pali się grunt pod nogami, ale jeszcze nei wiedziałem jak to zdefiniować. Myślałem że Korwin Mikke ponownie wystrzeli z kompromitującym tekstem. Jednak zanim mógł to zrobić jak to robił często na finiszu rozmaitych wyborów, sondaże pokazały zdecydowane przekroczenie progu wyborczego Nowej Prawicy od czego zaczęły się ataki sbecko-rzymsko katolickiego układu na osobę JKM. Katolicki portal Fronda w tym przoduje:

 

http://www.fronda.pl/a/korwin-mikke-kolejny-raz-pokazuje-swoje-proputinowskie-i-antykobiece-oblicze,37633.html

 

Z drugiej strony ten okres wyborów jak dla mnie jest wspaniałym czasem na zdemaskowanie wszystkich portali, mediów i osób. Cenny bo rzeczowy portal faktów niewygodneinfo.pl obnażył swój cel istnienia: niszczenie platformy dla PISu. Umieszczają fakty statystyczne pokazując skalę defraudacji Platformy co jest prawdą. Niestety i ten portal ostatecznie wziął udział w nagonce na JKM:

 

http://niewygodne.info.pl/artykul3/01261-Korwin-Mikke-wybawieniem-dla-Platformy-Obywatelskiej.htm

 

Znamienne ostatnie zdanie:

Taka roszada może przynieść niespodziewany efekt – do europarlamentu dostanie się Nowa Prawica z wynikiem 5-7 proc., zaś zwycięstwo przypadnie Platformie, która pokona PiS różnicą 1-3 proc., osiągając przy tym łączny rezultat w granicach 25-28 proc. poparcia.

 

 

I teraz widzimy, że są dwie części układu: z jednej strony niemiecki i pro Tuskowy TVN i inne media  znane  Polsce a  z 2 strony po watykańskie a więc pisowskie tuby

 

 

Nie wiem jaki to ostatecznie będzie miało skutek, gdyż może mieć dwa. Pierwszy to efekt kuli śnieżnej poparcia Nowej Prawicy  poprzez spowodowanie hałasu o Korwinie, a drugi to ocena Korwina jako oszołom przez TVmaniaków co by nie mówić mniej świadom tych, że to tak delikatnie ujmę.

 

Korwin Mikke jako przedstawiciel narodu „wybranego”  powinien jednak uświadomić sobie, że to jego bracia w wierze zrobili taką Polskę. Miło się żyje w diasporze do czasu. Do czasu kiedy owa rodzina krwi, którą wykopywano z każdego kraju zaatakuje i pobije nawet członka swej rodziny.

Jak przyznał  debacie ze Szczuką, przyjaźnił  się z jej ojcem:

 

„Ojciec, Stanisław Szczuka (1928–2011) był adwokatem, związanym od lat 50. XX wieku ze środowiskami opozycyjnymi wobec władz PRL[10]. Matka, Janina z domu Winawer, pochodząca z zasymilowanej od wielu pokoleń rodzinyżydowskiej, jest lekarką[1]. Kazimiera Szczuka jest wnuczką adwokata Władysława Winawera i praprawnuczką szachisty Szymona Winawera.”

 

Żydzi powinni sobie  końcu uświadomić, że atakując Polaków atakują samych siebie ostatecznie. Jeździcie tymi samymi dziurawymi drogami co Polacy, płacicie tak samo podatki  tak samo stoicie w  kolejkach na zabiegi.

 

 

Ja będę głosował na Nową Prawicę nie dla Korwina Mikke, ale w  imię PRAWDY i WOLNOŚCI. Nowa Prawica broni wartości chrześcijańskich i chce takiego systemu podatkowego jak i jest w Wielkiej Brytanii czy Nowej Zelandii.

 

 

Zaktualizowane: 20 maja 2014 - 11:53

4 komentarze

Dodaj komentarz
  1. nie zmieniłem poglądów. Co do poglądów politycznych i gospodarczych będę mial prawdopodobnie takie same do końca życia. Bez -izmów, wolność gospodarcza i państwo wyznające wartości chrześcijańskie, nie mylić z rzymsko-katolickimi.

   Ty Kolego zapewne masz na mysli osobe Korwina i jego ocenę. Moja ocena jego osoby sie nie zmieniła. Żyd deista. To co sie zmieniło, to moje podejście do Żydów. Uważam, że oni sa tak samo zwiedzani jak katolicy. Katolikom wydaje się, że wierzą w Boga i dobrze to robią. Zydom wydaje się, że są lepsi od innych żyjąc w diasporze.
   Niechęć do Żydów i rzymskich katolików dawno porzuciłem. Świat nie jest prosty. Nic sie nie zmieniło jednak w mojej awersji do syjonizmu i hierarchów kościelnych oraz doktrym jednych i drugich.

   Jest niepodważalne, że Korwin został brutalnie zaatakowany. To co sie dzieje w w mediach i internecie przewyższa moja percepcję i doswiadczenie polityczne.

   Jest jeszcze jedna sprawa. Pisałem o niej oko 2 tygodni temu z pewnym kolega w necie. ONI, lucyferianie, moga nam pozwalac dokonywac rewolucji dla ich celów. Byc może Korwin jest do tego srodkiem. Nam się może wydawać, że walczymy o słuszne sprawy a dla nich jest to socjomanipulacja. Niby przebudzenie wolności. Nigel Farage o ile wierzyc informacjom z klamliwej frondy popiera homoseksualizm.
   W 1989 r równiez wydawało nam się, że wybraliśmy wolność, wybierając Wałese I Solidarność a wyszło jak wyszło.

   Głosuję na Nową Prawicę nie na Korwina dla jasności. Ci ludzie wierzą w wolność. Głosuję dlatego aby zredukować koszty Wielkiego Ucisku jaki nastąpi. Wielki Ucisk nie bedzie wyglądał tak samo na całym świecie. Pewne przepisy pewnie tak. Zobaczmy jak jest na zachodzie jest jaka stopa życiowa a jaka u nas.

   Byc może Korwin jest agentem systemu choc po ostatnich debatach cięzko to wyczuć. Moze to teatr.
   Miałem nie iść na wybory, ale kiedy zobaczyłem ze będzie kandydował Hartmann poczułem że to mój obowiązek. Złu nalezy sie sprzeciwiać. Nawet jeśli Korwin jest sterowany, to nalezy pamiętać że tam sa nieświadomi tego ludzie, chrzescijanie pragnący wolności.
   Bóg czuwa!

 1. Każdy chrześcijanin powinien być również ambasadorem wolności. A najbliżej wolności wśród polskich partii jest KNP. Również nie zagłosowałbym na Korwina, nie lubię jego darwinistycznych wywodów, ale mimo to będę głosował na kogoś z KNP.

  1. Załóżmy, że Korwin to mason. W Nowej Prawicy większość członków ma poniżej 30lat. Na nazwisku Korwina mogą po prostu „wjechać” do władzy. To sa ludzie ideowi. Nie wszyscy oczywiście, ale ja ufam np Konradowi Berkowiczowi.

   Nie widze innej alternatywy dla zboczeń Europy Plus. PIS to ściema. Partia okragłego stołu i pachołek Watykanu.
   To dlatego fronda atakuje Korwina. Nie dla zbluzgania samego Korwina, ale korwina jako ikony Nowej Prawicy aby chrzescijanie nie mieli przedstawicieli w sejmie.

   Czy jest jakaś partia ktora jest przeciwna chocby takiej komunistycznej represji:

   http://www.sfora.pl/polska/Fiskus-powoluje-wlasna-policje-Szykuja-pogrom-a68052

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish