Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przywództwo do góry nogami

Niestety filmiku nie da się umieścić, gdyż nie jest na YT a uważam, że jest to bardzo ważny film uświadamiający, czym jest przywództwo w społeczności Chrześcijan.

 

http://koscioldomowy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=181%3Aprzywodztwo-do-gory-nogami&catid=44%3Akocio-domowy&Itemid=64

 

Mt 20

(25) Ale Jezus, przywoławszy ich, rzekł: Wiecie, iż książęta narodów nadużywają swej władzy nad nimi, a ich możni rządzą nimi samowolnie. (26) Nie tak ma być między wami; ale ktokolwiek by chciał między wami być wielki, niech będzie sługą waszym. (27) I ktokolwiek by chciał być między wami pierwszy, niech będzie sługą waszym. (28) Podobnie jak Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz aby służył i oddał życie swoje na okup za wielu.

 

Obecnie ksiądz jest kimś niemal świętym. Chcąc załatwić jakąkolwiek sprawę w parafii czuć władzę i respekt. Już nie mówię o papieżu – szczycie pychy. No ale to jest  kościół odstępczy.

W wielu kościołach ewangelicznych w USA pastor jest ponad wszystkimi.

W internecie co niektórzy admini forów są  jak wszystko wiedzący eksperci. Nie pomagają i nie służą swą mądrością, ale popisują, dają odczuć swą wyższość.

Zachęcam do obejrzenia filmiku.

 

Link przesłała mi Grażyna. Dzięki 😉

Zaktualizowane: 29 marca 2014 - 09:48

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish