Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cytaty biblijne 29.03

(7) Powiadam wam: Większa będzie radość w niebie z jednego grzesznika, który się upamięta, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują upamiętania.

 

Łukasza 15.

Słowa te wskazują na wielkie zainteresowanie w NIEBIE  opamiętaniem grzesznika, który się nawraca. Niebo, czyli Bóg, Jezus Chrystus wraz z całą armią aniołów Bożych cieszą się z nawrócenia każdego, kto do tej pory źle czynił. W wielu miejscach w Biblii jest opisana radość całego nieba.

Jeśli jeszcze grzeszysz, to wiedz, że całe NIEBO czeka na Ciebie i będą świętować Twoje nawrócenie. Wystarczy poprosić Jezusa o pomoc. Niektórzy zadają pytanie dlaczego od razu Jezus nie może wszystkich zbawić. Z prostej przyczyny: Bóg Ojciec dał nam wolę. Tak więc Jezus Chrystus jest gentelmanem i czeka na Ciebie aż go poprosisz.

Dlatego czym prędzej uklęknij w zaciszu i powiedz to na głos:

 

„”Kochany Panie Jezu! Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłeś: za to, że dziś mnie odnalazłeś i pomogłeś mi pojąć Twoją wspaniałą dobrą nowinę o zbawieniu. Wiem, że z powodu mojej grzeszności sprawiedliwie zasłużyłem na wieczne potępienie, ale Ty poniosłeś na Krzyżu całą należną mi karę. Dzięki Ci za to. Proszę, zbaw mnie, daj mi nowe, wieczne życie, zamieszkaj w moim sercu, zajmując w nim należne Ci miejsce Pana i przemieniaj mnie na Swoje podobieństwo””

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/10/co-zrobic-zeby-rozpoczac-nasladowanie.html

Zaktualizowane: 29 marca 2014 - 22:45

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish