Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szatan to dawny Lucyfer kochający muzykę

Około tydzień temu umieszczając filmik z mszy Franka, na której śpiewa się imię „Lucyfer” mój katolicki adwersarz napomknął iż „Lucyfer”, to z łaciny określenie Jezusa jako światło.

Łaciną zajmę się innym razem, gdyż uważam, że jest to język typowo kontrastujący do Świata Bożego.

Jak wiadomo kościół katolicki pod płaszczykiem wiary w Boga, każe czcić Izydę oraz szatana. Metoda jest stosowana na wielu płaszczyznach i wielu sferach. Tak też jest i w przypadku kwestii Lucyfera.

Z teorii:

Lucyfer (z łac. – niosący światło; lucis dopełniacz od lux: światło; ferre: nieść; także Lucyper, gdzie fer zamieniono na per – stracić, łac. perdere) – we współczesnej oraz późnośredniowiecznej myśli chrześcijańskiej jeden z upadłych aniołów. Wikipedia.

Ciekawostką w tym jest ta zamiana z ferre na per. Myślę, że nie przypadkiem w nazwie wielkiego koncernu Ferrero, którego sztandarowym wyrobem są praliny Ferrero Roche jest właśnie ten wyraz. Cukier i zabójcza przyjemność z niego wynikająca, świetnie idzie w parze z naturą szatana. Właściwie główną sentencją wpajaną nam przez świat upadłych aniołów jest: korzystaj z przyjemności ile się da. Seks? ile tylko chcesz i możesz. Muzyka? cały dzień ile się da..

Tylko i wyłącznie z łaciny, która nie ma nic wspólnego z Biblią

Co ciekawe:

„W starożytnym Rzymie termin ten stosowany był przez astrologów do określenia Gwiazdy Porannej, czyli planety Wenus widocznej nad horyzontem przed wschodem Słońca. Słowo było najprawdopodobniej dosłownym tłumaczeniem greckich eosphoros (eώσφορος) – „niosący świt” lub phosphoros (φώσφορος) – „niosący światło””

Obecnego szatana utożsamiamy z Baphometem – postacią z …piersiami…

Tak więc Lucyfer w niebie był Gwiazdą Poranną.

Co mówi nam Ezechiel:

 

„(13) Byłeś w Eden, ogrodzie Bożym; wszelki kamień drogi był nakryciem twojem, sardyjusz, topazyjusz, i jaspis, chrysolit, onyks, i beryl, szafir, kabunkuł, i szmaragd, i złoto; w ten dzień, któregoś ty stworzony, zgotowane są u ciebie narzędy bębnów twoich i piszczałek twoich. (14) Tyś był Cherubinem pomazanym, nakrywającym; Jam cię wystawił, byłeś na górze Bożej świętej, w pośród kamienia ognistego przechadzałeś się,”

Szatan specjalizował się w muzyce. To dlatego w świecie obecnego szatana króluje muzyka. TANIEC Z GWIAZDAMI, MUST BE THE MUSIC,

 

metalicca

 

Nie twierdzę, że każda muzyka jest zła. Sam słucham często jak wiecie po umieszczanych przeze mnie na blogu utworach. Słucham mając czasem wyrzuty sumienia czy aby na pewno dobrze robię. Zwłaszcza, że bywa iż włączam sobie Suede czy Billy Idola…. Tak naprawdę to uczę się chrześcijaństwa. Mogę rzucić fascynacje tą muzyką, ale jak ktoś mi udowodni zło z niej płynące. Co innego Metallica a co innego muzyka środka.  Kwestia jeszcze tekstów nihilistycznych antymoralnych, których nie znam.

Wiem jednak, że szatan posługuje się muzyką, celem zniewolenia ludzi i odciągnięcia ich od Boga, a nawet do opętania.

Szatan ma ogromny wpływ na większość muzyki, którą słyszymy, muzyki, która nie chwali Boga, ale seks, narkotyki, pieniądze, fałszywie pojmowaną wolność itp.To jest to, co musimy obserwować. Musimy być czujni, jeśli chodzi o nasze dzieci, gdyż wiadomości nie są przeznaczone do świadomego postrzegania, ale wpływają na naszą podświadomość.

W królestwie szatana panuje moda szatana: wszechobecna muzyka. W pracy, w galerii handlowej, w aucie, w domu, podczas joggingu, w dyskotece, w kościele. Co ważne: już od dziecka. Cymbałki, flety, harmonijki, grające misie, psy, wprowadzają dziecko w świat muzyki.

Dochodzi do tego muzyka narzędzi: kosiarki, samochody, samoloty, wiertarki.

Szatan lubi hałas:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/04/szatan-lubi-halas.html

Istny trans. Zero czasu na wyciszenie i przemyślenia o Bogu.

To przez ogrom muzyki Szatan chce doprowadzić nas do piekła lub jak niektórzy kłótnicy, detaliści wolą – jeziora ognistego. Dla mnie kara to kara. To jest celem upadłych: doprowadzić maksymalnie dużą ilość ludzi do piekła.

Zwróćmy także uwagę na czas przeszły zastosowania w Ezechielu określenia szatana: BYŁEŚ

Na początku pisania na blogu napisałem taki oto tekst o dzwonach kościelnych:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/dzwony-szatana-narzedzie-koscioa.html

 

 

W taki oto sposób, Kościół Katolicki do tej pory nakazywał czcić Szatana.

Dlaczego szatan to nowy Lucyfer? Lucyfer jako anioł boży był piękny. W jakiś sposób z powodu swego buntu stracił prawie wszystko u Boga:  pozycję, godność i…wygląd.

Kim jest obecnie szatan:

Najczęściej uważany jest za najwyższego rangą demona, przywódcę wszystkich złych duchów. Inne imiona Szatana to: Mastema, Gadriel, Satanael, Samaël, Samiel, Siegel, Satan, anioł Edomu. W tradycji rabinicznej nosi on przydomek „szpetny„. Wikipedia

Co warte uwagi w tej definicji: anioł Edomu. To jest to czym zajmuje się i ja i Pani BeataS w ostatnich wywodach.

 

 

 

Dodam tak na marginesie, iż kiedy chciałem pisać ten tekst niechcący wylałem sobie pół filiżanki kawy….:-)

 

Zaktualizowane: 5 lutego 2014 - 21:12

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. szatan to cherubin,najwyższy z aniołów,najmądrzejszy i najpiękniejszy,był najbliżej BOGA ,ale chciał być na równi z nim,przez swoją pychę i został wygnany.szatan złudnie nazywa się aniołem światła.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish