Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd Danii prosi obywateli, aby przygotowali się na atak, zgromadzili żywność, wodę i leki.

Dania nie jest celem Rosji, jest oddalona bardziej od niej niż Polska, a mimo to rząd Dani prosi wręcz obywateli o przygotowanie się do ataku. Czyżby masoneria Dani wiedząc co sie wydarzy była bardziej życzliwa niż masoneria w Polsce?

 

 

Rząd Danii prosi obywateli, aby przygotowali się na atak lub inny potencjalny kryzys poprzez gromadzenie zapasów wody, żywności i leków oraz przechowywanie tabletek jodu w domu.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-06-15/danes-asked-to-keep-supplies-iodine-pills-to-prepare-for-crises

 

Zapasy powinny wystarczyć na trzy dni, zgodnie z zaleceniami DEMA.

„Jeśli uda się przetrwać kryzys przez trzy dni, władze będą mogły skoncentrować się na pomocy bezbronnym i przywróceniu normalności” – czytamy w opublikowanych poradach.

Na sobotniej odprawie minister obrony Troels Lund Poulsen powiedział również, że każdy mieszkaniec Danii powinien mieć w domu wystarczającą ilość zapasów, aby przetrwać trzy dni.

 

 

 

Zaktualizowane: 20 czerwca 2024 - 21:00

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Bog_Nas_Stworzyl

    Od 2012 r były już setki podobnych fałszywych flag mających zarówno odwrócić uwagę od tego co się uchwała w krajach czy who albo od kwestii podatkowych lub szpryc. Ten sam schemat był zwany pokolenie temu zimną wojną. Ludzi się straszy i uchwała coraz to nowe zamordystyczne finansowo i duchowo prawo. Co na jakiś czas straszy się ludzi atakami nuklearnymi, w tym promieniowaniem i faszeruje bez opcji wyboru jodkiem potasu wypromowanym jako remedium na rzekome promieniowanie którego to jodku skutki uboczne przypisuje się promieniowaniu. Proste i działa. Teraz też zadziała gdyż jodek od ok 2 lat był rozprowadzany we wszystkich krajach tzw zachodniego świata i będzie podany każdemu. Dodatkowo liczniki gaitera na rzekome promieniowanie zostały przymusowo wysyłane na kalibrację wróciły z zabezp. opakowaniem z zakazem otwierania. Cóż … niektórzy niepoprawni politycznie strażacy spiskowcy i teoretycy tzw szury… je otworzyli i nagrali filmy oraz udostępnili je, te filmy szybko były usuwane bo liczniki po otwarciu wskazywały ponad dwu krotna normę i mają być potwierdzeniem przyszłego sfingowanego promieniowania po wybuchu…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish