Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Za zamieszkami w Holandii mogła stać tajna policja europejska.

Wszystko mają pod kontrolą.

 

Wczoraj w Rotterdamie doszło do wielu zniszczeń i nie znałem jeszcze kulisów tej sytuacji. Teraz dochodzą nowe fakty.

 

Nie wiem czy pamiętacie jak podczas patriotycznych marszy w Polsce  zwłaszcza na 11 listopada zatrudniona do prowokacji była niemiecka ANTIFA sponsorowana przez Chazara Sorosa?

Nawet na ostatnim marszu w tym miesiącu był Johannes Domhöver, niemiecki antifiarz z jednej z najbardziej brutalnych ekip, odpowiedzialny za wiele ataków na nacjonalistów,  przebywający w Warszawie w dniu Święta Niepodległości:

 

 

Chazarowie nienawidzą państw narodowych i dlatego instalują lewicowe bojówki dobrze sponsorowane przez organizacje pozarządowe.

 

Jednak w przypadku Holandii było trochę inaczej.

 

 

Istnieją nagrania oficerów i mężczyzn w czerni z pałkami z emblematem europejskiej organizacji żandarmów (/marechaussee/policja wojskowa), Eurogendfor.

 

Zapamiętajcie te emblematy.

Mogą to być w przyszłości nowe Czarne Koszule.

 

Szacuje się, że jest z nim związanych 8000 żandarmów. Eurogendfor został założony, aby stłumić zamieszki w krajach drugiej strony. 

Psychologia stosowania tych jednostek jest następująca:  żandarm holenderski może być przygotowany do strzelania do Polaków w Polsce, ale holenderska żandarmeria do strzelania do Holendrów nie.

W ten sposób omija się skrupuły żołnierza z danego kraju. Poza tym mogą to być wyselekcjonowani psychologicznie żołnierze. Podejrzewam, że Chazarowie.

 

Agenci Eurogendfor byli widziani i sfilmowani w Rotterdamie.

Zamieszki zostały wykorzystane więc do zakazania szeregu pokojowych demonstracji w innych miastach, chociaż ta w Amsterdamie – gdzie frekwencja była bardzo duża – trwała wczoraj.

 

Opierając się na tych danych zamieszki mogły zostać sprowokowane, by wywołać dezaprobatę opinii publicznej dla (nowych) demonstracji.

 

Oto inżynieria społeczna.

 

 

Zaktualizowane: 22 listopada 2021 - 18:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish