Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wg wywiadu wojskowego wojna na początku lutego 2022.

To nie jest moja hipoteza, a słowa generała wywiadu.

 

 

 

Mała dygresja. Koszt jednego orderu to około złotówki. Tyle warty jest metal.

Najważniejsze to mieć skarby w niebie a nie ordery.

 

“W rozmowie Budanow podkreślił, że “atak prawdopodobnie obejmowałby naloty, ataki artyleryjskie i pancerne, a następnie ataki z powietrza na wschodzie, desanty w Odessie i Mariupolu oraz mniejsze najazdy przez sąsiednią Białoruś”.”

 

https://tech.wp.pl/rosja-przygotowuje-sie-do-ataku-na-ukraine-gen-budanov-mowi-o-terminie-6707187143588640a?fbclid=IwAR3h1qoeTLzXpVplrEEeqI-vxESHqMeKK0Ql6cKOnZOE3QWjLr8EPeFnx68

 

Pytanie jak zachowa się NATO i co się wydarzy na polskiej granicy?

Mam kilka wariantów:

 

  1. Zaczynają od polskiej granicy i po miesiącu atakują Ukrainę.
  2. Zaczynają od Ukrainy i po jakimś czasie włącza się NATO.

 

Ostatni wariant chyba mało możliwy: przychodzi przed konfliktem jak już jest wszystko na ostrzu noża antychryst i łagodzi sytuację stając się człowiekiem pokoju.

 

Co do islamskich nachodźców, to oni już w Polsce są. Jest ich spokojnie ponad tysiąc.

Wg nieoficjalnych danych w Sulęcinie i Wędrzynie. Wydajemy na nich milion złotych miesięcznie na catering.

 

Tak jak napisałem w innym tekście oni potrzebują tej wojny ponieważ wielkie masy ludzi się budzą co się objawia w potężnych protestach na świecie.

 

Ta wojna się ludzkości należy ponieważ do tej pory mimo tego co się dzieje na świecie, nie chcą się nawrócić i przyjść do Boga. Ba, nadal wspierają system szatana.

Chcą chodzić do galerii, pubów, uprawiać swoje hobby, ale Jezus to ich nie interesuje.

Nie twierdzę, że hobby jest czymś złym, kładę nacisk na priorytety.

Ale jestem przekonany, że jak się wojna zacznie, część Polaków zacznie wołać do Boga. Religia ich nie uratuje, ale Bóg, którego imię to Jahwe Zbawia, Jahwe Ratuje będzie na ustach wielu w czasie tej trwogi, która nadchodzi.

 

 

Zaktualizowane: 22 listopada 2021 - 16:25

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Witaj Piotrze .
    Moim zdaniem jeśli dojdzie do konfliktu , to pod koniec 2022 . Na razie muszą do dźgać nieprzekonanych i oczywiście wyczerpać ludność Europy tej zimy brakami w dostawach energii elektrycznej. Rosji Łukaszenko nie pasuje ponieważ jest lawirantem i myślę , że ruscy chcą go usunąć i zastąpić swoim wasalem niebawem . Konflikt rozegra się na terytorium Ukrainy a teren nasz Polski będzie bazą dla wojsk i sprzętu Nato . Usa i Chiny na pewno mają podpisany jakiś tajny dokument , bo Chiny mają chrapkę na Azjatyckie tereny Rosji i całkiem prawdopodobne , że będą chcieli wykiwać ruskich . To tyle ode mnie . Niech nas Bóg ma w swojej opiece a Jezus Chrystus dodaje otuchy .

    1. Yes Im, bardzo ciekawe spostrzeżenia, myślę, że wielce prawdopodobne. Kiedyś czytałam bardzo ciekawe (nie wiem jak to nazwać) świadectwo, proroctwo, artykuł (2005r)? że Chiny i Rosja to odpowiednik królestwa (unii) Medów i Persów. Chiny w końcowym etapie przejmą Rosję. Nie wiem czy tak będzie. Wierzę jednak, że Jezus Chrystus zwyciężył i możemy tylko Jego się trzymać i wierzyć Mu bezgranicznie. Pozdrawiam Ciebie i życzę błogosławieństw z Nieba od Boga Ojca przez Pana Jezusa Chrystusa 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish