Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowenia: Pielęgniarka pokazała 3 rodzaje buteleczek z dźgankami: jedna z solą dla wtajemniczonych, a dwie dla społeczeństwa.

 

Wczoraj wybuchł wielki skandal w Słowenii, a dziś cała Słowenia mówi o wielkim szczepieniu. Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, ośrodka klinicznego w Lublanie, która zajmuje się przyjmowaniem butelek i zrezygnowała, wyszła przed kamery i wyjęła butelki  z płynami. Pokazywała ludziom kody na butelkach, z których każda zawiera 1, 2 lub 3 cyfry w kodzie, a następnie wyjaśniła znaczenie tych liczb.

* Numer 1 to placebo, sól fizjologiczna.

*  Numer 2 to klasyczna butelka RNA.

*  Numer 3 to pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się do rozwoju raka. W przypadku tych butelek liczba 3 mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich.

Mówi, że osobiście była świadkiem użądlenia wszystkich polityków i potentatów i wszyscy dostali żądło numer 1, a następnie otrzymali sól fizjologiczną, placebo. I to wyjaśnia, dlaczego część polityków tak chętnie pokazuje się podczas dźgania przed mediami.

 

 


Módlmy się za lekarzy, pielęgniarki, policjantów. Kłamstwa coraz częściej wychodzą i dlatego chyba masoneria zaserwuje nam wojnę.

Oczywiście czas pokaże, ale jakoś będą musieli powstrzymać prawdę.

Pozostaje tylko kwestia zweryfikowania tej informacji.

 

Zaktualizowane: 22 listopada 2021 - 15:46

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish