Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Białoruś staje się województwem Rosji: poseł Dumy ganił Polaków przy granicy polskiej.

 

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował o pokazie medialnym polityka Dumy rosyjskiej (nie mylić z dumą LGBT, gdyż tej jest przeciwny Witalij).

 

 

“Wystarczy przeklinać kościół, łamać zasady wyznawane przez kościół. Nie jesteście chrześcijanami. Was nie dopuszczą do świętej komunii, za to wszystko co robicie. Ksiądz nie wpuści was na próg kościoła, ponieważ jesteście niemiłosierni” – czytamy. “Katolicy, gdzie wasza miłość do bliźniego. Wiara znaczy dla was mniej niż wypłata i instrukcje z Brukseli” – dodaje Rosjanin.

 

Demagogia pełną parą. Pytanie, dlaczego ów Witalij nie naciska Dumy na przyjęcie uchodźców, tylko pomawia Polaków,  tak jakbyśmy to my byli winni niszczenia naszej granicy….

 

Katolikom polskim zależy tak na komunii jak jak Tuskowi na Bogu.

 

Ta szopka przy granicy pokazuje tylko jak bardzo masoneria dąży do wojny.

Na razie nie widzę żadnych argumentów przemawiających za tym, aby ta wojna się nie odbył, choć pisują na moim blogu czytelnicy jakoby miała być pod koniec roku 2022.

Nie wydaje mi się, aczkolwiek jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić. Po prostu zbyt wiele puzzli przemawia za konfliktem.

 

Mamy do czynienia z niesamowitym teatrem i zachodzi pytanie, kiedy będzie scena finałowa?

 

 

 

 

https://www.onet.pl/informacje/onetbialystok/kryzys-na-granicy-na-przejsciu-granicznym-pojawil-sie-dzis-rosyjski-polityk/h84xkkq,79cfc278

 

Zaktualizowane: 22 listopada 2021 - 21:38

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish