Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

KRÓL UMIERA W SAMOTNOŚCI – Requiem dla Mesjasza III. Jan W. Klif.

Jan W. Klif nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Przynajmniej stałym  czytelnikom mojego bloga.

Wczoraj autor tego kanału opublikował nowy i dłuuuuugi bo 3 godzinny film.

Pomimo, iż z AD7 nie do końca się  zgadzam (część jest kowidianami, część w ekumenii) to filmy Jana W. Klifa polecam, gdyż są bogate w fakty i są profesjonalnie zrobione. Aczkolwiek ów profesjonalizm nie powinien przyćmiewać prawdy.

 

 

Dziwi mnie tylko u Jasia Klifa kompletny brak poruszenia tematu Chazarii, czyli fałszywych Judejczyków, tak jakby nie istnieli i nie mieli w tym świecie znaczenia. Tak jakby nie było Lubawiczów, loży reaktywowanej przez Lecha Kaczyńskiego B’nai B’rith. Tak jak nie mówi się o pochodzeniu Karola Wojtyły.

W tym filmie ledwo wpspomina o Talmudzie.

 

 

Dlatego nie do końca ufam Jasiowi, ale jeśli ktoś potrafi łączyć fakty i jest zarazem być czujnym, to jak najbardziej polecam ten jakby nie było wartościowy i uświadamiający film:

 

 

 

 

Zaktualizowane: 21 listopada 2021 - 10:20

2 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jakby poruszył za dużo to by mu konto zamknęli. W filmach swoich wiele mówił o ad7 i to mega negatywnie jak daleko są od pierwotnych protestantów. Nie wspomina też o innych kwestiach jak budowa świata i ziemi wg Biblii i fakty naukowa zatajane w tym zakresie, faktyczne stworzenie i dowody na 6 dni powstania wszystkiego, nt kosmosu i gwiazd które są zupełnie inne niż nam się wmawia. Jednak osoby ceniące sobie prawdę i tak do tego doszły lub dojdą do większości. Nie zmienia to faktu że kłamstw są miliony lub więcej i wiedza o kolejnych nie pomoże nam na sądzie ostatecznym. Będziemy rozliczeni z naszego życia powiem więcej im więcej dostaliśmy wiedzy i możliwości tym wierniejsi powinniśmy być Prawu. Tak Biblia uczy i na tym się skupmy oczywiście informując ludzi ale tylko zainteresowanych wszelkimi informacjami. Na innych szkoda czasu i nie warto ryzykować donosu odpowiednim służbom. Z Bogiem.

  1. “Jakby poruszył za dużo to by mu konto zamknęli. ”

   Mógłby hasłowo, zakodować tak jak ja to robię.

   ” Nie wspomina też o innych kwestiach jak budowa świata i ziemi wg Biblii i fakty naukowa zatajane w tym zakresie, faktyczne stworzenie i dowody na 6 dni powstania wszystkiego, nt kosmosu i gwiazd które są zupełnie inne niż nam się wmawi”

   To nie sa kwestie wpływające na identyfikację systemu bestii.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish