Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Niemczech nieszczepieni oferują swoje nasienie jako nowy Bitcoin.

 

Antykowidianie, przeciwnicy eksperymentu medycznego w Niemczech oświadczyli na Twitterze, że  „Nieszczepione plemniki to nowy Bitcoin”

Jesteś pewien: nasienie osób niezaszczepionych jest czystsze niż u osób zaszczepionych, które zostały już „zatrute” BioNTech, AstraZeneca i Johnson & Johnson.

 

„Nieszczepione plemniki są złotem. Napełnij zamrażarki!”, napisano w mediach społecznościowych.

 

Niemiecki ruch antyszczepionkowy wspiera znana z lat 80ych wokalistka Nena.

„Mam głęboką wiarę w Boga . Stąd moje zaufanie w życiu ”- mówi przede wszystkim von Kerner (NENA). „I mam zdrowy rozsądek , jeśli chodzi o informacje i taktykę zastraszania, które napływają z zewnątrz do nas, we wszystkich rozbitych przedmiotach” – wyprowadza Nena . Tylko dzięki temu może „nie dać się wciągnąć w ciemność zahipnotyzowaną strachem ”.

 

Wracając do hasła z nasieniem, zostało ono wykorzystane w ostatnich dniach w Austrii przez protestujących przed reżimem medycznym. Siostra z Austrii przesłała mi foto:

 

 

Poniżej baner z napisem Jezus:

 

100% Jezus. Plandemia – komu na tym zależy, kto ma z tego korzyści”

 

 

Co do jakości nasienia, każdy wie, co powoduje eksperyment a wiec powtarzał się nie będę. Wystarczy to, co mówili lekarze nie poddani korporacjom.

 

źródło:

https://www.24hamburg.de/niedersachsen/ungeimpftes-sperma-ist-der-neue-bitcoin-absurde-nachfrage-steigt-szrn-zr-91108198.html

 

Zaktualizowane: 20 listopada 2021 - 19:05

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish