Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fiolki z ospą znaleziono w laboratorium gdzie prowadzone są badania nad szczepionkami.

Czy pamiętacie jak napisałem o tym, że B. Gates zapowiada epidemię ospy?

 

Co ma wspólnego ospa przed którą ostrzega B. Gates z biblią?

 

Teraz okazuje się, że fiolki z napisem „ospa” zostały znalezione w placówce firmy Merck w hrabstwie Montgomery w Pensylwanii, gdzie prowadzone są badania nad szczepionkami, ale według Centers for Disease Control nie jest jasne, dlaczego fiolki tam były. Ospa jest wywoływana przez wirusa, który został wyeliminowany z przenoszenia przez ludzi pod koniec lat 70. po stuleciach epidemii na całym świecie.

 

 

 

Jest tak zabójczy, że tylko dwa laboratoria na świecie mogą mieć dawki wirusa: główne laboratorium CDC w Atlancie i placówka w Rosji. CDC powiedziało, że zamrożone fiolki zostały „przypadkowo odkryte” przez pracownika laboratorium.

Odkrycie miało miejsce w placówce Merck Upper Gwenydd w północnej Walii, około 50 mil na północny zachód od Filadelfii, według źródła posiadającego wiedzę o bieżącej sytuacji.

 Wiadomości najpierw poinformowały o odkryciu. Merck nie odpowiedział na prośby o komentarz w środę rano. „Zamrożone fiolki z napisem „Ospa” zostały przypadkowo odkryte przez pracownika laboratorium podczas czyszczenia zamrażarki w obiekcie, który prowadzi badania nad szczepionkami w Pensylwanii.

CDC, jej partnerzy administracyjni i organy ścigania badają sprawę, a zawartość fiolek wydaje się nienaruszona” – powiedziała rzeczniczka CDC w oświadczeniu dla NBC10. „Pracownik laboratorium, który odkrył fiolki, miał na sobie rękawiczki i maskę na twarz. Nic nie wskazuje na to, by ktokolwiek miał kontakt z niewielką liczbą zamrożonych fiolek. Podamy dalsze szczegóły, gdy będą dostępne.”

 

Wszystko wygląda na to, że kolejnym wirusem jaki filantrop będzie rozsiewał przy pomocy przekupnych rządów jest wirus ospy….

Produkt mRNA to za mało.

W Polsce mamy ok 53% zadźganych, średnia światowa to 41% a więc trzeba teraz dać 4 i 5 dawkę z ospą ponieważ zbyt wielu ludzi chce żyć, a i trzeba zarabiać na leczeniu….

 

 

Jeśli wybuchnie plandemia ospy, to wiadomo komu trzeba będzie podziękować…..

 

Na koniec. Bardzo dużo dają modlitwy. Ja jestem wychowany po części na książkach Perettiego i wiem jak to działa. Jeśli modlimy się np o to, aby w firmie Pfizer kłamstwa wyszły na jaw, to wtedy przypadkiem wychodzą jakieś tajemnice. Podchwytują to blogi prawdy i ratujemy część ludzi.

 

 A wiemy, że Bóg współdziała we wszystkim ku dobremu z tymi, którzy Boga miłują, to jest z tymi, którzy według postanowienia jego są powołani. Rzymian 8.

 

Warto się modlić. Pamiętajcie o tym. Tak, jak warto walczyć informacją a nie protestem.

 

 

źródlo: nbcphiladelphia.com/news/local/smallpox-vials-found-at-merck-lab-in-suburban-philadelphia-facility/3050775/

 

Zaktualizowane: 18 listopada 2021 - 16:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish