Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Disney pośrednio sprzedając na święta karty TAROTA “Złoczyńcy” uczy dzieci okultyzmu.

Chciałbym, aby ludzie pracujący w Disneyu wiedzieli, że ciąży na nich grzech. Albowiem:

 

Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie” Mt

 

 

Disney kultowa firma rozrywkowa dla dzieci, wkracza w okultyzm, wypuszczając nowy zestaw kart Tarota.

Nowe karty tarota „Złoczyńcy”, przedstawiające najsłynniejszych antagonistów Disneya, z pewnością wywołają kontrowersje i zaniepokojenie, zwłaszcza wśród chrześcijan, którzy rozumieją biblijne ostrzeżenia przed tymi narzędziami, które zbyt często są niewłaściwie i niedokładnie przedstawiane jako zwykłe gry towarzyskie.

Zestaw kart nie został oficjalnie wprowadzony na rynek bezpośrednio przez Disneya, chociaż firma  licencjonowała obrazy niektórych ze swoich najsłynniejszych złoczyńców do wykorzystania w talii – a teraz karty trafiają na listy prezentów świątecznych. Religion News Service poprowadził swoją relację z nowego zestawu Tarota z następującą proklamacją:

„Dzięki talii tarota „Złoczyńcy” Disney przenosi mistyczną praktykę dalej do głównego nurtu”.

 

Czym są same karty tarota?

Talie tarota, które istnieją od 600 lat i są szeroko używane przez media, wróżki i inne osoby, które próbują przewidzieć przyszłość, zawierają 78 kart. Te karty były początkowo grą po tym, jak talia pojawiła się po raz pierwszy w XV-wiecznej Europie, ale w XVIII wieku karty nabrały zupełnie nowego znaczenia.

 

Encyklopedia Britannica zawiera więcej informacji na temat tego narzędzia i tego, jak używają go wróżbici: Adaptacja tarota do celów okultystycznych i wróżbiarskich po raz pierwszy pojawiła się we Francji około 1780 roku. Do wróżenia każdej karcie tarota przypisuje się znaczenie.

Karty wielkich arkanów odnoszą się do spraw duchowych i ważnych trendów w życiu pytającego. W arkanach mniejszych różdżki zajmują się głównie sprawami biznesowymi i ambicjami zawodowymi, puchary z miłością, miecze z konfliktami, a monety z pieniędzmi i wygodą materialną. Pytający tasuje talię tarota, a następnie wróżka wykłada kilka kart

 

Wróćmy do kart tarota Złoczyńcy.

Spójrzcie na logo Insight Editions, firmy stojącej za nową talią.

 

Oczywiście podpisali się Illuminati.

 

Instrukcja od Boga (Tora) w księdze Kapłańskiej ostrzega:

 

 (31) Nie będziecie się zwracać do wywoływaczy duchów ani do wróżbitów. Nie wypytujcie ich, bo staniecie się przez nich nieczystymi; Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.

 

Bóg nie tłumaczył Izraelitom dlaczego to jest złe, ale my teraz dzięki internetowi wiemy, że tarot otwiera drzwi do świata demonów. Jako wieloletni bloger biblijny spotkałem się z wieloma przypadkami przekleństwa spowodowanego “zabawą” w tarota.

Ludzie doświadczyli wielu nieszczęść.

 

Jeden z pierwszych tarotów a jakże wykonany został na życzenie księcia Filippo Maria Visconti.

Następnie pojawił się Tarot Marsylski.

Tarot marsylski pojawia się w wydanej w 1889 roku książce Tarot Cyganów: Klucz do nauk okultystycznych

 

Niektórzy uważają, że obrazy Tarota Marsylskiego zostały stworzone w odpowiedzi na zakazanie i spalenie Talmudu i innych żydowskich ksiąg religijnych w całej Europie, a konkretnie na hiszpańską inkwizycję w 1478 roku, która doprowadziła do wielu bogatych rodzin żydowskich, które przeniosły się do północnych Włoch.

 

Jako że szatan lubi wszystko odwracać ciekawostką jest fakt, iż słowo TAROT czytane od lewej znaczy TORA…

To jest tora chazarów i edomitów.

 

Oto ich książka:

 

 

Jedna z okładek The Economist (Chazarskiej rodziny Rotschidsów) zawierała prognozy imitujące tarot…

 

 

 

Podsumowując tarot już dla dorosłych jest przekleństwem, a cóż dopiero mówić o dzieciach.

 

Kto mądry ten nie kupi i jeszcze będzie ostrzegał.

 

Zaktualizowane: 17 listopada 2021 - 20:33

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish