Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Z frontu.

Na wstępie, osoby, które boją się wojny lub chrześcijanie zgorszeni tym, że o tym pisze kiedy będzie wojna, proszone są o opuszczenie bloga.

Tekst piszę do realistów, którzy chłodno patrzą na sytuacje przy granicy.

Tak czy owak niebawem część wiadomości będę uieszczał na nowym forum, które być może dziś zainstaluje dla najwierniejszych czytelników, z którymi nie miałem zwady lub wspierali mnie finansowo.

____

 

 

Pojawiają się bardzo sprzeczne informacje z linii potencjalnego frontu.

 

Dobra to ta, że

Białoruskie linie lotnicze Belavia poinformowały, że nie będą przyjmować na pokład swoich samolotów lecących z Turcji obywateli Iraku, Syrii i Jemenu. Ambasada Iraku w Moskwie organizuje zaś loty ewakuacyjne dla swoich obywateli.

 

https://wiadomosci.wp.pl/bialoruskie-samoloty-nie-beda-juz-wozic-migrantow-irak-organizuje-loty-powrotne-6703954779036576a

 

Obawiam się jednak, że jest to ściema pospolita, gdyż z innych źródeł wiemy, że nachodźcy dostali broń od Białorusi i zostali przeszkoleni o ile już u siebie nie byli przeszkoleni i o ile nie mają broni od Bidena z Afganistanu. Natomiast

“pojawiły się zdjęcia z ćwiczenia wojsk powietrznodesantowych Białorusi i Rosji przy granicy z Litwą. Dziś ministerstwo obrony Rosji potwierdziło, że takie ćwiczenia również odbyły się przy polskiej granicy – białoruscy i rosyjscy spadochroniarze zostali zrzuceni na poligon Gożski w obwodzie grodnieńskim.

 Desantowanie rosyjskich i białoruskich spadochroniarzy w pobliżu granicy z Polską potwierdziło Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej. Stwierdziło ono, że był to “niezapowiadany sprawdzian gotowości bojowej jednostek powietrznodesantowych”

 

 

Teraz informacja typowo spiskowa nie potwierdzona:

 

 

Potraktujcie to z dystansem. Publikuję między innymi, aby juz nikt mi tego nie przysyłał.

Może to prawda a może nie, ale daje do myślenia.

Przypominam, że wg mapy klubu rzymskiego Polska ma być w strefie wpływów Rosji:

 

 

Nie twierdzę, że to coś pewnego, ale warto mieć na uwadze. Nic mnie już nie zdziwi. Oszukali nas w 1939 (Liga Narodów), następnie w Jałcie to i mogą resztki polskości teraz.

 

Czy sprawa jest poważna?

Agencja Bloomberg podała, że według wywiadu Stanów Zjednoczonych Rosja może się przygotowywać do inwazji na Ukrainę.

 

Trwa także wojna informacyjna i psychologiczna. Robione są zdjęcia dzieciom nachodźców po czym pupil Putina Łukaszenka powiada, że “Mówiąc o działaniach polskiego wojska, polska armia „zachowuje się jak faszyści, gestapo”, nie dając wody dzieciom migrantów.”:

 

Gestapo natychmiast by rozstrzelało tych ludzi. Łukaszenka to kłamca. Zapewne chazarski.

 

Grigorij Azaronak, białoruski propagandysta i przyjaciel Aleksandra Łukaszenki, na antenie rządowej stacji CTV rzucał groźby pod adresem Polski.

 

„Niczego was nie nauczył 1939? Nie macie szans Pszeki! Jeśli nie przemawiają do was łzy dzieci, to przemówią bombowce Tu-22M3 sił powietrzno-kosmicznych Federacji Rosyjskiej. Możecie już wyrzucać swój NATO-wski złom. Uciekajcie!”

 

 

 

To, co widzimy teraz to tylko i wyłącznie eskalacja. Ja mówiłem i pisałem o wojnie od dwóch lat.

Niestety kilka filmów zostało usuniętych wraz z usunięciem 2 kanałów.

W jednym z nich mówiłem, jak to w tym roku szkolnym miała być w lekturach uzupełniających w podstawówce gra patriotyczna na czas wojny.

 

Przypominam także song dla…dzieci “Warszawskie Dzieci Pójdziemy w Bój”

 

 

Czy jest groźnie. Co trzeba robić? Niech każdy sam oceni. Nie chce być później przez “chrześcijańskich” hejterów atakowany.

 

 

 

 

https://www.rp.pl/polityka/art19096391-usa-ostrzegaja-unie-europejska-rosja-moze-dokonac-inwazji-na-ukraine?fbclid=IwAR1bfoF19A9VeF676yqJ4AHI4i4Cb53JYZHwtNnyDTgMgZpL1nyICxQwv6o

 

 

Zaktualizowane: 12 listopada 2021 - 13:38

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Udało mi si znowu tu zalogować bo ciągle mam problemy z tym Wordpessem. Witaj detektywie, Myślę że najlepszym sposobem mimo wszystko jest ufać naszemu Panu Jezusowi Wybawicielowi, cokolwiek się stanie. Wiem, że łatwo to mówić ale starajmy się jak najbardziej On na pomoże. Mieszkam teraz po za PL i tak naprawdę nie wiem co tam się naprawdę dzieje. Niech Miłościwy i Sprawiedliwy Bóg ma w opiece tą sytuację, Dziś czytaliśmy Psalm 2 Chyba doskonały na to co tam się dzieje. Pozdrawiam w imieniu Jezusa Chrystusa. A chciałabym zapytać o to forum o co z tym chodzi i czy będzie można tam wejść? Błogosławieństw jeszcze raz i siły dla Ciebie i Twojej rodziny 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish