Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dzisiaj 9.11 może się zacząć coś grubszego. Masa funkcjonariuszy z Białorusi zbliża się do granicy.

Ludzie o wiele wyżej siedzący niż prezydent Duda i Łukaszenka ustalili jak to będzie wyglądać.

Daty dla nich są ważne. Mieliśmy WTC 11 września, a więc dzisiaj nawet i w nocy może dojść do prowokacji.

Teraz dowiadujemy się od polskiego MON, iż duża grupa białoruskich funkcjonariuszy milicji zbliża się w okolice obozowiska migrantów w Kuźnicy.

 

 

Znając zachowania islamskich nachodźców z wczoraj, kiedy bez pardonu niszczyli polskie zasieki, a polska policja zniechęcała ich gazem, teraz białoruska milicja może zaatakować polską policję, kiedy islamiści będą niszczyć POLSKIE  zasieki.

 

W czasie PLANdemi wielu antystemowców chwaliło Łukaszenkę za antykowidianizm. Teraz przychodzi dla nich lekcja z geopolityki.

Łukaszenka tak jak wszyscy inni jest w klubie chazarskich masonów.

Może kiedyś antysysteowcy pojmą to, że na tym świecie wszyscy prezydenci państw, które podlegają Bankowi Światowemu są podporządkowani chazarskim Rothschildom i różnym lożom.

 

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że DZISIAJ  rozpocznie się wojna z Białorusią. Chyba dobrze wiecie, że nie jestem kimś odosobnionym w takiej wizji….

 

Nawet jeśli dzisiaj będą tylko przepychanki, to pojutrze  w święto Niepodległości policja osłabiona o ochronę patriotycznych marszy nie stawi się przy granicy, ale tam z kolei dochodzi WOT.

 

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-11-08/tlum-migrantow-przy-granicy-wojska-obrony-terytorialnej-w-stanie-gotowosci/

 

 

Co ciekawe Krystyna Pawłowicz jeszcze sporo przed głównymi wydarzeniami z wczoraj oświadczyła, że obowiązek (tu podkreśliła kapitalikami) WSZYSTKICH Polaków będzie relany:

 

“”Niech do WSZYSTKICH dotrze,że obowiązek obrony Polski,już wkrótce trzeba będzie REALNIE wykonywać.REALNIE” (pisownia oryginalna – przyp. red.) – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.”

 

 

Ja przez ostatni rok nagrałem dwa poważne filmy o wojnie, żebrałem wiele dowodów. Kpiono ze mnie jak nie było wojny w maju, a że patrzę perspektywicznie wiedziałem, że prędzej czy później wojna nas czeka.

 

Przy tej okazji napisze coś kontrowersyjnego może. Uważam, że ta nadchodząca wojna należy się światu za zło jakie ludzie czynią. Tutaj nie mam wcale na myśli masonerii, ale zwykłych ludzi.

Człowiek człowiekowi wilkiem. Żebyście mnie rozumieli zacytuję apostoła Pawła:

 

Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.” 2 Tym 3

 

 

Jeśli będzie ta wojna, to będzie bardzo dobra okazją do zgięcia kolan i ukorzenia się przed Bogiem, ale szczerze a nie w strachu.

Ludzie wybierają na co dzień zło, a więc otrzymają to, do czego dążą.

Ktoś przychodzi do zaciągniętych często siłą, szantażem prostytutek. Ktoś przyjmuje łapówki. Gdzieś są ludzie mściwi, kąśliwi, okrutni, rozkochani w przyjemnościach…

 

Czas ten będzie doskonałą okazją do refleksji, nawrócenia.

 

Nie wiem jak się to dalej potoczy, ale trzeba się modlić o siebie wzajemnie i o poszczególne grupy: straż graniczną, żołnierzy, policję, rząd.

 

Chwałą Jezusowi.

 

 

 

Zaktualizowane: 9 listopada 2021 - 14:19

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish