Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jeśli ten dom prawdziwie byłby godny, niech przyjdzie pokój wasz do niego, a jeśli nie byłby godny, pokój wasz niech wróci do was. Mt

(11) A do któregokolwiek miasta lub wioski wejdziecie, dokładnie dowiedzcie się, kto jest w nim godny, i tam mieszkajcie, dopóki nie wyjdziecie. (12) Wchodząc natomiast do domu, pozdrówcie go. (13) jeśli ten dom prawdziwie byłby godny, niech przyjdzie pokój wasz do niego, a jeśli nie byłby godny, pokój wasz niech wróci do was. ” Mt 10

 

Wierzący biblijnie, naśladowcy Jezusa powinni być ludźmi wyróżniającymi się pokorą, dobrocią, miłosierdziem i troską o innych.

Jeśli ktoś jest z serca nawrócony a nie intelektualnie, czy religijnie,  to wizyta takiego wierzącego w innym domu jest błogosławieństwem.

Jeśli nasze odwiedziny u kogoś będą zakłócone czy niemile widziane, to automatycznie pokój otrzymany od Jezusa wraca z tego domu do wierzących/ego.

 

 

Upragnione szczęście nie spadnie na ludzi odrzucających posłańców Boga, a modlitwy i dobre życzenia apostołów będą nieważne i bezskuteczne w odniesieniu do tej rodziny.

 

 (14) A jeśli ktoś by was nie przyjął, ani nie słuchał waszych słów, wychodząc z domu albo z tego miasta, strząśnijcie proch ze swoich stóp. 

 

Świadkowie Jehowy nie stosują się więc do tej zasady Jezusa i nadal odwiedzają te same domy, który odmówiły im rozmowy nt wiary. W ten sposób robią z Dobrej Nowiny tani towar nie mówiąc już o głoszonych przez nich herezjach.

 

Nam wierzącym nie wolno na siłę utrzymywać kontaktów z tym światem choćby to byłą rodzina ziemska.

Gościna wierzącego powinna być błogosławieństwem a jes.li ktoś odmówi tego błogosławieństwa to traci dar.

 

 

Niech wasz pokój powróci do was — to hebrajski sposób powiedzenia, że ​​wasz pokój nie nadejdzie.

 

Psalm 35:13

 Lecz ja, gdy oni byli chorzy, przywdziewałem wór, Umartwiałem się postem I modlitwa moja wracała mi na usta. “

Jest to sposób mówienia wywodzący się z obdarowania darem. Jeśli ludzie byli gotowi to otrzymać, czerpali z tego korzyści; jeśli nie, to oczywiście prezent wracał lub pozostawał w ręku dawcy. Tak więc Chrystus w przenośni mówi o pokoju, jaki przyniesie ich praca. Gdyby ludzie zostali przyjęci życzliwie i gościnnie, obdarzyliby ich najcenniejszymi błogosławieństwami.

Tacy posłańcy Jezusa wsparliby takich ludzi, modlili się i pomogli dojść do zbawienia.

 

Zasada jest podobna w czasach plandemicznych. Jeśli ktoś nie chce przyjąć wiedzy o dźganiach to traci błogosławieństwo płynące z wiedzy.

 

Mój blog również jest miejscem błogosławieństwa ponieważ komentuje rzeczywistość w oparciu o Biblię.

 

Wiele razy w historii bloga pisałem o tym, że podczas tzw. wigilii rzekomych urodzinach Jezusa wstyd jest mówić o Jezusie i dlatego ja nie bywam na tego typu szopkach.

W ten sposób ludzie tracą bezcenny dar jakim jest Słowo Życia – Jezus Chrystus.

 

Chwała Bogu w imię Jezusa.

 

 

 

Zaktualizowane: 19 października 2021 - 21:52

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish