Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

LGBT nie jest organizacją miłości. Młody transseksualista zgwałcił 9 latkę a jej ojciec ma zarzuty.

Zdjęcie wyżej to screen z portalu DailyMail.

 

Raptem tydzień temu pisałem o więźniach trans, którzy gwałcą kobiety w więzieniach ponieważ (bez) prawo zezwala im na przebywanie w więzieniach osób przeciwnej płci.

 

Teraz mamy inną sytuację. Zapamiętajcie w zasadzie obie sprawy i umieszczajcie na fejsie, aby przekonywać ludzi co do zwiedzenia ideologią LGBT.

LGBT nie jest wbrew temu jak sami siebie piszą organizacją walczącą o prawa gejów, ale przecierają szlaki do usankcjonowania prawnego na poziomie świeckim GRZECHU, który powoduje już teraz wiele nieszczęść.

 

Co się stało w UK?

Ojciec zgwałconej w szkole dziewczynki przez ucznia transwestytę został pobity i aresztowany na spotkaniu komitetu rodzicielskiego tylko dlatego, że próbował uświadomić rodziców co się dzieje w szkole. Po gwałcie 9 letniej dziewczynki  szkoła ukryła przed rodzicami sprawę, wkrótce ten sam tranwestyta , korzystając z tego, ze może wchodzić do łazienki  dziewczyn zgwałcił brutalnie następną dziewczynkę a
Ojcu zabroniono mówić na ten temat i teraz postawiono go przed sądem.

 

Zło nazywane dobrem a dobro złem. Ludzie grzeszą milcząc!

Bo to mnie teraz nie dotyczy myślisz?

10 lat nie minie kiedy takie zło będzie normą przy takiej bierności ludzi.

 

Jeśli WY nie będziecie walczyć w obronie Prawa Bożego, to odpowiecie za grzech zaniechania.

 

 

17 «Synu człowieczy, ustanowiłem cię stróżem nad pokoleniami izraelskimi. Gdy usłyszysz słowo z ust moich, upomnisz ich w moim imieniu. 18 Jeśli powiem bezbożnemu: “Z pewnością umrzesz”, a ty go nie upomnisz, aby go odwieść od jego bezbożnej drogi i ocalić mu życie, to bezbożny ów umrze z powodu swego grzechu, natomiast Ja ciebie uczynię odpowiedzialnym za jego krew. 19 Ale jeślibyś upomniał bezbożnego, a on by nie odwrócił się od swej bezbożności i od swej bezbożnej drogi, to chociaż on umrze z powodu swojego grzechu, ty jednak ocalisz samego siebie. 20 Gdyby zaś sprawiedliwy odstąpił od swej prawości i dopuścił się grzechu, i gdybym zesłał na niego jakieś doświadczenie, to on umrze, bo go nie upomniałeś z powodu jego grzechu; sprawiedliwości, którą czynił, nie będzie mu się pamiętać, ciebie jednak uczynię odpowiedzialnym za jego krew. 21 Jeśli jednak upomnisz sprawiedliwego, by sprawiedliwy nie grzeszył, i jeśli nie popełni grzechu, to z pewnością pozostanie przy życiu, ponieważ przyjął upomnienie, ty zaś ocalisz samego siebie».”

Ez 3

 

 

Ewangelię Zbawienia od zła mamy głosić na dachach:

 

Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. 27 Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach! 28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. ” Mt 10.

 

To jest walka informacyjna. Popatrzcie, ojcu zabroniono mówić prawdy o przestępstwie młodego transeksualisty.

Oni blokują informacje. My natomiast musimy głosić to na dachach.

Jeśli nie my to kto?

Może też pomódlmy się o dyrekcje tej szkoły aby nie kryli zła, aby mieli odwagę przed chazarskim aparatem władzy dbać o dzieci a nie o swoje fotele i pomódlmy się o tego transeksualistę aby się nawrócił, aby Bóg zatrzymał szerzenie zła, które czyni i aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym incydencie.

 

 

 

źródło:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10083783/Loudoun-County-father-arrested-school-meeting-says-daughter-raped-boy-girls-bathroom.html

 

 

 

 

Zaktualizowane: 18 października 2021 - 16:34

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish