Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sieć kreatorów miejsc pracy umieściła bilobard „Hej Joe, czas zrezygnować z nakazów”.

Niestety polskie organizacje z nazwy jak organizacja przedsiębiorców Lewiatan oraz ZPP leniuchują.

Mało tego, Lewiatan jak przystało na nazwę nawet naciska na obostrzenia.

 

http://konfederacjalewiatan.pl/aktualnosci/2021/1/1_postulatow_lewiatana_w_sprawie_szczepien_w_zakladach_pracy

 

Nie wiem kto płaci składki tym organizacjom, ale mądry zbytnio nie jest.

 

Tymczasem w sercu NY na Times Square organizacja istotnie broniąca małych przedsiębiorców The Job Creators Network   wzniosła kolejny billboard, tym razem wzywając Biały Dom Joe Bidena w związku z jego nakazem szczepień dla prywatnych pracodawców zatrudniających co najmniej 100 pracowników .

 

 

„Hej Joe, czas zrezygnować z nakazów”

 

Mniejszym drukiem poniżej „ PRZESTAŃ CZYNIĆ MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWA SWOJĄ POLICĄ SZCZEPIONKOWĄ”.”

 

Co więcej? JCN planuje również walczyć z administracją Bidena w sądzie, zobowiązując się do pozwania w celu zablokowania NAKAZU SZCZEIEŃ w imieniu małych firm w całym kraju.

„Małe firmy stoją w obliczu najtrudniejszego okresu od dziesięcioleci. Teraz NAKAZ szczepionkowy Bidena grozi zrzuceniem paliwa na szalejący gospodarczy pożar śmietnika z jego de facto ogólnokrajowym nakazem na szczepionki, co tylko zaostrzy i tak już paraliżujące niedobory siły roboczej dla małych firm – powiedział  Alfredo Ortiz, prezes i dyrektor generalny JCN w oświadczeniu.

 

 „JCN jest gotowe podjąć kroki prawne przeciwko administracji Bidena w imieniu małych firm, jeśli Biały Dom nie zmieni kursu”.

W marcu JCN wzniósł billboard w sercu Times Square, waląc w proponowane przez Bidena podwyżki podatków, które zaszkodziłyby małym amerykańskim firmom. Miesiąc później billboard organizacji na Times Square  uderzył w komisarza Major League Baseball, Roba Manfreda, w związku z decyzją MLB o wycofaniu meczu All-Star z Atlanty w stanie Georgia, aby zaprotestować przeciwko prawu uczciwości wyborców Peach State.

 

Dlaczego polscy przedsiębiorcy nie wspierają takich inicjatyw? Dlaczego na ulicach nie widzimy bilbordów broniących interesów małych przedsiębiorców?

Wszak to co się dzieje to już ostatni moment na walkę o przetrwanie.

 

Ameryka wybrała komunistę i teraz płaci za to rachunek. Bądźmy mądrzy i wyciągnijmy z tego wnioski.

 

źródło:

https://www.breitbart.com/politics/2021/10/13/job-creators-network-hammers-biden-with-massive-times-square-billboard-hey-joe-time-to-let-the-mandate-go/

 

 

 

Zaktualizowane: 14 października 2021 - 18:54

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish