Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Brazylii: “Jeśli przyjmiecie ten paszport szczepień”, doprowadzi to do “kontroli populacji”.

 

Bolsonaro przemawiając po portugalsku w przetłumaczonym klipie opublikowanym na Twitterze przez   Vince’a Jamesa, założyciela Daily Veracy , prezydent Jair Bolsonaro ostrzega, że ​​gubernatorzy dużych brazylijskich miast, w tym Rio de Janeiro i Sao Paulo, będą wydawać dekrety za pośrednictwem systemu paszportów szczepionkowych. „Tylko ci, którzy są zaszczepieni, mogą chodzić do szkoły, tylko ci, którzy są zaszczepieni, mogą to robić, a ci, którzy nie są, nie chcą, czy mógłbyś wydać dekret w tej sprawie”, zapytał Bolsonaro do członka swojego rządu. Mężczyzna powiedział nie.

Albo mamy wolność, albo nie. A historia mówi, że każdy, kto zrezygnuje z części swojej wolności na rzecz bezpieczeństwa, kończy bez wolności i bez bezpieczeństwa” – przekonywał Bolsonaro. Następnie ostrzegł, że jeśli miasta zaakceptują paszport szczepionkowy, „wkrótce nadejdzie kolejny wymóg, i kolejny i kolejny, i wiesz, gdzie to się wtedy skończy?”. Bolsonaro wyjaśnił: „Kontrola populacji. Ludzie, którzy najbardziej oskarżyli mnie o bycie dyktatorem, robią to teraz”.

 

Bolsonaro jest prawdopodobnie jedynym prezydentem protestantem na świecie. W Brazylii jest 15% protestantów. Dla porównania w Polsce 0,38%. Polska żenada kościołów bez mocy.

 

Bolsonaro jednak musi się znaleźć w katolickiej rzeczywistości w Brazylii.

 

 

Kult maryjny kontra ewngelikalizm.

 

 

Obecnie około  250 gmin w Brazylii  nałożyło paszporty szczepionkowe na swoich mieszkańców, obejmujących około 10% populacji Brazylii, a sojusznicy Bolsonaro  zobowiązali się  do przyłączenia się do jego walki z paszportami. W Rio de Janeiro paszport szczepionkowy stał się wymagany i niemal natychmiast został obalony przez sędziego, który uznał go za „zbyt dzielący” dla dużego miasta. Decyzja tego sędziego została uchylona, ​​a paszporty szczepionkowe są obecnie przywracane w mieście, podczas gdy sprawa  trafia do krajowego  Sądu Najwyższego, organu regularnie oskarżanego o polaryzację polityczną, ze zbyt dużą władzą sędziów o lewicowych poglądach politycznych.

Brazylijska polityka staje się coraz bardziej podzielona, ​​a luźna polityka prezydenta Bolsonaro dotycząca COVID-19 pozostaje przedmiotem gorącej dyskusji. Podczas gdy niektóre części rządu przyjęły poglądy prezydenta Brazylii na COVID-19, inne części przyjęły politykę COVID-19 stosowaną w Europie i Australii. Ostatnio doprowadziło to do  szturmu policji federalnej na mecz piłki nożnej  między Brazylią a Argentyną, aby zatrzymać wielu graczy z powodu COVID-19.

 

Bolsonaro ostatnio  argumentował przeciwko paszportom szczepionkowym  podczas pobytu w ONZ. 

Wbrew polityce ONZ Bolsonaro wziął udział w niedawnym wydarzeniu w Nowym Jorku, mimo że sam się nie zaszczepił.

Po wcześniejszym wyzdrowieniu z COVID-19 Bolsonaro zaproponował, że wykaże dowód posiadania przeciwciał COVID-19. Bolsonaro powiedział wcześniej, że będzie ostatnią osobą, która zostanie zaszczepiona w Brazylii.

 

Co robi zaś polski protestantyzm pseudo? Słucha biblijnej Nierządnicy i bestii i wspomaga akcję szczepień.

 

Sami widzicie jak ważnym jest odejście od Babilonu: systemu Nierządnicy i bestii.

 

Biblijne chrześcijaństwo buduje lepsze społeczeństwo, ale dla ludzi jest to nie do pojęcia.

 

Updated: 11 października 2021 — 08:12

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme